Forum » Sport

Wisła Kraków

  • 13 mar 2012

    J nie jestem przeciwny kibicowaniu ale nie podoba mi się to co zobaczyłem na meczu z LECHEM...z sektora G..fakt ze ochrona weszła dopiero po kilku rzuconych petardach z sektora kibiców LECHA ..A po stronie LECHA nie było ochrony moze sie bali kiboców z POZNANIA..ale sam potwierdzisz ze nasi kibice prowokowali przyjezdnych od początku ich wejscia na stadion WISŁY KRAKÓW...Kopanie po pleksach było obopólne ..zachowanie kibiców LECHA było ..złe..Sam tez potwierdzisz ze kibic przychodzi na mecz na stadion musi miec odsłonięta twarz ..to jest jeden w punktów regulaminu stadionowego..jak ludzie mają chodzic z dziecmi na mecze WISŁY ..jak sa takie sceny dopingu ..sam z dziecmi jeżdzę ale jak ma to w ten sposób wygladac to się zastanawiam nad zabieraniem dzieci.Samo upominanie spikera nie wystarczy ..kto się tym przejmuje co on mówi ..robia to samo i tyle...ja nie czytam g.w ani nie oglądam publicystyki tvn..więc nie jestem przeciw kibicom ale zalezy mi na dobru WISŁY KRAKÓW..po co jezdzic na wyjazdy jezeli pózniej sa zniszczone stadiony i klub musi ponosic konsekwencje finansowe i prawne eskapad kibiców ..to nie powinno tak wygladać..są kamery..i powinno sie wyciaągac konsekwencje do tych co niszczą .

    2 Cytuj
  • 13 mar 2012

    [quote=taki_gość]Nie wiem czy zauważyłeś kolekcjoner1906, że ochroniarze stali od strony naszych sektorów. W sektorze Lecha nie było ani jednego ochroniarza. Potem w trakcie meczu doszli inni ochroniarze, ale nie weszli na sektor gości, tylko stanęli od strony murawy.
    Uważam, że zachowanie ochrony (brak jakiejkolwiek reakcji) był skandaliczny. Podobnie było podczas meczu ze Standardem Liege, a wystarczyło w momencie odpalenia rac przez kiboli Liege ugasić te race strumieniem zimnej wody z hydrantów.
    Pozdrawiam Piknik taki_gość[/quote]..Zgadzam sie z Tobą..ochrona zawaliła kolejny raz i umywa ręce..a POLICJA MOGŁA WJECHAC I ARMATKAMI UGASIC ZAPAŁ PRZYJEZDNYCH..

    1 Cytuj
  • 13 mar 2012

    Może warto zastanowić się nad wpuszczaniem gości na mecze? Czasami zyski z biletów są mniejsze niż koszty ewentualnych napraw.....

    1 Cytuj
  • 14 mar 2012

    adzygmunt w czym Ci przeszkadzają race na stadionach ? Dla mnie race upiększają mecze, dzięki nim nasza szara polska piłka kopana dodaje kolorytu ? Myślisz że ludzie przychodzą tylko dla wyników ? Ludzie przychodzą także dla atmosfery, którą polski rząd chce z polskich stadionów wykruszyć. Dlaczeog mieszasz sprawy zabójstw ludzi z kibicowaniem ? Dla nas kibicowanie to sens życia , jechać na wyjazd za swoją ukochana druzyną na 90 minut (przeważnie żenady) bo nie nie oszukujmy sie poziom meczów ekstrklasy nie jest delikatnie mówiac najwyższy. Dla nas kibicowanie to ludzie , klub , barwy z którymi sie utożsamiamy. Dlaczego zatem mieszasz sprawy zabójstw na osiedlacjh z kibicowaniem ? Odpowiem Ci. Bo media wmówiły Ci że to kibole a ty to złapałes i rozpowszechniasz. Rozczaruję Cie. Nie jestem typem człowieka który lata z maczetą po mieści. Szczerze mówiąc. Jestem przeciwko temu. Uważam że kibice powinni załatwiac takie sprawy na ręce. Bez użycia"sprzętu", ale taki stan rzeczy zawdzięczamy jednemu z liderów kibiców Cracovii który to wprowadził.

    Do taki gośc:

    Pytanie z ciekawości. Byłes kiedys na wyjezdzie ? czułes ten klimat sektora gości ? Twoich wypocin o nie wpuszcaniu kibiców gości nawet nie chce mi sie komentować , skwituje to tylko jednym zdaniem:
    PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

    2 Cytuj
  • adzygmunt 14 mar 2012

    "wisla" Race - bardzo niebezpieczny element dla tych, co są blisko. Skoro upiększają mecze, niech tak zostanie, byle nie były rzucane na boisko, a przypadkiem w ludzi będących poniżej. Widziałem jak lądowała na kołnierzu kogoś tam!
    Mieszam sprawy kiboli tzn: ich zachowania na stadionie i za stadionem? rozróżniam je, a jakże, tak jak rozróżniał J. P. II.
    Zupełnie nie rozumiem Twojego podejścia do zachowań "załatwienia sprawy na ręce" Czy doping drużynie polega na udowodnieniu, że my tu na trybunach skutecznie rękami podbiliśmy kolesiowi oko, to wy tam na trawie macie wbić/zdobyć jeszcze jeden gol? Przecież to czystej formy atawizm!
    Pourywane lusterka aut po wyjściu grzecznych chłopców po meczu na ulicy Reymonta, Krupniczej to tylko rozładowanie złych/dobrych emocji, czy zwykły wandalizm?
    A demolka pubów, sklepów to do kogo należała, podawałem w linkach wyżej przykłady, do grzecznych chłopców z Krakowa?
    Celowo napisałem z Krakowa. bez pudła dodam Gdyni, Gdańska, Warszawy. Listę możnaby wydłużyć.
    I to mi się nie podoba, jak urwane lusterko z mojego auta na Krupniczej, tuż po przejściu rozśpiewanych/rozkrzyczanych ... kibiców?
    I nie jest ważne kto zaczął, nie jest ważne kto gwałtem odpowiada w imię kibicowania. Ważne, że te zachowania, duże grupy ludzi uważają za dobry obyczaj i świetną zabawę.
    Aby być złośliwym, bo wielu moje posty tak postrzega zapytam: załomoczesz pięścią w moje okno?
    Nie rób tego. Mam wrażliwe serce i gotowym zejść śmiertelnie, zostawiając w nieutulonym żalu sporo młodych ludzi, których uczyłem sportu, może i Ciebie?
    Dziękuję Ci za post tak jak i wcześniejszemu "wisła sharks", bo pozwoliły mi napisać to co wyżej. Pozdrawiający adz.

    Cytuj
  • 14 mar 2012

    [quote=taki_gość] Może warto zastanowić się nad wpuszczaniem gości na mecze? Czasami zyski z biletów są mniejsze niż koszty ewentualnych napraw..... [/quote]
    Zgadzam sie z tym stwierdzeniem..jezeli lataja petardy..krzesełka..a nawet kawałki armatury sanitarnej z łazienek ....na meczu WISŁY KRAKÓW z LECHEM było ok 1600 kibiców..bilet kosztował około 30 zł razy 1600 ..to daje 48000 tys zł..a poniszczone pleksy..zdewastowane łazienki..krzesełka wyrywane..to jest wiekszy koszt niz korzyści z przyjazdu kibiców ..

    1 Cytuj
  • 14 mar 2012

    [quote=taki_gość] Może warto zastanowić się nad wpuszczaniem gości na mecze? Czasami zyski z biletów są mniejsze niż koszty ewentualnych napraw..... [/quote]
    Zgadzam sie z tym stwierdzeniem..jezeli lataja petardy..krzesełka..a nawet kawałki armatury sanitarnej z łazienek ....na meczu WISŁY KRAKÓW z LECHEM było ok 1600 kibiców..bilet kosztował około 30 zł razy 1600 ..to daje 48000 tys zł..a poniszczone pleksy..zdewastowane łazienki..krzesełka wyrywane..to jest wiekszy koszt niz korzyści z przyjazdu kibiców ..[quote=gość: wisla] adzygmunt w czym Ci przeszkadzają race na stadionach ? Dla mnie race upiększają mecze, dzięki nim nasza szara polska piłka kopana dodaje kolorytu ? Myślisz że ludzie przychodzą tylko dla wyników ? Ludzie przychodzą także dla atmosfery, którą polski rząd chce z polskich stadionów wykruszyć. Dlaczeog mieszasz sprawy zabójstw ludzi z kibicowaniem ? Dla nas kibicowanie to sens życia , jechać na wyjazd za swoją ukochana druzyną na 90 minut (przeważnie żenady) bo nie nie oszukujmy sie poziom meczów ekstrklasy nie jest delikatnie mówiac najwyższy. Dla nas kibicowanie to ludzie , klub , barwy z którymi sie utożsamiamy. Dlaczego zatem mieszasz sprawy zabójstw na osiedlacjh z kibicowaniem ? Odpowiem Ci. Bo media wmówiły Ci że to kibole a ty to złapałes i rozpowszechniasz. Rozczaruję Cie. Nie jestem typem człowieka który lata z maczetą po mieści. Szczerze mówiąc. Jestem przeciwko temu. Uważam że kibice powinni załatwiac takie sprawy na ręce. Bez użycia"sprzętu", ale taki stan rzeczy zawdzięczamy jednemu z liderów kibiców Cracovii który to wprowadził.

    Do taki gośc:

    Pytanie z ciekawości. Byłes kiedys na wyjezdzie ? czułes ten klimat sektora gości ? Twoich wypocin o nie wpuszcaniu kibiców gości nawet nie chce mi sie komentować , skwituje to tylko jednym zdaniem:
    PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW! [/quote]
    [quote=gość: wisla] adzygmunt w czym Ci przeszkadzają race na stadionach ? Dla mnie race upiększają mecze, dzięki nim nasza szara polska piłka kopana dodaje kolorytu ? Myślisz że ludzie przychodzą tylko dla wyników ? Ludzie przychodzą także dla atmosfery, którą polski rząd chce z polskich stadionów wykruszyć. Dlaczeog mieszasz sprawy zabójstw ludzi z kibicowaniem ? Dla nas kibicowanie to sens życia , jechać na wyjazd za swoją ukochana druzyną na 90 minut (przeważnie żenady) bo nie nie oszukujmy sie poziom meczów ekstrklasy nie jest delikatnie mówiac najwyższy. Dla nas kibicowanie to ludzie , klub , barwy z którymi sie utożsamiamy. Dlaczego zatem mieszasz sprawy zabójstw na osiedlacjh z kibicowaniem ? Odpowiem Ci. Bo media wmówiły Ci że to kibole a ty to złapałes i rozpowszechniasz. Rozczaruję Cie. Nie jestem typem człowieka który lata z maczetą po mieści. Szczerze mówiąc. Jestem przeciwko temu. Uważam że kibice powinni załatwiac takie sprawy na ręce. Bez użycia"sprzętu", ale taki stan rzeczy zawdzięczamy jednemu z liderów kibiców Cracovii który to wprowadził.

    Do taki gośc:

    Pytanie z ciekawości. Byłes kiedys na wyjezdzie ? czułes ten klimat sektora gości ? Twoich wypocin o nie wpuszcaniu kibiców gości nawet nie chce mi sie komentować , skwituje to tylko jednym zdaniem:
    PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW! [/quote]
    [quote=gość: wisla] adzygmunt w czym Ci przeszkadzają race na stadionach ? Dla mnie race upiększają mecze, dzięki nim nasza szara polska piłka kopana dodaje kolorytu ? Myślisz że ludzie przychodzą tylko dla wyników ? Ludzie przychodzą także dla atmosfery, którą polski rząd chce z polskich stadionów wykruszyć. Dlaczeog mieszasz sprawy zabójstw ludzi z kibicowaniem ? Dla nas kibicowanie to sens życia , jechać na wyjazd za swoją ukochana druzyną na 90 minut (przeważnie żenady) bo nie nie oszukujmy sie poziom meczów ekstrklasy nie jest delikatnie mówiac najwyższy. Dla nas kibicowanie to ludzie , klub , barwy z którymi sie utożsamiamy. Dlaczego zatem mieszasz sprawy zabójstw na osiedlacjh z kibicowaniem ? Odpowiem Ci. Bo media wmówiły Ci że to kibole a ty to złapałes i rozpowszechniasz. Rozczaruję Cie. Nie jestem typem człowieka który lata z maczetą po mieści. Szczerze mówiąc. Jestem przeciwko temu. Uważam że kibice powinni załatwiac takie sprawy na ręce. Bez użycia"sprzętu", ale taki stan rzeczy zawdzięczamy jednemu z liderów kibiców Cracovii który to wprowadził.

    Do taki gośc:

    Pytanie z ciekawości. Byłes kiedys na wyjezdzie ? czułes ten klimat sektora gości ? Twoich wypocin o nie wpuszcaniu kibiców gości nawet nie chce mi sie komentować , skwituje to tylko jednym zdaniem:
    PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW! [/quote]
    a TY zpraszasz kolegów do domu na imprezę lub mecz WISŁY KRAKÓW ..w telewizji..a oni - koledzy wyrywaja umywalke w łazience łamia krzesła..pisza po scianach..i co ..za tydzien ponownie zapraszasz kolegów do domu...jezeli po poprzedniej wizycie musisz zrobic remont i wydac kase na nowy sprzet..chyba nie...

    Cytuj
  • 14 mar 2012

    W WISLE KRAKÓW kolejne zmiany..prezes BASAŁAJ ..nie jest juz prezesem..moze w koncu ktoś stwierdził że nie jest tak jak powinno..cos nie gra..Przyszedł ..stary dyrektor J.Bednarz..moze wróci model WISŁY z POLAKAMI..i uzupełnieniem obcokrajowcami składu..kilku zawodnikom kończa sie kontrakty..SOBOLEWSKI - IRSAK..NUNEZ..BITON..PEREIKO..nie beda raczej w przyszłym sezonie w WISLE..SOBOLEWSKI- JAGILELLONIA....NUNEZ- odejdzie - nie spełnia oczekiwań..BITON- jest słaby co pokazuje ostatnie kolejki ligowe.i sam sobie nie wywalczył kontraktu na kolejny sezon..moze go wypozycza ale to mało prawdopodobne..co innego DIAZ ..jest w wysokiej formie gra bardzo dobrze..PAJLIC..jest tez w dobrej dyspozycji..i na nowej pozycji gra u PROBIERZA.spisuje się wybornie.BITON..jest przecietnym piłkarzem i nie wart nawet 500 tys euro a co dopiero 1.600 mln euro..PAREIKO..jest dobry ale wydaję sie ze WISŁA nie przedłuzy kontraktu z zawodnikiem który nie będzie mógł grać w pucharachw 3 meczach [ kara za mecz w LIEGE ] szkoda bo ostatnio ma dobrą passe 3 mecze bez puszczonego gola i niech tak gra do konca ligi i pucharu POLSKI..a zapomniałem o JOVANICIU on tojuz jest na wylocie.. kolejny KURTO..młody ale chyba nie dano mu szansy..bedzie grał w HOLANDII..MAOR MELIKSON..pokazał kilka meczy swietnych ale teraz widzimy jego spadejk formy i nie jest to piłkarz który miał byc miał zawojowac EUROPĘ..a teraz wątpliwe zeby ktos kupił piłkarza który ma co rusz kontuzje..dobra postawa ce***** JOVANOVICA I ILIEVA..to sa dobrzy piłkarze ale musza miec z kim grac ..mecz z LECHEM pokazał zebrakuje ILIEVOVI kompana do grania..BITON machał rękami i nie czytał gry ILIEVa..brakuje MAŁEGO..nie mamy ataku GENKOVA..MAORA..pPROBIERZ musi przywrócic MAŁEGO do składu..to jego szansa na puchary i skutecznosc WISŁY a bez bramek nici z sukcesów..BUNOZA..JALIENS..nie zawsze strzela bramki choc dla mnie nie wazne kto byle bybyło wiecej po stronie WISŁY..a PAREIKO nie wygra meczu ..moze zremisowac..moze asystowac ale ktoś musi strzelac

    Cytuj
  • 16 mar 2012

    Zbliza sie weekend...WISŁĘ czeka kolejny wazny mecz z BEŁCHATOWEM.....LECHEM...RUCHEM..LEGIA..mam nadzieję ze będzie duza zdobycz punktowa w tych meczach ..jest to wazne dla klubu i kibiców..WISŁA KRAKÓW..

    2 Cytuj
  • 16 mar 2012

    kolekcjoner duzo piszesz malo robisz ? jedziesz do Bełchatowa ? na to masz czas a ruszyc sie za swoja druzyna niebardzo...

    1 Cytuj
  • 16 mar 2012

    [quote=gość: wisla] kolekcjoner duzo piszesz malo robisz ? jedziesz do Bełchatowa ? na to masz czas a ruszyc sie za swoja druzyna niebardzo... [/quote]
    Nie jezdzę na wyjazdy ..ale jestem nameczu na REYMONTA jak tylko mogę kibicuje WISLE bardzo długo..nawet jak spadalismy do 2 ligi ..nie odwracam sie od druzyny jak ma słabszy czas..jestem SYMPATYKIEM..KIBICEM..na dobre i złe..znam wielu WISLAKÓW osobiscie..nie robie zadym jak nie idzie..trocghę juz widziałem i sport - piłka to nie tylko tytuły puchary ale tez i porazki..takie zycie Byłes na meczu jakwrócili z NIKOZJI..Byłes na meczu jak odpadli ze STANDARDEM na R 22..więc nie mów ze nie jestem WISŁA..bo nie jezdzę na wyjazdy..nie wszyscy maja mozliwosc wyjazdu..pomyśl zanim cos palniesz głupiego..ja nikomu nie wymawiam ze nie jezdzi na mecze nie chodzi na R 22..moze nie da rady..to takie trudne zrozumiec ze ktos nie moze isc na mecz..Forum jest od tego żeby swoje opinie przemyslenie z innymi skonsultować..podzielic sie nimi..Mamy tu swoje forum ..MYSLENIC i OKOLIC MYSLENIC..tu tez sa kibice WISŁY KRAKÓW..PRAWDZIWI KIBICE ..BIAŁEJ GWIAZDY

    6 Cytuj
  • 17 mar 2012

    Brawo Kolekcjoner1906 - bardzo trafny post

    2 Cytuj
  • 17 mar 2012

    chcący nie chcący też pochwale kolekcjonera

    3 1 Cytuj
  • 18 mar 2012

    Z BEŁCHATOWA wracamy raczej na tarczy..nie z tarcza..przespana pierwsza połowa..brak konstruowania akcji..zero zaangazowania..Słaby BITON..niewidzoczny..moze fakt ze uratował remis go trochę rozgrzesza ale od takiej klasy [ na jaka sie zapowiadał ] trzeba wymagac więcej. GENKOV znów nas uratował..ale WISŁA miała kilku ratowników w zespole dzis i teraz brakuje nam strzałow..i bramek - goli....Nie marudzmy..szkoda sezonu szkoda głupich punktów.. - to był kolejny mecz w którym mamy straty..patrząc wstecz..dzis 2 pkt..KORONA - 1 ..POLONIA 1 LUBIN 1 ZAGŁĘBIE -2 LECHIA - 1 to daje około 8 pkt i gdzie jestesmy wiceliderami.mozna szukac więcej ale nie wszystko mozna wygrać lecz trzeba nie przegrac tak sie zdobywa laury...ale szkoda tego sezonu..moze - mam nadzieje ze w pucharze powalczymy..Czeka nas znów niepewnosc..co będzie jaki zespół jaka WISŁA jak DRUZYNA..BIAŁEJ GWIAZDY..Został raczej PUCHAR POLSKI choć w nim mieliśmy cięzko racze pod górkę..ale moze jeszcze los nam zacznie sprzyjac..Po raz kolejny..bo jak nazwać to co robią rywale ...a MY nie mozemy tego wykorzystać...Została nadzieja..Choć dzis byłem w szoku jak zobaczyłem JOVANICA..GARGUŁE..IRSAKA..W wyjsciwym składzie..i to się nie sprawdziło..brak PAREIKO..WILKA..MAORA...MAŁEGO..jest bardzo widoczny..nie mamy ich kim zastapić....myslałem ze mamy dwie mocne jedenastki .lecz widac ze braki sa duze..ale to juz koniec sezonu trzeba grać tym co jest na ławce.Momentami WISŁA grała piłka ale to nie jest taki styl jaki lubimy i jaki daje efekty punktowe..a to w tym momencie jest priorytetem..wygrywac za wszelka cene..nawet 1-0 ale zdobywac 3 pkt....WISŁA WIERZYMY W SUKCES..PUCHAR ALBO PODIUM...

    1 Cytuj
  • 20 mar 2012

    Wynik spotkania na REYMONTA jest bardzo korzystny dla WISŁY 1-0 do przerwy stawia WISŁĘ w bardzo korzystnej sytuacji przed druga połową..i wracaja po urazach WILK ..PAREIKO..MAOR..wyglada to optymistycznie zważywszy że GENKOV znów ukłuł ..oby tak do końca..chodzi o to by uzupełniał skład ten kto jest w lepszej formie ..BRAWO BIAŁA GWIAZDA

    2 Cytuj
  • 20 mar 2012

    Jest OK :)

    Myślę, że w półfinale z Ruchem, a w finale z Legią na Narodowym :)

    1 Cytuj
  • 20 mar 2012

    Super ..mamy półfinał..teraz z ARKA w półfinale a w finale z RUCHEM..LEGIĄ..to było by super...zauwazyliscie WISŁA za PROBIERZA nie przegała meczu jeszcze..mam nadzieje ze ta passa będzie trwać do maja..a dodatkowo PAREIKO nie puscił bramki od 390 minut w lidze i w pucharze POLSKI.. mecz z KORONA od 60 minuty..LECHIA 90 ..LECH 90 LECH puchar POLSKI 90 +90 to daje 390 minut ...wraca do formy..oby tak dalej..wynik swietny..i jak by tak udało się przynajmniej jeszcze kilka meczy wytrwać..nasza sytuacja w lidze uległa by powaznemu poprawieniu..Druzyna zacznie pewniej grać..i nabieze odwagi ..a to zaprocentuje punktami ..zobaczymy..ja jestem dobrej mysli..BRAWO WISŁA

    2 Cytuj
  • 21 mar 2012

    Chciałem tylko cos zadedykowac wszystkim kibicom Cracovii którzy tak dużo wypowiadają sie ze Wisła ma kibicow sukcesu..

    W niecałe 2 godziny rozeszło się 1000 biletów do Chorzowa na niedzielny mecz. Mało tego zapotrzebowanie jest przynajmniej jeszcze na 500 bileów bo mnóstwo kibiców odchodziło z kas z pustymi rękami. Teraz mam pytanie do kibiców pasiastych dam. Jakie teraz znajdziecie na ten fakt wytłuamczenie ? Wisła gra słabo zajmuje dopiero 6 miejsce w tabeli a ludzie jadą być z Wisła na dobre i złe. Zobaczyc stadion ? To tez nie jest argument bo stadion przy cichej nalezy do jednych ze słabszych w ekstraklasie ? Zatem czekam teraz na jakis kolejny smieszny argument.

    3 1 Cytuj
  • 21 mar 2012

    nie jesteście kibicami sukcesu? ile was wczoraj było na meczu?

    4 Cytuj
  • 21 mar 2012

    [quote=gość: frywolny] nie jesteście kibicami sukcesu? ile was wczoraj było na meczu? [/quote]

    15 137 :)

    4 Cytuj
  • 21 mar 2012

    [quote=taki_gość] gość: frywolny napisał/a: nie jesteście kibicami sukcesu? ile was wczoraj było na meczu?

    15 137 :) [/quote]

    Liczbą tą obdziełiłbyś dwa mecze Cracovii w ekstraklasie... Ale to był puchar polski :)

    6 Cytuj
  • 21 mar 2012

    Nie chodzi o przekonywanie sie ile kibiców ma WISŁA ile PASY..a liu chodzi na mecze..Dzisiaj MAŁY został przywrócony do składu PIERWSZEJ DRUZYNY...mysle ze to dobra decyzja i opłaci sie to nam ..Moze nie lubi go częsc kibiców ale i kilku ma mu za złe co zrobił..jak sie zachował do MOSKALA..ale MOSKAL sam wiedział co robi i z kim ma doczynienia..przeciez dobrze znał druzyne i zawodników ..Mi sie wydaje ze MOSKAL nie ma przebicia w klubie i nie dorósł do takiego wyzwania..SZKODA...Teraz jest najwazniejsze ze MAŁY wrócił i mam nadzieje ze pomoze druzynie..kibice zapomna jego wybryki ale musi zacząc grac i to dobrze..a tym moze sobie zaskarbic kibiców znów..jak by strzelił kilka bramek z RUCHEM..LEGIA JAGĄ...zobaczymy co czas pokaze...a jeszcze jedno PROBIEZ MA KOPA NIESAMOWITEGO..strzela jak z kałacha..szkoda ze jest juz w tym wieku forme ma super..moze nauczyc napastników jeszcze czegoś

    4 1 Cytuj
  • 21 mar 2012

    a jaką macie pojemność stadionu? a z tym małym to strzał w kolano dla zarządu i strzał w plecy kibicom( pikinikowcom)

    2 Cytuj

Odpowiedz