Forum » Sport

Wisła Kraków

  • 2 mar 2012

    [quote=gość: taki koleś] frywolny nie chcesz sie spotkać w ringu? straszny z ciebie sierp typowy dla kibiców tesco z kałuży... [/quote]
    a ten ring to jakiś bar mleczny w myślenicach?

    2 2 Cytuj
  • 2 mar 2012

    [quote=gość: frywolny] gość: taki koleś napisał/a: frywolny nie chcesz sie spotkać w ringu? straszny z ciebie sierp typowy dla kibiców tesco z kałuży...
    a ten ring to jakiś bar mleczny w myślenicach? [/quote]
    Widzę ze jestes jak wielu kibiców WISŁY..ale nie oddany całym sercem za BIAŁA GWIAZDĄ..pewnie chodzisz do pokoju na mecz a nie na stadion..Po co te wyzwiska..kibic jest z druzyna na dobre i złe...jak jest MISTRZ i jak 5 miejsce....kibice powinni sie trzymac razem.zawsze razem..Ale ty jesteś kibicem CRACOVI..to po co tu sie plątasz..jak masz inną druzyne to jej kibicuj a nie mieszaj na forum NAJLEPSZEGO KLUBU POLSKI i KRÓLEWSKIEGO MIASTA KRAKOWA..pamietaj TO MY JESTEŚMY DUMĄ KRAKOWA I POLSKI i nie zmieni tego nikt..

    6 3 Cytuj
  • 6 mar 2012

    27.02.2012 - 14:40
    tak sie bawia ludzie
    "Bo nie mamy sie co napinać. Ty frywolny jestes kozaczek w internecie tutaj sobie mozesz szalec bo poza swój dom swoje garbatego nosa nie wychylasz. PS. Ferie udane: 3 wieśniaków z okolicznych wiosek oddaje szaliki, wypuszczajcie sie dalej do rynku i w okolice. Czekamy ;)"..... Takie kity to wciskaj małolatom z gimnazjum.. Bardzo często chodzę w barwach Cracovii po myślenicach i jakoś was nie widuje-.- ciekawe ile lat miało tych jak to napisałeś "3 wieśniaków".. Po 15?

    1 3 Cytuj
  • 6 mar 2012

    Czy Probierz to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku jak myślicie ? Debiut miał w miare udany ale co dalej?

    2 1 Cytuj
  • 6 mar 2012

    [quote=gość: P@siak1906] 27.02.2012 - 14:40
    tak sie bawia ludzie
    "Bo nie mamy sie co napinać. Ty frywolny jestes kozaczek w internecie tutaj sobie mozesz szalec bo poza swój dom swoje garbatego nosa nie wychylasz. PS. Ferie udane: 3 wieśniaków z okolicznych wiosek oddaje szaliki, wypuszczajcie sie dalej do rynku i w okolice. Czekamy ;)"..... Takie kity to wciskaj małolatom z gimnazjum.. Bardzo często chodzę w barwach Cracovii po myślenicach i jakoś was nie widuje-.- ciekawe ile lat miało tych jak to napisałeś "3 wieśniaków".. Po 15? [/quote]

    23. To chodz, do czasu. tylko czemu cie nie widac ? twoj kolega tez mial byc w sts w barwach cracovii o 10 . niestety , byl mocny tylko w internecie i na zapowiadaniach sie skonczylo.

    2 1 Cytuj
  • 6 mar 2012

    jaki znowu mój kolega co?? Masz jakies kompleksy chyba:).. w sts-ie się ustawiać?? I co? wziąłbyś mu szalik a potem pochwaliłbys się tym na forum?? hmm?

    1 2 Cytuj
  • 6 mar 2012

    nie pochwalilbym sie nie ja bylem pod sts. Kolega był i opowiadał. no ale dobra to nie jest temat na forum.

    3 Cytuj
  • 6 mar 2012

    ty masz kolegów?

    2 2 Cytuj
  • 6 mar 2012

    :)

    1 3 Cytuj
  • 11 mar 2012

    http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-europy/wisla-krakow-ostro-ukarana-przez-uefa,1,5053301,wiadomosc.html już kiedyś pisałem że kibice wisły to są ze wsi ale i piłkarze prezentują taki sam poziom!!! brawo uefa brawo!!!!! mam nadzieje że nie zajmiecie żadnego miejsca premiującego was awansem do europejskich pucharów!!! WSTYD!!!! WSTYD!!! kibole Legii umieją się zachować po kilku nauczkach ale wy jesteście tępi!!!!

    1 5 Cytuj
  • 11 mar 2012

    [quote=gość: frywolny] http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-europy/wisla-krakow-ostro-ukarana-przez-uefa,1,5053301,wiadomosc.html już kiedyś pisałem że kibice wisły to są ze wsi ale i piłkarze prezentują taki sam poziom!!! brawo uefa brawo!!!!! mam nadzieje że nie zajmiecie żadnego miejsca premiującego was awansem do europejskich pucharów!!! WSTYD!!!! WSTYD!!! kibole Legii umieją się zachować po kilku nauczkach ale wy jesteście tępi!!!! [/quote]

    Za Was na pewno nie będziemy się wstydzić... bo Wam nie grozi występ w żadnych pucharach :)

    6 1 Cytuj
  • 11 mar 2012

    Chyba,ze regionalnych :-)

    3 1 Cytuj
  • 11 mar 2012

    a " puchar" polski? ale co nie wstyd wam? klub naciągacie na dodatkowe koszty a tak to może byście ściągneli jakiegoś KOPOCA za te pieniążki! może jakiegoś następnego bez n a p l e t k o w c a?

    1 4 Cytuj
  • 11 mar 2012

    [quote=gość: frywolny] a " puchar" polski? ale co nie wstyd wam? klub naciągacie na dodatkowe koszty a tak to może byście ściągneli jakiegoś KOPOCA za te pieniążki! może jakiegoś następnego bez n a p l e t k o w c a? [/quote]

    Masz rację w Pucharze Polski będziecie występować.... ale będzie to jeden, góra dwa mecze.....
    a oto kogo i za ile ściągniemy to nasz problem. Jest tylko jedno małe "ale" my ściągamy piłkarzy, a Wy...

    4 Cytuj
  • 11 mar 2012

    i bardzo dobrze!

    1 4 Cytuj
  • 12 mar 2012

    i dobrze niech sobie wsazda gleboko w 4 litety ten zakaz. POLSKA KIBOLSKA .
    Uefa najlepiej by chciala zeby na trybunach nie bylo atmosfery , wszyscy siedzieli i ogladali mecz.
    AGAINST MODERN FOOTBALL

    A ty adzygmunt nie rznij kozaka i najmądrzejsego bo jestes zwykłym starym społeczniakiem który nie rozumie na czym polega kibicowanie. Ciekawe czy fajnie by Ci sie ogladalo mecz tak jak jest teraz na Koronie gdzie protestuja przeciwko restrykcjom policyjnym
    Masz wyzarty mozg TVN, innymi mediami , ktore oczerniaja kibiców. Połknąłes to jak rybka chaczyk a tak naprawde nie mas zielonego pojcia co sie dzieje na stadionach jak policja prowokuje itd. No ale Ty juz zdania nie zmiensiz bo jestes na to za stary i Twój chory mózg nie przyjmie innego pkt spojrzenia. Dla ciebie Kibice zawsze będa bandytami.

    POLSKA KIBOLSKA

    3 2 Cytuj
  • 12 mar 2012

    Ja nie rozumiem napinania się kibiców co mienia sie kibicami WISŁY KRAKÓW...Byłem na meczu z LECHEM .i to co zobaczyłem nie miało nic wspólnego z normalnym dopingiem z sektora C..Bo jak mozna nazwać ludzi którzy przychodza na stadion robic zadymy ..zakrywaja twarz szalami i niszcza pleksy odgradzajace kibiców przyjezdnych..Lech miał wielu fanów na sektorze dla przyjezdnych i ich postawę uwazam za skandaliczna - rzucanie petard..chamskie przyspiewki - jeszcze przed stadionem wyrywanie krzesełek..Nasi kibice z sektora C nie zostali obojetni prowokowali od smego pojawienia sie na stadionie kibiców LECHA..a nie do pomyslenia było próba przerzucenia kosza na smieci przez naszych kibiców na stronę kibiców LECHA..DRAMAT....gdzie byli ochroniarze..osoby odpowiedzialne za porzadek..jak mozna wnieśc na trybune kosz duzy plastikowy ze srodka trybuny na zewnątrz..to jest kibicowanie ...nie wydaje mi się ..A kary za ligę europy sa olbrzymie a beda wieksze i niech płaca ci co niszcza a nie klub..Wisła nie powinna przyjmowac kibiców LECHA..tojuz koleny raz niszcza stadion i nie umieja sie zachowac..MINUTA CISZY I OKLASKI KU CZCI PAMIĘCI SMOLARKA..Jednak wiekszosc sektora C była ok ..a doping był super..tylko ci '' kibice '' ale jest ich coraz mniej co przychodza na stadion by udawac ze kibicuja a w efekcie to robia krecia robote....jak maja dzieci chodzic na mecze i widziec taki doping..

    2 1 Cytuj
  • 12 mar 2012

    Nie wiem czy zauważyłeś kolekcjoner1906, że ochroniarze stali od strony naszych sektorów. W sektorze Lecha nie było ani jednego ochroniarza. Potem w trakcie meczu doszli inni ochroniarze, ale nie weszli na sektor gości, tylko stanęli od strony murawy.
    Uważam, że zachowanie ochrony (brak jakiejkolwiek reakcji) był skandaliczny. Podobnie było podczas meczu ze Standardem Liege, a wystarczyło w momencie odpalenia rac przez kiboli Liege ugasić te race strumieniem zimnej wody z hydrantów.
    Pozdrawiam Piknik taki_gość

    1 Cytuj
  • adzygmunt 12 mar 2012

    "wisła shakrs"
    Mam wyzarty mozg, dobre!
    Na "Koronie" czyli na stadionie protestują przeciwko policyjnym prowokacjom? Tego nie rozumiem, jak protestowałem przeciwko milicji to na ulicy przed .... nie podam szczegółów. Stadion był od kibicowania drużynie/drużynom, lecz to, że można przeciwko policji nie mieści mi się w "wyzartym mozgu".
    Skromnie myśląc> Mnie "wyzarł mozg" TVN piszesz, chyba wybiórczo, bo jak widzisz sprawnie idzie mi pisanie odpowiedzi.
    Tobie "wyzarło mozg" w większym zakresie. Poszło równo po ortografii, etyce, empatii. A może te formy, przejawy społecznego zachowania, nie dotarły nigdy do Twoich szarych zwojów?
    Masz rację tylko w jednym, słusznie mienisz się przedstawicielem Polskich Kiboli!
    Kiedy załomoczesz kijem bejsbolowym po mojej furtce?

    1 2 Cytuj
  • 12 mar 2012

    No widzisz adzygmunt tyle ze na stadionie nie da sie juz normalnie kibicować. Kibole dla Ciebie to tylko kibole, powiedz mi tylko czemu na takiej Koronie Kielce nawet piłkarze wstawiaja sie za swoimi kibicami ? Na stadionie nie mozna juz nawet przeklnąc ? komu sie to nie zdarza ? dom ,praca, szkola.. kazdy przeklina a na Koronie za cos takiego jest sie budzonym o 6 rano lub prewencja wpada po Ciebie do pracy i wynosza Cie w kajdankach jak kryminaliste i dsotajesz 2 lata w zawieszeniu na 3 ? to jest według Ciebie normalne ? za usiąscie obok krzesełka które ma sie w karnecie jest to samo, to tez jest ok ? Masz wyzarty mozg propagandą TVN-owską a wiesz czemu ? bo o tym Ci nie napisza tego sie nie dowiesz, byłes kiedys na wyjezdzie ze swoją ukochaną drużyna ? widziales jak traktowani są kibice ? jak zwierzęta i to często ludzie co są niczemu winni. Panowie w kominiarkach którzy czują sie anonimowi nie przestrzegając prawa ( przypominam ze ochroniarz musi miec identyfikator aby było widac jego imie i nazwisko) wyzywają kibiców często zawijają za byle przewinienie a ptoem przekopują na komendzie ? to jest Państwo policyjne co sie dzieje. Zero wolności słowa. Dotychczac stadion był jednym z ostatnich bastionow patriotyzmu i wolności słowa. Nawet to jest w obecnych czasach zabierane ? Dla Ciebie to walka z kibiolami , władza pluje nam w twarz a ty udajesz ze deszcz pada ? Jestem ciekawe czy jeśli w obecnych czasach wybuchła by wojna chętnie wyszedłbyś na ulice i walczył za ojczyzne. Śmiem w to głęboko wątpic a jestem pewny że zrobili by to ci zli ludzie którzy m.in organizują akcje charytatywne itd. Ale dla Ciebie to bandyci. Twojej mentalności sie nei zmieni bo masz ją juz wykształcona przez media które bardzo często kłamią przeinaczają fakty itd. Masz tutaj przykład jak jest tworzony artykuł do Gazety Wyborczej:http://www.wykop.pl/ramka/1071189/o-tym-jak-powstaja-artykuly-do-gazety-wyborczej-i-nie-tylko/

    Ludzie Twojego pokroju to kupią, ludzie którzy potrafią myślec racjonalnie NIE!

    1 1 Cytuj
  • 12 mar 2012

    Zrozum że na stadionie nie da sie juz kibicowac. Są tak chore represje ze bedziesz miał teatr. Drugiej Anglii w Polsce nigdy nie będzie z prostej przyczyny. Poziom polskiej piłki jest jaki jest. Piknik , widz przyjdzie na topowy mecz a fanatyk to osoba która będzie zawsze na meczu bez względu na wynik . I to on w głownej mierze będzie dochodem klubu. A nie piknik. Ty tego nie rozumiesz. Nie rozumiesz ze policja, rząd próbują zabrać pasję milionom młodych ludzi. Dla niektórych mecz ukochanej drużyny to coś więcej niż 90 minut. To sens życia jechac na wyjazd spotkac znajomych pogadac, często Ci znajomi są pomocni w trudnych momentach. Powtórze poraz kolejny czy to jest normalne ze za przekleństwa na stadionie dostaję sie wyrok w zawieszeniu ? o to własnie prostestują kibice Korony Kielce. Wiem wiem nie miales pojęcia o tych faktach. Skad miałbyś o tym wiedziec skoro media przestawią zupełnie inną często przekłamaną wersje.

    1 3 Cytuj
  • adzygmunt 12 mar 2012

    "wisła shakrs"
    Mieszasz politykę z kibicowaniem, z kibolami - wolałbym napisać - z kibicami. O czym tu dumać. Uwziąłeś się dokopać mi. Nie ważne są czyjeś racje, ważne, że dokopię, polecę z maczetą, rzucę nożem w zawodnika, zabiję na Kurdwanowie /pasa czy tego od białej gwiazdy/.
    Bycie na stadionie to powiedzmy pasja. Czy do niej należą race, noże wyrwane krzesła, ustawki?
    A czy ktoś w szaliku pasów przejdzie nie opluwany, wyzywany np przez osiedle 1000lecia? albo np w szaliku białej gwiazdy?
    Masz rację Przedstawicielu Polskich Kiboli, was trzeba unikać, bo a nuż, nóż pojawi się nie przypadkowo zabrany z domowej kuchni ukochanej babuni?
    Popatrz, zarzucano mi, że jestem moherowy beret i jako taki byłem postrzegany. Teraz mam nową wizytówkę.
    Mózg wyżarł mi TVN, dobre! Ale jako trochę znający myśli J.P. II wybaczam Ci.
    I spełnij moją prośbę: nie przyjdź nocą, nie załomocz maczetą po mojej furtce, bo zejdę śmiertelnie, a trochę ludzi korzysta z mojego społecznikostwa, może i Ty, a może Twoi bliscy?
    Pozdrawiam adz.
    PS: A jakby co to wolę koszykówkę! i oba kluby z wybrzeża

    1 1 Cytuj
  • 12 mar 2012

    chuligani zwiselki. Pokazaliscie sie gdy wylamaliscie plekse, jak zaczeliscie uciekac. Dziękuje dobranoc, reszta mi nie jest potrzebna.

    2 Cytuj
  • 12 mar 2012

    *wylamalismy, sorry maly blad.

    1 Cytuj

Odpowiedz