Forum » Sport

DALIN MYŚLENICE 2010

  • 27 wrz 2010

    Niby co takiego nasi kibice zaczeli do nich mowic ze od tego sie zaczeło?!
    Ja widziałem ze po 2 golu Dalinu paru kolesi z Andrychowa kierowało sie w naszą strone.

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    po wejsciu na stadion kibicow andrychowa 2 podchmielonych starszych mezczyzn z myślenic zaczelo im pokazywac rozne gesty, nastepnie przy wejściu od hali sportowej kilku mlokosów podbieglo i zaczelo ich wyzywac, ochrona nie powinna do tego dopuscic, nawet oni przepraszali potem kibiców andrychowa za te grupe!

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    Franz nie pajacuj jak nie widziałeś -kible z Andrychowa przyjechali z zamiarem wywołania burdy są z tego te gnoje znane ,inna sprawa że te buce Marcyki z osiedla zaczęły ich prowokować śpiewkami o żydowskiej Cracovi co się im nie opłaciło bo wtedy z tej grupy przeskoczyło ogrodzenie i potraktowali ich jak worki z ziemniakami.Powiem tak ani policja ani "ochrona" ani porządkowi nie mieli najmniejszych szans by to bydło powstrzymać podczas trwania meczu i tu ukłon w stronę policji że nie weszli z interwencją na stadion bo pewnie by następne mecze były rozgrywane bez publiczności.Ale po meczu policja załatwiła gnoi profesjonalnie.Co do szukania winnych to ze strony Dalinu jest jedno to że w III lidze nie mamy klatki dla tego typu kibiców ale ja to rozumiem -brak kasy-,jest i trochę winy policji bo byli przy tym jak obrabiali sklepik koło parkingu i juz w tedy powinni być zatrzymani i nie wpuszczeni na stadion a reszta winy spada na wynajętą przez Dalin firmę ochraniarską przecierz do czegoś się zobowiązała za kasę i to właśnie ona była odpowiedzialna za bezpieczeństwo ludzi na stadionie i nkogo nie obchdzi że było ich mało ,powinno być ich tylu ilu trzeba.Teraz nie ma co płakać nad wylanym mlekiem tylko trzeba żądać od władz miasta by przynajmniej zajęa się bezpieczeństem na takich imprezach bo z tego co wiem już na pierwszą drużynę nie dają grosza a zawsze to był argument.

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    A ja się pytam; co ma MO do "ochrony" na Dalinie i czy według kretynów typu "dalinowiec" "pieniądze" oszczędzane na Dalinie lecą do Orła ?? Haha, większej głupoty nie słyszałem. Powtórze jeszcze raz - Dalin nie może wiecznie żyć na garnuszku u burmistrza, i na pewno ile burmistrz może tyle daje, bo tych pieniędzy się nie wyczarowywuje POPROSTU! Ochrona na meczu nie należy do kwestii miasta, bo nie jest to chyba impreza masowa tylko mecz piłkarski na który średnio przychodzi góra 500 osób i to klub powinien wynająć ochronę odpowiednią. Niestety wynajętą taką, która która z ochroną miała wspólny tylko napis na ubraniu - "OCHRONA", panowie i średniej wadze 120 kg żywej wagi i w wieku na pewno nie produkującym :| Więc ?

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    o co kaman .Jesteś chyba jeszcze bardzo młody i głupawy bo nie pamiętasz dawniejszych czasów jakie były relacje ratusz- Dalin teraz to tylko gra pozorów.
    Czyli twoim zdaniem co tam 500 osób ,pierniczyć ich bezpieczeństwo bo na meczu a co jeśli kiedyś taka grupa przyjedzie innymi środkami komunikacyjnymi jak ostatnio i po meczu wyjdzie na miasto.To jedna sprawa a druga to przestań pierniczyć juz o tym Orle i o tym garnuszku burmistrza bo to ty stajesz się chyba największym kretynem .

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    na szczescie niedlugo wybory i (daj boze) orzelkowi podetna skrzydelka...wyborcy

    Cytuj
  • 29 wrz 2010

    Cały autokar?!?!?!?!?! Uciekamyyyyyyyy!

    Cytuj
  • 29 wrz 2010

    do oc kaman- ej ej ty chyba nie wiesz co znaczy słowo kretyn, najlepiej zapytaj się mamy ale najpierw pokaż jej tekst który napisałeś a gwarantuję że szybko ci to mamcia wyjaśni tym bardziej że nie bedzie musiała szukać eksponatu.

    Cytuj
  • 29 wrz 2010

    Oczywiście pomyłka! Co prawda chodzi mi o skrzydełka ale Sępa Droginia.

    Cytuj
  • 30 wrz 2010

    nie podszywaj sie pod moj nick. jesli chcesz opinie wyrazic to pod swoim zrob to. kazdy ktoremu klubowi sprzyja wladza w tym miescie. wybory pokaza czy ludziom podoba sie NEPOTYZM.

    Cytuj
  • 2 paź 2010

    dzisiaj dalinowi nie pozwolil sedzia punku(ow) wywiezc z Nowego Wisnicza i w dodatku wykartkowal wszystkich ktorzy mieli po 3 zolte kartki (kalat senderski marchinski) to przypadek? a nast mecz z popradem.

    Cytuj
  • 9 paź 2010

    www.szreniawanowywisnicz.futbolowo.pl
    na tej stronie można znależc skrót meczu Szreniawa-Dalin oraz wypowiedzi trenerów po meczu.

    Cytuj
  • 9 paź 2010

    Dalin 3 - 1 Poprad

    Cytuj
  • 11 paź 2010
    Cytuj
  • 16 paź 2010

    Dalin 4 - 0 Kmita

    Cytuj
  • 16 paź 2010

    Z takimi wynikami ,z taką drużyną i z takim burmistrzem jak Maciej Ostrowski róbmy w naszym mieście II -GĄ LIGĘ

    Cytuj
  • 17 paź 2010

    takie mecze i taka druzyne chce sie ogladac, naprawde wszyscy zagrali na rownym poziomie ale co mnie zaskoczylo to bardzo dobra postawa plonki i tokarza, mysle ze bedziemy miec z nich pozytek.

    Cytuj
  • 18 paź 2010

    Takie są opinie że Dalinek jak narazie gra najładniejszą piłkę w tej III -ciej lidze i oby tak dalej."Kibice" piszą żeby robić II-ligę między innymi z burmistrzem MO i tu jak najbardziej jestem za tym ,ale trzeba najpierw zrobić wszystko żeby to właśnie ON wygrał wybory bo z tego co wiem pozostali kandydaci są zanani z tego że piłka nożna ich kręci tylko w TV ,a poza tym to są ludzie obcy w naszym środowisku piłkarskim i co Ich tam będzie obchodził nasz Dalin.

    Cytuj
  • 24 paź 2010

    Wierna-Dalin 4-3.katastrofalna pierwsza połowa po której Dalin przegrywał 0-3

    Cytuj
  • 24 paź 2010

    Super galeria :)

    Cytuj
  • 25 paź 2010

    Był to najgorszy mecz w wykonaniu Dalinu, pipi zachował się w charakterystyczny dla niego debilny sposób ,najpierw sprowokował sędziego i rozdarł ryja po pierwszej zółtej kartce a potem zupełnie niepotrzebnie wyciął gościa w polu karnym i słusznie dochrapał się czrwieni a na dodatek rozjemca podyktował wapno.Na dodatek trener Noawak robił zmiany jakby prowadził drużynę po raz pierwszy ,bez żadnego wyczucia np. Płonego i Mizię trzymał do końca 1-wszej połowy gdy Ci wręcz szkodzili grze ,zupełnie z niezrozumiałych powodów przesuną Kęska na stopera i choć dwa Szymki się troiły i dwoiły to trener zdecydował się na grę trzema obrońcami i posadził na ławie Tokarza a wprowadził niedoświadczonego Wojtana ,zamiast przesunąć Marchewę do pomocy zostawić na obronie dwóch Szymków i Andrzeja.
    Tak że niedzielny mecz przegrali pipi z trenerem no i doliczył bym jeszcze nonszalanckiego golkipera "grubego".

    Cytuj
  • 25 paź 2010

    Kolega wyzej byl chyba na innym meczu! Po pierwsze Pipi nie wycial nikogo tylko goscia trzymal w polu karnym za co nie powinien dostac 2 zoltej kartki. "gruby" mial pare dobrych interwencji ! Mizia nie gral zle! Z jednym co nie mozna zgodzic to slaba gra plonki ktoremu zupelnie mecz nie wyszedl

    Cytuj
  • 25 paź 2010

    kolego jak zwał tak zwał pipi tak delikatnie gościa trzymał w polu karnym że w konsekwencji dostał czerwień i karniaka,powtarzam jak by nie jego aroganckie odzywki pod adresem sędziów (co zresztą nawet po wyrazie twarzy na zdięciach widać) nie było by tematu,mizia nie grał żle że grał aż połówkę ,a gruby miał parę dobych interwencji ale miał dwie złe z których padły bramki ,jeżeli chodzi o Płonego to nie kwestia czy Mu wyszedł mecz czy nie tylko dało o sobie znać kontuziowane niedawno kolano ,to Robert powinien widzieć. A na innym meczu też byłem.

    Cytuj
  • 30 paź 2010

    Dzisiaj w Myślenicach o 13:00 Dalin gra z Orlętami Kielce, pojawiać się! :P

    Cytuj

Odpowiedz