Forum » Sport

DALIN MYŚLENICE 2010

  • 30 paź 2010

    naszczęście wygra kielan i bedziecie grali za piwo:)

    Cytuj
  • 30 paź 2010

    jestem z okolicznego klubiku i muszę przyznać ze śmieszą mnie dziwne opinie ludzi z waszego klubu.najpierw napierdzielanie na MO za to ze wam nie pomaga ze nie wiadomo co że orzeł i inne ćmoje boje a nagle jak są wybory to twardo trzeba na niego głosować.jak wam jest żle to powiedzcie jasno ze trzeba głosowac na kielana czy innego.własnie tacy jesteście bez jaj i honoru-przynajmniej tak to wygląda...

    Cytuj
  • 30 paź 2010

    Dalin 4 - 0 Orlęta Kielce

    Cytuj
  • 30 paź 2010

    ładnie , kto strzelał dla naszych ??

    Cytuj
  • 30 paź 2010

    Mizia , Kałat , M.Górecki x2

    Cytuj
  • 30 paź 2010

    To już 14 bramka Michała w tym sezonie , ten chłopak jak najszybciej powinien zmienić barwy klubowe bo inaczej stanie się z nim to samo co z Muniakiem, Kałatem ,Pilchem którzy są skazani na ten klub mimo sporych umiejętności do końca kariery ,

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    Wszyscy Dalinowcy powinni poprzeć w głosowaniu ludzi dla Naszego klubu oddanych tzn.Burmistrzem tylko Maciej Ostrowski a Radym m/innymi Aleksander Jopek .Kto Nam pomoże jak Ich nie będzie we władzach miasta?

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    Zamiast bawić się w politykę to lepiej zachęcać znajomych do pojawiania się na meczach. Im więcej ludzi na stadionie, tym więcej pieniędzy wpływa do kasy, a razem z większą frekwencją zwiększa się szansa na pojawienie się sponsora.

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    Garbarnia 4 - 1 Dalin, co mogę powiedzieć, Dalin nie zasłużył na takie baty, Garbarnia strzeliła 3 bramki z rzutów rożnych i 1 z karnego. Bramkę dla Dalinu strzelił Michał Górecki.

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 6 lis 2010

    [quote=gammorin]Garbarnia 4 - 1 Dalin, co mogę powiedzieć, Dalin nie zasłużył na takie baty, Garbarnia strzeliła 3 bramki z rzutów rożnych i 1 z karnego. Bramkę dla Dalinu strzelił Michał Górecki.[/quote]

    wyglada na to ze jednak zaslugiwali na taki wynik skoro 3 razy stracili bramke z roznego... to znaczy ze 3 razy i to jak dobitnie lepsi byli garbarze i to w jednym fragmencie gry! bedzie co cwiczyc przez zime w obronie

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    Byłem na meczu, widziałem grę, nie zasłużyli.

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 6 lis 2010

    3 razy i to jak dobitnie lepsi byli garbarze i to w jednym fragmencie gry! wydaje mi sie ze pilka sama nie wpadla do bramki 3 razy z roznego :) skoro bramka = blad w obronie to 3 razy popelnil go dalin przy rzutach roznych

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    Byłeś na meczu? Z całego przebiegu meczu Dalin nie zasługiwał na tak wysoką przegraną, pomijając już fakt czepiania się przez Ciebie tych rogów (przy których zawinił raz obrońca, a dwa razy bramkarz, którego przy okazji Garbarze skutecznie blokowali w polu bramkowym)

    Cytuj
  • 7 lis 2010

    skrót z ostatniego meczu można oglądnąć tutaj:

    http://www.youtube.com/watch?v=vjOAudfL9ZI

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    Żal patrzeć jak chłopaki przegrywają mając w bramce tak cieńkiego bramkarza , który swoimi interwencjami odbiera ochotę do gry. Bramki 2 i 4 ewidentnie jego sałsugą. Trzeba w przerwie zimowej zastanowić się czy nie lepiej ściągnąć jakiegos golkipera zamiast Obłazy. Z całą sympatią do druzyny z takim bramkarzem nie mamy co szukać w wyższej lidze a walka o awans będzie utrudniona.

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    08.11.2010 - 10:32Dla Dalinu był to mecz prawdy ,jeszcze trener Nowak musi trochę z drużyną popracować ,musi ich lepiej poznać i wychwycić dyspozycję każdego piłkarza przed ważnym meczem.W sobotę np.Płonka powinien zagrać od począdku ,Marchewa grał fatalnie i poprostu Dalin grał prawie bez bramkarza bo dwie bramy a nawet poczęści trzecią bym przypisał golkiperowi.Klub koniecznie musi wykombinować drugiego bramkarza z lepszymi warunkami fizycznymi.(ludzie 3 gole w "piątce").No i koniecznie trener musi popracować nad ustawieniem zawodników przy stałych fragmentach ,bo co z tego że przy obronie naszej bramki w polu karnym było sześciu Naszych jak kryli przeciwników nieprawidłowo co przy cienkim bramkarzu dało taki właśnie druzgocący wynik.

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    Dalin Myślenice - Czarni Połaniec

    11 listopada, godz. 12:00

    Cytuj
  • 9 lis 2010

    Jeżeli Panowie Prezesi Lijewski i Jopek szykują wielkie wzmocnienia to będzie po Dalinie ,już to przerabialiśmy parę razy i okazało się że klub po paru sezonach klękał.A poza tym nie tylko Oni o tym decydują lecz cały Zarząd a znam przynajmniej dwóch gosci co się na to nigdy nie zgodzą.Do -sympatyka ,Obłaza to bardzo dobry bramkarz ale nie ma konkurencji i czasem Mu uderza sodówa.Narazie nie ma co psuć ,atmosfera w klubie jest dobra,wynik także ,tylko jak powiedziałeś trzeba stworzyć zawodnikom dobre warunki,i tu niech się lepiej Prezesi wykażą.
    Najwiekszy problem to co będzie w przyszłości bo nie mamy ani juniora starszego ani młodszego ,starsi prawie od każdego dostają w pałę a młodszym szykuje się spadek do A klasy.Tu trzeba by było pomyśleć nad szukaniem odpowiednich szkoleniowców i zawodników z osciennych klubów, bo za parę lat nie będzie pierwszej drużyny.

    Cytuj
  • 11 lis 2010

    Dziś Dalin gra z Czarnymi Połaniec o 12:00, warto przyjść, to ostatni mecz w rundzie jesiennej w Myślenicach

    Cytuj
  • 11 lis 2010

    Dalin 7 - 2 Czarni Połaniec, fajny mecz, piękne bramki.

    Cytuj
  • 11 lis 2010

    Owszem Gammorin, mecz był warty obejrzenia. Byłem i nie żałuję :) Szkoda mi tylko tego zawodnika z Czarnych Połaniec, którego zabrała karetka. Oby wrócił szybko do zdrowia. Ktoś wie co z tym zawodnikiem?

    Cytuj
  • 11 lis 2010

    z zawodnikiem wszystko dobrze prześwietlenie nie wykazało nic co mogło by zagrażać jego zdrowiu.

    Cytuj
  • adzygmunt 11 lis 2010

    Czy to był przejaw chamstwa, czy zwykła rywalizacja sportowa?

    Cytuj
  • 11 lis 2010

    o chamstwie niema mowy po prostu zwykła sytuacja jakich na boisku wiele.

    Cytuj
  • 12 lis 2010

    Wynik bardzo dobry, gra mogła się podobać i w tym wszystkim jeden minus - bramkarz Obłaza. Po raz kolejny udowodnił,że nie nadaje się na nr 1. W przerwie zimowej koniecznie trzeba się wzmocnić na tej pozycji.
    Wczorajszy widok jego sprintu na 40 m był bezcennym i humorystycznym momentem meczu.

    Cytuj

Odpowiedz