Forum » Sport

DALIN MYŚLENICE 2010

  • 12 lis 2010

    A na wiosnę Derby! :)

    Orzeł Myślenice wygrał z Jordanem w półfinale pucharu Polski w naszym okręgu i w finalne spotka się z Dalinem! :)

    Zapowiada się ciekawy mecz :) Mam nadzieję, że będzie to mecz przyjaźni!

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    czy ktoś ma może dostęp do zdjęć z tego spotkania ?

    Cytuj
  • Michał Powielina 14 lis 2010

    [quote]czy ktoś ma może dostęp do zdjęć z tego spotkania ?[/quote]

    i ja przyłączam się do pytania - byłem na meczu i widziałem że były robione zdjęcia.
    Ma ktoś jakiś link do tych fotek ?

    Cytuj
  • 14 lis 2010

    dla Dalinu mecz z Orłem to tylko formalność . Za kazdym razem gdy chłopaki grają ze sobą Orłowcy nie mają nic do powiedzenia , to będzie jednostronne widowisko na korzyść Dalinu

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 14 lis 2010

    wystarczy popatrzec na derby noworoczne: http://www.miasto-info.pl/myslenice/pierwsze-noworoczne-derby-dla-dalinu

    mysle ze jak beda grac na powaznie i o punkty to dalin tym bardziej nie da szans orlowi

    Cytuj
  • 14 lis 2010

    jak tamten mecz jest dla was wyznacznikiem jakimkolwiek to dziękuje. Zobaczymy jak będzie, Dalin na pewno jest lepszy dużo, ale nie powiedziałbym, że będzie jakaś przepaśc zauważalna.

    Dalin_fan piszesz, że za każdym razem, to ile razy ze sobą grali? O jakich Ty meczach mówisz?

    Cytuj
  • 14 lis 2010

    Dalin przegrał w Wolbromiu z Przebojem 5-1, prowadząc do przerwy

    Cytuj
  • 14 lis 2010

    było jak z garbania bramy ze staalych fragmentów to troszkę boli.

    Cytuj
  • 14 lis 2010

    ktoś coś więcej wie o meczu? skąd tyle bramek?

    Cytuj
  • 14 lis 2010

    Porażka boli, ale jakby nie było Przebój to spadkowicz i na pewno solidny zespół mimo zmian jakie tam zaszły. Problem Dalinu to tylko i wyłącznie defensywa. Tragiczny dzisiaj Tokarz, słaby niestety Gruby, a już postrzegałem go jako dojrzałego zawodnika. Niestety trzeba zrobić coś z grą w tyle, bo strata 31 bramek w rundzie to praktycznie dwie bramki na mecz i nie ważne jest, że strzela się 49. Jest tylko kilka drużyn z gorszym bilansem strat. Liczę, że Pan Aleksander Jopek coś zrobi, żeby to poprawić, wiem, że na pewno dołoży starań, bo to fachowiec, a potem już nie trzeba się będzie martwić.

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    Nie jestem przekonany do końca z tą fachowością Pana Alka.J,od meczu z Wierną dostajemy bęcki przez bramkarza a Pan Alek nic.Jako Prezes sekcji powinien pomysleć już na początku rundy o zmienniku w bramce,przynajmniej mnie jako laikowi nie zdarzyło sie widzieć drużyny bez bramkarza na ławce.A co jakby Obłaza zlapał kontuzję.A poza tym słyszę o błędach trenera , o jego niecelnych zmianach ( np.poraz kolejny Wojtan) braku wyćwiczenia chociaż by stałych fragmentów gry.Koniec rundy co dalej zobaczymy ,na pewno nie ma tragedii a kubełek zimnej wody wszystkim wyjdzie na dobre.

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    Uwazama ze nalezy wyciagnac wnioski z przegranych meczow z Garbarnia oraz Przebojem, ale nie przesadzajmy-druzyna ktora byla w rozsypce dzieki kilku osobom zostala poskladana i przystapila z malym opoznieniem do rozgrywek. Mimo tych trudnosci dzielnie sobie radzila i zajela wg mnie bardzo dobre miejsce. Szkoda tych przegranych meczow, ale coz - wszystkiego nie da sie wygrac. Warto tez zauwazyc ze Dalin to jedyna druzyna, ktora w tej rundzie nie zremisowala ani jednego meczu. Jesli chodzi o przyszlosc Dalinu to nie wybiegajmy na razie do przodu. Jest teraz troche przerwy wiec jest czas na przemyslenia i podjecie odpowiednich decyzji. Mysle ze lepiej byloby grac w czolowce III ligi niz w II lidze i przegrywac mecz za meczem. Nie wiem czy wszyscy wiedza, ale za awans z III do II ligi wplaca sie 100 tys zl do zwiazku pilki noznej.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Pikuś odpowiem Ci tak. Przed sezonem na treningach seniorów zjawiało się średnio sześciu zawodników. Uwierz, że wolontariat(bo tak można było nazwać to co Ci chłopcy robili przez poprzedni sezon) nie jest rzeczą łatwą. Drużyna była w rozsypce. Uwierz też, że ściągnięcie DOBREGO bramkarza w czasie rundy czy też za pięć dwunasta graniczy z cudem. Po drugie Pan Jopek przychodził do Dalinu w momencie, kiedy klub zalegał z wypłatami dla zawodników i najpierw trzeba było rozwiązać ten problem, a potem martwić się o kadrę. Uwierz mi, że przy stabilnej kondycji finansowej klubu(chodzi mi o terminowe wypłacanie graczy) i na nowych ludzi się znajdzie. Sęk w tym, żeby z tymi transferami nie przesadzić, bo ten zespół to na pewno najlepsza drużyna pod względem piłkarskim. Problem leży w tyle.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Witam wszystkich.

    Po wiem Wam tak, jak ktoś tu już pisał. Jak macie dostawać lanie tak jak teraz puszcza choćby to sie nie pchajcie do tej drugiej ligi bo nie warto. Koszty ogromne. Opłaty za sedziów 4x15 tys= 60 tys. + rejestracja piłkarza w pzpn coś ponad 2 tys chyba było + rejestracja w mzpn. Organizacja meczu wyjazdowego do Suwałk bądź Elbląga kilka tysięcy bo trzeba opłacić hotel itp itd... Organizacja meczu u siebie również kilka tys trzeba wydać. Trzeba odpowiednio zmodernizować stadion, podnieść pensje piłkarzom i ewentualnie po ściągać nowych. Reasumując, grając w tej drugiej lidze trzeba mieć na prawde niezły budżet żeby sobie długów nie narobić.

    Pozdrawiam.

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    A Ty KS Dalin uwazasz że to właśnie ten pan sprawił że zawodnicy są wypłacani na bieżąco ? bo ja napewno tak nie myślę , a poza tym używasz słów których nie rozumiesz.I jeszcze jedno, Ci chłopcy jak Ich nazwałeś (ja wiem że to zawsze są zawodnicy) trenowali w innych klubach na swoje życzenie i to trenowali dobrze chociaż by swiadczą o tym zmagania w ich pozyskaniu.Więc nie pinkol,błąd jest popełniony przez w/w pana i to po raz któryś tam z kolei,teraz zacznie się znając poprzednie jego poczynania ściąganie odrzutów z Krakowa.

    Cytuj
  • 29 lis 2010

    Do tej pory te"odrzuty" jak to określiłeś Szanowny Pikusiu wnosiły sporo do tego zespołu, odchodziły po rundzie, sezonie czy dwóch i z tego klub miał pożytek. :) Tyle w temacie

    Cytuj
  • 30 lis 2010

    panie pikuś. jedno wiem na pewno, tobie się wydaje, że coś wiesz, ale tak na prawde mało się orientujesz w temacie. Piszesz, że trenowali w innych klubach na swoje zyczenie. owszem. I nie ma co się im dziwić. tam mieli pewne pieniądze, a w dalinie poprzedni zarząd ich w ogóle nie wyplacał. I uwierz mi, że gdyby nie pan Jopek i pan Lijewski to teraz oni graliby w niższych ligach a dalin byłby w strefie spadkowej. I na pewno nie to, że trenowali "tam" dobrze mialo znaczenie , lecz znajmość umiejętności tych zawodników! i wytłumacz mi, co ty byś zrobil na miejscu pana Jopka gdybyś przyszedł do zadłużonego klubu? bo rozumiem, że jesteś geniuszem i pierwsze co byś zrobil to ściągnąłbyś dobrego bramkarza:) wiesz co, zastanów sie stary co ty piszesz i troszke delikatniej się tutaj wyrażaj bo pragne ci przypomnieć, że wiekszość tych "odrzutów" jak to nazwaleś z krakowa gra teraz w wyższych ligach patrz: Zontek, Piszczek, Mielec, Wasilewski,Marzec itp:) Więc nie obrazaj jak nie masz kompletnie pojęcia o co chodzi. Pozdrawiam i mam nadzieje, że już nie bedziesz zaśmiecał forum:)

    Cytuj
  • 30 lis 2010

    Dobrze to twoim zdaniem jest to racjonalne ,bo tak piłkarze których wymieniłeś grają teraz w wyższych ligach a gdzie grali przed przyjsciem do Dalinu ? i co to kogo obchodzi i co z tego miał Dalin.Idąc dalej twoim tokiem rozumowania Franek ,to teraz trzeba znowu zaciągnąć paru zawodników obcych niech się ogrywają w Dalinie bo póżniej może bedą grać wwżej.A nasze chłopaki będą grzać ławę.Czemu nie piszesz o innych "odrzutach" np. lelek,dyrcz,antas,rapacz .itp.Co do trenowania w innych klubach przed rundą jesienną to tylko napisałem po to by nie usprawiedliwiać wiecznie formy dalinowców tym że przed runą nic nie trenowali bo własnie trenowali w innych klubach.Pytasz co bym zrobił na miejscu prezesów gdy bym przyszedł do klubu ..tak właśnie załatwił bym drugiego bramkarza i tylko tyle ,nie widzę potrzeby na ściąganie do Dalinu kogo kolwiek prócz golkipera z odpowiednimi warunkami fizycznymi.
    Jeszcze jedno forum jest po to by wyrażać swoje prawdziwe opinie a nie cukrować sobie na wzajem i lizać dupę zarządowi.

    Cytuj
  • 30 lis 2010

    tutaj nikt zarządowi nie liże dupy mój drogi. Tylko ty obrażasz pana Jopka, że ściaga "odrzutów". Tylko tak się sklada kolego, że tych zawodników, których wymieniłeś nie ściągnął pan Jopek:) Bo jego wtedy nie było. I zawodnicy, których ja wymieniłem wg ciebie nic nie wniosły?? Każdy z tych zawodników był wyróżniającym się piłkarzem i chyba dlatego poszli do WYŻSZYCH lig prawda?! I pragne ci przypomnieć, ze jak w dalinie ejst z pieniędzmi to każdy wie, a karol obłaza zeszły sezon miał bardzo dobry. I zeby nie było dopiero w trakcie rundy (jakos w 3 meczu) z gry zrezygnował drugi brakarz Firek. A wtedy już nic nie można było zrobić. I tak się składa mój drogi, że w dalinie grają sami wychowankowie a wzmocnienia, które bedą teraz zapewniam, że bedą trafione:). I oprócz bramkarza dalinowi potrzebny jest również obrońca bo to co obrona wyprawiala pod koniec sezonu to był po prostu dramat!

    Cytuj
  • 30 lis 2010

    Franek ty chyba jesteś synkiem pana Olka lub pana Zbyszka że znasz jakie będą wzmocnienia i gwarantujesz trafione transfery.
    Co do gry to ty się raczej nie wypowiadaj bo jeśli nawet tak jest jak wyżej napisałem to o piłce masz blade pojęcie i żle by było żeby tacy znawcy dawali nam zapewnienia.Jeżeli chodzi o obronę Dalinu to miała swoje dobre i gorsze mecze jak wszystkie formacje zarówno pomoc i atak.Pewnie masz na myśli ostatnie przegrane mecze gdzie bramki padały ze stalych fragmentów to chcę ci przypomnieć że bramki w takich przypadkach broni cała dróżyna.

    Cytuj
  • 30 lis 2010

    mam się nie wypowiadać co do gry bo wiesz, że nie masz racji?? ile ty masz lat, że piszesz drÓżyna? na jakiej podstawie śmiesz twierdzić, że o piłce mam blade pojęcie?:)))) Tak się składa mój drogi, że byłem prawie na wszystkich meczach i pisząc o obronie nie miałem na myśli ostatnich meczów. Może jeszcze zoną trenera nowaka i stąd wiem o transferach:)

    Cytuj
  • 1 gru 2010

    Sory zrobiłem byka ortograficznego ,czasem się zdaża .Sądząc po twoich tekstach to chyba jesteś On ale może chciałbyś/chciałabyś być żoną trenera(musisz z nim odbyć szczerą rozmowę) bo widzę że często ci się mylą rodzaje np.cyt."I zawodnicy,których ja wymieniłem wg ciebie nic nie wniosły" To jedno a dwa jak to nie miałeś/miałaś na myśli ostatnich meczów sam napisałeś /napisałaś cyt."I oprócz bramkarza dalinowi potrzebny jest również obrońca bo to co obrona wyprawiala pod koniec sezonu to był po prostu dramat!" .Ile mam lat 28 pasuje? -kawaler

    Cytuj
  • 8 gru 2010

    Widzisz szanowny Pikusiu sam robisz z siebie amatora. Krzysiek Dyrcz odrzut? Moim zdaniem w tamtym sezonie przychodząc z Czańca był najlepszym defensywnym pomocnikiem w lidze. Pozdrawiam

    Cytuj
  • 9 gru 2010

    No tak "KS Dalin"- Czaniec to wyższa liga bo aż IV śląska ,jaka szkoda że odszedł z Dalinu ,no ale jak chciał podnosić poziom swoich umiejętności to to dobra decyzja z Czańca już tylko do bundes ligi,taaaaki defesor,jaka szkoda.Słyszałem że "stołek" jest wolny i nie tylko ,poczekajmy może nie znajdą klubów to Dalin jak to ma w zwyczju ich przytuli.

    Cytuj

Odpowiedz