Forum » Sport

Rally Cup - 14 marca 2010

  • 7 mar 2010

    [quote=Vivaldi] Zero awarii, z tym , że to był jeszcze ori włoski. 120 000km bez remontu co nie było w "polskich" możliwe. Kilka patentów jeszcze pamiętam: np.jak poznać zabierak półosi fabryczny od dobrej klasy podróby nawet zapakowanej w niby ori pudło?[/quote]

    Bielsko Biała FIAT 126p

    200tyś km bez remontu. No i co ?
    Jak widać na odcinkach nie jest z nim tak całkiem źle.

    A propos nabyliśmy właśnie dziś drugiego maluszka, wobec którego mamy niecne plany !
    I bardzo możliwe że w obecnej sytuacji pojawimy się jednak 14-go na odcinku.
    A za kilka miesięcy możliwe że będzie miał niezły stosunek mocy do masy.

    Cytuj
  • 7 mar 2010

    Mam nadzieję, że godzina zostanie ustalona z uwzględnieniem rozpoczynającego się w niedzielę grand prix F-1, bo inaczej będę miał dylemat komu kibicować ;-).

    Cytuj
  • 7 mar 2010

    faktycznie, no to pewnie dwa przejazdy będą ze startem o 10:00 ale to się jutro wieczorem dokładnie określi.
    F1 start o 13:00.

    Cytuj
  • 7 mar 2010

    Zgreg-u, F1 to na cementowni będzie lepsze :)

    Cytuj
  • 7 mar 2010

    ściągniemy i Kubice, wszystko w swoim czasie ;)
    Z v-ce Mistrzem Świata w Kartingu, Hubertem Cebulskim już zdjęcie mam i to z parkingu w Myślenicach ;) , przyjdzie czas i na Roberta

    Cytuj
  • 8 mar 2010

    VIV F1 startuje o 14

    Cytuj
  • 8 mar 2010

    Co do F-1 w telewizji, to jednak chyba o 13 :-), a na cementowni też będzie na pewno nieźle, dlatego zwróciłem uwagę na kolizyjność tych wydarzeń. Ciężko być w dwóch miejscach na raz.

    Cytuj
  • 8 mar 2010

    jak zaczniemy o 10:00 i spokojnie o 13:00 skończymy.

    Cytuj
  • 8 mar 2010

    Widzę że jednak z 40zł wpisowego zrobiło zrobiło się 0zł.
    I to się chwali.

    Cytuj
  • 8 mar 2010

    oczywiście p-t 1 jest płatne a nie bezpłatne, mój błąd.

    Cytuj
  • 8 mar 2010

    zgłoszenie wysłane :)
    CIENKI - FIAT 126P

    Cytuj
  • Mariusz Sudoł 9 mar 2010

    [quote]zgłoszenie wysłane :)
    CIENKI - FIAT 126P[/quote]
    A Breba już zamontowana??

    Cytuj
  • 9 mar 2010

    dokładne m-ce i adres znajdziecie także w kalendarzu miasto-info na stronie głównej.

    Cytuj
  • 9 mar 2010

    w tej chwili jest 11 zgłoszeń :D jest nieźle

    Cytuj
  • lalala 9 mar 2010

    [quote=Vivaldi]w tej chwili jest 11 zgłoszeń :D jest nieźle[/quote]

    Vivaldi - dasz rade wklepać listę jakie bryki się zgłosiły do tej pory ??

    Cytuj
  • 9 mar 2010

    tej jeden się już zbroi na nasze kręciołki http://www.youtube.com/watch?v=_jtK7dBt6TM&feature=player_embedded #

    tomi to co ostatnio, 5 fiacików, pug, mazda, renówka , bravo , subarka i cóś tam jeszcze.

    Cytuj
  • lalala 10 mar 2010

    no to spoko może jeszcze kumpel się dopisze to będzie 6 126p :)

    Cytuj
  • 10 mar 2010

    no i sam widzisz tomi co się potwierdza, ludzie bez budżetu znów mają najwięcej benzyny we krwi ;) z mocnych aut tylko kuba się zgłosił.

    Chyba po tym zrobimy małą przerwę , żeby się "nie przejadło" :)

    Cytuj
  • lalala 10 mar 2010

    [quote=Vivaldi]no i sam widzisz tomi co się potwierdza, ludzie bez budżetu znów mają najwięcej benzyny we krwi ;) z mocnych aut tylko kuba się zgłosił.

    Chyba po tym zrobimy małą przerwę , żeby się "nie przejadło" :)[/quote]

    Vivaldi to może zmienic klasy ?? 1 kl-126p / 2 kl-reszta ałtek ?? czymam kciuki że jeszcze się zgłoszom chętni

    Cytuj
  • łukasz 10 mar 2010

    witam ja tesz jestem zatym żeby zrobic klasy 1 do 903 żeby było sprawiedliwie.

    Cytuj
  • 10 mar 2010

    vivaldi jak to się tylko Kuba zgłosił ja też wysłałem zgłoszenie

    Cytuj
  • Bartłomiej 10 mar 2010

    Patrzę na prognozy i widzę, że możemy się ścigać po śniegu:) Albo takie małe Monte Carlo: trochę śniegu, trochę czarnego, gdzie nie gdzie lód. Zimy mam już serdecznie dość, ale z drugiej strony pośmigałbym jeszcze po śliskim.

    Cytuj
  • 10 mar 2010

    ja trzymam kciuki, żeby było sucho...

    Cytuj
  • 10 mar 2010

    [quote=Marios]vivaldi jak to się tylko Kuba zgłosił ja też wysłałem zgłoszenie [/quote] aaaaa oczywiście, mój błąd, przeoczenie, jest Evolution, od dawna wisi na liście.

    Cytuj

Odpowiedz