Forum » Sport

RAJD KRAKOWSKI - Motosport Myślenice

  • 21 cze 2010

    [quote]Ja tez nei slyszalem zeby ktos sie dorobil na rajdach jako organizator. Zle to piszesz czesiek. na czym taki organizator ma sie dorobic? policz ile pieniedzy jest z wpisowego a ile jest wydane na to zeby rajd pojechal. Nikt z organizatorow nie dostanie w łape bo w ofertach sponsoringu sie nie przebiera. Robisz cos z pasja to eni istnieje cos takeigo jak wyzysk.
    [/quote]

    zyj dalej w swoim swiecie:) malo widac o przekretach wiesz:) powiem Ci tyle ze przekrety jakie sa w PZPN to pikus w porownaniu do tego co sie dzieje w PZM i tylko dlatego ze ten sport jest tak popularny jak jest, wszystko sie trzyma kupy, dziadki pilnuja swoich korytek, juz nawet korzenie zapuszczaja:) coz, nie bede budzil Cie z Twojego pieknego snu, ciesz sie nim dalej:) obys nie obudzil sie kiedys przerazony:)

    [quote]Klub w myslenicach ma sie bardzo dobrze wiec przyklad z naszego podworka jest beznadziejny. [/quote]

    nie watpie:) swiadczy o tym rozmowa z Prezesem Skałką, na lamach jednego z numerow Sedna, miedzy wierszami mozna przeczytac jaki stosunek ma do osob, ktore rozkrecily ten interes i dzieki ktorym klub zostal reaktywowany (co wg. mnie bylo najwiekszym bledem, mozna bylo stworzyc nowy klub z nowymi wladzami, a nie odgrzewac starego kotleta)

    [quote]JAk czytam twoje informacje to widze ze opieraja sie na dziwnych plotkach a z motorsportem w pl jestes slabo zwiazany i wiesz o nim tyle co uslyszysz od innych.[/quote]

    nawet nie wiesz jak bardzo chcialbym, aby to byly plotki :(

    Cytuj
  • 21 cze 2010

    czesiek to o czym mowimy o organizatorach rajdow czy o pzm? bo to sa 2 rozne rzeczy. PZM niestety żeruje na organizatorach i zamiast krzewic to utrudnia. Ja mialem na mysli organizatorow poszczegolnych rund. Wielu z nich znam osobiscie i wiem ze nikt na tym kasy nie trzepie. Gosciu akurat prezes robi taka robote jaka goscie ktorzy zaczeli to nie wykonaliby nigdy. Masz naprawde złe informacje i moge cie zapewnic na 100%. Zreszta nie wypisujesz nic nowego tylko to co mozna zasłyszec od osob ktore słabo wiedza o tym wszystkim od kuchni, wiec moze zaczniesz dzialac i probowac poprawic ten sport w kraju.

    Cytuj
  • 21 cze 2010

    [quote=Czesiek_z_Polanki]patrzac jednoczesnie jak inni wielce lamentuja ze nie ma pieniazkow, a jednoczesnie zyja w luksusie.

    Mozesz teraz wielbic, bronic AK Krakowski, tylko ciekawi mnie jak dlugo to bedzie trwac, chyba tak samo dlugo jak milosc do reaktywacji klubu w Myslenicach, idealny przyklad, wpadliscie na pomysl, zrobiliscie kilka imprez, postanowiliscie reaktywowac stary klub, a teraz juz Was maja gdzies, cos czuje ze tak bedzie z AK:) pomozecie a pozniej nara:) obym sie mylil:)[/quote]

    Czesiu po co patrzysz na czyjeś pieniądze? Nikt nie dał Ci do tego prawa, ponieważ już dobrych kilka lat dokładam do rajdów a moim zdaniem żyje na całkiem przyzwoitym poziomie. Co ma jedno z drugim? Chcesz żyć w luksusie zacznij pracować, może ciężej niż do tej pory.

    Ja akurat z AK nie mam zupełnie nic wspólnego, nie mam zamiaru nikogo bronić po prostu pasuje mi (już nam bo jest nas kilkunastu na prolog) przyjść pomóc w BT, popracować na prologu bliżej kierowców a nie postać po drugiej stronie Bysinki. Tak samo mam na rajdach w Łodzi ale tam jadę dobrze pobawić się i później popić piwa z kolegami takimi samymi jak ja (Ci co dokładają do swojej pracy), tak samo też było na Polskim kiedy dostaliśmy dwa odcinki dla nas i marne grosze pojedliśmy Mazurskiego piachu.
    Nic mnie nie trzyma ani MSM ani w Łodzi ani tym bardziej AK mając z nimi pierwszy raz kontakt w tym roku. Nie będzie mi pasowała atmosfera, układy, ktoś mi nadepnie na odcisk to podziękuję lub nie i zgaszę światło. Nikt i nic mnie nie zmusza do niczego w przeciwieństwie do Ciebie patrzącego przez pryzmat pieniędzy i to nie swoich. U nas też kilku takich było, to taka nasza Polska cecha narodowa.

    Cytuj
  • 21 cze 2010

    Vivaldi jedyny sprawiedliwy.Prawdziwy działacz.Szkoda że nie kandydowałeś na Prezydenta.

    Cytuj
  • 21 cze 2010

    No wlasnie nie kandydował na prezydenta bo tam sie robi wszystko dla kasy :)

    Cytuj
  • Przemek 21 cze 2010

    Też uważam że na rajdach mało kto sie dorobił mega kasy, tym bardziej organizator. Widze że Czesiek siedzi w tym dobrze i zna osobiście takie przypadki bogatych organizatorów. Prosze o podzielenie się informacja i wspólne zbudzenie mnie i kolegi.
    A tak na marginesie, mam w środe tj.23 czerwca zaszczyt pełnić dyżur dla Motosport Myślenice, więc zapraszam od godziny 18,00 do 20,00 do hali sportowo widowiskowej na zarabiu. Mam nadzieje ze będe wstanie komuś pomóc w sprawach klubowych i około rajdowych.

    Cytuj
  • 21 cze 2010

    Taki cytat z Psów Pasikowskiego jest trafny "bandytą mogę być, politykiem nie" :-D

    Toyo tires może ty już lepiej zejdź na ziemie i nie zapewniaj o zasłyszanych słabych informacjach - hyhyhy już jedną jazdę mieliśmy z tego powodu. Coś w tym jest co piszesz ale tak na prawdę w tematyce rajdów w MSM (chyba jeszcze siłą rozpędu) zrobiliśmy dla rajdowców jeden plac na 16 załóg, więc spokojnie z agitacją.
    Jako że klub młodziutki to o MSM będziemy mogli pomówić po roku działalności, jak na razie dzieki ludziom pracującym w imię ideii ten klub istnieje. Poskładany z Cześków z Polanki rozleciałby się szybciej niż powstał, bo pozabijaliby się o podział lizaków albo darmowych smyczek :-)
    Za rok kiedy liczba ludzi do pracy będzie ta sama i oby większa wrócimy do rozmowy.
    Ja jestem tam gdzie się rajduje, bo od rajdów się zaczęło i rajdy rządzą a na razie u nas z tym kiepsko, więc z założeniami tych którzy zaczęli troszkę się rozjechało ale liczę szczerze, że na pewno wróci na właściwe tory.

    Cytuj
  • 21 cze 2010

    [quote=obajt]w środe tj.23 czerwca zaszczyt pełnić dyżur dla Motosport Myślenice, więc zapraszam od godziny 18,00 do 20,00 do hali sportowo widowiskowej na zarabiu. Mam nadzieje ze będe wstanie komuś pomóc w sprawach klubowych i około rajdowych.[/quote]
    Nooo to czas i miejsce ustalone. Kto chce niech przybywa, np wszyscy z listy z MSM i nie tylko. Dużo więcej informacji o krakowski nie będe miał (czw/pt dopiero objazd prologu i dalsze rozmowy) ale pogadamy, pośmiejemy się.
    Obajt nie będzie mógł w robocie ale jak każdy czteropak przyniesie to mu na złość zrobimy hyhyhy.
    Obajt mam nadzieję, że jak przystało na dyżur wpadniesz jedynym słusznym autem ;) ....jakoś cicho pod halą ostatnio trza miasto obudzić :-D , Kludia, Kuba, Tomek, Łukasz, Piotrek i cała reszta wpadajcie!!!
    Zatem ogłaszamy spot-spontan zarabie w środę o 18:00 --> na pewno nie będzie trzeba o nas pytać i szukać. Trzeba iść w stronę (głośnego) światełka.

    Cytuj
  • 21 cze 2010

    Czesio jak dopije winko pod GS-em też pewno wpadnie i podzieli się swoim doświadczeniem onanizatorskim.

    Cytuj
  • 21 cze 2010

    Czesiu jak widać na załączonym obrazku gustuje w czym innym niż lizaki ale myślę że fajnym polarem by nie pogardził????

    Cytuj
  • 21 cze 2010

    Podoba mi sie bardzo ten temat, mialo byc o Rajdzie Krakowskim. Byly maluchy, troche wylewania żalu w zwiazku z brakiem szacunku do kierowcow tychze pojazdow, przekrety mniejsze i wieksze a przedewszystkim to ze na rajdach w PL organizatorzy robia mega kase... to teraz chlopaki przyznajcie sie ile zgarneliscie za te kilka kreciolkow w Myslenicach? jakby co to my tez chetni na jakies wakacje jestesmy :)

    Żeby dyskusja wróciła na właściwy tor to szybki link do kanału youtube użytkownika RajdowyPucharpl... a na nim to co powinno nas interesowac czyli onboardy z odcinkow Rajdu Krakowskiego.
    http://www.youtube.com/user/RajdowyPucharpl
    Pozdraaawiam wszystkich.

    Cytuj
  • 21 cze 2010

    gość -> Tym od Roberta? co to przepadl?:) w sumie w sam raz na stanie przez caly dzien na odcinku :)

    Cytuj
  • Przemek 21 cze 2010

    qbus!! juz bylo odnosnie kasy. 2400zl!!! jak zwykle z onborodów nic nie widac:)

    Cytuj
  • 21 cze 2010

    Czesiu fajny ten polar o którym tak piszesz sam bym taki łyknął.

    Cytuj
  • 21 cze 2010

    To na wakacje dla wszystkich nie wystarczy :/

    Cytuj
  • 21 cze 2010

    [quote=obajt]qbus!! juz bylo odnosnie kasy. 2400zl!!! [/quote] po 2400, zawsze coś przekręcisz ;-) a do tego to co poszło na allegro. Ty wiesz, jak schodzą soki "rajdowe" jak dopiszesz, że nieznacznie upity przez zwycięzce generalki??? baaa, ja swoją łopate do śniegu złamaną koło Coopera wystawiłem od 230 a i tak ktoś kliknął "kup teraz" za 499zika ale opis był , że połapana tyrtytkami które leżały koło białego Subaru Kuby. A znów Civic sprzedał splątaną taśmę zabezpieczenia po 12euro za metr, wziął ktoś przez eBay z Belgii bo w opisie wrzucił link do MP3-ki karta na lawecie co to nie odpalił.

    Cytuj
  • 21 cze 2010

    Można gdzieś do Motosportu przynosic graty zebrane na oes-ach?Tzn.zderzaki,lampy,nadkola,lusterka..... trochę tego by się nazbierało od zapaleńców, którzy napewno chętnie oddali by je dla klubowej galerii!

    Cytuj
  • Przemek 21 cze 2010

    Taki ołtarzyk? Mozna przy okazji jakiejś imprezy zrobic wystawe z opisami co gdzie i jak zdobyte :D narazie klub niedysponujemy dobrym wreęcz galeryjnym miejscem na tego typu rzeczy. Ale podejdz przy najbliższej okazji to podyskutujemy jak to dobrze wykorzystac.

    Cytuj
  • 21 cze 2010

    Postaram się wpasc jak najszybciej.a tak wracając do Rajdu Krakowskiego to znana jest juz trasa prologu?

    Cytuj
  • 21 cze 2010

    obajt chce się ustawić na środę, żeby mu się dwie godziny samemu na dyżurze nie nudziło :P
    To jakie atrakcje organizujemy?:)

    Cytuj
  • 21 cze 2010

    Kiedy jest jakiś kręciołek w M-cach?

    Cytuj
  • Przemek 21 cze 2010

    Sprawa kreciołków jest ustalana. Jak tylko bedzie cos wiadome na 100% pojdzie info.

    Cytuj
  • 21 cze 2010

    aaaa tak mi się przypomniało co do gratów to są piękne cywilne Continentale (o ile pamiętam) 195x65x15 nigdy nie hamowane ostro, nie naprawiane, nie dojechane do krawężnika, mięsa na bide 6mm, za jakieś drobne pieniądze jakby ktoś chciał. Znajomka gumki.

    Cytuj
  • 21 cze 2010

    [quote=obajt]Taki ołtarzyk? Mozna przy okazji jakiejś imprezy zrobic wystawe z opisami co gdzie i jak zdobyte :D narazie klub niedysponujemy dobrym wreęcz galeryjnym miejscem[/quote]
    oooooo dzisiaj jak ze Stolycy wracałem, poszedłem w krzaki za potrzebą i przyniosłem ....kołpak, ale tak to się chyba nie liczy co? Szkoda, że 13tka bo już do siebie chciałem upychać jednak za mały był.

    Cytuj
  • 22 cze 2010

    Taaa, za potrzebą... :)
    Ja dobrze wiem jakie rzeczy sie zalatwia w krzakach wracając dwupasmówką z wawy :)

    p.s. Odp.: leśne ssaki.

    Cytuj

Odpowiedz