Forum » Edukacja

Studia WSETINS

  • 20 lut 2012

    [quote=gość: ojklhd] Nie mniej takie uczelnie jak KSW, WSETiNS czy słynna "wylęgarnia biznesmenów" WSZiB to obciach jak diabli i nie zależnie czy dziennie czy zaocznie. Nigdzie różowo nie ma ale przynajmniej przy składaniu podań o pracę jak zobaczą dyplom (nawet zaoczny) UJ, AP czy UE to się nie podśmie*****ą i nie robią złośliwych uwag. [/quote]

    I NIE KSW TYLKO KA!!!!!!!!!! I NIE PORÓWNUJ KA DO TEJ PSEUDO UCZELNI WSETINS!!!!!!!!! KA POZIOMEM DORÓWNUJE UJ A TE STEREOTYPY WYRZUĆ MIĘDZY BAJKI!!!!!!

    5 12 Cytuj
  • 20 lut 2012

    [quote=gość: koń rafał] [/quote]
    Widać dużo prawdy napisałem że aż tak bardzo Cie to poruszyło!!!! :D
    Nie sądź innych według siebie, patrz na swoje podwórko!.
    Niczym się nie dowartościowałem... Sama prawda która najwyraźniej bardzo bardzo Cie boli i dotyczy!
    cYa!

    4 6 Cytuj
  • 21 lut 2012

    DO nufdnsfosnfsdg

    A dasz radę załatwić? Jesli tak to wyslij mi swoj numer na mail albo napisz co i jak to sie dogadamy :-) Moj mail kin.two@wp.pl

    2 Cytuj
  • 21 lut 2012

    [quote=gość: PRAWDA]Wy to wszyscy tacy "mądrzy" jesteście, wykształceni oczytani, ja nie mogę - arystokracja normalnie!
    Żal wam tyłki ściska? tak tak ściska Wam bo sami pewnie nie możecie iść studiować! To WY i TYLKO WY tworzycie opinie każdej uczelni TYLKO WY umiecie wszystko i wszystkich tak obsmarować żeby aż nie dobrze sie zrobiło. Co było z KSW, tak samo że niby za wszystko się płaci i wszystko się ma bez nauki a za pieniądze a tak prawda że gówno prawda z tego była. Studenciki z Bożej łaski którym sie nie chciało uczyć albo tyłka ruszyć do nauki takie właśnie opinie sieje bo dostali po tyłku od owej jednej czy drugiej uczelni. Idźcie wszyscy na państwowe uczelnie zobaczycie które pół dnia dłuższe i czy nie jest dokładnie tak samo jak na prywatnych, bo jest dokładnie to samo a nawet gorzej. Trzeba ruszyć tyłek i robić cokolwiek a nie wiecznie narzekać, chcesz się czegos nauczyć to się nauczysz choćby nie wiadomo jak kiepski był wykładowca- nie chcesz to głosisz właśnie takie mongolskie teorie jak wszyscy wyżej i taką robicie opinie nie tylko uczelniom ale także ludziom, instytucja i wszystkim innym co tylko wpadnie w zasięg waszych niewyparzonych jęzorów... OTÓŻ TAKA PRAWDA![/quote]
    przykro czytać takie posty ale cóż każdy może się wypowiedzieć.Dlatego zabieram głos bo skończyłam wyższą uczelnie jedną z najlepszych w kraju moi bliscy też i jak to się ma do tych "magistrów" po prywatnych zaocznych "uczelniach"tego typu, żal , smutek i żenada.Dzisiaj dla niektórych wyższe wykształcenie to tylko papierek, a tak naprawdę za tym powinna iść kultura, oczytanie, obycie, z powyższej wypowiedzi to nie wynika, refleksja nasuwa się sama . I nie jest tak samo jak na prywatnych zaocznych studiach tam poznaje się minimum a na dziennych się studiuje przez duże S.

    6 7 Cytuj
  • 21 lut 2012

    [quote=muza] gość: PRAWDA napisał/a:Wy to wszyscy tacy "mądrzy" jesteście, wykształceni oczytani, ja nie mogę - arystokracja normalnie!
    Żal wam tyłki ściska? tak tak ściska Wam bo sami pewnie nie możecie iść studiować! To WY i TYLKO WY tworzycie opinie każdej uczelni TYLKO WY umiecie wszystko i wszystkich tak obsmarować żeby aż nie dobrze sie zrobiło. Co było z KSW, tak samo że niby za wszystko się płaci i wszystko się ma bez nauki a za pieniądze a tak prawda że gówno prawda z tego była. Studenciki z Bożej łaski którym sie nie chciało uczyć albo tyłka ruszyć do nauki takie właśnie opinie sieje bo dostali po tyłku od owej jednej czy drugiej uczelni. Idźcie wszyscy na państwowe uczelnie zobaczycie które pół dnia dłuższe i czy nie jest dokładnie tak samo jak na prywatnych, bo jest dokładnie to samo a nawet gorzej. Trzeba ruszyć tyłek i robić cokolwiek a nie wiecznie narzekać, chcesz się czegos nauczyć to się nauczysz choćby nie wiadomo jak kiepski był wykładowca- nie chcesz to głosisz właśnie takie mongolskie teorie jak wszyscy wyżej i taką robicie opinie nie tylko uczelniom ale także ludziom, instytucja i wszystkim innym co tylko wpadnie w zasięg waszych niewyparzonych jęzorów... OTÓŻ TAKA PRAWDA!
    przykro czytać takie posty ale cóż każdy może się wypowiedzieć.Dlatego zabieram głos bo skończyłam wyższą uczelnie jedną z najlepszych w kraju moi bliscy też i jak to się ma do tych "magistrów" po prywatnych zaocznych "uczelniach"tego typu, żal , smutek i żenada.Dzisiaj dla niektórych wyższe wykształcenie to tylko papierek, a tak naprawdę za tym powinna iść kultura, oczytanie, obycie, z powyższej wypowiedzi to nie wynika, refleksja nasuwa się sama . I nie jest tak samo jak na prywatnych zaocznych studiach tam poznaje się minimum a na dziennych się studiuje przez duże S. [/quote]

    Twoja wypowiedz bardzo mnie rozbawiła! :D Każdy bardzo wykształcony, po NAJLEPSZEJ uczelni w kraju ma stosowne zajęcie i nie ma czasu na wypowiadanie się na takim portalu. Nie wiem za kogo się masz ale nie robi na mnie wrażenia to że skończyłeś/łaś "najlepszą" uczelnie w kraju bo internet przyjmie wszystko jak na pewno bardzo mądry i oczytany człowieku wiesz. Zważając na wszystko, wole skończyć byle jaką uczelnie, mieć papierek bo tylko to teraz jest potrzebne i być taką osobą jak jestem, niż skończyć Super uczelnie, najlepsze w kraju, na świecie i być zarozumiałą osobą bo JA i moja rodzina skończyliśmy taką a nie inną uczelnie. Z wyrazami szacunku gorzej wykształcona bo po NIE najlepszej uczelni w kraju, Prawda.

    6 4 Cytuj
  • 21 lut 2012

    [quote=gość: PRAWDA] muza napisał/a: gość: PRAWDA napisał/a:Wy to wszyscy tacy "mądrzy" jesteście, wykształceni oczytani, ja nie mogę - arystokracja normalnie!
    Żal wam tyłki ściska? tak tak ściska Wam bo sami pewnie nie możecie iść studiować! To WY i TYLKO WY tworzycie opinie każdej uczelni TYLKO WY umiecie wszystko i wszystkich tak obsmarować żeby aż nie dobrze sie zrobiło. Co było z KSW, tak samo że niby za wszystko się płaci i wszystko się ma bez nauki a za pieniądze a tak prawda że gówno prawda z tego była. Studenciki z Bożej łaski którym sie nie chciało uczyć albo tyłka ruszyć do nauki takie właśnie opinie sieje bo dostali po tyłku od owej jednej czy drugiej uczelni. Idźcie wszyscy na państwowe uczelnie zobaczycie które pół dnia dłuższe i czy nie jest dokładnie tak samo jak na prywatnych, bo jest dokładnie to samo a nawet gorzej. Trzeba ruszyć tyłek i robić cokolwiek a nie wiecznie narzekać, chcesz się czegos nauczyć to się nauczysz choćby nie wiadomo jak kiepski był wykładowca- nie chcesz to głosisz właśnie takie mongolskie teorie jak wszyscy wyżej i taką robicie opinie nie tylko uczelniom ale także ludziom, instytucja i wszystkim innym co tylko wpadnie w zasięg waszych niewyparzonych jęzorów... OTÓŻ TAKA PRAWDA!
    przykro czytać takie posty ale cóż każdy może się wypowiedzieć.Dlatego zabieram głos bo skończyłam wyższą uczelnie jedną z najlepszych w kraju moi bliscy też i jak to się ma do tych "magistrów" po prywatnych zaocznych "uczelniach"tego typu, żal , smutek i żenada.Dzisiaj dla niektórych wyższe wykształcenie to tylko papierek, a tak naprawdę za tym powinna iść kultura, oczytanie, obycie, z powyższej wypowiedzi to nie wynika, refleksja nasuwa się sama . I nie jest tak samo jak na prywatnych zaocznych studiach tam poznaje się minimum a na dziennych się studiuje przez duże S.

    Twoja wypowiedz bardzo mnie rozbawiła! :D Każdy bardzo wykształcony, po NAJLEPSZEJ uczelni w kraju ma stosowne zajęcie i nie ma czasu na wypowiadanie się na takim portalu. Nie wiem za kogo się masz ale nie robi na mnie wrażenia to że skończyłeś/łaś "najlepszą" uczelnie w kraju bo internet przyjmie wszystko jak na pewno bardzo mądry i oczytany człowieku wiesz. Zważając na wszystko, wole skończyć byle jaką uczelnie, mieć papierek bo tylko to teraz jest potrzebne i być taką osobą jak jestem, niż skończyć Super uczelnie, najlepsze w kraju, na świecie i być zarozumiałą osobą bo JA i moja rodzina skończyliśmy taką a nie inną uczelnie. Z wyrazami szacunku gorzej wykształcona bo po NIE najlepszej uczelni w kraju, Prawda. [/quote]

    ŻAŁOSNA PSEUDO PRAWDA!!!!!

    2 4 Cytuj
  • 21 lut 2012

    [quote=gość: muzaa] gość: PRAWDA napisał/a: muza napisał/a: gość: PRAWDA napisał/a:Wy to wszyscy tacy "mądrzy" jesteście, wykształceni oczytani, ja nie mogę - arystokracja normalnie!
    Żal wam tyłki ściska? tak tak ściska Wam bo sami pewnie nie możecie iść studiować! To WY i TYLKO WY tworzycie opinie każdej uczelni TYLKO WY umiecie wszystko i wszystkich tak obsmarować żeby aż nie dobrze sie zrobiło. Co było z KSW, tak samo że niby za wszystko się płaci i wszystko się ma bez nauki a za pieniądze a tak prawda że gówno prawda z tego była. Studenciki z Bożej łaski którym sie nie chciało uczyć albo tyłka ruszyć do nauki takie właśnie opinie sieje bo dostali po tyłku od owej jednej czy drugiej uczelni. Idźcie wszyscy na państwowe uczelnie zobaczycie które pół dnia dłuższe i czy nie jest dokładnie tak samo jak na prywatnych, bo jest dokładnie to samo a nawet gorzej. Trzeba ruszyć tyłek i robić cokolwiek a nie wiecznie narzekać, chcesz się czegos nauczyć to się nauczysz choćby nie wiadomo jak kiepski był wykładowca- nie chcesz to głosisz właśnie takie mongolskie teorie jak wszyscy wyżej i taką robicie opinie nie tylko uczelniom ale także ludziom, instytucja i wszystkim innym co tylko wpadnie w zasięg waszych niewyparzonych jęzorów... OTÓŻ TAKA PRAWDA!
    przykro czytać takie posty ale cóż każdy może się wypowiedzieć.Dlatego zabieram głos bo skończyłam wyższą uczelnie jedną z najlepszych w kraju moi bliscy też i jak to się ma do tych "magistrów" po prywatnych zaocznych "uczelniach"tego typu, żal , smutek i żenada.Dzisiaj dla niektórych wyższe wykształcenie to tylko papierek, a tak naprawdę za tym powinna iść kultura, oczytanie, obycie, z powyższej wypowiedzi to nie wynika, refleksja nasuwa się sama . I nie jest tak samo jak na prywatnych zaocznych studiach tam poznaje się minimum a na dziennych się studiuje przez duże S.

    Twoja wypowiedz bardzo mnie rozbawiła! :D Każdy bardzo wykształcony, po NAJLEPSZEJ uczelni w kraju ma stosowne zajęcie i nie ma czasu na wypowiadanie się na takim portalu. Nie wiem za kogo się masz ale nie robi na mnie wrażenia to że skończyłeś/łaś "najlepszą" uczelnie w kraju bo internet przyjmie wszystko jak na pewno bardzo mądry i oczytany człowieku wiesz. Zważając na wszystko, wole skończyć byle jaką uczelnie, mieć papierek bo tylko to teraz jest potrzebne i być taką osobą jak jestem, niż skończyć Super uczelnie, najlepsze w kraju, na świecie i być zarozumiałą osobą bo JA i moja rodzina skończyliśmy taką a nie inną uczelnie. Z wyrazami szacunku gorzej wykształcona bo po NIE najlepszej uczelni w kraju, Prawda.

    ŻAŁOSNA PSEUDO PRAWDA!!!!! [/quote]

    Wyrazy współczucia dla Ciebie i twoich wyimaginowanych teorii.

    2 5 Cytuj
  • 22 lut 2012

    PRAWDA i MUZA, reprezentujecie dwie skrajności ale po sposobie arumentowania i obrony własnych racji widać że macie jedną cechę wspólną. Taka zawziętość i hardość mają tylko górale we krwi. Szkoda że mój adwokat nie ma tyle w gadce co wy, widzę że ma spore braki a niby taki wykształcony he he

    5 Cytuj
  • 23 lut 2012

    Studia typu "Kasprzycki i spółka" to pomyłka i robienie wody z mózgu tym, którzy myślą, że są bardzo dobrze wykształceni. Nie studiujcie tam bo to paranoja studiowania.

    12 7 Cytuj
  • 23 lut 2012

    do miks studiowałes że tak mówisz o tej uczelni? wiesz pewnie tyle co ci ktoś powie i dokładasz jak przekupa na bazarze swoje trzy grosze ,weź sie lepiej zastanów co piszesz i zwróc uwage że kogoś obrażasz...

    6 8 Cytuj
  • 23 lut 2012

    Do ON.,.,,,śmieszne, dokładnie wiem co piszę bo znam tego chłopka roztropka z dawien dawna
    milion dwieście rzeczy naraz i nic dokładnie

    6 1 Cytuj
  • 29 lut 2012

    Smutna prawdą z tą WSETINS.

    13 1 Cytuj
  • 14 mar 2012

    Jestem studentką WSETINS i powiem tak: są wykładowcy co ciekawie prowadza zajęcia i są tacy którzy nudzą.. Z egzaminami jest podobnie są takie które zdać jest bardzo łatwo i takie do których trzeba się przyłożyć. Nie zagadzam sie z opinia ze za kase sie wszystko tutaj zalatwi bo tak nie jest. Ale znowu uczyć bardzo dużo sie tutaj nie trzeba na kazde zajecia tez chodzic nie trzeba. Moim zdaniem poziom jest średni... no i znacznie odbiega od państwowych uczelni.

    13 3 Cytuj
  • 14 mar 2012

    ...i takich pożal się Boże studentów i absolwentów wypuszcza ta pseudo-uczelnia na rynek pracy. Przecież skoro się nie trzeba wiele uczyć i wiedza przekazywana jest na poziomie podstawowym to taki "magister" jest naprawdę merytorycznie przygotowany do pracy. Współczuje ew. pracodawcom.

    5 7 Cytuj
  • 15 mar 2012

    A jak tam z praktykami? Pytam bo się tam wybieram i jestem ciekawa opini studentów

    1 5 Cytuj
  • 15 mar 2012

    praktyki trzeba odbyć i już, chyba ze sobie załatwisz gdzieś na lewo

    7 Cytuj
  • 15 mar 2012

    taa, czy praktyka czy też staż całą robotę za pseudo urzędników to ty odwalasz. Coś o tym wiem...
    jest się na posyłki jak goniec a niektórzy nawet siedząc 28 lat na jednym stanowisku nie umieją głupiego kompa zresetować. paranoja

    4 5 Cytuj
  • 15 mar 2012

    Tak na prawde to to są studia dla osób które mają już prace w tym zawodzie.. lecz maja wykształcenie średnie i aby się utrzymać na swoim stanowisku potrzebują wykształcenie "wyższe" albo dla tych którzy maja nagrana prace tylko potrzebuja do tego wykształcenia... wiele sie tu nie nauczycie taka prawda- mówię o ekonomii, bo nie wiem jak wygląda sprawa na pedagogice. A co do praktyk, jak wszędzie trzeba odbyć.

    8 1 Cytuj
  • 19 mar 2012

    Ja natomiast mam całkowicie odmienne zdanie!!!!!!!!!!!! Studiuję na tej uczelni i dla mnie osobiście to JEDNA WIELKA PORAŻKA!!!!!! Na pierwszym miejscu trzeba wymienić chaos jaki panuje- zmieniają ci plan w ostatniej chwili, albo poprostu jak przyjeżdżasz w sobotę na zajęcia dowiadujesz się, że np. nie masz tego i owego i mogłaś przyjechać na 9.30!!!! Nic nie można sobie zaplanować, bo rozkład zajęć jest podawany z tygodnia na tydzień. Teraz akurat podnieśli nam nagle czesne z 270 zł na 345 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rewelacja!!! Nie wspomnę o tym, że na zajęcia czasem chodzi się do MDK-u, albo jeszcze do innego budynku, bo nie ma wolnych sal. Co do wykładowców nie mam jakiś zastrzeżeń- jak wszędzie są lepsi, gorsi i trafiają się też Ci na prawdę bardzo fajni. Moja ocena jest być może dlatego taka krytyczna, bo mam porównanie- wcześniej studiowałam na UP też w Myślenicach, ale tam było jak w niebie!!!!!! Podsumowując NIE POLECAM NIKOMU!!!

    7 4 Cytuj
  • 20 mar 2012

    do Anka6666 studiujesz na magisterskich???/

    Cytuj
  • 21 mar 2012

    a co jeszcze najlepsze na tych studiach, że człowiek siedzi od rana do wieczora i nic z tego nie ma, a jak wyjdzie z jednego wykładu( nie z lenistwa) to nagle obecności sprawdzają i z tej jednej obecności ma sie już 3,jest to śmieszne

    4 1 Cytuj
  • 25 mar 2012

    Witam
    Niestety też jestem studentką tej okropnej uczelni (wsteins).
    Poziom w tej szkole jest żenujący, dlatego bardzo żałuję, że podjęłam tam naukę.
    Szkoda słów.

    7 5 Cytuj
  • 26 mar 2012

    skoro tak wielu z was narzeka to dlaczego nie zmienicie uczelni? Dla chcącego nic trudnego

    9 1 Cytuj
  • 25 kwi 2012

    Niedługo rekrutacja na studia. Interesuje mnie jak wygl nauka i poziom zdaniem studentów tejże uczelni na kier. rachunkowośc i doradz. finansowe?. Czy faktycznie poziom jest żenujący, niczego nie można konkretnego wynieźć itd. Z góry dziękuję za odpowiedź.

    4 Cytuj
  • 9 cze 2012

    szczerze nigdy bym nikomu nie polecił studiów zaocznych w prywatnej uczelni ponieważ poziom nauczania w takich placówkach jest bardzo słaby a jeżeli już iść to na studia dzienne.
    według mnie studia zaoczne powinny trwać ok 2 razy dłużej niż dzienne a po każdym kończącym się roku nauki powinny kończyć się porządnym egzaminem.
    obecnie poziom wiedzy po zakończonych studiach zaocznych jest taki sam jak po szkole średniej

    2 4 Cytuj

Odpowiedz