Forum » Edukacja

NAGŁAŚNIAMY!!! Coś się dzieje z LO na zarabiu!!!

  • 12 gru 2011

    Z niewiadomych przyczyn, jakieś wyższe władze chcą zamknąć II Liceum Ogólnokształcące na zarabiu.
    Od przyszłego roku mają już nie przyjmować pierwszych klas.
    Pani Dyrektor "z przyczyn formalnych" została usunięta ze stanowiska, a broniła szkoły jak mogła.
    W listopadzie szkoła miała ewaluację z Kuratorium (kontrolę) i uzyskała wynik A B A A. Jest to wynik znakomity. We wrześniu przyjęto komplet uczniów.
    Nie wiadomo co z Technikum i szkołami policealnymi.
    Już kilka lat temu były informacje, że chcą przenieść liceum z Zarabia na Górne Przedmieście, Pani Dyrektor jakoś się wybroniła. Ktoś chce "położyć łapę" na świetnym obiekcie z internatem.
    Szkoła niestety nie należy do Gminy tylko Starostwa, a Pan Starosta podobno umywa ręce.
    Na celu mam tylko poinformowanie społeczeństwa zanim zapadną wiążące decyzje.

    53 9 Cytuj
  • 12 gru 2011

    Jak to chcą zamknąć LO na Zarabiu? Ja sobie nie wyobrażam, żeby tej szkoły miało nie być- chociażby dlatego, że sama jestem absolwentką tejże szkoły.

    31 7 Cytuj
  • 12 gru 2011

    Od przyszłego roku szkolnego wszystkie licea profilowane nie beda robiły naboru poniewaz jest mało chetnych, niż itd. Nie wiem czy to jest juz uchwalone czy nie bo to madra pani Hall wymysliła.
    Ale z tym LO to jakas "smierdząca" sprawa

    20 6 Cytuj
  • 12 gru 2011

    co za kraj! biblioteke chca zamknac, w dobczycach szkole zamkneli teraz na zarabiu!!! SKANDAL!!! CO CI WLODARZE SOBIE MYSLA!?!

    19 6 Cytuj
  • 12 gru 2011

    Technikum nadal zostanie.

    8 9 Cytuj
  • 12 gru 2011

    SZKOLA JEST MARSZALKA A NIE STAROSTY

    20 4 Cytuj
  • 12 gru 2011

    chodzi o akademik-chca HOTEL zrobic!!!

    10 5 Cytuj
  • 12 gru 2011

    nie chcą zadnego hotelu zrobic!tylko jets o wiele mniej uczniów niż bywało

    13 7 Cytuj
  • 12 gru 2011

    Przepraszam, oczywiście szkoła na zarabiu jest pod władzą Pana Marszałka. Pana Starostę przepraszam.

    11 2 Cytuj
  • 12 gru 2011

    tylkoooo kościuszki!

    10 56 Cytuj
  • 12 gru 2011

    [quote=gość: patryk] co za kraj! biblioteke chca zamknac, w dobczycach szkole zamkneli teraz na zarabiu!!! SKANDAL!!! CO CI WLODARZE SOBIE MYSLA!?! [/quote]
    CO SOBIE MAJĄ MYŚLEĆ , TRZEBA SIĘ ZABRAĆ ZA PŁODZENIE - RODZENIE DZIECi I STWORZENIE WARUNKÓW DO TEGO.

    10 15 Cytuj
  • 12 gru 2011

    Dla mnie to nie logiczne żeby taką dużą ilość uczniów z Zarabia przenieść do tak małego budynku jakim jest szkoła Średniawskiego. Uczniowie ze Średniawskiego mają problem z natłokiem a co dopiero by się działo przy dwukrotnie większej ilości uczniów. Siostra, która chodzi na Zarabie mówiła, że to Średniawskiego likwidują i przenoszą na Zarabie. To teraz już sama nie wiem.

    18 8 Cytuj
  • 12 gru 2011

    Przecz z ŁAPAMI od ZARABIA. Nie pozwolimy zniszczyć tej szkoły !!!

    35 8 Cytuj
  • 12 gru 2011

    Średniawskiego nie likwidują a przeniesienie szkoły z Zarabia miałoby być do budynku szkoły specjalnej która też jest u Marszałka.

    8 5 Cytuj
  • 12 gru 2011

    kościuszko górą

    9 53 Cytuj
  • 12 gru 2011

    [quote=gość: marekw.] kościuszko górą [/quote]

    przecież Wy macie zajęcia w piwnicach ;)

    55 12 Cytuj
  • 12 gru 2011

    podobnie jak szkola, wszystko w tym kraju jest nasze a nie marszałka czy starosty!!!

    10 4 Cytuj
  • 12 gru 2011

    Skoro Malwersator mówisz, że wszystko w tym kraju jest nasze to zróbmy z tym coś!!! Chyba nie damy władzom podejmować zupełnie bezpodstawnych i z pewnością politycznych decyzji.

    Taką szkołę chcą zamknąć: http://www.zsp.edu.pl/lo/index.php?option=com_content&task=view&id=557&Itemid=113

    11 4 Cytuj
  • 12 gru 2011

    Pan Starosta prowadzi właśnie II LO w porozumieniu z Panem Marszałkiem. Ale jak widać nie bardzo chce się porozumieć co do dalszej współpracy.

    3 5 Cytuj
  • 13 gru 2011

    To kolejny genialny pomysł widzę... Taką szkołę zamykać to trzeba mieć jakiś złoty interes... Zaplecze niebywałe ma szkoła na Zarabiu, i nie powinno dopuszczać się do takiej sytuacji aby zamykano szkoły bez większego powodu...???!!! Jestem stanowczo na Nie!

    21 4 Cytuj
  • 13 gru 2011

    Zamknąć/zlikwidować Starostwo a pieniądze przeznaczyć na dofinansowanie szkół !

    23 5 Cytuj
  • 13 gru 2011

    Uważam że to słuszna decyzja w dobie niżu demograficznego. Nie ma co kryć to raczej szkoła o dość niskim poziomie i chyba nic się nie stanie jak jej nie będzie.

    10 48 Cytuj
  • 13 gru 2011

    [quote=gość: Kalina] Uważam że to słuszna decyzja w dobie niżu demograficznego. Nie ma co kryć to raczej szkoła o dość niskim poziomie i chyba nic się nie stanie jak jej nie będzie. [/quote]

    niski poziom ? piszesz z kościuszki czy ze średniawskiego ? nie działaj Kalina pod wpływem impulsów, przemyśl to co chcesz napisać. czytałaś : http://www.zsp.edu.pl/lo/index.php?option=com_content&task=view&id=557&Itemid=113 ? czy Cie nie nauczyli czytać w szkole ? ;]

    15 8 Cytuj
  • Marek 13 gru 2011

    eee... a co ma znaczyc ta nazwa "Malopolska Szkola Goscinnosci" :D

    8 10 Cytuj
  • 13 gru 2011

    Wykształcone społeczeństwo to bomba z opóźnionym zapłonem.Jak długo można wierzyć w kłamstwa władzy?Wycofać historię ze szkół,uczyć tylko pisania i czytania i oczywiście obowiązkowo Wiadomości lub Fakty TVN.I mamy tanią siłę roboczą która będzie pracować do 67 roku życia i wierzyć w te wszystkie brednie naszych "wykształconych "polityków jak ta o 300 mld. z Unii.

    20 6 Cytuj

Odpowiedz