Forum » Komputery / Gry

Który dostawca internetu?

 • 14 mar 2011

  też mam Pc Kom prędkość około 1.9- 2.1 tylko ten ping 45-55 mnie dobija

  2 Cytuj
 • 14 mar 2011

  ja mierzyłem teraz download 2096 kbps upload 704 kbps ping 88.28 ms

  Cytuj
 • 16 mar 2011

  A jaki chciałbyś mieć ping ?? Przy Neo puszczam do onetu mam jakies 50-60

  Cytuj
 • 16 mar 2011

  w robocie mam neo 2g a ping mierzony spid testem 14ms

  Cytuj
 • 17 mar 2011

  Jak już coś to raczej neo 2Mbit/s albo może 20Mbit/s A co do pingu to zależy do jakiego serwera jest to mierzone. Każdy speed test ma inne serwery. Polecam ten http://www.speedtest.net/ Tu można wybrać kilka serwerów i do każdego jest inny ping i też inna prędkość. Mi np do Kielc na neo 2Mbit/s pokazuje 28ms.

  Cytuj
 • 17 mar 2011

  skorzystałem z tego testu i do kielc mam ping 71ms download 1.68mbs upload 0.60 mbs oto pckom

  Cytuj
 • 18 mar 2011

  Radzę dokładnie przeczytać oferty i opisy taryf. Każda firma daje np 2Mbit ale w godzinach 23-11 a od 11-23 jest prędkość 1 Mbit.

  Cytuj
 • 22 mar 2011

  Sprawdźmy naszych dostawców ! Jak ktoś wcześniej wspomniał na stronie http://www.speedtest.net/ można w prosty sposób zmierzyć prędkości i czasy dostępu i udostępnić rezultaty innym forumowiczom. Ja zmierzyłam i mam taki wynik
  http://www.speedtest.net/result/1214282748.png

  Cytuj
 • 22 mar 2011

  U ładny rezultat :) od jakiego dostawcy masz internet i ile płacisz? i oczywiście jak długa umowa jeśli można spytać?

  Cytuj
 • 22 mar 2011

  A ile płacisz za to łącze? i to jest stały wynik testu 24h 7 dni w tygodniu?

  Cytuj
 • 22 mar 2011

  Stały wynik. Płace 120 zł/miesiąc. Normalnie ta taryfa u nich to chyba 100zł albo 110 zł ale z mniejszym uploadem. A że potrzebuję większy to tak się dogadałem z nimi i tyle mi to wychodzi. Jak na razie jestem zadowolony.

  1 Cytuj
 • 22 mar 2011

  [quote=gość: Nivea] U ładny rezultat :) od jakiego dostawcy masz internet i ile płacisz? i oczywiście jak długa umowa jeśli można spytać? [/quote]
  Ja mam już dawno w inecie i ze zniżkami za stażowe wychodzi mi 60zł

  Cytuj
 • 23 mar 2011

  cześć jestem z Brzączowic, zmieniłam dostawce - padalca, który po podpisaniu umowy z supersprzedawcy okazał sie super cha mem, Teraz testuję oferte inet center z myślenic, jak do tej pory internet działa zawsze nawet w sobote i niedziele! sprawdziłam na tej waszej stronie i wyszło mi to http://www.speedtest.net/result/1217062318.png

  1 2 Cytuj
 • 25 mar 2011
  Cytuj
 • 5 kwi 2011

  [quote=gość: ElaB] cześć jestem z Brzączowic, zmieniłam dostawce - padalca, który po podpisaniu umowy z supersprzedawcy okazał sie super cha mem, Teraz testuję oferte inet center z myślenic, jak do tej pory internet działa zawsze nawet w sobote i niedziele! sprawdziłam na tej waszej stronie i wyszło mi to http://www.speedtest.net/result/1217062318.png [/quote] Jak widać Kultura w rozmowie przede wszystkim. Jak to mówi stare powiedzenie KLIENT NASZ PAN / ALE NIE WŁADCA I NIE ZA WSZELKĄ CENĘ. Tak się składa że nie jest pani Panią B tylko Panią Mos...al charakterystyka duża buzia i nic więcej. Fajnie się brało net szkoda że nie opisane jak to w kulturalnie w niedziele dzwoniliście, że nie zapłaciliście ani grosza mimo że odbieraliście sygnał miesiąc, A śmieszne w tym jest to że nie wy zrezygnowaliście tylko odmówiono wam podpisania umowy. Pa proszem Pani.

  1 1 Cytuj
 • 5 kwi 2011

  [quote=gość: xyzze] http://www.speedtest.net/result/1214391853.png PCKOMNET [/quote] Wygląda na to że pomiar HTTP odbywa się po porcie 80 dla usługi DLS-TP aby oceniać wiarygodnie proszę wykonać pomiar dla prędkości FTP np poprzez używanie programu NETMETER lub podobnego pobierając plik np z serwera http://noc.gts.pl/ , lub ftp://ftp.atman.pl/ , lub prawy górny narożnik http://rescuecd.pld-linux.org/ . to kilka linków do serwerów FTP czyli również dla ruchu p2p proszę porównać czy prędkość speedtest.pl /.net /.org itd jest zbieżna z faktycznie uzyskanymi transferami dla powyższych gdyż jeśli uzyskana prędkość jest wyraźnie różna to może to oznaczać np. problemy z skype, słabe pobieranie dla p2p, kiepska jakość rozmów VOIP, słaby transfer video i szereg różnych anomalii sieciowych o których zwykły klient nie wie. dlatego nalegam kto chce chwalić się prędkościami niech pokaże transfer dla portu 80 (HTTP czyli speedtest) oraz transfer dla FTP(w tym skype/voip/p2p/i inne) linki powyższe.

  Dla pomiarów w sieci ms-net http=ftp łącze symetryczne nie ma podziału na DSL oraz Symetryk jakość internetu jest jednakowa w każdej sferze sieci a nie dla wybranych usług np otwieranie stron.

  1 1 Cytuj
 • 5 kwi 2011

  http://www.speedtest.net/result/1238137786.png prędkość łącza z MS-Net sprawdzana o 22:55 :) Mi odpowiada. Dl:1.88 Mb\\s UL:2.63 Mb\\s Ping:34 ms

  Cytuj
 • 9 kwi 2011

  @Michał
  Jeżelijesteś właścicielem firmy MS-N.. to gratuluje!
  Na twoim miejscu jeśli by się taka sytuacja zdarzyła siedział bym cicho a nie ośmieszał się w taki sposób jak "zjechałeś" ta Panią powyżej . "ElaB" mogla być zwykła prowokacja(konto gościa; każdy może pisać podszywając się za byle kogo) a tutaj pokazujesz jak podchodzisz do klienta i ze sam sobie robisz wrogów. jeszcze raz szczerze GRATULUJE WZOROWEJ POSTAWY
  Z poważaniem....
  Aw......iK

  3 1 Cytuj
 • 11 kwi 2011

  [quote=awanturnik] @Michał
  Jeżelijesteś właścicielem firmy MS-N.. to gratuluje!
  Na twoim miejscu jeśli by się taka sytuacja zdarzyła siedział bym cicho a nie ośmieszał się w taki sposób jak "zjechałeś" ta Panią powyżej . "ElaB" mogla być zwykła prowokacja(konto gościa; każdy może pisać podszywając się za byle kogo) a tutaj pokazujesz jak podchodzisz do klienta i ze sam sobie robisz wrogów. jeszcze raz szczerze GRATULUJE WZOROWEJ POSTAWY
  Z poważaniem....
  Aw......iK [/quote]Nic nadzwyczajnego napisane nie zostało, zwróciłem tylko uwagę na fakt iż skrzywieniem społecznym jest to w jaki sposób wiele osób beszta innych bezzasadnie psując komuś opinię, nie zwracając uwagi na nic tylko na swoje EGO nie licząc się z tym że firmy takie jak MS-NET zarówno teraz jak i w przeszłości były jedyną szansą na dostęp do sieci dla wielu mieszkańców latami olewanych przesz TP/NETIE/ITP, mało kto wie ile pracy wiązało się z tym aby dostarczyć internet dla tam gdzie go nie było i nikt nie chciał go podłączyć. Ogólnie mnie nie dziwi obecny stan kraju skoro polak polakowi wrogiem, sam nie zyska komuś nie da woli wyrzucić. Zatem "awanturnik" nie oceniaj kogoś kogo nie znasz, bo możesz się pomylić.

  1 2 Cytuj
 • 11 kwi 2011

  A tu mój test
  http://www.speedtest.net/result/1246628346.png
  Operator radionet z Mogilan.
  Wczesniej miałem neostrade i nie ma porównania .teraz śmiga .Dużo gram i ping wiele lepszy.
  Pozdrawiam

  Cytuj
 • 11 kwi 2011

  PCKOM http://www.speedtest.net/result/1246676126.png
  Coś ruszyło, ale nadal słabo

  Cytuj
 • 11 kwi 2011

  Dziękujemy Ci o Wielki Michale za twój trud włożony w szerzenie dostępu do sieci tam, gdzie operatorzy typu Netia czy TEPSA mieli nas tak długo w głębokim poważaniu. Nie ocenioną i dozgonna wdzięczność za internet działający od poniedziałku do piątku(i to jeszcze nie zawsze) składam na Twoje ręce; wychodząc z założenia ze przecież w ogóle mógłbym go nie mieć bo kto by mnie tam podłączył. Na zakończenie dodam ze MIAŁEM ten ogromny zaszczyt "być wpięty" w twoją sieć, i nie oceniam osób z którymi nie miałem do czynienia a po tej przygodzie z Twoim internetem do tej pory nie mogę się otrząsnąć.
  Wiążąc wyrazy szacunku dla Misjonarza Michała
  Aw......ik

  1 Cytuj
 • 11 kwi 2011

  I ja się podpisuję pod postem Awanturnika... Na dodatek brak mi słów jak można komuś zwracać uwagę na kulturę wypowiedzi a samemu pisać do swoich klijentów teksty "weź się chłopie utop"

  2 Cytuj
 • 13 kwi 2011

  jestem z Jawornika ale podczepie sie pod post bo internet mam z myślenic. sporo siedzę przy kompie i sporo gram w sieci. Myśle że mogę polecić mojego dostawce z uwagi na stabilność połączenia (ping i transfer) a to jak wiecie w grach jest najważniejsze.
  http://www.speedtest.net/result/1250027440.png

  Cytuj

Odpowiedz