Forum » Komputery / Gry

Który dostawca internetu?

  • 14 kwi 2011

    [quote=gość: Gienek] I ja się podpisuję pod postem Awanturnika... Na dodatek brak mi słów jak można komuś zwracać uwagę na kulturę wypowiedzi a samemu pisać do swoich klijentów teksty "weź się chłopie utop" [/quote]
    Tekst godny szacunku pełna powaga ale razem nie popływamy z grzeczności zapytam jaki operator ?

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    Pytanie do administratora strony dlaczego został usunięty post w którym poruszony został temat zamieszczonych pomiarów prędkości ? [quote=gość: Lucek77] A tu mój test
    http://www.speedtest.net/result/1246628346.png
    Operator radionet z Mogilan.
    Wczesniej miałem neostrade i nie ma porównania .teraz śmiga .Dużo gram i ping wiele lepszy.
    Pozdrawiam [/quote] Pomiar o godzinie 10:30 Większość operatorów o tej godzinie ma luz na łączach żaden wyczyn pytanie dlaczego tylko 10 ? Drugie pytanie dlaczego został usunięty post z pomiarem prędkości o 5 w nocy dla pc-com ? Panowie jaj sobie nie róbcie co to za forum że człowiek coś wpisze a połowa postów zostaje wycięta na korzyść PCCOM ? co jest grane ?

    3 1 Cytuj
  • 14 kwi 2011

    Przypominam adminowi strony działanie na szkodę jednego lub wielu podmiotów wywyższając inne stanowi naruszenie przepisów prawa powołując się na zapisy ustawy o wolnej konkurencji przypominam że pozostawianie postów oczerniających jednego z operatorów oraz zachwalających innych jest niezgodne z ogólnie przyjętymi zasadami i może wiązać się z pozwaniem was do sądu za oczernianie. Zasada jest taka albo wolność wypowiedzi i posty w których ktoś komuś pokazuje faktyczne problemy i ściemę na forum w zakresie zamieszczonych treści powinny pozostać widoczne jako źródło informacji dla klienta a nie kasowane gdyż jak widać adminowi nie przeszkadzają wpisy wulgarne weź się utop ale przeszkadzają wpisy gdzie zostaje poruszony temat dlaczego pc-com o 5 w nocy ma tylko 18 mb/s na speedtestach ? o co tu chodzi ? Jeśli tak macie prowadzić forum to się nad sobą lepiej zastanówcie bo możecie mieć z tego powodu problemy a i mam print csriny porobione więc udowodnię wam to co piszę jak będzie taka potrzeba !!

    3 1 Cytuj
  • 14 kwi 2011

    Zamieszczam spowrotem informację która została usunięta przez admina strony:

    http://www.speedtest.net/result/1249648210.png pomiar prędkości dla pc-com o 5 rano / ponawiam pytanie czy tylko tyle macie łącza ? każdy wie że o 5 rano łącze jest puste lub prawie puste

    pomiar dla intecentrum godzina 11 http://www.speedtest.net/result/1250027440.png żaden wyczyn o tej porze i do około 17 łącza się nudzą aż dziwne że jak na taką dużą firmę tylko tyle wyszło.

    1 Cytuj
  • 14 kwi 2011

    http://img151.imageshack.us/i/1040testpobierania.jpg/

    jak na załączonym obrazku serwer FTP.ATMAN.PL godzina 10:40 czwartek

    2,3 MB/s = 2,3 * 8 = 18,4 Mb/s

    o 10:40 a nie w nocy o 5 !!!!!!

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    Twój host to xxxxx . Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoja wypowiedzią. W przypadku naruszenia prawa lub czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta może zostać ujawniona odpowiednim służbom. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane przez użytkowników.

    -----------------------------------------
    W przypadku naruszenia prawa lub czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta może zostać ujawniona odpowiednim służbom.
    Jak w powyższym czyjeś dobra zostały naruszone i nie zawacham się podjąć kroki celem wyegzekfowania większej kultury i równych zasad co do treści zamieszczanych na tym forum.

    2 Cytuj
  • 14 kwi 2011

    Ja polecam osobiście tym wymagającym więcej radionet (stałe ip zewnętrzne, można sobie usługi udostępniać i wiele innych przydatnych funkcji) a tym mniej wymagającym inetcentrum względnie PCkom

    1 Cytuj
  • 14 kwi 2011

    http://www.speedtest.net/result/1251511130.png godz 11.40 14 04 2011 mój ping to zbrodnia złożę wypowiedzenie bo mam dość

    1 Cytuj
  • 14 kwi 2011

    haha a ja lubię jak się kotki drapią . . . byle z korzyścią dla Klientów :)

    1 1 Cytuj
  • 14 kwi 2011

    zalosne jest zachowanie myslenickich przedsiebiorcow wola sie pluc na forum zamiast zajac sie konkretna promocja swoich uslug, reklama, ulotkami promocja... to pisza na jakims forum haha co za niski poziom przedsiebiorczosci

    2 Cytuj
  • 14 kwi 2011

    co z tego że rozsypią ładne ulotki po wsi a sprzedają chłam że włosy z głowy rwać można czekając na onet? ważne żeby internet działał zawsze najlepiej w niskiej cenie

    2 Cytuj
  • 14 kwi 2011

    gdzie wy tu widzicie drapanie sie kotkóf :)

    1 Cytuj
  • 2 sie 2011

    puk puk!
    czyzby temat sie wyczerpal? :)
    mam pytanie przede wszystkim do Lucek77 i pozostalych uzytkownikow radionetu z mogilan? jak po pol roku od tej wciagajacej wymiany opinii wyglada Wasz net?
    wlasnie mam dylemat, ktorego dostawce wybrac, a korci mnie ta unijna promocja...
    z gory dzieki za wszystkie informacje!

    Ps. Ma ktos to multimo? Bo oferte maja mega zachecajaca, az za bardzo 20Mb za 54,99 - troche to zbyt piekne...

    1 Cytuj
  • 3 sie 2011

    zdjecie

    1 Cytuj
  • 13 sty 2012

    wziąłem na próbę play na patyku http://www.speedtest.net/result/1705330886.png
    w związku z powyższym wynikiem, poszukuję dostawcy internetu, mieszkam w domkach koło osiedla, potrzebuję ciągłego dostępu i prędkość około 5 w górę . co polecacie ? proszę o pomoc :)

    Cytuj
  • 7 lut 2012

    jak w temacie!!! co lepsze? co polecacie?

    1 2 Cytuj
  • 7 lut 2012

    ja polecam t-mobile!! w tej samej kasie co w neostradzie za 1mb/s w t-mobile masz 2mb/s!!! a jeśli jesteś dodatkowo abonentem t-mobile to masz jeszcze upust 10zeta na abonamencie!!!

    2 1 Cytuj
  • 7 lut 2012

    Różnica jest zasadnicza w tzw pingach. Bo sama szybkość łącza jest dobra, ale niestety internet mobilny ma niskie pingi, czyli wolniej reaguje.
    Samo ściąganie czy wysyłanie jest szybkie, ale czas od kliknięcia do reakjcji jest wydłużony.
    Przy przeglądaniu stron lub oglądaniu filmików to nie przeszkadza, ale jeżeli grasz w gry online to mogą być problemy.

    3 Cytuj
  • 7 lut 2012

    Jeśli chcesz to do laptopa to można się zastanawiać nad mobilnym. Sieci dają chyba do testów na jakiś okres swoje modemy, więc możesz przetestować, wtedy będziesz miał lepiej już gorzej działający Internet praktycznie wszędzie.

    Natomiast do domu zdecydowanie neostrada. W ogóle to od dłuższego czasu jestem zachwycony zmianami jakie zaszły w TP jeśli chodzi o obsługę klienta - ostatnio miałem awarię, dzwoniłem w sobotę wieczorem do BOK - technicy byli w niedzielę naprawić usterkę, wymienili kabel od słupa do domu, na komórkę dostałem potwierdzenie zgłoszenia usterki, z numerem zgłoszenia, z osobą odpowiedzialną za kontakt ze mną, później potwierdzenie naprawienia.
    Awaria ta była pierwszą od ponad roku, żeby ktoś się nie przestraszył awaryjnością ;)

    Cytuj
  • 7 lut 2012

    internet będzie użytkowany na zwykłym kompie! bardziej chodzi mi o awaryjność tych dostawców interentu!

    1 Cytuj
  • Marek 7 lut 2012

    IMHO kabel to zawsze kabel - dostep mobilny "tak" ale jako dodatek...

    Awaryjnosc - jestem klientem TPsa jeszcze od czasow 0202122 pozniej SDI i nie moge zlego slowa powiedziec.

    BTW wez pod uwage ze zapewne t-mobile lacze udostepni ale z limitem na transfer danych.

    Cytuj
  • Finezyjny Gość 7 lut 2012

    Arkada.pl bardzo dobrej jakości internet. Sporadyczne problemy, których częstotliwość mimo wszystko jest wręcz znikoma.

    2 1 Cytuj
  • 21 lut 2012

    [quote=finezyjny_gosc] Arkada.pl bardzo dobrej jakości internet. Sporadyczne problemy, których częstotliwość mimo wszystko jest wręcz znikoma. [/quote]

    w Trzemeśni jest kiepsko, download co wieczór rzędu 200 kb/ sek. Czy możecie kogoś innego polecić na ten rejon pomijając arkade i szydlaka?

    1 Cytuj
  • 21 lut 2012

    Co sądzicie o neti,kończy mi się umowa z tp,z tego co się dowiedziałem ma lepszą ofertę netia

    Cytuj
  • 1 mar 2012

    Witam. Właśnie przeprowadziłem się do Sułkowic z Myślenic i szukam dobrego dostawcę internetu. Ewentualnie proszę jakieś opinie.Będę bardzo wdzięczny.

    Cytuj

Odpowiedz