Forum » Komputery / Gry

Który dostawca internetu?

  • programistyka.jun.pl 9 lis 2013

    iNet Centrum - na nowym osiedlu jest ich siedziba. ..:D

    15 6 Cytuj
  • 3 sty 2014

    Jaki polecacie Internet ? Zamierzam zrezygnować w końcu z neostrady ale nie wiem na co sie zdecydować..

    2 6 Cytuj
  • 4 sty 2014
    marcin007 napisał/a:

    Jaki polecacie Internet ? Zamierzam zrezygnować w końcu z neostrady ale nie wiem na co sie zdecydować..

    Na pewno Nie fasternet to chodzącą katastrofa ciągłe przerwy miedzy świętami wogóle brak. Wyrzucanie pieniędzy w błoto. Brak słów-porażka.

    20 8 Cytuj
  • 4 sty 2014
    htomek87 napisał/a:

    Ja mam INET GO 10 za 60 zł / miesięcznie i nigdy nie miałem problemów z tym dostawcą internetu w myślenicach. A jeszcze do tego mają fajną promocję - za polecenie kogoś komu podłączą internet daja mi miesiąc internetu za DARMO :)

    Ja mam INET GO 10 za 55 zł/mc. Mam internet u nich prawie 9 lat. Solidna firma, bez problemów. Polecam.

    11 9 Cytuj
  • 2 lut 2014

    Pytanko do mieszkańców graczy :)
    Za parę dni przeprowadzam się do Was i zastanawiam się nad wyborem internetu.
    Chcę żeby mi dobrze śmigało w gierkach po sieci (guildwars2) z włączonym komunikatorem głosowym.
    Bawić się w netie czy ineta?

    5 2 Cytuj
  • Tom 3 lut 2014
    eneelya napisał/a:

    Pytanko do mieszkańców graczy :)
    Za parę dni przeprowadzam się do Was i zastanawiam się nad wyborem internetu.
    Chcę żeby mi dobrze śmigało w gierkach po sieci (guildwars2) z włączonym komunikatorem głosowym.
    Bawić się w netie czy ineta?

    To zależy gdzie będziesz mieszkał - jeśli na os. 1000 lecia to można brać inet - mają światłowody tam,
    co do neti nie mam porównania jak działa na blokach - nikt ze znajomych nie korzystał z tego operatora, ale wybór należy do Ciebie ;)

    5 2 Cytuj
  • 3 lut 2014

    Wita. Przedłuża moze ktoś umowe z Tp neostrade? Prawda to że dają jakiś tablet za przedłużenie umowy ? Napewno bedzie szału nie bedzie ale zawsze coś..

    1 6 Cytuj
  • 7 lut 2014
    htomek87 napisał/a:

    To zależy gdzie będziesz mieszkał - jeśli na os. 1000 lecia to można brać inet - mają światłowody tam,
    co do neti nie mam porównania jak działa na blokach - nikt ze znajomych nie korzystał z tego operatora, ale wybór należy do Ciebie ;)

    No własnie mieszkam na Zarabiu koło lodowiska i właściciele mają bezprzewodowy pckomnet ale cały dzień nie działał dopiero po 22 coś zaczęło mi łączyć i jest masakra :( Co poradzicie?

    3 5 Cytuj
  • 7 lut 2014

    Do eneelya
    Ja również mieszkam w tym domu i mam bardzo dobre połączenie. Nigdy nie było z nim problemu, ani z jakością ani z ciągłością połączenia. Można nawet oglądać filmy z netu w czasie rzeczywistym. Ani wczoraj, ani dzisiaj nie zaobserwowałem żeby coś było nie tak z połączeniem.
    Proponuję zwrócić się do właścicieli. Najprawdopodobniej masz problemy sprzętowe.
    Jak to zgłosisz do nich pckomnet reaguje od razu.

    4 2 Cytuj
  • 19 lut 2014

    Byli już Panowie z pckomnetu i wszystko już zrobili jak należy, net śmiga jak szalony i da się normalnie pograć po sieci. Gorąco polecam ;)

    4 7 Cytuj
  • Kasia 20 lut 2014

    Mieszkam w Rudniku przy głównej drodze, wiecie może jaki internet mogę sobie podłączyć w miarę nie drogo?

    Nie chcę orange ani neti bo tam to można dzwonić w nieskończoność jak się coś popsuje - miałam złe doświadczenia z Krakowa....

    2 Cytuj
  • 21 lut 2014
    myslenickakasia napisał/a:

    Mieszkam w Rudniku przy głównej drodze, wiecie może jaki internet mogę sobie podłączyć w miarę nie drogo?

    Nie chcę orange ani neti bo tam to można dzwonić w nieskończoność jak się coś popsuje - miałam złe doświadczenia z Krakowa....

    Ja z racji tego że nie korzystam zbyt często chciałem najniższy abonament, znalazłem 5 mb za 17,50 zł w firmie Inet, działa stabilnie, można poogladać filmiki na YT i pogadać na skype z rodziną z zagranicy.

    6 1 Cytuj
  • 21 lut 2014
    MarekH napisał/a:

    Ja z racji tego że nie korzystam zbyt często chciałem najniższy abonament, znalazłem 5 mb za 17,50 zł w firmie Inet, działa stabilnie, można poogladać filmiki na YT i pogadać na skype z rodziną z zagranicy.

    a na ile musisz podpisać umowę i czy przez cały czas jej trwania płacisz 17,5?

    3 Cytuj
  • 21 lut 2014
    rudnickie napisał/a:

    a na ile musisz podpisać umowę i czy przez cały czas jej trwania płacisz 17,5?

    Wiesz co, ja podpisałem na 24 mce a przez pierszy rok mam płacić 17,50 a w drugim po 35 zł, ale sie opłaca, bo jeszcze za ta złotówkę jakiś router wifi mi dali i na tablecie można podziałać ;)

    4 2 Cytuj
  • Taka Takata 21 lut 2014

    a ja przedłużyłam umowę z orange - uwolnienie do 80 Mb/s - miałem 40Mb/s i tyle wyciągało bez problemu. Z internetem nie było nigdy problemu, natomiast z telefon voip jak najbardziej z tym, ze nie zalezalo mi na tej usłudze. Płacę łącznie za usługi 99 zł za telefon stacjonarny(bez limitów na stacjonarne) + internet do 80Mb/s a no i TV dają chyba 56kanałów(ale nie korzystam z tej usługi ale mam ją w cenie - mam nc+ więc nie potrzebuje).

    4 5 Cytuj
  • 21 lut 2014

    dostałeś od Orange w ramach przedłużenia tablet, GPS albo coś w tym stylu ?

    4 2 Cytuj
  • 27 maj 2014

    polecam FASTERNET od dłuższego czasu nie mam z nimi problemów a jestem graczem- i są zdecydowanie lepsi niż kilka lat temu

    3 22 Cytuj
  • 12 lip 2014

    Witam, jeżeli chodzi o internet ze standardowych sieci typu era czy Orange itp to jeżeli jest mniejsza prędkość niż w umowie to po prostu się dzwoni i reklamuje lub pisemnie. Jeśli chodzi o mnie to polecę tą radiówkę i będzie to Arkada. Proste warunki. Można to zrobić bez umowy a gdy polecasz ze skutkiem dalej masz darmo na określony czas. Era czy ta druga co Ci da za polecenie??? Jerśli nie masz kasy to zgłaszasz i nie masz, a jak masz to płacisz. Ja jestem zadowolony. Nie będę jechał z farmazonami jaką mam prędkość ale: oglądnę, sciągne i zagram. Więcej nie trzeba

    4 9 Cytuj
  • 1 wrz 2014

    hej;) ja też chcę zrezygnować z Neostrady.a wiec pytanko do Was: jaki internet polecicie żeby działał bez problemu w Jasienicy??? z góry dzięki:)

    4 Cytuj
  • Pietja 2 wrz 2014

    A ta Arkada to w jakiej cenie i jaki transfer ?

    2 6 Cytuj
  • 6 wrz 2014

    W Jasienicy możesz kupić internet z Net-Kom ceny rozsądne a transfer do 20MB

    3 3 Cytuj
  • Tom 10 wrz 2014

    W Jasienicy masz też Inet z netem 10 mega po 24 zl - ;)

    5 4 Cytuj
  • 10 wrz 2014
    dario napisał/a:

    W Jasienicy możesz kupić internet z Net-Kom ceny rozsądne a transfer do 20MB

    htomek87 napisał/a:

    W Jasienicy masz też Inet z netem 10 mega po 24 zl - ;)

    dzięki ;)

    5 2 Cytuj
  • 28 sty 2015

    warto też zamówić sobie aero 2 jako zapasowy

    2 4 Cytuj
  • Jakub 1 kwi 2015

    POMOCY! Wróciłem właśnie na "stare śmieci" i potrzebuję szybki i stabilny internet - pracuję na dużych plikach, które ciągle przesyłam i ściągam. Aktualnie mam Inet, ale niestety radio mi w ogóle nie odpowiada do tego typu pracy. Orange twierdzi, że w mojej lokalizacji więcej jak 10Mb/s nie przejdzie bo "daleko od centrali" - moja lokalizacja Średniawskiego. W KRK miałem UPC 60Mb/s i byłem wniebowzięty.
    Macie jakieś propozycje?

    1 2 Cytuj

Odpowiedz