Forum » Komputery / Gry

Który dostawca internetu?

  • 23 lis 2016

    Jestem podpięty do kabla, spróbowałem wejść na ustawienia routera przez przeglądarke i przywróciłem ustawienia fabryczne. Niestety problem znika tylko na jakiś czas, bo spadki szybkości występują dalej a prędkość rzadko osiąga 25 mb/s jak jest w umowie

    2 Cytuj
  • 23 lis 2016

    myślę że nie ma się żalić na forum zadzwoń do operatora muszą problem usunąć skoro nie działa jak pisał vivaldi zrób jakieś zrzuty ekrany testy i wyślij do nich albo po prostu zadzwoń.

    8 Cytuj
  • 9 lut 2017

    Witam jaki interent w Stróży polecacie?
    Co sądzicie o tooFIBER oraz Fiberlink?
    Może Polsat lub neostrada z orange?
    dzieki za odp

    Cytuj
  • 10 lut 2017

    Mam tooFIBER, jest OK.

    Goście nie mają umów długoterminowych. Możesz wziąć i jak coś nie będzie grało to rezygnujesz z miesiąca na miesiąc bez kar i konsekwencji. Jak dla mnie to jest decydującym czynnikiem.

    2 1 Cytuj
  • 10 lut 2017

    m_markos - dzieki za odpowiedź. predkosc 30Mb/s jest realna do uzyskania? chodzi mi o to czy PS4 lub IPTV na tym łączu - jest na tyle stabilne.

    Cytuj
  • 10 lut 2017

    Jest stabilnie. Ale to radiówka, więc u Ciebie punkt dostępowy może być w innej odległości niż u mnie oraz mieć inną ilość ludzi co może skutkować inną prędkością .

    Mam pakiet 30Mb/s i przez większość czasu są to okolice 30Mb/s. Tak jak teraz to rezultaty są następujące:
    http://www.speedtest.net/my-result/6042174431
    http://www.speedtest.net/my-result/6042178483

    Co do IPTV to Netflix śmiga fajnie. Nie ma problemów.

    1 3 Cytuj
  • 10 lut 2017

    dzieki serdeczne za odpowiedź.
    w opcji mialem orange z 10mb/s wiec chyba zdecyduje sie na tooFiber - skoro mowisz ze jest opcja "testowania"

    2 3 Cytuj
  • 20 kwi 2017

    Polecam UPC ;)

    Edit: Sorry, nie doczytałem, że nie ma opcji z UPC. A LTE nie da rady?

    1 Cytuj
  • 16 maj 2017

    Witam, ktoś poleci jaki internet zainstalować na Zarabiu ? Zalezy mi na stablilnosci lacza, internet glownie sluzy do pracy zdalnej, netflixa, youtuba. Zastanawiam sie nad LTE od plusa.

    2 Cytuj
  • 16 maj 2017

    Ja ci polecam Orange..

    1 6 Cytuj
  • 21 maj 2017

    orange neostrada?
    zatsnawiam sie ylko czy te max 10mb co proponują dają rade z youtube , netflix itp

    3 Cytuj
  • 29 maj 2017

    Witam, jako iż sporo wpisów jest z dosyć odległych lat a technologia i konkurencja idą do przodu postanowiłem ponowić zapytanie odnośnie dobrego łącza internetowego. Niebawem przeprowadzam się na osiedle 1000 lecia i zastanawiam się nad jakimi opcjami powinienem się rozglądać.

    Obecnie posiadam też nielimitowany internet w Play (LTE) jednak na mieszkaniu wolałbym mieć coś niezależnego na kablu z dobrą stabilnością połączenia.

    2 Cytuj
  • Tomasz 21 gru 2017

    Mieszkam w okolicy Myślenic - gmina siepraw - i szukam jakiejś alternatywy dla orange bo ich 'widełki do 20Mb/s' zaczynają być denerwujące, a na światłowód od nich nie mam co liczyć

    Myślałem nad fibernet, po wstępnych informacjach są wstanie doprowadzić światłowód.
    Jakieś opinie o fibernet? Ewentualnie inne propozycje ? :)

    1 1 Cytuj
  • Robert 5 sty 2018

    Korzysta ktoś ze światłowodu olimplan? Jakieś opinie?

    1 2 Cytuj
  • 23 sty 2018

    Ja mam neta z Orange, stałe łącze 80 mb/s ( prawdziwe 70 mb/s ) bez limitu danych. Chciałem światłowód ale u nas nie ma...

    2 Cytuj
  • 24 sty 2018
    robertko5 napisał/a:

    Korzysta ktoś ze światłowodu olimplan? Jakieś opinie?

    ja mam od nich neta i jest ok, umowa na 60 mega, a fizycznie ok 58 więc jest na prawdę nie źle. Jakbyś miał jakieś pytania pisz na priv

    1 Cytuj
  • 10 kwi 2018

    Ja nie mam problemu z netem od Play. Zastanawiam się jednak nad ofertą domowego neta z Plusa.

    1 2 Cytuj
  • 2 sie 2018

    A czy może ktoś z Was miał okazję korzystać z internetu mobilnego Otvarta? Za 39.99 zł można tam sobie wykupić pakiet 100gb + 100gb noc, a za dodatkowe 5 złotych jeszcze podwyższyć pakiet. Operator działa tutaj na nadajnikach Plusa LTE i zastanawiam się, czy nie ma problemów z zasięgiem, bo chętnie postawiłabym na taką opcję.

    7 Cytuj
  • 3 sie 2018

    Sandra, to co piszesz się w ogóle nie opłaca, taki internet możesz sobie do telefonu albo tableta włożyć ew jako zapasowy. za 40 zł możesz mieć już internet no limit z 15-30 mbs światłowodem.
    100 gb to zużyjesz w 2 dni na yt, ew oglądając filmy

    2 1 Cytuj
  • 3 sie 2018
    seba napisał/a:

    Sandra, to co piszesz się w ogóle nie opłaca,

    Oczywiście. Bo to ludzi bot reklamowy. Jest tutaj tylko by reklamowac różne rzeczy.

    2 Cytuj
  • 25 wrz 2018

    orange

    3 Cytuj
  • 9 sty 2019

    Planuję podziękować za Neostradę i przejść na światłowód. Użytkowników proszę, napiszcie kto Wam dostarcza internet w Myślenicach i jakie macie doświadczenia z odbiorem, dobre i złe, podejście do klienta, itp.
    Dziękuję

    2 Cytuj
  • 9 sty 2019

    Jak światłowód to Inet albo toofiber - zależy od lokalizacji, żeby dało się podpiąć

    1 Cytuj
  • 9 sty 2019

    Dzięki, nomad.
    Inet ma sąsiad od dawna i ich chwali. Z podpięciem nie ma najmniejszego problemu, bo ich kable idą blisko mojego domu. Opinie też mają niezłe, w przeciwieństwie do toofibera. Muszę się przespać z tematem.

    2 Cytuj
  • 28 sty 2019

    Co polecacie w Osieczanach, od strony Buliny? Chce założyć neta i nie wiem kogo wybrać by wszystko działało :)

    1 Cytuj

Odpowiedz