Forum » Komputery / Gry

Który dostawca internetu?

  • 4 paź 2010

    Do Edyta
    Faktycznie neozdrada przy tej ofercie pada jak długa więc chyba nie mam się nad czym zastanawiać. Powiedz tylko jaki jest okres wypowiedzenia usługi?

    1 Cytuj
  • 2 sty 2011

    Okres wypowiedzenia usługi to 1 miesiąc
    Pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 2 sty 2011

    a Inet podobno ruszyl z telefonia wiecie cos na ten temat ??

    1 Cytuj
  • 2 sty 2011

    Nie czytaty i nie pisaty? Od 01.12.2010r. wszedł nowy cennik TP i 6000 jest za 45 zł. Można było wypowiedzieć stare umowy.

    1 Cytuj
  • 5 sty 2011

    W RADIONECIE masz w tej cenie 4Mb i dodatkowo router za 1zł przy umowie na czas nieokreślony !!! a w TP muszę podpisać umowę na 3 lata co nie bardzo mi pasuje bo za ten czas ceny zmienią się diametralnie .

    Cytuj
  • 5 sty 2011

    Pytanie jak często radio będzie siadać i jakiej jakości jest to router...
    TP jest dla mnie korporacyjną porażką... ale neo od 5 lat z 2 awariami (kilka h), a radiowych - awarii było kilka na miesiąc, często całodniowe. Ja internet potrzebuje do pracy a nie do zabawy, wyleczyłem się z tych wszystkich radiowych (dodzwoń się w czasie awarii, nie wiesz ani co ani ile potrwa...). Od tp pewnie sporo tańszych się znajdzie... ale czy to się w praktyce nie okaże droższe?

    1 Cytuj
  • 5 sty 2011

    Witam wszystkich.Mam pytanko do was, a mianowicie .Co możecie mi powiedzieć o dostawcy internetu który ma siedzibę w Myślenicach nad Arkadami .Może ktoś wie jakie maja promocje.Wcześniej miałam internet w Fasternet ale umowa mi się skończyła i zamierzam przejść do właśnie tej firmy nad arkadami jak się nie mylę to oni nazywają się Arkada!!!! z góry dzieki

    1 1 Cytuj
  • 5 sty 2011

    [quote=gość: userman] Pytanie jak często radio będzie siadać i jakiej jakości jest to router...
    TP jest dla mnie korporacyjną porażką... ale neo od 5 lat z 2 awariami (kilka h), a radiowych - awarii było kilka na miesiąc, często całodniowe. Ja internet potrzebuje do pracy a nie do zabawy, wyleczyłem się z tych wszystkich radiowych (dodzwoń się w czasie awarii, nie wiesz ani co ani ile potrwa...). Od tp pewnie sporo tańszych się znajdzie... ale czy to się w praktyce nie okaże droższe? [/quote]

    Widocznie źle trafiłeś z dostawcą .
    ja osobiście mam internet radiowy w domu i w pracy .W domu łącze 2Mb od 3 lat i awarii zdarzyło się raptem 2-3 .Problemu z dodzwonieniem też nie miałem nigdy.
    W pracy mam łącze symetryczne 2Mb również radiowo i smiga aż miło ,przerw praktycznie żadnych , w umowie jest gwarancja przepustowości i usunięcie usterki w ciągu max 12h ,choć nigdy tak długo nie było braku dostępu.
    Za to znajomy ma neostrade i nie ma internetu oraz telefonu przynajmniej raz w miesiącu .
    W sieci radiowej przynajmniej jak dzwonisz to wiesz z kim rozmawiasz ,przeważnie z tą samą osobą i nie musisz jej wszytskiego tłumaczyć od poczatku .za to na błękitnej linii TP zawsze odbiera ktoś inny kto nie wie o co chodzi.

    1 Cytuj
  • 5 sty 2011

    arkada ok
    ja miałem u nich przez 5 lat i spoko
    wiekszych problemow nie miałem
    ale sie przeprowadzam na mickiewicza i szukam nowego dostawcy bo oni nie maja tam zasiegu (nie wszedzie)

    1 Cytuj
  • 5 sty 2011

    I dlatego musisz wrzeszczeć i zakładać nowy temat? http://forum.miasto-info.pl/myslenice/1151,jaki-operator-internetu-ma-zasieg-na-ulicy-mickiewicza-dokladnie-kolo-policji.html
    Sam nie wiem jak to łagodnie nazwać. Redakcja powinna się tym zająć. Z góry dziękuję.

    1 Cytuj
  • 17 sty 2011

    UWAGA NA NETIĘ
    ja na pewno ich nie polecam. W razie jakiejkolwiek awarii to 24 godzinny czas na usunięcie usterki można sobie między bajki włożyć. U mnie np. przeciągło się to chyba do niemal dwóch tygodni a ostatnio do 6 dni (okazało się że port mieli wyłączony). Z tego co się dowiedziałem to mój przypadek nie jest jedyny.Czekam do końca umowy i nie chce z nimi mieć nic wspólnego.

    1 Cytuj
  • 18 sty 2011

    DRIVER z internetem tp/netia jak nie posiadasz stacjonarnego telefonu to nawet nie próbuj, szkoda zachodu, nerwów, a poza tym dopłacać za utrzymanie linii bez sensu.

    1 Cytuj
  • 18 sty 2011

    [quote=DRIVER] arkada ok
    ja miałem u nich przez 5 lat i spoko
    wiekszych problemow nie miałem
    ale sie przeprowadzam na mickiewicza i szukam nowego dostawcy bo oni nie maja tam zasiegu (nie wszedzie) [/quote]

    Na mickiewicza własnie ma siedzibę Fasternet

    1 Cytuj
  • Ryszard Zaleski 18 sty 2011

    na Mickiewicza spokojnie możesz mieć neo 20 MB jeśli tylko masz tel z tp

    1 Cytuj
  • 18 sty 2011

    fasternet :) to juz wole zaplacic abonament telefoniczny i wziac neo

    2 1 Cytuj
  • 19 sty 2011

    Potwierdzam Arkady są OK polecam, wiem bo posiadam a nie że znam ze słyszenia:) wszyscy są OK, ale polecam załatwiać sprawy z chłopakami a nie z szefem.

    2 2 Cytuj
  • 19 sty 2011

    a co słychać o pckom ?na zarabiu

    1 Cytuj
  • Ryszard Zaleski 22 lut 2011

    moi znajomi rezygnują, jeden po drugim ...

    2 Cytuj
  • 22 lut 2011

    Wszystko zalezy do czego ktos potrzebuje internet.Ja ,jak sciagalem w ciagu dnia + - 3gb to prosilli zebym nie uzywal p2p przez dzien ,to bylo w Arkadzie.Inet tez nie najlepsza szybkosc,na skype polaczenie video ledwo cignie lagi jak cholera,ale to czasami.Tylko ja place za internet nie czasami i wymagam zeby miec dostep 24 na dobe -elegancko.Juz nie wspamne o pingach w grach w weekend.
    Lepiej sobie wziasc Neostrade jezeli jestes w posiadaniu telefonu stacjonarnego.

    Jesli potrzebujesz netu do surfowania po necie nie grasz on line i nie sciagasz duzo to w bierz cokolwiek.

    IHMO.

    1 Cytuj
  • 23 lut 2011

    mieszkam na osiedlu, wcześniej mieliśmy neosrade na kilku podzieloną ale jak ktoś (ja :) ) ściągał to reszta beczała więc się rozdzieliliśmy. teraz osobiście mam z inetu i cóż raczej najtaniej nie jest,
    ale jeśli o jakość to nie ma porównania - kabel z klatki puścili i w parę minut miałem internet i tyle gości widziałem od założenia ani jednej awarii. miałem też niemiłą przygodę z pseudo-firmą (radiówka) nazwy nie podam ale wszystkich przestrzegam przed radiem, parę złotych mniej a można przy nich osiwieć

    1 Cytuj
  • 23 lut 2011

    Jest dostawca z mogilan tylko nie wiem czy mają już zasięg w Myslenicach. Jeśli chodzi o ceny to byli by chyba najtańsi...

    1 Cytuj
  • 1 mar 2011

    ale pytanie jak z ich dostępnością w momencie jakiegoś problemu?? ma ktoś tego operatora??? jakie opinie??

    1 Cytuj
  • 9 mar 2011

    Mam internet z pckom-net od 3 lat, owszem nieraz były problemy, jednak od początku roku dużo zwiększyli prędkość i najlepsze że dają duży upload. Porównywałem też oferty z radio-net, i niby wszystko jest ok lecz tanio jest tylko w tedy gdy podpisuje się umowę na 24-36 miesięcy. W pckom-net mam na czas nie określony z 3 miesięcznym wypowiedzeniem, co już dużo bardziej korzystne.

    1 2 Cytuj
  • 14 mar 2011

    [quote=gość: krzys] Mam internet z pckom-net od 3 lat, owszem nieraz były problemy, jednak od początku roku dużo zwiększyli prędkość i najlepsze że dają duży upload. Porównywałem też oferty z radio-net, i niby wszystko jest ok lecz tanio jest tylko w tedy gdy podpisuje się umowę na 24-36 miesięcy. W pckom-net mam na czas nie określony z 3 miesięcznym wypowiedzeniem, co już dużo bardziej korzystne. [/quote]

    Tonie do konca przejrzales ich oferte.W promocji dla MYślenic wystarczy podpisac umowe na 12 miesiecy .I masz 4M za 49zl lub 12M za 79zł
    Pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 14 mar 2011

    No tak PC KOM za 50 zł daje niestabilne między 1 a 2 Mb/s. Większość testów jakie robię oscylują wśród dolnej granicy widełek. Jakość bardzo słaba. Mała prędkość prędkość przy tej opłacie.

    3 Cytuj

Odpowiedz