Forum » Komputery / Gry

Który dostawca internetu?

  • ZaslonOkno.pl 5 mar 2012

    radiówka z inetu :
    zdjecie

    4 2 Cytuj
  • 10 mar 2012

    hmm?

    Cytuj
  • 11 lip 2012

    Na wcześniejszych stronach pisaliście o radioNET. Możecie coś powiedzieć, jak obecnie wygląda odbiór internetu od nich? Chodzi mi o to, czy są problemy z sygnałem, gdzie mają nadajnik w Myślenicach i czy dalej można powoływać się na "promocję unijną", o której ktoś pisał, co w przypadku częstych zaników sygnału (jeżeli takie występują).
    Dzięki!

    1 1 Cytuj
  • Grzegorz 11 lip 2012

    Jak dla mnie radioNET = naciąganie klienta.
    Kolega miał z nimi wieczne problemy. Na początku byli OK, jednak jak tylko pojawiły się problemy (zrywanie transmisji, gubienie pakietów, przerwy w dostępie itp.) to się zaczęło...
    Po pierwszym zgłoszeniu nawet się pojawili, ale ich wizyta nic nie poprawiła. Kolejne zgłoszenia to jak w totolotku - raz się pojawili, a raz nie. Najchętniej by brali kasę i nic nie robili.

    4 Cytuj
  • 11 lip 2012

    http://www.speedtest.net/result/2058137469.png NETKOM abonament 60zł/miesiąc od godz. 23 jest dwa razy szybciej bez dodatkowych opłat. Ogólnie to polecam bo Pan bardzo miły i pomocny :)

    2 3 Cytuj
  • 12 lip 2012

    Dzięki KG za odpowiedź. Właśnie tego się obawiam, że najpierw będzie super, a później jak zwykle. Więc pewnie zostanę z Multimo, tylko denerwuje mnie, bo muszę jeszcze opłacać zwykły abonament telefoniczny, a nie korzystam z telefonu stacjonarnego.

    2 Cytuj
  • 16 lip 2012

    Skad wziales 60 zł mies??? W NETKOM maja 46zł/mies

    1 Cytuj
  • 17 lip 2012

    Netia, mam w bloku 8m płace 64zl jestem mega zadowolony. Zasysam ponad 800kb/s. Zero problemów w tym zakresie. Inaczej jest z aktywacją, i ewentualną pomocą. Długo trzeba czekać na aktywacje, no i jeżeli już coś się stanie i potrzeba jakiejś pomocy to dla kogoś kto mało się na tym wszystkim zna to taki ktoś się odzwoni po nich niesamowicie i straci trochę nerwów niestety (wszystko z własnego doświadczenia pisze być może teraz sytuacja się zmieniła, na początku miałem problemy około 2 lata temu)

    2 4 Cytuj
  • 17 lip 2012

    Ja mam internet od skrzydlaka i jestem bardzo zadowolony z ich usług jak się zgłasza jakieś usterki na bieżąca sprawdzają i naprawiają,,ping25 prędkość pobierania 5,24Mb/s prędkość wysyłania 1,02Mb/s

    1 8 Cytuj
  • 27 lip 2012

    [quote=gość: bumel] Skad wziales 60 zł mies??? W NETKOM maja 46zł/mies [/quote]

    No tak, podstawowy. Za szybszy, jak widać na screenie, trzeba dopłacić.

    3 Cytuj
  • 27 lip 2012

    A jak się to ma do opłat za m-c ,czy są jakieś rabaty u któregoś dostawcy, wie ktos coś może na ten temat???
    Moja koleżanka ma w Skawinie np.tak że jak zapłaci z góry 3 mce po 40zł to czwarty ma gratis,spotkał się może tu kto z czymś podobnym????
    Z góry dzięki z odpowiedzi:)

    1 1 Cytuj
  • 27 lip 2012

    Moim Zdaniem : Najtaniej jest w Firmie Netia : Pakiet Internet + Telefon

    13 5 Cytuj
  • 30 lip 2012

    Czy wogóle wiecie że w Polsce działa bezpłatny dostęp do internetu ?!
    ( trzeba tylko mieć modem usb - dot. tylko niektóre modele usb i kartę sim można sobie zamówić u opertaora )

    Operator nazywa się : ,, Aero 2 "

    * ważne : trzeba sprawdzić czy ,, Aero 2 " działa w waszej okolicy !

    W Mojej Działa Więc Polecam !

    18 3 Cytuj
  • 30 lip 2012

    Korzystanie z internetu operatora ,, Aero 2 " na razie jest zupełnie bezpłatne , jednak

    jak na obecną chwilę należy wpłacić :
    -> opłatę-kaucję , ,, opłatę depozytową " - zwracaną użytkownikowi przy zwrocie karty sim ! : 20,00 zł

    można zamówić kartę sim pocztą : 7,00 zł lub odebrać ją osobiście w punkcie

    lista urządzeń na jakich działa karta sim jest dostępna w regulaminie ,, Aero 2 "

    nie wszędzie odbiera ten internet z ,, Aero 2 " !
    to już chyba zależy - gdzie jest nadajnik ,, Aero 2 " !

    w sumie ciekawy sposób korzystania z internetu , mi się nawet podoba

    4 1 Cytuj
  • 2 sie 2012

    Ale masakra "Natan" vel "Marlena"! Nawet ktoś nie postarał się tylko pisząc w cudzysłowie robi spację po i przed " Aero 2 ". Ile jeszcze zamieścisz reklam tego aero2? Postarałbyś się odrobinę, bo wychodzi błazenada. Nawet za darmo nie chcę takiego badziewia.

    3 3 Cytuj
  • 3 sie 2012

    Dalem wczoraj linki do mapy zasiegu sieci komorkowych moj post usunieto nie rozumiem polityki tego forum areo dziala bardzo dobrze na slasku testowalem w jaworznie 60kb caly czas :) rejon myslenic przekaznik jest w swiatnikach ! Ceny tpsa dla firm takich jak netia multimo dialog itd pozwalaja miec max 82zł telefon z minutami i 6mb internet to jest najtaniej jak sie da w polsce

    7 1 Cytuj
  • 3 sie 2012

    [quote=KG] Jak dla mnie radioNET = naciąganie klienta.
    Kolega miał z nimi wieczne problemy. Na początku byli OK, jednak jak tylko pojawiły się problemy (zrywanie transmisji, gubienie pakietów, przerwy w dostępie itp.) to się zaczęło...
    Po pierwszym zgłoszeniu nawet się pojawili, ale ich wizyta nic nie poprawiła. Kolejne zgłoszenia to jak w totolotku - raz się pojawili, a raz nie. Najchętniej by brali kasę i nic nie robili. [/quote]
    Ja mam Radionet już przeszło 2 lata wcześniej miałam Inet i zrezygnowałam. Internet hula bez problemów, przez te dwa lata może dwa razy nie było sygnału przez parę godzin z powodu burzy a tak bez zarzutu. Natomiast w inet często się zdarzało, że nie ma sygnału żadnych pormocji dla stałych klientów więc im podziękowałam. Ja z czystym sumieniem mogę polecić Radionet z Mogilan.

    2 2 Cytuj
  • 10 sie 2012

    paula1 To chyba zależy od tego gdzie się mieszka. Ja po dwóch latach promocji z mogilan jestem teraz w inecie. Nie powiem bo na początku wszytko działało ale po miesiącu zaczęły się problemy. Technicy byli kilkanaście razy poprawiać antene a wkońcu stwierdzili że muszę mieć 5 metrów rury nad domem bo drzewa rosną. Z ciekawości zadzwoniłam do inet i za parę godzin miałam nowy internet na testy. na wszelki wypadek nową umowe podpisałam na czas nieokreślony - w razie czego można w każdej chwili zmienić. Załuje tylko że tyle czasu tak sie musiałam męczyć. Dobrze że jest wybór ale lepiej nie wiązać się umową na pare lat bo z radiowym internetem to nigdy nie ma pewności

    2 1 Cytuj
  • 13 sie 2012

    Ma ktoś może internet od Netii na łączach TP i może się wypowiedzieć o jakości ich usług?

    1 1 Cytuj
  • 21 sie 2012

    może ktoś się wypowiedzieć na temat pckom i dać jakąś opinie o nich ?:) bo zamierzam wziąć od nich internet ale nie chce popełnić tego samego błędu co z arkadami

    2 2 Cytuj
  • 5 wrz 2012

    Od 1.5 roku mam RadioNET. Zero problemów. Raz, albo dwa zdarzyło się, że nie było internetu.

    1 2 Cytuj
  • Andrzej 6 wrz 2012
    Kaznodzieja napisał/a:

    Ma ktoś może internet od Netii na łączach TP i może się wypowiedzieć o jakości ich usług?

    Mam od kilku lat. Nie narzekam.Prędkość 6MB download

    2 Cytuj
  • Wojtek 10 paź 2012

    jeśli możecie to wypełnijcie ten krótki wniosek być może pomoże to w zwróceniu uwagi na zacofanie naszej gminy:
    http://www.mapa.uke.gov.pl/ankiety/internet-szerokopasmowy

    1 Cytuj

Odpowiedz