Forum » Muzyka / Imprezy

Dni Myślenic, alternatywny namiot

  • Fundacja NWR 25 mar 2009

    [quote]a kiedy bedzie cos wiadomo czy tak czy nie ??? ciekawy pomysl popieram [/quote] jak tylko bedzie cos wiadomo daje znac ;)

    Cytuj
  • 25 mar 2009

    hmmm

    Cytuj
  • M G 25 mar 2009

    [quote]hmmm[/quote]
    tzn. ??

    Cytuj
  • 26 mar 2009

    popieram pomysł w 100%, ciekawe czy gmina udostępniła by stare boisko dalinu tam taki namiot sprawdził by się na pewno... sceny nie kolidowały by ze sobą a były by wystarczajaco blisko siebie zeby w razie czego móc szybko się przetransportować pod drugą scene:):):)

    Cytuj
  • 26 mar 2009

    najlepiej jak by namiot powstał na środku Raby a publiczność na wałach by to oglądała ;)

    Cytuj
  • M G 26 mar 2009

    [quote]popieram pomysł w 100%, ciekawe czy gmina udostępniła by stare boisko dalinu tam taki namiot sprawdził by się na pewno... sceny nie kolidowały by ze sobą a były by wystarczajaco blisko siebie zeby w razie czego móc szybko się przetransportować pod drugą scene:):):)[/quote]
    No nie wiem... czy to takie dobre miejsce ten 'stary Dalin'? Kto tam chociażby prąd podciągnie..?
    Ja bym był za zlokalizowaniem małej sceny znacznie bliżej całego centrum DM.
    Zawsze za dużą sceną jest kolorowy lunapark , a za nim bardziej w stronę 'małpiego gaju' można by było ustawić alternatywną małą scenę, namiot ... czy co tam wypali.

    Cytuj
  • Fundacja NWR 26 mar 2009

    Jesli projekt przejdzie to namiot bedzie za glowna scena

    Cytuj
  • 26 mar 2009

    kiedy vega????bo nudnooo

    Cytuj
  • Fundacja NWR 27 mar 2009

    [quote]kiedy vega????bo nudnooo
    [/quote] Smigus 14 ;)

    Cytuj
  • 27 mar 2009

    [quote=NwR napisał:[hr][quote]]kiedy vega????bo nudnooo
    [/quote] Smigus 14 ;)[/quote]
    kto zagra?

    Cytuj
  • M G 27 mar 2009

    [quote=hannibal napisał:[hr][quote]NwR napisał:[hr][quote]]kiedy vega????bo nudnooo
    [/quote] Smigus 14 ;)[/quote]
    kto zagra?[/quote]
    Znając życie to pewnie DJ eNWueR , tylko się przyznać nie chce.... ;)

    Cytuj
  • Fundacja NWR 27 mar 2009

    [quote=zwieprzony napisał:[hr][quote]hannibal napisał:[hr][quote]NwR napisał:[hr][quote]]kiedy vega????bo nudnooo
    [/quote] Smigus 14 ;)[/quote]
    kto zagra?[/quote]
    Znając życie to pewnie DJ eNWueR , tylko się przyznać nie chce.... ;)[/quote]
    Zagraja PZEUDONIM , Taki mlody ambitny koles;) i eNWueR , plakat powinien sie pojawic zaraz na poczatku tygodnia ;)

    Cytuj
  • 29 mar 2009

    pomysł z namiotem genialny. mam nadzieję, że wypali. nwr, są już jakieś postępy w jego akceptacji? i gdzie dokładnie planujesz go uśmieścić? ja osobiście popieram zwieprzonego z tym żeby ustawić go za lunaparkiem.

    Cytuj
  • Fundacja NWR 30 mar 2009

    [quote=yunnan]pomysł z namiotem genialny. mam nadzieję, że wypali. nwr, są już jakieś postępy w jego akceptacji? i gdzie dokładnie planujesz go uśmieścić? ja osobiście popieram zwieprzonego z tym żeby ustawić go za lunaparkiem.[/quote] Jeszcze pracujemy nad oferta nie chcemy tego zpascic... ;) a co do miejsca to mysle ze najlepiej bylo by za glowna scena kolo tego domku z zjezdzalnia ,namiot o powiezchni 300m2

    Cytuj
  • 30 mar 2009

    no to dobrze informuj co do przebiegu akcji :P a myśle że miejsce dobre bądź co bądź :)

    Cytuj
  • 12 kwi 2009

    osobiscie mnie rowniez podoba sie taka opcja... uwazam ze to dobra alternatywa... a tak nieco odchodzac od tematu to slyszalem nie dawno ze podobno na dm ma byc zakaz sprzedazy alkoholu... ;| wie ktos moze cos wiecej na ten temat? szczerze to nie podoba mi sie to lubialem sobie posiedziec z przyjaciolmi przy piwku a teraz...

    Cytuj
  • Fundacja NWR 15 kwi 2009

    Dzis rano oferta zostala zlozona do Burmistrza Myślenic , Biura Strategii i Promocji Urzedu Gminy , czekamy na odp pozdro

    Cytuj
  • 15 kwi 2009

    no to czekamy :)

    Cytuj
  • Fundacja NWR 15 kwi 2009

    Tu jest dla ciekawskich link do ofert jezeli tos chce moze sobie oblukac tam jest wszystko wyjasnione co i jak ;)

    Cytuj
  • Fundacja NWR 15 kwi 2009

    Tu jest dla ciekawskich link do ofert, jezeli ktos chce moze sobie oblukac tam jest wszystko wyjasnione co i jak ;) ZASYSAC www.metalex.isg.pl/nwr.rar

    Cytuj
  • 16 kwi 2009

    Przeglądnąłem ofertę NWR i powiem, że jak dla mnie super. Sporo atrakcji będzie. Oby UMiG się zgodził na to.

    Cytuj
  • 16 kwi 2009

    Oferta zrobiona z dużym rozmachem, jakies sa oscylacyjne koszty takiej zabawy?

    Cytuj
  • Fundacja NWR 16 kwi 2009

    Wstepny kosztorys miales na ostatniej stronie oferty

    Cytuj
  • Fundacja NWR 16 kwi 2009

    Warte uwagi w kosztorysie jest to iz jako org NWR robimy to wszystko za freee chodzi nanm o dobra pozytywna zabawe nie o kase ...

    Cytuj
  • 16 kwi 2009

    Racja, sorki przoczyłem

    Cytuj

Odpowiedz