Forum » Muzyka / Imprezy

Kogo Byście Chcieli Na Dni Myślenic 2o1o ?

  • 10 maj 2010

    Moje propozycje:

    1.Piatek-IRA (najlepsza grupa koncertowa jaką widziałem podczas ubiegłych Dni Myślenic)
    2.T-LOVE (wiadomo Muniek i ekipa )
    3.KLINCZ (jak tylko Daj Boże się reaktywuje)

    Cytuj
  • 10 maj 2010

    Ja jestem jak najbardziej za zespolem COMA :)

    Cytuj
  • 10 maj 2010

    Piątek: happysad
    Sobota: Dżem
    Niedziela: Feel

    <buja w obłokach>

    Cytuj
  • 10 maj 2010

    To ja poproszę Daj Boże nieźle brzmi, i na pewno świetnie grają:)

    Cytuj
  • 11 maj 2010

    Słyszałam że są już plakaty i wiadomo kto będzie na Dniach Myślenic 2010 ? Wiecie może kto ma być?

    Cytuj
  • 11 maj 2010

    no własnie niech ktoś wkońcu napsze kiedy beda te DM......

    Cytuj
  • 11 maj 2010

    Dżem
    Coma
    Bracia

    Cytuj
  • 11 maj 2010

    Coma nie zagra dobrego koncertu na takiej "wiosce" byłbym raczej za innym młodym wykonawcą na rockowy piątek: Totentanz lub Carrion.
    Dżem jak najbardziej na sobotę.
    Co do niedzieli to może wystąpić nawet Zbysiu Wodecki ;)

    Cytuj
  • 11 maj 2010

    Na Come faktycznie szans nie ma, bo ten zespół cieszy się ostatnio (chyba zasłużenie) dużą popularnością. Ciągle pojawiają się te same propozycje, większość niestety nierealna...

    Z tego co już wymieniliście dwoma rękoma podpisałabym się pod propozycjami "hannibal" powyżej i "quantz" dwie strony wcześniej, który wniósł(a) przynajmniej coś ciekawego do dyskusji, a nie tylko wymienił(a) kolejne zespoły. Ciekawy jest także pomysł "FrankZappa" z 6 strony, taki festiwal wspaniale promowałby miasto. Faktycznie Dni Myślenic mają poziom wsiowego jarmarku i może wypadałoby to zmienić.

    Cytuj
  • 12 maj 2010

    [quote=zwieprzony]Po co się spinacie kto będzie a kogo nie będzie ... , nie macie na to najmniejszego wpływu a na jarmark DM i tak przyjdziecie...^^[/quote]

    Nie mów że przyjdziemy bo jestem z Myślenic a parę razy na dm mnie nie było gdyż stwierdzałem że nie ma co iść na takie zespoły.

    Cytuj
  • M G 12 maj 2010

    [quote=:[hr][quote]zwieprzony napisał]Po co się spinacie kto będzie a kogo nie będzie ... , nie macie na to najmniejszego wpływu a na jarmark DM i tak przyjdziecie...^^[/quote]

    Nie mów że przyjdziemy bo jestem z Myślenic a parę razy na dm mnie nie było gdyż stwierdzałem że nie ma co iść na takie zespoły.[/quote]

    No widzisz , Ty przynajmniej jak jest kicha na DM to nie przychodzisz i masz z głowy. Inni biadolą kto byłby lepszy kto gorszy nikt ich nie słucha ale i tak przychodzą bo chyba uważają to za społeczny obowiązek bycia na jarmarku.

    A ogólnie ludziska to więcej dystansu miejcie do tej imprezy , jest ona za free , biletów nie ma a wokół wiele innych koncertów się zdarza.
    Pozdrawiam! ;)

    Cytuj
  • 13 maj 2010

    Totentanz!!!

    Cytuj
  • 13 maj 2010

    Piątek - Pezet, Onar
    Sobota - Marika, Jamal
    Niedziela - Sokół, Pono

    Cytuj
  • 14 maj 2010

    Piątek: happysad
    Sobota: Dżem
    Niedziela: Feel

    podobno już ustalone

    Cytuj
  • 15 maj 2010

    [quote] napisał:[hr Ciekawy jest także pomysł "FrankZappa" z 6 strony, taki festiwal wspaniale promowałby miasto. Faktycznie Dni Myślenic mają poziom wsiowego jarmarku i może wypadałoby to zmienić.[/quote]
    Nie uważam ze Dni Myślenic w obecnej formie są złe , chciałem tylko zaznaczyć że można zorganizować jakiś festiwal muzyczny - z płatnym wstępem czyli koszty się zwrócą w jakiejś części lub przyniosą nawet zysk . A imprez nigdy niezawiele w mieście turystycznym

    Cytuj
  • 15 maj 2010

    [quote]Piątek: happysad
    Sobota: Dżem
    Niedziela: Feel

    podobno już ustalone[/quote]

    Masz racje. Podobno tylko że jak sprawdzam w ich trasie czy maja koncert w Myślenicach to jakoś tego nie widać.

    A ja, ja bym chciał już wiedzieć kto będzie na tegorocznych DM.

    Cytuj
  • 15 maj 2010

    [quote=FrankZappa][quote] napisał:[hr Ciekawy jest także pomysł "FrankZappa" z 6 strony, taki festiwal wspaniale promowałby miasto. Faktycznie Dni Myślenic mają poziom wsiowego jarmarku i może wypadałoby to zmienić.[/quote]
    Nie uważam ze Dni Myślenic w obecnej formie są złe , chciałem tylko zaznaczyć że można zorganizować jakiś festiwal muzyczny - z płatnym wstępem czyli koszty się zwrócą w jakiejś części lub przyniosą nawet zysk . A imprez nigdy niezawiele w mieście turystycznym

    [/quote]
    Pomysł świetny, tylko żeby coś takiego było, pasowało by zrobić to w całkowicie innym dniu niż dni Myślenic. A dleczego ? Bo ludzie są przyzwyczajeni, że mogą kupić tanie piwo, podejść pod scene i za darmo zobaczyć cycki jakieść gwiazdki pop.
    Tak jak mówiłem na początku, pomysł jest świtny, ale dni myślenic nie można zmienicą. Były, są i najpewniej zawsze będa darmowe.

    Pokój ! :peace:

    Cytuj
  • 15 maj 2010

    sorrka za błędy, ale jako gość nie da się edytować posta :/

    Cytuj
  • 15 maj 2010

    [/quote]
    Pomysł świetny, tylko żeby coś takiego było, pasowało by zrobić to w całkowicie innym dniu niż dni Myślenic. A dleczego ? Bo ludzie są przyzwyczajeni, że mogą kupić tanie piwo, podejść pod scene i za darmo zobaczyć cycki jakieść gwiazdki pop.
    Tak jak mówiłem na początku, pomysł jest świtny, ale dni myślenic nie można zmienicą. Były, są i najpewniej zawsze będa darmowe.

    Pokój ! :peace:[/quote]

    Zgadzam się, jak najbardziej w innym terminie .

    Cytuj
  • 16 maj 2010

    Zaproście Kogoś , kto śpiewa o szkołach , ( to może być zaproszenie w ramach kampanii o tolerancji w szkołach ) :

    np. Zespół : ,, ZIELONE ŻABKI " ,

    więcej o zespole na : www.gagazz.pl

    Choć ,, ZIELONE ŻABKI " nie śpiewają tylko dla młodzieży " ! ;)
    To bardzo RevolucyjnY Zespół :)

    CZEKAMY NA ,, ZIELONE ŻABKI " .

    Cytuj
  • 16 maj 2010

    Pomysł na
    ,, ZIELONE ŻABKI " TO dobry pomysł !!!

    Cytuj
  • 16 maj 2010

    POPARCIE DLA ZIELONYCH ŻABEK !!!

    Cytuj
  • 16 maj 2010

    Coś mi się wydaję że poparcie dla zielonych żabek daję tylko jedna osoba...

    Cytuj
  • 16 maj 2010

    A ja przyłączę się do ekipy fanów ,, ZIELONYCH ŻABEK " z Myślenic , pozdrawiam całą ekipę , fanów ,

    ,,Zielone Żabki " Forever ;)

    Cytuj
  • 16 maj 2010

    A mnie się wydaje , że ,, Zielone Żabki "
    pięknie śpiewają ,

    * mogłoby też coś dla studentów polecieć ;
    polecam piosenkę : ,, Szkoła " ( for students only ) .

    Cytuj

Odpowiedz