Forum » Muzyka / Imprezy

Kogo Byście Chcieli Na Dni Myślenic 2o1o ?

  • 21 maj 2010

    DNI MYŚLENIC ODWOŁANE!!!

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    Skąd wiesz?

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    Guzik prawda .Będą dni Myślenic Dobczyc Wiśniowej a nawet Borzęty.Zadowoleni?

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    na tym forum siedzą chyba same panki i brudasy jak czytam jakie wymieniają zespoły to co to wogóle ma być??? wy sobie jaja robicie no nie??? czemu nikt nie wymienia innych gatunków muzycznych rap rege disco polo? albo takie normalne lajtowe zespoły

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    bo tu same brudasy zaglądają:(

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    co to znaczy "brudas" twoim skromnym zdaniem,prosił bym o krótki komentarz z twojej strony na ten temat....rozumiem że swoją osobą reprezentujesz nastawienie negatywne do tej subkultury...

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    piątek:feel
    sobota:doda
    niedziela:stok

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    no zgadzam się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    stok ma być;P

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    nie wiem co kolega miał na myśli pisząc brudac. Ale to po prostu określenie metala przez kogoś innej subkultury chyba tego nie trzeba nikomu tłumaczyc. Tak samo jak metal powie na kogoś kto chodzi na jakieś energy dyskomuł czy coś w tym stylu. A swoją drogą też to jest załamujące że nie pisze się tu o innym gatunku muzyki. Ale może inni zamiast siedzieć na necie chodzą na koncerty itd. sam nie wiem. A co do dni myślenic. Niedziela okej niech będzie feel czy inne padło bo to fajne dla rodzin z dziećmi i dziewczynek z gimnazjum. Daj my na to piątek niech będzie zarezerwoany dla metali czy jakiegoś innego cięższego brzmienia a w sobote hip hop rege czy coś innego , żeby było cos dla każdego. A nie że codziennie to samo.

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    Wielce Czcigodny "Użytkowniku: normalne lajtowe zespoły to my mamy nieprzyjemość słyszeć codziennie w radio i telewizyji reżimowej i komercyjnej ) , a święto miasta jest idealnym przykładem żeby posłuchać prawdziwej muzyki , po drugie światpogląd jest kwestią subiektywną więc słowo brudasy jest tutaj nieodpowiednie i stereotypowe , szczególnie przy ślepo podażającym za trendy dzieckiem XXI wieku którym zapewne jesteś . Pozdrawiam
    A co do różnorodności gatunkowej jak najbardziej , byle było to oryginalne , bo muzyka jest dobra i zła - szkoda że dziś promowana to przeważnie zła .

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    Spieszę z wyjaśnieniem kto to jest BRUDAS. Otóż brudas to:rzeczownik, rodzaj męski
    pogardliwie osoba nie dbająca o higienę
    pogardliwie osoba rasy negroidalnej
    flejtuch, fleja, niechluj, kocmołuch, abnegat.
    I wszystko jasne.

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    A są rzeczowniki damskie albo nijakie jak te wpisy

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    Wielkie dzięki za jakże rzeczowe wyjaśnienie mistrzu semantyczny.

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    Oj jak by było fajnie jakby te dni myślenic odwołali. Mam dość tych wszystkich dod bajmów i feelów kretyńskich które zjeżdżają tu za moją również kasę. Może ktoś w ostatniej chwili zorganizuje awaryjnie jakiś ciekawszy koncert za dużo mniejsze pieniądze, który stanie się tradycją na przyszłe lata. Oj naiwny jestem.

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    WARSZAFSKI DESZCZ

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    Arka Noego

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    Nie musisz przychodzic na Dni Myslenic,zostan w domu.Jesli nie mieszkasz w poblizu Zarabia ,to prawdopodobnie nic nie uslyszysz :) Po za tym sa sponsorzy,to nie jest tak ,ze miasto placi za cala impreze.

    Przepraszam za brak polskich znakow.

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    Aha i nie musisz dziekowac za dobra rade :)

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    oj ale tu gorąca dyskusja ;P
    a o co tu chodziło z tymi brudasami bo nie chce mi się czytać??

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    ja proponuje zrobić w Myślenicach noc kabaretową...

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    Sprzedaż mydła wzrosła gdy było zagrożenie zachorowania na grypę, ale co z tym mydłem ludzie robili to wielka niewiadoma. Myślę, że model sobotniego szorowania jest na szczycie w rankingu higieny obywateli. Wystarczy stanąć w kolejce lub wsiąść do busa. Klips na nos - obowiązkowy, a ubranie do dezynfekcji. Taki laif.

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    Niestety, po powodziach i z powodu rozległych zniszczeń Dni Myślenic zostały definitywnie odwołane bez możliwości przeniesienia na inny termin. Nie jest to post propagandowy, takie są zarządzenia Burmistrza. Szkoda, ale może zrobią jakieś zakończenie lata chociaż skromne, jak sie uda odbudować zarabie...

    Cytuj
  • 23 maj 2010

    No i dobrze .

    Cytuj
  • 23 maj 2010

    [quote]Niestety, po powodziach i z powodu rozległych zniszczeń Dni Myślenic zostały definitywnie odwołane bez możliwości przeniesienia na inny termin. Nie jest to post propagandowy, takie są zarządzenia Burmistrza. Szkoda, ale może zrobią jakieś zakończenie lata chociaż skromne, jak sie uda odbudować zarabie... [/quote]

    A skąd to wiesz??

    Cytuj
  • 23 maj 2010

    Jeśli rzeczywiście Dni Myślenic zostały odwołane to UM powinien wystosować oficjalny komunikat.

    Cytuj

Odpowiedz