Forum » Muzyka / Imprezy

Kogo Byście Chcieli Na Dni Myślenic 2o1o ?

  • 22 sty 2010

    byłem na koncercie Jamala i naprawde umiał rozkręcic tę młodszą(nie sluchająca reggae) jak i starszą publicznosc.wedlug mnie byłby to strzał w 10tke :-)

    Cytuj
  • 22 sty 2010

    Porządny band jazzowy, grający standardy i jazz nowo orleański. Tego nie było, a wielu usłyszało by w końcu prawdziwą muzyke, a nie generowaną z komputera.

    Cytuj
  • 23 sty 2010

    Standardy jazzowe to Klazmer Jazz Band gra i chyba występowali na DM :) jest to dobra opcja.

    Cytuj
  • 23 sty 2010

    Jezeli bedzie obiecany w tamtym roku Dzem to bede w siodmym niebie. Ich muzyka laczy pokolenia , mysle ze wszsycy beda w jakims stopniu usatysfakcjonowani , no moze poza dresami i technomaniakami :)

    Cytuj
  • Łukasz Dragosz 23 sty 2010

    [quote=Bolek]Znając życie pewnie nie będzie...no wyobraź sobie sytuacje że pod 2 sceną jest więcej ludzi niż na koncercie gwiazdy UMiG (w tym samym czasie)... :D a podejrzewam że mogłoby tak być :)[/quote]

    Będzie. Jak nie na plaży trawiastej to na naszym terenie. Ale wierzę że UMiG pomoże z Drugą Sceną niedaleko od sceny DM wbrew przeważających opinii tu panujących.

    [quote=hannibal]
    My jako mieszkańcy nie mamy żadnego wpływu na to kogo zobaczymy, a prawda jest taka kto by nie był lud i tak się zejdzie, bo to jedyna impreza jaka odbywa się w mieście i nawet z nudów ludzie przychodzą, a nie dla kogoś!
    [/quote]

    Nie krzyczałem wcześniej o planach imprez bo mam dość medialności no i po prostu nie wszystko nam wychodzi ale chodź ciągle nie mam w 100% dopiętego planu ( tak w 65% ;) ) to można się już pokusić o...

    Zerknij na imprezowy rozkład jazdy Face 2 Face:

    13.02.2010r. - Ostatki karnawału w Hotelu Black & White

    Impreza przebierana na 200 osób. Wstęp 20zł. Współpraca z NWR.

    Black & White to jedyne miejsce w Myślenicach gdzie można coś porządnego zrobić a marnieje. Z imprez które się odbyły właścicielka miała raczej kłopoty niż profity. Nasza impreza ma to zmienić i rozpromować to miejsce troszkę. Dla mnie osobiście Hotel black & White jest ważny z powodu możliwości organizacji tam konferencji oraz ogólnie przyciągnięcia turystyki biznesowej.

    ??.03.2010r. - Undergroundowa impreza w opuszczonym Hotelu Forum w Krakowie.

    Przerabiamy tam część pomieszczeń w podziemiach na styl klubów krakowskich i organizujemy imprezy otwarte raz na czas do 100 osób. O Hotelu Forum zawsze jest głośno, dlatego tam jesteśmy. Przekuwamy legendę na promocję Face 2 Face i... Myślenic.

    ??.04.2010r. - Gry miejskie na terenie Myślenic.

    We współpracy z www.thecitypuzzle.pl dzielimy uczestników na grupy z określonymi zadaniami łączącymi odkrywanie na nowo Myślenic ( lub w ogóle dla przyjezdnych z Krakowa ).

    1-2.05.2010r. - Myślenicka Majówka w Parku Przygody ( tytuł roboczy ;) )

    Sobota - koncertowo dla młodzieży do 1000 osób. Myślę o OSTR ale kłócę się z menadżerem ( on chce 27 tys. zł wziąć a ja 9 tys. zł dać :) ) i wsparciu zespołu Druga Strona Lustra

    Wejściówka 10-15zł na opłacanie kosztów.

    Niedziela - piknik dla rodzin z dziećmi. Jakiś zespolik też zagra sielankowo ale skupimy się na przeróżnych zabawach dla dzieciaków.

    Wejściówka 5-10zł na opłacanie kosztów.

    We współpracy z Promocją UMiG (!), NWR i Sound Wave

    V-VIII 2010r. - seria koncertów zespołów z Myślenic i okolic oraz kino letnie.

    Koncerty i kino letnie wymiennie co weekend albo koncerty w sob a kino w ndz. Zobaczymy.

    Wejściówka 5/10zł na opłacenie kosztów.

    Zespoły lokalne zostaną wkrótce zaproszone do wzięcia udziału wraz ze skomponowaniem reprezentatywnego utworu o Myślenicach. Utwór musi być zjadliwy dla szerokiego grona odbiorców.

    Nagroda: nagranie w profesjonalnym studiu tego kawałka / całej płyty ( w zależności od efektów finansowych akcji ).

    VII/VIII - DRUGA SCENA przy DM.

    Face 2 Face ma pewną siłę przebicia. Mamy kawałek gruntu na Zarabiu, podziemia Hotelu Forum, partnerów ( np. Damian z NWR czy nagłośnienie z Sound Wave ale też duuuże firmy ), sporo różnego sprzętu ( stawiamy też scenę), stały patronat Eski i Dziennika Polskiego ( oraz szereg innych + walczymy o TVP ), dostęp do firm będących potencjalnymi sponsorami takich imprez i sporo innych gadżetów / możliwości. Żyjemy w symbiozie z Agencją Hotmind a więc kompleksowa oprawa reklamowo-promocyjna zapewniona.

    Mamy też olbrzymią masę minusów ale coś tam możemy zrobić.

    Szukamy natomiast ciągle wsparcia bo plany są bardzo ambitne a my hmmm nieopierzeni :) Dlatego współpracujemy ze wszystkimi i nie popieramy nikogo. Pomimo tego wątpię żeby ktoś chciał nam rzucać kłody pod nogi, raczej ludzie / firmy / organizacje / urzędy będą pomagać. Proste założenie: chłopaki chcą dobrze, trzeba pomóc. A zatem gdyby ktoś chciał i mógł nam w jakiś sposób pomóc to zapraszam do kontaktu, wolne datki mile widziane ;P żarcik

    Proszę też o wypisanie zespołów jakie chcielibyście widzieć przez lat 2010r.

    Info o naszych tajnych planach na:

    www.face2face.biz.pl> ( wkrótce skończymy stronkę grrr... )

    [URL=http://www.facebook.com/search/?init=srp&sfxp=&q=face+2+face&o=69&c1=5&c2=87#/pages/Krakow-am-See-Germany/Face-2-Face/172869523565?ref=ts[/URL ] ( wkrótce uzupełnię profil grrrrrrrrrrrr............... )

    ( oraz na Miasto-Info.pl oczywiście też będzie ;) )

    PS. szukam też grafików/php i chętnych do pisania projektów o dofinansowanie z UE oraz e-copywritingu do pracy ;)

    PS2. Tak jestem marzycielem. Nie nie stoi za nami jakaś korporacja.

    Cytuj
  • Krystian 24 sty 2010

    Dni myślenic 2010

    Linkin Park, Guns n' Roses i Metallica :D:D

    Cytuj
  • 24 sty 2010

    W piątek występ Pauliny Bisztygi ,sobota Negral a na zakończenie Doda.

    Cytuj
  • 24 sty 2010

    Piątek: 4Szmery
    Sobota: Big Cyc
    Niedziela: Zbigniew Wodecki

    Cytuj
  • 24 sty 2010

    Rogo 1231 skromne masz wymagania:] chyba ze zafundujesz miliardy z wlasnej kieszeni:] hahaha

    Cytuj
  • 24 sty 2010

    Marina Łuczenko, Ania Dąbrowska, Bracia!!

    Cytuj
  • 24 sty 2010

    Taa, bracia Kaczyńscy przyjadą, i na dużej scenie zaśpiewają razem Hymn Narodowy Polski i zatańczą "kaczuszki". Oczywiście wszystko ku zasłudze jedynej takiej gminie w Polsce i w podziwie i zachwycie dla najwspanialszego burmistrza wszechświata. Mocy, przybywaj!!! ;)

    Cytuj
  • x x 24 sty 2010

    Guns n' Roses jak się zejdą to jestem jak najbardziej za ! ;)

    Cytuj
  • 26 sty 2010

    W piątek, kapela jazzowa(fortepian/pianino, kontrabas, gitara, saksofon, trąbka, perkusja) prawdziwa uczta.
    W sobote, coś lekkiego J.M. Jarre później może być dyskotekowy łomot(bede już w domu)
    W niedziele, po góralsku i Raz Dwa Trzy.

    Cytuj
  • 30 sty 2010

    feel baciary verba inna G. Andrzejewicz cascada verona

    Cytuj
  • 30 sty 2010

    [quote=Rogo1231]Dni myślenic 2010

    Linkin Park, Guns n' Roses i Metallica :D:D[/quote]

    Heh popieram, no może gdzieś by się jeszcze U2 zmieściło, szkoda tylko, że to totalnie nierealne...

    Cytuj
  • 30 sty 2010

    A może Chylińska zaśpiewałaby szanownemu burmistrzowi swój hit z modern talking?

    Cytuj
  • 30 sty 2010

    i tak będzie wtedy padało :)

    Cytuj
  • 30 sty 2010

    A dałoby się Cannibal Corpse w niedzielę?
    Albo chociaż Napalm Death? Pliz!

    Cytuj
  • 30 sty 2010

    sorki ale temat rozległy i nie czytałem. Odpowiem więc na pytanie kogo ja chciałbym na dniach M-ce. Gość się nazywa Staszewski, KAZIMIERZ STASZEWSKI :) i wszystko jasne. Nie ważne z jakim zespołem... KNZ :)

    Cytuj
  • 30 sty 2010

    Hey, Happysad, Akurat, Kontrkultura hmmm

    Cytuj
  • 30 sty 2010

    Ha,ha hahahahaha! Kaper! Jak zagra Cannibal Corpse, i Pungent Stench z Napalm Death, to jeszcze niech dorzucą Obituary i ode mnie będzie ze 200 osób. Na takie "cukierki" przyjadą kolesie nawet z Australii. :D
    http://www.youtube.com/watch?v=Fcv9w_-Dmwg&feature=related

    Cytuj
  • 31 sty 2010

    Dzięki Mysleniczanin007 za przypomnienie Pungent Stench.Siedziałem dość długo i wspominałem piękne obrazki z dzieciństwa - Carcass,Pestilence... :) Łezka się kręci,jak kiedyś się grało.
    Trzeba będzie poszperać po różnych sklepach internetowych.
    Albo gdzieś indziej. ;)
    http://www.youtube.com/watch?v=8sWbO_iEFJU&feature=related
    Zaraz nas ktoś ochrzani,bo piszemy nie na temat. :D

    Cytuj
  • 31 sty 2010

    CHYLIŃSKA!!!!!!!!

    Cytuj
  • D S 31 sty 2010

    dżem, Hey, happysad, akurat !!!!! I bd gitez !!!

    Cytuj
  • 31 sty 2010

    Ja to bym chętnie widział młode zespoły, które potrafią każdą publiczność rozkręcić... np. Skangur. Jeszcze bym proponował Strachy na lachy a na niedziele Baciary... :D

    Cytuj

Odpowiedz