Forum » Muzyka / Imprezy

Landrynka jak - Dukat 2

  • 4 mar 2010

    'Precel' - wydaje mi się, ba, nawet jestem pewny, że Ty 'Landrynki' pomyliłeś. Uświadom nas, gdzie jest ta, którą opisujesz?

    'olaa' - to nie jeździj tamtędy, będziesz mieć mniej kompleksów.

    'Sq' - pseudomuzyk, który puszcza muzykę z komputera? ;] 'Sq', znawco nasz, a wiesz, że z komputera muzykę umieć 'puszczać'(co za denne słowo) też trzeba? Twój post to jakiś jeden wielki error. Idź i napraw poziom swojego pseudoumysłu, a nie oceniaj poziomu umysły dzisiejszego pokolenia.

    'epil' - zostań Dj-em! Pokaż swój styl muzyczny, też Cię wszyscy ocenimy. ;]

    'fdghjghkjghk :D' - tak, z pewnością widzieliśmy techno w książce, nawet i słyszeliśmy... w książce. A na okładce TEJ książki byłeś Ty na Kazimierzu.

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    do M....
    zadałem proste pytanie, od kiedy to mózg się lansuje??(buhahahaha) bo ja pierwszy raz słyszę o czymś takim.
    tak że nie wyjeżdzaj tutaj z poziomemm mojej inteligencji bo po twoich postach widzę że masz ze sobą duże problemy:) a z językiem polskim jeszcez większe..
    to co opowiesz mi co to znaczy ze się mózg lansuje? buhahah

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    Nie rozumiem ludzi którzy lubią techno, pop i dance, ta muzyka jest po prostu tragiczna, fani techno pewnie tańczą na dźwięk alarmu, lub młota pneumatycznego. Takie kluby powinno się od razu zamykać...

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    Edit: Pewnie w tym klubie wszyscy faceci mają włosy na żelu, a toaleta jest cały czas zajęta z wiadomych powodów...

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    Nie powinno się zamykać takich miejsc !! - jest wolność słowa , zgromadzeń i przekonań - chodzi tylko o to aby była różnorodność - a nie tylko jeden schemat zabawy który wielu ludziom nie odpowiada - schemat ten przedstawia się następująco - jedna osoba przy konsolecie emitująca muzykę którą tworzy poprzez wykorzystywanie dźwięków już stworzonych przez innych i mało różnorodnych. Nie jestem przeciwnikiem muzyki elektronicznej - jednak urządzenie jakim jest komputer i konsoleta w dzisiejszych czasach jest bardzo dostępne - i wielu pseudomuzyków nazywa się muzykami a nawet artystami - w czasach gdy trzeba było kupować oryginalne płyty winylowe - tzw. dj prezntowali wyższy poziom i nie bali się czerpać z różnych nurtów muzycznych oprawiając to w ramy muzyki elektronicznej - teraz jest na ogół inaczej.
    Ja osobiście czekam na otwarcie pubu z muzyką rockową/bluesową/heavy metalową i dyskotekową z lat 80 czy 70 (lubię żywą muzykę z emocjami) - i myślę że wielu ludzi chętnie taki pub by odwiedziło .
    Jak ktoś chcę się bawić przy techno proszę bardzo - ma wybór (i bardzo dobrze ) ale pozostali (o innych gustach muzycznych) takiego wyboru niestety nie mają.

    Jestem ciekaw czy przeciętny dj zna takich artystów jak Kraftwerk , Mike Oldfield , Jean Michel-Jarre czy też Depeche Mode - którzy są w swojej konwencji mistrzami , czy inspiracje czerpie jedynie z wykonawców pokroju ATB.

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    Więc tak "LADNRYNKA" jest bardzo fajnym miejscem zupełnie nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na jej temat!!!
    Jeśli ktoś nie był niech nie ocenia...
    Bardzo duzo tam młodziezy chodzi i się bawi a kolkor jest ok nikomu nie przeszkadza bo nazwa jest LADRYNKA

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    więc nic dziwnego że jest koloru różowego!!!!
    Dj są fajni i dobrze umieją grać !!!

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    Jakim prawem możecie oceniać ludzi, którzy się tam bawią lub słuchają "techno".
    AKAKAKAK wcale nie musisz obrażać "fanów techno", Tobie nie odpowiada ta muzyka trudno o gustach się nie dyskutuje. Poziom tej dyskusji jest po prostu tragiczny każdy kogoś obraza zamiast się cieszyć, że ludzie maja się gdzie bawić potraficie tylko się śmiać. Każdy narzeka na bar Vega a tam na prawdę gdzie wcześniej chodziliście się bawić ? To było jedyne miejsce w Myślenicach gdzie można było siąść na piwie i się pobawić. Tyle do powiedzenia mam w tym temacie nie pasuje, nikt Wam nie broni jechać do Krakowa, ale nie każdy ma na to czas, pieniądze oraz skończone 21 lat co w soboty jest raczej niezbędne:)

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    oooooj szybciutko zamkną ta landrynkę hehehe na pewno jeszcze w tym roku hehehe

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    Najlepszym rozwiazaniem bedzie zamkniecie wszystkich barow w Mce wtedy nie bedzie nazekania :P nie no bedzie wtedy ze przydalby sie jakis klubik... Niestety taka jest wasza mentalnosc mentalnosc mysleniczan :)

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    ja mam taką małą propozycje do administratora usuń ten temat jeśli możesz bo niektórym zazdrosnym żal dupę ściska i próbują kogoś oczernić. Sam tam jeszcze nie byłem ale do czasu aż nie zobaczę nie będę miał o tym zdania. Ktoś chce to idzie nie to nie idzie proste więc po co pisać takie bzdury jak Pan Precel na forum, chyba ma w tym interes żeby landrynka nie istniała. Konkurencja jest będzie i trzeba sobie z nią radzić.

    A tak od siebie tępi jesteście, chcecie coś skrytykować przedstawcie się, Precel czekamy. A landrynkę odwiedzę jeszcze w ten weekend:)

    Pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 4 mar 2010

    Dukat też wam się nie podobał to dlaczego tam chodziliście??

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    Mamy wolnosc slowa wiec napisalem co mysle o tym miejscu nikogo nie obrazajac , ludzie chcecie to sobie tam chodzcie nikt wam nie broni ja osobiscie nie lubie takich klimatow moze gdyby te sciany byly w normalnym kolorze grali by tam inna muzyke to tez bym pewnie tam przyszedl w sobote ale ... Dukat mial swoistych odbiorcow i wy bedziecie miec tylko jak piszecie ze twozycie historie Myslenic to chyba wam sie zdaje ze pana Boga za nogi zescie chwycili , nie zycze wam zle ale dlugo nie pociagniecie pozdro Precel z serem

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    'AKAKAKAK' - nie uważasz, że świat byłby monotonny, gdyby wszyscy ludzie podzielali Twoje poglądy? ;] Nie oceniaj, a i Ty nie będziesz oceniany.
    Ps. To, że nie możesz mieć włosów na żelu, nie znaczy, że inni nie mogą mieć. ;]

    'jerzyk' - widzę, że nam się prorok znalazł. Nie czytaj tylu horoskopów, bo Twój umysł popada w obłęd. Gdybyś umiał przewidzieć przyszłość, to podejrzewam, że w totka byś już dawno wygrał, a w związku z tym nie siedziałbyś na tym forum.

    'FrankZappaa' - skoro jesteś ciekaw, jakich artystów znają 'przeciętni dj-e' to ich zapytaj. ;) A jak oni Ciebie zapytają o artystów, których oni preferują, to jeszcze się może okazać, że jesteś 'przeciętnym znawcą'. Nie sądzisz, że ludzie mają różny pogląd na muzykę i jedni ich interesują, a drudzy nie?

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    PRECEL i bardzo dobrze prawisz landrynka to patologia i nie ma tu czego ukrywać bardzo dobrze że założyłeś to forum no niestety taka jest prawda a widzę że tu kogoś ta prawda bardzo boli haha a może samego właściciela ciekaw jestem ile postów chwalących ten bar pisała jedna i ta sama osoba haha żenada.....

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    witek - akurat sie mylisz bo znam już przynajmniej 5 osób :) masz pecha a patologie to ty w domu masz :) haha przedstaw sie i zobaczymy czy kozak jesteś:)

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    No nie wiem czy 1 osoba, bo tam chodzi dużo osób ;] Poza tym grają tam dużo lepsi DJ'e niż w dukacie, bo znam wszystkich osobiście i to bardzo dobrze, więc wiem co mówię ;]. Skoro masz własne zdanie Precelku to zamknij tą pomyjarę i zachowaj swoje zdanie dla siebie, a nie wjeżdżaj, że są śmieszni wyżelowani chłopcy, powykręcane barmanki itd.. Nie podoba się - zachowaj dla siebie, nie psuj opinii clubowi, który i tak ma więcej zwolenników, niż przeciwników, co widać po ilości postów popierających ten club. Osobiście zapraszam Ciebie Precelku, wpadnij w sobotę, znajdź tam Burego (mnie), pójdę z tobą do DJ'ki i ładnie się wszystkim przedstawisz ;] A może nie masz odwagi? Nieee... Pewnie powiesz, że 'żal' chodzić w takie miejsce prawda? Cóż nam się tam bardzo podoba i będziemy spędzać tam soboty bez względu na poglądy i upodobania innych, więc proszę cię odpuść sobie, bo twoje zdanie nie zmieni nic. Serdecznie zapraszam wszystkich, również ciebie precelku w Sobotę :) A co do rury... Sam bardzo lubię na niej tańczyć ^^ i pewnie nie tylko ja :)

    Pozdrawiam Bury ;]

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    [quote] 'FrankZappaa' - skoro jesteś ciekaw, jakich artystów znają 'przeciętni dj-e' to ich zapytaj. ;) A jak oni Ciebie zapytają o artystów, których oni preferują, to jeszcze się może okazać, że jesteś 'przeciętnym znawcą'. Nie sądzisz, że ludzie mają różny pogląd na muzykę i jedni ich interesują, a drudzy nie? [/quote]

    Będę nieskromny ,ale jeżeli chodzi o lata 60-90 to trochę się znam - na pewno więcej niż większość dj-ów .
    A jeżeli chodzi o wykonawców popularnych w "złotej erze" muzyki (dla niektórych) - czytaj XXI wieku to prawda - większość dj-ów zna się z pewnością lepiej.

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    zamknij pomyjarę fajnie mówią do ciebie rodzice w domu burasek nie no żal mi was ludzie ma więcej zwolenników niż przeciwników no buuuuuuuuuhahahahahahahahahahahaha coś ci się chyba chłopczyku marzy to że są posty które piszą jakieś osoby nie powiem już jakie hehehehe i chwalą ten bar to nikogo to nie rusza hehe grają tam lepsi dj hehehehehe z tobą na czele i do tego nie mający nic wspólnego z prawdziwym dj nie no kompromitujecie się strasznie broniąc czegoś co za chwile zostanie zamknięte tak jak dukacik albo jeszcze wcześniej hehehehe paranoja jesteście żałośni i zakończcie już ten durny temat bo szkoda gadać o czymś takim w ogóle

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    'witek' - ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Skoro uważasz, że 'Landrynka' to patologia, to wcale nie musisz tam przychodzić i doświadczyć zachwiania norm społecznych.

    'FrankZappa' - i o to chodzi. ;) Nie ma dwóch identycznych istot ludzkich na świecie. Jedni wiedzą więcej na dany temat, inni mniej. To jest oczywiste, że nie istnieje osoba, która jest wszechwiedząca, więc nie pogodzi się poglądów całego świata.

    'józiu' - nikt Cię nie prosił o wypowiadanie się w tym temacie, więc skoro twierdzisz, że 'szkoda gadać o czymś takim' to dlaczego marnujesz swój cenny czas tutaj i stwarzasz sobie inteletkualne problemy, co chcesz nam tutaj coś napisać?

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    ale tu rozgorzała dyskusja, i sami "goście" :) Moim zdaniem, jak są lokale dla ludzi "x", to czemu nie robić dla ludzi "y"? Niech każdy chodzi gdzie chce, jeśli mu się tylko podoba. Jak to mówią "o gustach się nie dyskutuje" :)
    Generalnie problemu dopatrywałbym się w sprzedaży alkoholu i papierosów nieletnim. To co się dzieje po knajpach to szok. Nie mówię, że wszędzie ale to się widz. :(

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    EDIT :

    'józiu' - nikt Cię nie prosił o wypowiadanie się w tym temacie, więc skoro twierdzisz, że 'szkoda gadać o czymś takim' to dlaczego marnujesz swój cenny czas tutaj i stwarzasz sobie intelektualne problemy, Z TYM co chcesz nam tutaj napisać?

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    no to skoro wszyscy tak jedziecie po Landrynce to dlaczego jest komplet ludzi w każdą sobotę i nie ma sie gdzie ruszyc?

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    [quote=Civic]ale tu rozgorzała dyskusja, i sami "goście" :) Moim zdaniem, jak są lokale dla ludzi "x", to czemu nie robić dla ludzi "y"? Niech każdy chodzi gdzie chce, jeśli mu się tylko podoba. [/quote]

    Civic, oglądałeś Galicjanki ?
    W sam raz film tutaj pasuje. Dlaczego mamy demoralizować młodzież albo przynajmniej stwarzać im do tego warunki ?
    Nie okłamujmy się - w takich lokalach NIE DZIEJE się nic dobrego.
    Jak będziesz miał swoje dzieci (w domyśle jesteś przed tym) to zmienisz zdanie, póki co nie broń tego co nie poważają ludzie z większym niż ty doświadczeniem życiowym...

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    Forum jest po to by poruszac rozne watki , ja poruszylem landrynke i dalem mozliwosc wypowiedzenia sie innym .
    Jest mi bardzo milo ze udalo mi sie przypadkowo pobudzic taka zawzieta dyskujse ;) a zaczelo sie tak -
    Pewnej sobotniej nocy wracajac do domu , zobaczylem psy uprawiajace milosc na srodku chodnika hmmm pomyslalem skoro psy to robia to i ja bym cos ukuł ;)
    a ostatnim czasem slyszalem ze ta cala landrynka to burdel wiec czym predzej uderzytlem na gorne wchodze do srodka i jak juz wczesniej pisalem rozowe sciany pobudzily mnie jeszcze bardziej wiec podchodze do baru i pytam barmanki w delikatny sposob "za ile do buzi" ona obuzona z wykrecona mina odpowiedzila krotko "spierd......" uswiadomilem sobie ze jednak to chyba nie burdel i nie bede mial takiego szczescia jak te pieski na chodniku no ale nie zalamujac sie do reszty wyciaglem pieniazki z kieszenie bylo zadymione nie wiem czy to efekty czy dym pamierosowy ale po dluzzszym czasie dogrzebalem sie do papierowej dyszki;) zamowilem piwo u tej samej pani wydala 3 zl wiec wnioskuje ze piwo kosztowalo 7 zl lecz teraz juz wiem ze zrobila mi walka , postalem z tym piwem jakies 20 min ktos mnie tracil pol sie wylalo i do domu . Jaki z tego wniosek Landrynka to nie burdel to dyskotek z czolowymi powiatowymi dj-ami i sympatyczna atmosfera
    pozdrawiam precel z serem

    Cytuj

Odpowiedz