Forum » Muzyka / Imprezy

Landrynka jak - Dukat 2

  • 5 mar 2010

    ja was nie rozumie czy wszystkich tak to boli że ktoś mam pomysł i chce go zrealizować Myślenice to wioska i nikt jej nie naprawi piszcie co chcecie a my i tak zrobimy swoje nie w ten to w inny sposób

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    Apropo kolegi mieszkajacego kilka domów wyżej Malo kto wraca do góry ponieważ wiekszosc wraca w strone rynku

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    'asd' - też masz problem z niejednoznacznymi odgłosami? ;) Oj, polecam wybrać się do laryngologa. I zapytaj, może Cię uświadomi, jak różnią się dźwięki wydawane w 'BURDELU', od dźwięk muzyki w klubie (oczywiście ludzi w klubie też usłyszysz, mam na myśli klasyczną rozmowę lub podśpiewywanie). Cóż, skoro dźwięk muzyki klubowej miesza Ci się z dźwiękami ludzkimi (wydawanymi w 'BURDELU'), to coś jest nie tak. Hm, może trochę tu ironii, ale życie nie jest łatwe.
    Ps. Zastanawia mnie, czy jesteś w stanie odróżnić szczekanie psa od miauczenia kota? ;)

    1 Cytuj
  • 5 mar 2010

    droga osobo pod nickiem b jestem z górnego i jak najbardziej jestem za tym żeby zamknąć to coś co ci ludzie wyżej piszący i chwalący ten bar nazywają "klubem" żenada to jest coś okropnego i nie rozumiem jak takie burdelowisko mogło powstać w okolicach naszych domów to jest skandal również złoże podpis jak i wiele osób i myślę że wspólnymi siłami uda się nam zamknąć to coś pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 5 mar 2010

    a do osoby o nicku bum tu nikogo nic nie boli chłopie że ktoś sobie otworzył "klub" do klubu to mu jeszcze daleko ale to już nie ważne takie syfstwo to niech sobie otwierają w miejscach gdzie nie ma domów na około to nie jest miejsce dla tego waszego "klubu"

    1 Cytuj
  • 5 mar 2010

    Może mało kto wraca do góry ,ale nawet jak nie wraca i jest pod landrynką ,to myślisz że u mnie nie słychać?słychać i to jak diabli a pomysł może i dobry ale nie w tym miejscu ,po pierwsze za mały lokal a po drugie blisko domy,trzeba mieć troszeczkę wyobrażni,bo nasza młodzież nie tylko się bawi ,ale rozrabia,krzyczy i poprostu pije i to takie małolaty.Ciekawe czy ma zezwolenie na robienie dyskotek?

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    Nam też landrynka przeszkadza i to bardzo i co oni wyprawiają to aż strach,i nie chodzi o to co w środku tylko na zewnątrz.Ludzie opamiętajcie się!My tu byliśmy pierwsi ,dajcie nam żyć,precz z landrynką!!!

    1 Cytuj
  • 5 mar 2010

    Spoko ludzie nie denerwujcie sie bedzie tez cos dla starszych w sobote zapraszamy do landrynki na uroczystosci zwiazane z obchodami dwusetnych urodzin Frederyka Chopina przy firtepianie zasiadzie wirtuoz lenox i zabieze was w siat muzyki klasycznej , bedzie tez catering od spontiusza i darmowy kawior

    1 Cytuj
  • 5 mar 2010

    Również nie byłem w landrynce i nie wypowiem sie na temat jak tam jest. Zgadzam się że takie miejsca są potrzebne i mają swoich odbiorców, komu się podoba niech chodzi, z tym nie ma problemu. Ale do rzeczy, chodzi mi o to co napisał użytkownik b i kuki. To jest chyba poważny problem czyż nie? Chciałbym, aby ludzie związani z landrynką ustosunkowali się jakoś do tej sprawy, bo jesli faktycznie to wszystko prawda to sprawa jest poważna i bardzo nieciekawa. Może lepiej zająć się tym tematem niż kolorem ścian w budynku czy też rodzajem granej muzyki co jest tylko sprawą gustu i nie jest rzeczą ktora utrudnia innym zycie.Pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 5 mar 2010

    czoko biedny dzieciaku zajmij się może nauką a zwłaszcza popracuj nad ortografią (poprawnością słów hehe)dzieciaku to ci jakieś korzyści przyniesie w przyszłości może hehe a nie wypowiadaj się tu na forum nie potrzebnie jak nie masz nic mądrego do powiedzenia

    1 Cytuj
  • 5 mar 2010

    Ludzie!!! Zastanówcie się! Co wam da ze napiszecie obraźliwe słowa na Landrynkę, właściciela, barmanki itp? Nie rozumiem po co powstało to forum? Najdziwniejsze jest to, że nie zaczęło się ono od pytania: "Co sądzicie o Landrynce" tylko jakaś osoba zaczęła wypowiadać się negatywnie o klubie. Po co? Co wam daje, że napiszecie złe opinie o Landrynce? Chcecie uprzedzić innych? Nie ma takiej potrzeby! Jeśli się im nie spodoba to sami wyjdą - proste. A jeśli się wam ona nie podoba to tam po prostu nie chodźcie. Zostawcie swoją opinie dla siebie. Landrynka ma już swoich zwolenników a ci przyprowadza następnych. Wy zamiast wypowiadać się na forum poświećcie ten czas na szukanie klubów odpowiednich dla siebie. Nie utrudniajmy sobie życia. Komu nie pasuje niech spędza czas gdzie indziej a innym niech nie pozwoli bawić się w tym klubie.

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    bub, forum jest m.in. po to aby wyrażać swoją opinię i nie możesz nikomu tego zabronić. A dyskusja jest też po to aby poznać ten "klub" nie wchodząc do niego..
    A poznać po to aby nie musieć na własnej skórze przekonać się co tam się dzieje, i wreszcie po to, żeby nie być oszukanym jak człowiek, któremu z dziesięciu złotych za piwo landryna wydała 3,-

    Swoją drogą ciekawe czy to piwo miało choć smak piwa :D

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    dj. top-gun napisał: boli mnie to że tak dużo ludzi którzy pewnie nie byli tam ani razu albo poprostu są nieletni i narzekają gdyż była wprowadzona selekcja i nie wpuszczano osób poniżej 18 roku życia i nie mogą przeboleć tego że nie poczuli tamtego Klimatu. Nooo buuuuuuuuhahahahahahahahahahahaha chłopie jaki klimat jaka tam była selekcja wpuszczali wszystkich jak leciało co ty w ogóle wygadujesz za bzdury byłam tam wiele razy żadnej selekcji nigdy nie było małolaty pijane siedziały zajmowały tylko miejsca żal było patrzeć w ogóle na to wszystko porażka totalna no ale szybciutko zamknęli...

    1 Cytuj
  • 5 mar 2010

    zezwolenie na robienie dyskotek ?? z tego co wiem to właściciel nie ma zarejestrowanej tej landrynki i pewnie koncesji na alkohol tez. ostatnio się już policja tam kręciła i koło domu właściciela tez

    1 Cytuj
  • 5 mar 2010

    landrynka jest zayebistym klubem. ci co oposuja negatywnie to nigdy tam nie byli i nie widzieli nic. burdel ? chyba nie wiecie co to jest :)

    1 Cytuj
  • 5 mar 2010

    Moje zdajnie jest taki nie wypowiadajcie sie jak tam nie byliscie!
    Piwo wcale nie kosztuje 7 tylko 5 zł a co boli was to gdyby nawet.?
    Byłam tam i przynajmniej można sie wybawić nie to co w innych lokalach! W których się zamula!
    Pozdra frajerzy!

    1 Cytuj
  • 5 mar 2010

    ona569 to że ty jesteś niedorąbana to nie musisz pisać zorientowałem się burasek się przedstawił a gdzie jeżeli można wiedzieć masz na myśli to że podpisał się bury no jeżeli tak no to faktycznie po twojemu się przedstawił nie no ludzie co za żenada słuchaj nie jednemu psu burek pozdrawiam oko (też się przedstawiłem)

    1 Cytuj
  • 5 mar 2010

    POLICJA SIĘ JUŻ INTERESUJE TYM BAREM WŁAŚCICIEL NIE MA KONCESJI NA ALKOHOL ANI NIE MA W OGÓLE ZAREJESTROWANEGO TEGO BARU NA DODATEK SĄSIEDZI JUŻ MAJĄ DOŚĆ I ZBIERAJĄ PODPISY ŻEBY ZAMKNĘLI IM TEN BAR WIĘC WYDAJE MI SIĘ ŻE JAK SZYBKO OTWARLI TEN BAR TAK SZYBKO GO ZAMKNĄ

    1 Cytuj
  • 5 mar 2010

    Porycie - porażka. To język potoczny ;] Powszechnie używany przez młodzież ;] Jeżeli jeszcze tego nie ogarnąłeś to zapraszam na www.google.pl

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    to się przedstawiłeś hehe dalej nie masz odwagi przedstawić się z imienia i nazwiska kozaku tylko przedstawiasz się jako "bury" hehe mówi mi to i to dużo bo znam jednego leszcza o ksywie bury który jest mądry ale tylko w gębie hehe pare ludzi go zna i śmieje się z niego więc nie ośmieszaj się chłopie co ty myślisz że jesteś kimś w myślenicach żenada nie rób z siebie nie wiadomo kogo bo jesteś nikim i każdy o tym wie

    1 Cytuj
  • 5 mar 2010

    Młodzież powinna używać normalnego języka - języka polskiego, ojczystego, a nie wydumanych sloganów. Poza tym kolego - język potoczny stosuje się w języku mówionym, jak wypowiadasz się publicznie - czyli na forum - jesteś zobowiązany do pisania dobrą polszczyzną, w sposób względnie formalny.
    Jeżeli tego jeszcze nie ogarnęliście, to tylko to świadczy o was i waszych rodzicach, że nic wam w życiu nie wpoili, nawet podstawowych zasad koegzystencji w społeczeństwie.

    Zapraszam do Google - poszukaj frazy "Bykom stop"

    http://bykom-stop.avx.pl/

    http://dziecineo.prv.pl/

    http://www.reczna.pl/?page=news_one&id=4568

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    Aleks Wilk. Usatysfakcjonowany ;]? A co do tego kim jestem w Myślenicach... Popytaj ludzi naprawdę ;] Również o moich braci, którzy również owiani są pewnego rodzaju sławą ;] Taką mieszczańską ^^ Tylko pytaj ludzi, a nie chamów ;]

    1 Cytuj
  • 5 mar 2010

    Ehh.. Poprawną i ojczystą polszczyzną posługuję się w szkole. Ze względu, że jestem typem humanisty i lubię czasem cosik poczytać mam całkiem bogaty zasób słów, a moje wypowiedzi na poprzednich stronach były bardzo racjonalne i klarowne ;] Tak czy inaczej, wolę jednak używać języka, którym posługuję się będąc poza szkołą, czyli między znajomymi, oraz w domu. Jak widzisz ponad 90% internautów posługuje się takim językiem na forach i innych witrynach, więc twoja intencja pouczenia nas, bądź chęć narzucenia nam pewnych zasad 'przyjętych ogólnie w społeczeństwie' zmierza do znikąd ;] Ludzie i tak będą mówili po swojemu, a gdybyś jednak chciał coś wskórać to posłuchaj sobie wielu chłopaków, który mówią typową wiejską gwarą i ich zacznij pouczaj. Pozdrawiam :)

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    Aleks Wilk??
    hehe dorby chłopak:)
    zresztą tak jak i Stary Burinio:)
    pozdro

    1 Cytuj
  • 5 mar 2010

    dobry miało byc:)

    Cytuj

Odpowiedz