Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • andzia 10 mar 2013
    Rowerek napisał/a:

    Może i się nie dyskutuje, tylko jakim prawem nazywasz bułkę z kurczakiem kebabem? Tak jak ja bym na zapiekankę mówił frytki.

    Nie denerwuj się tak bo nie ma o co, jak zwał tak zwał, każdy wie o co chodzi :)))))))))

    1 2 Cytuj
  • andzia 10 mar 2013
    Rowerek napisał/a:

    Może i się nie dyskutuje, tylko jakim prawem nazywasz bułkę z kurczakiem kebabem? Tak jak ja bym na zapiekankę mówił frytki.

    Nie denerwuj się tak bo nie ma o co, jak zwał tak zwał, każdy wie o co chodzi :)))))))))

    adamasnyk napisał/a:

    ja uważam, że kebab w Łękach nie należy do tych najlepszych w powiecie. Sprzedają tam raczej średnią zapychałkę.

    Bardzo interesuje mnie Twoje przedsięwzięcie, valdi. Możesz coś więcej napisać? Mam nadzieję, iż nie będziesz nawiązywał do tradycji pewnej pizzerii o wątpliwej jakości.

    A co byś chciał wiedzieć ?

    2 1 Cytuj
  • 10 mar 2013

    Właśnie, że nie- idę sobie przez miasto, widzę szyld "KEBAB", myślę sobie- super, zjem coś smacznego z dobrym mięskiem, wchodzę i dostaje kurczaka w bułce! KURCZAKA ZWANEGO KEBABEM. Produkowana jest już petycja o oszustwa sprzedających na terenie powiatu myślenickiego. Bo to jest zwykłe oszustwo.

    4 4 Cytuj
  • 10 mar 2013

    Interesuje mnie głównie to, co mogę znaleźć w zakupionej bułce. Wiesz, rodzaje mięsa, dodatki, surówki, sosy.
    Wydaje mi się, że to jednak ma znaczenie. W Myślenicach zrobiło się ostatnio strasznie kiepsko pod względem kebabów - Rowerek ma nieco racji. Kiedyś kebaby miały smak. Teraz poprosisz o wieprzowe mięso, a i tak często dostaniesz kurczaka, tylko tak zalanego i spapranego, że nie ma sił, aby się zastanawiać, co to jest.

    2 4 Cytuj
  • 10 mar 2013

    Gdyby kebab miał wyglądać i smakować tak jak klasyczny turecki kebab Rowerku (tzn. prawdziwa baranina itp) to kosztował by 18 zł zamiast 8 zł i wtedy byś się wytrząsał, że jest za drogi. U nas w Polsce drób jest dużo popularniejszy, tańszy i bardziej dostępny od baraniny i dlatego jest stosowany w kebabach.

    7 Cytuj
  • 10 mar 2013

    Widzę, że ciężko ze zrozumieniem problemu! To, że u nas w Polsce drób jest dużo popularniejszy i tańszy, nie oznacza, że za jego pomocą można manipulować nazwą i przypisywać ją potrawie która tak naprawdę nią nie jest! Jeden wielki szwindel na który np. Twoja osoba pozwala.

    1 12 Cytuj
  • andzia 10 mar 2013
    Rowerek napisał/a:

    Właśnie, że nie- idę sobie przez miasto, widzę szyld "KEBAB", myślę sobie- super, zjem coś smacznego z dobrym mięskiem, wchodzę i dostaje kurczaka w bułce! KURCZAKA ZWANEGO KEBABEM. Produkowana jest już petycja o oszustwa sprzedających na terenie powiatu myślenickiego. Bo to jest zwykłe oszustwo.

    Powodzenia

    adamasnyk napisał/a:

    Interesuje mnie głównie to, co mogę znaleźć w zakupionej bułce. Wiesz, rodzaje mięsa, dodatki, surówki, sosy.Wydaje mi się, że to jednak ma znaczenie. W Myślenicach zrobiło się ostatnio strasznie kiepsko pod względem kebabów - Rowerek ma nieco racji. Kiedyś kebaby miały smak. Teraz poprosisz o wieprzowe mięso, ai tak często dostaniesz kurczaka, tylko tak zalanego i spapranego, że nie ma sił, aby się zastanawiać, co to jest.

    Mięso jest z kurczaka (filet + udko), reszta to niespodzianka :) Muszę jeszcze dopracować sosy :(

    4 2 Cytuj
  • 10 mar 2013

    No to wybacz, otwierasz budkę z kebabem czy z kurczakiem? I jeszcze śmiesz się pytać czy TWÓJ KEBAB będzie smakował ludziom?

    2 12 Cytuj
  • 10 mar 2013

    Ale wszyscy dobrze wiemy, że nazwa handlowa kebab dużo lepiej się sprzeda niż kurczak w bułce i sosami :) Jednak z drugiej strony w 100% procentach się z Tobą zgadzam, że niektórzy kebabiarze przechodzą samych siebie i moim zdaniem powinni się ogarnąć, bo przecież można zrobić dobrego kebaba z drobiem, niekoniecznie w 100% orginalnego tureckiego, a jednak smacznego.

    4 Cytuj
  • andzia 11 mar 2013
    Rowerek napisał/a:

    No to wybacz, otwierasz budkę z kebabem czy z kurczakiem? I jeszcze śmiesz się pytać czy TWÓJ KEBAB będzie smakował ludziom?

    Nie będę się wdawał z Tobą w żadne dyskusje bo widzę że to do niczego nie prowadzi. Krótko, zwięźle i na temat. Żegnam

    3 3 Cytuj
  • 11 mar 2013

    Załóżmy, że przyjdę na tego kebaba i kupię pikantnego. Jest naprawdę pikantny?

    Rowerek, jak Ci nie pasuje, to stołuj się w Spontiuszu!

    4 1 Cytuj
  • 11 mar 2013

    A mają tam prawdziwe kebaby czy kurczaka w bułce?

    7 Cytuj
  • 11 mar 2013

    ja nie polecam Spontiusza. Tam jest niebespiecznie a i jedzenie nienajlepsze. Ale teraz jest nowy sponti i podobno tam jest lepiej bo patronem jest Okrasa.

    1 3 Cytuj
  • 11 mar 2013

    Powiem tak: próbowałem dzisiaj, i muszę powiedzieć, że to jeden z lepszych kebabów jakie kiedykolwiek były m-cach. Nie dostaniemy zalanego mięsa na samym dole z przykryciem kapuścianym w 70%. Mięso jest naprawdę dobre, warzywa pokrojone idealnie, które są równomiernie rozłożone z mięsem, Jedynym minusem jest sos, który jest na bazie czosnkowego (każdy) przez co nie jest praktycznie ostry. Ale ogólnie duży plus, czekam na zmianę sosów :)
    Stosunek ceny (mały 6zł) do jakości 5+.

    4 2 Cytuj
  • 11 mar 2013

    Szkoda, że ten kebab nie jest ostry. Naprawdę szkoda. Ale cena wydaje się być naprawdę korzystna.

    4 2 Cytuj
  • 11 mar 2013

    Jak mniemam dalej rozmowa na temat kurczaka z bułką?

    2 13 Cytuj
  • 11 mar 2013

    ..i to podgrzewaną :D

    6 2 Cytuj
  • andzia 12 mar 2013
    GHost napisał/a:

    Powiem tak: próbowałem dzisiaj, i muszę powiedzieć, że to jeden z lepszych kebabów jakie kiedykolwiek były m-cach. Nie dostaniemy zalanego mięsa na samym dole zop de bodem van przykryciem kapuścianym w 70%. Mięso jest naprawdę dobre, warzywa pokrojone idealnie, które są równomiernie rozłożone z mięsem, Jedynym minusem jest sos, który jest na baziehet gebaseerd is op czosnkowego (każdy) przez co nie jest praktycznie ostry. Ale ogólnie duży pluseen groot pluspunt, czekam na zmianęeen verandering sosów :)
    Stosunek ceny (mały 6zł) do jakości 5+.

    Dziękuję :) co do sosów a zwłaszcza ostrego NA PEWNO się poprawię, cały czas nad tym pracuję :)) Pozdrawiam
    P.S. Już niedługo zapraszam na pierożki i krokiety z barszczykiem :)))))))))))

    4 4 Cytuj
  • andzia 12 mar 2013
    GHost napisał/a:

    Powiem tak: próbowałem dzisiaj, i muszę powiedzieć, że to jeden z lepszych kebabów jakie kiedykolwiek były m-cach. Nie dostaniemy zalanego mięsa na samym dole zop de bodem van przykryciem kapuścianym w 70%. Mięso jest naprawdę dobre, warzywa pokrojone idealnie, które są równomiernie rozłożone z mięsem, Jedynym minusem jest sos, który jest na baziehet gebaseerd is op czosnkowego (każdy) przez co nie jest praktycznie ostry. Ale ogólnie duży pluseen groot pluspunt, czekam na zmianęeen verandering sosów :)
    Stosunek ceny (mały 6zł) do jakości 5+.

    Dziękuję :) co do sosów a zwłaszcza ostrego, na pewno się poprawię, cały czas nad tym pracuję :)) Pozdrawiam

    4 3 Cytuj
  • figaro 16 mar 2013
    GHost napisał/a:

    Powiem tak: próbowałem dzisiaj, i muszę powiedzieć, że to jeden z lepszych kebabów jakie kiedykolwiek były m-cach. Nie dostaniemy zalanego mięsa na samym dole zop de bodem van przykryciem kapuścianym w 70%. Mięso jest naprawdę dobre, warzywa pokrojone idealnie, które są równomiernie rozłożone z mięsem, Jedynym minusem jest sos, który jest na baziehet gebaseerd is op czosnkowego (każdy) przez co nie jest praktycznie ostry. Ale ogólnie duży pluseen groot pluspunt, czekam na zmianęeen verandering sosów :)
    Stosunek ceny (mały 6zł) do jakości 5+.

    ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ, WSZYSTKO BYŁOBY OK GDYBY NIE TE SOSY, CHOCIAŻ NIE POWIEM BYŁ OSTRY

    5 Cytuj
  • andzia 26 mar 2013
    adamasnyk napisał/a:

    Interesuje mnie głównie to, co mogę znaleźć w zakupionej bułce. Wiesz, rodzaje mięsa, dodatki, surówki, sosy.Wydaje mi się, że to jednak ma znaczenie. W Myślenicach zrobiło się ostatnio strasznie kiepsko pod względem kebabów - Rowerek ma nieco racji. Kiedyś kebaby miały smak. Teraz poprosisz o wieprzowe mięso, ai tak często dostaniesz kurczaka, tylko tak zalanego i spapranego, że nie ma sił, aby się zastanawiać, co to jest.

    Witam, trochę poczytałem na temat kebaba, nie żebym się wymądrzał ale jedynym mięsem z jakiego nie powinno się robić kebaba to wieprzowina. Oryginalny kebab jest z baraniny ale nie wyłącznie, również cielęcina i drób jest dobre :)

    Rowerek napisał/a:

    Widzę, że ciężko ze zrozumieniem problemu! To, że u nas w Polsce drób jest dużo popularniejszy i tańszy, nie oznacza, że za jego pomocą można manipulować nazwą i przypisywać ją potrawie która tak naprawdę nią nie jest! Jeden wielki szwindel na który np. Twoja osoba pozwala.

    Kebab drobiowy jest tak samo oryginalny jak barani. Zanim zaczniesz się wypowiadać na jakiś temat, wcześniej się z nim dokładnie zapoznaj.

    A co do sosów, mam nadzieję że sambal zadowoli smakoszy ostrych potraw :)

    3 4 Cytuj
  • 27 mar 2013

    A ja wam powiem, że smaki smakami, zdania zdaniami, ale Valdi to pierwszy 'kebabiarz' (wybacz za określenie) który wyszedł do ludzi i zapytał co by chcieli zjeść, a nie jak inni wyszedł z założenia że "co dam ludziom to zeżreją". Brawo! I jak tylko przyjadę do Myślenic, może przy dobrych wiatrach w maju z chęcią odwiedzę nową kebabową czy tam bułko-kurczakowo-sosową budkę. Oby Ci się chłopie powiódł ten interes, bo w tej Polsce nic nie ma i aż czarna rozpacz mnie ogarnia jak rząd i nasze prawo niszczy drobnych przedsiębiorców...
    PS. Masz u nas plusa za Nawaloną Sówkę w avatarze :D

    10 4 Cytuj
  • Basia 27 mar 2013
    wembley86 napisał/a:

    A ja wam powiem, że smaki smakami, zdania zdaniami, ale Valdi to pierwszy 'kebabiarz' (wybacz za określenie) który wyszedł do ludzi i zapytał co by chcieli zjeść, a nie jak inni wyszedł z założenia że "co dam ludziom to zeżreją". Brawo! I jak tylko przyjadę do Myślenic, może przy dobrych wiatrach w maju z chęcią odwiedzę nową kebabową czy tam bułko-kurczakowo-sosową budkę. Oby Ci się chłopie powiódł ten interes, bo w tej Polsce nic nie ma i aż czarna rozpacz mnie ogarnia jak rząd i nasze prawo niszczy drobnych przedsiębiorców...
    PS. Masz u nas plusa za Nawaloną Sówkę w avatarze :D

    wembley 86 racja jeden na całe M-ce się odważył a reszta jedzie po nim jak po psie

    7 2 Cytuj
  • andzia 27 mar 2013
    wembley86 napisał/a:

    A ja wam powiem, że smaki smakami, zdania zdaniami, ale Valdi to pierwszy 'kebabiarz' (wybacz za określenie) który wyszedł do ludzi i zapytał co by chcieli zjeść, a nie jak inni wyszedł z założenia że "co dam ludziom to zeżreją" . Brawo! I jak tylko przyjadę do Myślenic, może przy dobrych wiatrach w maju z chęcią odwiedzę nową kebabową czy tam bułko-kurczakowo-sosową budkę. Oby Ci się chłopie powiódł ten interes, bo w tej Polsce nic nie ma i aż czarna rozpacz mnie ogarnia jak rząd i nasze prawo niszczy drobnych przedsiębiorców...
    PS. Masz u nas plusa za Nawaloną Sówkę w avatarze :D

    basiek napisał/a:

    wembley86 napisał/a:A ja wam powiem, że smaki smakami, zdania zdaniami, ale Valdi to pierwszy 'kebabiarz' (wybacz za określenie) który wyszedł do ludzi i zapytał co by chcieli zjeść, a nie jak inni wyszedł z założenia że "co dam ludziom to zeżreją" . Brawo! I jak tylko przyjadę do Myślenic, może przy dobrych wiatrach w maju z chęcią odwiedzę nową kebabową czy tam bułko-kurczakowo-sosową budkę. Oby Ci się chłopie powiódł ten interes, bo w tej Polsce nic nie ma i aż czarna rozpacz mnie ogarnia jak rząd i nasze prawo niszczy drobnych przedsiębiorców...
    PS. Masz u nas plusa za Nawaloną Sówkę w avatarze :Dwembley 86 racja jeden na całe M-ce się odważył a reszta jedzie po nim jak po psie

    Dzięki, pozdrawiam i oczywiście zapraszam serdecznie :)

    3 2 Cytuj
  • 28 mar 2013

    "Raz, dwa, Trzy" zimnego kebaba zjesz Ty... Kebab,a raczej bułka z kapustą, mięsa z lupą szukać, a na dodatek zimny. Czysta poezja...

    6 4 Cytuj

Odpowiedz