Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 22 sty 2012

    [quote=gość: Tony] gość: antytrol napisał/a: wstspia , burmistrz wybudował szalete miejska w parku kolo banderozy
    Po pierwsze - mówi się "szalety miejskie", a nie "szaletę miejską".
    A po drugie - z tego, co się orientuję, to historia tych szalet sięga czasów, kiedy miło(m)ściwie nam panujący burmistrz biegał z pieluchą w zębach.
    A wracając do tematu kebabów, to jedynie po Turcji i Green Barze na Rzemieślniczej nie mam zgagi. [/quote]
    to zycze smacznego.

    6 1 Cytuj
  • 22 sty 2012

    ja nie rozumiem tych pierdoł co niektorzy wypisują,ludzie jedzcie gdzie chcecie i gdzie wam smakuje,dajcie innym lokalom spokój,a nie obsmarowujcie ich.z tego co widze to wiekszość pisze konkurencja pokrewnych lokali,bo obsmarowywuja lokale najblizej siebie.kazdy lokal,kebab ma swoich stalych klijentow i nadal bedzie ich mial,bo zasmakowali tam i tyle.kurde tu jest forum,a nie autoreklamy.oczywiscie nie do wszystkich sie to kieruje,ale pewnie do wiekszosci.bo sa tu ludzie co posmakowali tu i ówdzie i mówia o tym co ich boli,a co przyciaga.to dla takich ludzi stworzone jest to forum.moze sie myle,jesli tak to mile widziane uwagi

    5 2 Cytuj
  • 23 sty 2012

    byle dzisia w Turcji zamowilem kebabai co zobaczylem 2 male kawałki kurczaaka i pół kilo kapuchy polanej jakoms wstretnym sosem .juz nigdy tam nie wstapie i wam radze to samo

    6 5 Cytuj
  • 23 sty 2012

    nie smakuje to poco chodzicie??? Ciekaw jestem jak Wy potraficie zrobić kebab???

    2 4 Cytuj
  • 23 sty 2012

    1-2 lata temu w Turcji były bardzo dobre kebaby, inna załoga dużo lepsza, teraz dziewczyny ledwo co po gastronomiku i robią faktycznie bardzo słabe kebaby, zimne mięso i za dużo kapusty.

    4 2 Cytuj
  • 24 sty 2012

    ostatnio ogladałem program o polskich kebabach jak pordukuja do nich mieso .wygladało to obrzydliwie .nie zdradze nazy firmy , która to produkuje , ale powiem tylko tyle ,ze nieraz widziałem pod Turcją , 123 i Neo wóz dostawczy wlasnie z tej firmy produkujacej miecho .co za syf

    4 3 Cytuj
  • 24 sty 2012

    to TURCJA nie robi sama mięsa?????????????????????????????????ja bylam przekonana ze oni sami robia:-(

    4 Cytuj
  • 24 sty 2012

    trolejbus daj spokój a innych rzeczy to ty tam nie widziałeś może trolllla albo trola posiekali i wrzucili do kebaba no jaja nie było tak czasem purcze nauczyłeś się pisać kebap//kebab----------------------

    1 4 Cytuj
  • 24 sty 2012

    [quote=gość: lubie kebaby] to TURCJA nie robi sama mięsa?????????????????????????????????ja bylam przekonana ze oni sami robia:-( [/quote]

    ktoś tu kłamstwa rozsiewa. Turcja robi sama mięso

    2 5 Cytuj
  • 24 sty 2012

    to trolejbus tak miesza uwzioł się i tyle innych do słowa nie dopuści

    1 4 Cytuj
  • 24 sty 2012

    TURCJA robi i zwija te sreberka. gdzie tam robi kupuje gotowe miech na kebaba i hamburgery .mowie wam wstretny syfek tam serwuja

    3 3 Cytuj
  • 24 sty 2012

    W Myślenicach a może by tak zrobili co innego niż kebab , gdzie pójdę gdzie pojadę tam kebab ... no to są już jaja same kebaby wszędzie , a zrobilibyście w końcu coś czego jeszcze nigdy nie było , brak pomysłów ? wystarczy w końcu ruszyć łepetyną .

    4 1 Cytuj
  • 24 sty 2012

    [quote=gość: JaPolakNieDamSie] W Myślenicach a może by tak zrobili co innego niż kebab , gdzie pójdę gdzie pojadę tam kebab ... no to są już jaja same kebaby wszędzie , czy was poje****o ? , a zrobilibyście w końcu coś czego jeszcze nigdy nie było , brak pomysłów ? wystarczy w końcu ruszyć łepetyną . [/quote]

    O właśnie, na przykład taką naleśnikarnię albo sałatkarnię coś a'la Chimera..?hmm....?
    Wyobrażacie sobie zamiast kebaba taki naleśnik ze szpinakiem, serem fetą ,polany sosem czosnkowym...???mmmm...
    Znając siebie i moje zamiłowanie do pysznego jedzenia pewnie bym była stałą klientką w takim miejscu. Ale cóż można sobie pomarzyć...szczególnie jak się jest głodnym i mieszka się w miasteczku - banków, fryzjerów i kebabów:-)

    2 2 Cytuj
  • 24 sty 2012

    wszyscy sprzedawcy kebabów to sprzedawcy cholesterolu i transów.turcja, 123, noe itp smacznego , a słooneczko22 tak ich broni chyba jest z turcji

    Doderatora i Wszystkich ludzi z forum.Oświadczam , że bede walczył z tandetnym jedzeniem i syfem jakim oferuja myslenickie kebabownie a zwłaszcza TURCJA,123,NEO itp do końca świata i jeden dzien dłużej.Mam nadzieje , ze Myślenicki Sanepid zainteresuje siw wkoncu tym chłamem, brudem itp.pozdrawiam wszystkich

    LUDZISKA PROPONUJE BOJKOT WSZYSTKICH KEBABOWNI W MIESCIE TO JESTEM SIE W STANIE ZAŁOŻYCZ, ZE POLEPSZY SIE JAKOSC TYCH PSEUDO KEBABÓW I JESZCZE ZEJDA Z CENY.POSŁUCHAJCIE MNIE ,A SAMI ZOBACZYCIE

    4 3 Cytuj
  • 25 sty 2012

    TURCJA ŚWIECI PUSTKAMI , NAWET REKLAMY ŚWIECACE NIE POMAGAJA.LUDZIE WRESZCIE ZROZUMIELI ,ZE TO NIE ZDROWE JEDZENIE

    3 3 Cytuj
  • 25 sty 2012

    [quote=słoneczko22] gość: lubie kebaby napisał/a:to TURCJA nie robi sama mięsa?????????????????????????????????ja bylam przekonana ze oni sami robia:-( ktoś tu kłamstwa rozsiewa. Turcja robi sama mięso [/quote]
    CHYBA ARMATNIE , CO MOZE HODUJECIE SWINIE I KURY.NIE BADZ SMIESZNA

    4 Cytuj
  • 25 sty 2012

    [quote=gość: trolejbus] słoneczko22 napisał/a: gość: lubie kebaby napisał/a:to TURCJA nie robi sama mięsa?????????????????????????????????ja bylam przekonana ze oni sami robia:-( ktoś tu kłamstwa rozsiewa. Turcja robi sama mięso
    CHYBA ARMATNIE , CO MOZE HODUJECIE SWINIE I KURY.NIE BADZ SMIESZNA [/quote]
    Witam trolejbus ty zawsze masz racje z tymi kebabami popieram

    2 Cytuj
  • 25 sty 2012

    trolejbus znalazł sobie zwierzchnika ja nie mogę jest was już dwoje

    1 2 Cytuj
  • 25 sty 2012

    [quote=gość: mikiii] trolejbus znalazł sobie zwierzchnika ja nie mogę jest was już dwoje [/quote]
    A TY CO TAK BRONISZ TYCH SPRZEDAWCÓW TŁUSTEGO NIE ZDROWEGO JEDZENIA JAKIM SA KEBABY MADE IN POLAND .MAM WRAZENIE , ZE MASZ COS Z TYMI ŚWISKIMI KEBABAMI WSPÓLNEGO.CHYBA JESTES WŁASCICIELKA KTÓREJŚ ŚMIERDZĄCEJ KEBABOWNI

    2 1 Cytuj
  • 25 sty 2012

    marian nie unoś się ja nie jestem żadnym właścicielem nic z tych rzeszy przecież nikt wam nie karze jeść kebabów ale nie obrzydzajcie tym co lubią mamusia nie zezwala jeść to wasza sprawa

    1 1 Cytuj
  • 25 sty 2012

    to po co ten syfski fast food bronisz \\? renia? dominika?

    1 2 Cytuj
  • 25 sty 2012

    przecież nie tylko jedna budka z kebabami jest w myślenicach ja kebaby lubię a nie powiedziałem z kąt one są i zadna renia dominika

    2 Cytuj
  • 25 sty 2012

    mikiii to zajadaj sie tym syfem ,życze smacznego

    1 2 Cytuj
  • 25 sty 2012

    dziękuję a jak zmienisz zdanie to zapraszam nie koniecznie w myślenicach

    2 Cytuj
  • 25 sty 2012

    [quote=gość: mikiii] dziękuję a jak zmienisz zdanie to zapraszam nie koniecznie w myślenicach [/quote]
    a gdzie?

    1 Cytuj

Odpowiedz