Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • Bartek Bartkowski 4 lut 2012

    [quote=gość: jann] jej, Pierwszy raz jestem na tym forum i ostatni, bo to żenujące jest czytać takie bzdury i oszczerstwa skierowane pod adresem kebabów. Zgadzam się z machomanem, konkurencja pisze takie bzdury, bo biedaki nie mogą im dorównać.
    Uważam,że ktoś powinien nadzorować te wypowiedzi. Bo tak, to bezkarnie wypisują sobie co chcą [/quote]

    nawet nie wiesz ile postów usuwaja moderatorzy. niestety w myslenicach wsrod ludzi jest tak wysoki poziom nienawisci i zazdrosci ze zamiast nie jest kebabow wola w nieskonczonosc pisac gdzie sa niedobre. niestety, ciagle jestesmy prowincja. a teraz niezalogowani rycerze - do ataku. juz sie nie moge doczekac kto pierwszy mi pocisnie :)

    4 Cytuj
  • 5 lut 2012

    co jest nikt dzisiaj nie jadł kebaba?;)

    2 Cytuj
  • 5 lut 2012

    To czy kebab jest dobry czy nie zależny od smaku i gustu klienta- więc dyskusja w tym temacie nie ma sensu. jedni lubią kolor czarny- drudzy biały. Czy któraś z grupy tych osób jest gorsza?

    3 Cytuj
  • 5 lut 2012

    [quote=kosiarz] To czy kebab jest dobry czy nie zależny od smaku i gustu klienta- więc dyskusja w tym temacie nie ma sensu. jedni lubią kolor czarny- drudzy biały. Czy któraś z grupy tych osób jest gorsza? [/quote]

    Mam takie pytanko czy można lubic obydwa te kolory ?

    3 Cytuj
  • 6 lut 2012

    Można, ale trzeba szanować zdanie tych którzy lubią tylko czarny lub tylko biały i nie uważać ich za gorszych. To tak jak przekonywanie człowieka pijącego herbatę bez cukru do tego, że z cukrem jest lepsza i żeby taką pił

    3 1 Cytuj
  • 10 lut 2012

    BYLAM WCZORAJ NA KEBABIE W TURCJI ,ZAMÓWIŁAM ŁAGODNEGO, O TO CO DOSTAŁAM SPALONE RESZTKI Z KURCZAKA , MOC PEKINSKIEJ KAPUCHY ,DWA PLASTRY SRAEGO POMIDORA I OGÓRKA.WSZYSTKO ZALANE JAKAS BREJA FUJ .NIE POLECAM NIKOMU TURCJI

    6 7 Cytuj
  • 10 lut 2012

    ja robię sam -przepis słonia koniecznie wędzona plastry na patelnie ,poskwierczy poskwierczy-znaczy dobra na chleb świeży i seta i na mrozy the best:)

    1 2 Cytuj
  • 10 lut 2012

    Wiadomo, że będą pretensje, ja jeśli wogóle to zamawiam kebaba bez jakichkolwiek sałatek czy z małą ilością, wtedy naprawdę może być dobry. W jakim celu tyle zieleniny:) ?

    1 1 Cytuj
  • 10 lut 2012

    [quote=GHost] Wiadomo, że będą pretensje, ja jeśli wogóle to zamawiam kebaba bez jakichkolwiek sałatek czy z małą ilością, wtedy naprawdę może być dobry. W jakim celu tyle zieleniny:) ? [/quote]
    ALE WTURCJI NIE MASZ SZANS>KAPUCHA MUSI BYC I ODGRZEWANY KURAK

    4 5 Cytuj
  • 10 lut 2012

    [quote=gość: niezadowolona] GHost napisał/a: Wiadomo, że będą pretensje, ja jeśli wogóle to zamawiam kebaba bez jakichkolwiek sałatek czy z małą ilością, wtedy naprawdę może być dobry. W jakim celu tyle zieleniny:) ?
    ALE WTURCJI NIE MASZ SZANS>KAPUCHA MUSI BYC I ODGRZEWANY KURAK [/quote]
    Tutaj Koleżanko potwierdzam, kilkakrotnie prosiłem bez sałatek i w 6/11 przypadkach nie powiodło się. Jeżeli kiedykolwiek tam zawitam i sytuacja się powtórzy to naprawdę, ale zrobię o to wojnę, bo tylko siedzieć, to oni tam potrafią. Ale mimo wszystko nawet tam, jest dużo lepszy bez dodatków.

    2 2 Cytuj
  • 10 lut 2012

    a ja sie zrazilam na TURCJI I WIECEJ TAM NIE WSTAPIE I WSZYSTKIM RADZE TO SAMO>

    3 7 Cytuj
  • 10 lut 2012

    Dziwne zwyczaje w Turcji- gdy byłam osobiście smacznie, ciepło i dużo. Gdy przywiozą do domu wprost na odwrót. Mięso by wypadało z lupą szukać,zimne danie a nie dowożą daleko...

    4 3 Cytuj
  • 10 lut 2012

    Podziwiam Was za miłość do kebabów,niby takie niedobre a i tak zawsze tam wracacie.Turcja jest już zjechana,teraz kolej na123:)))

    7 6 Cytuj
  • 11 lut 2012

    [quote=gość: ferdynand kiepski] Podziwiam Was za miłość do kebabów,niby takie niedobre a i tak zawsze tam wracacie.Turcja jest już zjechana,teraz kolej na123:))) [/quote]
    TURCJA TO DNO I 123.wieszcze ich koniec proponuje nasłac kontrole sanepidu do 123 i turcji ,ale nie myslenickiego tylko krakowskiego , b o te mejsca maja tyle wspolnego z czystoscia sanitaroepidemiologiczna co szalet miejski w etiopii

    6 9 Cytuj
  • 13 lut 2012

    najlepsze kebaby na agro-budize !!!!! i wiele innych bardzo smacznych rzeczy które inne lokale w Myślenicach nie oferują np. skrzydełka z kurczaka takie jak z kfc

    3 4 Cytuj
  • 13 lut 2012

    [quote=gość: marianpazdzioch] gość: ferdynand kiepski napisał/a: Podziwiam Was za miłość do kebabów,niby takie niedobre a i tak zawsze tam wracacie.Turcja jest już zjechana,teraz kolej na123:)))
    TURCJA TO DNO I 123.wieszcze ich koniec proponuje nasłac kontrole sanepidu do 123 i turcji ,ale nie myslenickiego tylko krakowskiego , b o te mejsca maja tyle wspolnego z czystoscia sanitaroepidemiologiczna co szalet miejski w etiopii [/quote]
    Polska, to taki cudowny kraj pełen życzliwych, serdecznych i bezinteresownych ludzi.
    Najlepszym przykładem jest "marianpazdzioch", jeżeli to nie konkurencja, oczywiście. Bo jeśli tak, to rozumiem, dlaczego tak pięknie pisze o Turcji i 123.
    Ale, jeżeli to zwykły człowiek, to jestem wprost urzeczony jego cynizmem, złośliwością i zazdrością.
    Normalnie - poezja.

    8 1 Cytuj
  • 13 lut 2012

    Mimo wszystko ostatnio 123 miał kontrolę sanepidu, jednak myślenickiego. Znam sytuację, sprzedano przeterminowane hot-dogi. Może tam jeść kto chce, ale prawda jest prawdą.

    8 6 Cytuj
  • 13 lut 2012

    Prawda jest taka że mają ruch i mieć będą,bez względu na to co tutaj napiszecie.Myślę że sanepid myślenicki nie wykonał pracy gorzej niż krakowski.Wiem jak pracują bo wielokrotnie byłem kontrolowany przez te panie.Ja tam nie bronie kebabów ani nie chwale pracy sanepidu,ja się dziwie jak potraficie jeść kebaby a potem rozpisywać się jakie są niedobre:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    7 2 Cytuj
  • Finezyjny Gość 13 lut 2012

    [quote=GHost] Mimo wszystko ostatnio 123 miał kontrolę sanepidu, jednak myślenickiego. Znam sytuację, sprzedano przeterminowane hot-dogi. Może tam jeść kto chce, ale prawda jest prawdą. [/quote]
    Kontrola sanepidu nie oznacza od razu, że żarcie tam jest przeterminowane przyjacielu. Tak jak i kontrola Urzędu Skarbowego nie oznacza, że ktoś jest przestępcą skarbowym.

    2 1 Cytuj
  • Finezyjny Gość 13 lut 2012

    A dodam, że jak diabeł zrobi kebaba to niebo w gębie i piekło w d..... :)

    7 Cytuj
  • 13 lut 2012

    ALIBI agrobud WYMIATA !!! POLECAM 100 %

    2 1 Cytuj
  • 13 lut 2012

    ARMADO chyba.. tez polecam

    2 Cytuj
  • 20 lut 2012

    Autoreklama dziala;)

    1 2 Cytuj
  • 20 lut 2012

    jadlem ostatnio w turcji, zauwazylem nowa obsluga(dlugo tam nie bylem a az tak czesto nie jem na miescie) wszystko milo uprzejmie jednak kebab nie taki jak wczesniej , duzo salaty ... taki jakis nijaki, jadlem tez w rynku kolo straznicy kebab zauwazylem ze ceny sie podniosly jednak kebab jakis taki mniejszy;/

    5 2 Cytuj
  • 20 lut 2012

    a wie ktos cos sie stalo z takim mlodym gostkiem z neo? bo chyba tylko on tam kebaby dobre robi

    3 Cytuj

Odpowiedz