Forum » Myślenice

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

  • 16 sty 2009

    Jak jest z tymi muldami na Chelmie, co tak duzo osob na nie nazeka? Rzeczywiscie az tak daja sie we znaki ?

    Cytuj
  • 16 sty 2009

    rano jest super tylko potem coraz gorzej ...

    Cytuj
  • 16 sty 2009

    Przy nachyleniu stoku 49-45% muldy to normalna rzecz ale przecie nie ma takich strasznych muld potworów

    Cytuj
  • 17 sty 2009

    O, i Zarabie wróciło do programu Pogoda na Narty :)

    Cytuj
  • 18 sty 2009

    [quote]Przy nachyleniu stoku 49-45% muldy to normalna rzecz ale przecie nie ma takich strasznych muld potworów [/quote]

    Powinni zrobić przerwę techniczną i ratrakiem przejechać w trakcie dnia i wtedy do wieczora by była super jazda a tak to wieczorem jest walka o życie....lód i muldy.

    Cytuj
  • 18 sty 2009

    to sobie jedź do Sieprawia :) a Chełm zostaw dla zaawansowanych narciarzy ;)

    1 Cytuj
  • 18 sty 2009

    CHEŁM JEST TYLKO DAL ORŁÓW !!!

    Cytuj
  • 19 sty 2009

    [quote]CHEŁM JEST TYLKO DAL ORŁÓW !!![/quote]

    Jeden orzeł latał w sobotę na Chełmie a do dzisiaj leży w szpitalu ze złamanym kręgosłupem:(

    Cytuj
  • 19 sty 2009

    [quote]Jak jest z tymi muldami na Chelmie, co tak duzo osob na nie nazeka? Rzeczywiscie az tak daja sie we znaki ?[/quote]

    Daję,oj daje i jak ktoś lubi się męczyć to wieczorem może jechać na Chełm a jeżeli jazda ma sprawiać przyjemność to proponuje wybrać się zaraz z rana jak wyciąg otwierają i wtedy jest frajda z jazdy:)

    Cytuj
  • 22 sty 2009

    Ja trenuje na Chełmie bardzo dużo jazdę sportową i jes to dla mnie najlepszy stok na którym mogę trenować w różnych warunkach POLECAM Siepraw to łączka dla narciarzy pierwszotygodniowych prawdziwa zabawa jest na ZARABIE SPORT !!!

    1 Cytuj
  • 23 sty 2009

    OSZUKAŃSTWO--- LUDZIE NIE PRZYJEŻDŻAJCIE NA CHEŁM BO TO JEST TRAGEDIA!!!
    MULDY LÓD I KAMIENIE DODATKOWO ŚCIEMA, ŻE MOŻNA POD STOK SAMOCHODEM PODJECHAĆ,OWSZEM ,ALE TYLKO WTEDY,GDY WŁAŚCICIELOWI,CZY POLICJI SIĘ TAK UROJI.GENERALNIE JEST ZAKAZ I DZIELNI STRÓŻE PRAWA TYLKO CZEKAJĄ NA PIENIĄŻKI.
    W OGÓLE PARANOJĄ JEST ŻEBY NA STOK SIĘ DOSTAĆ TO TRZEBA NA JAKIEGOŚ BUSA CZEKAĆ,ALBO RYZYKOWAĆ MANDAT (I TO NIEMAŁY).POLECAM WSZYSTKIM STOKI,KTÓRE SĄ JUŻ KILKANAŚCIE KILOMETRÓW OD MYŚLENIC,DOBRZE PRZYGOTOWANE, TAŃSZE I MOŻNA NA NIE DOTRZEĆ BEZ ŻADNYCH KOMPLIKACJI.

    Cytuj
  • 23 sty 2009

    Witam.Wypowiedz SLAWOO2-to totalna BZDURA!!!Byłam na nartach na Chełmie wiele razy i nigdy nie miałam problemu z wyjazdem samochodem,lub z Policją!!Wiele razy byłam wieczorem i jazda jest SUPER!!!I NIE MA KAMIENI.Jak ktoś nie umie jeździć to mu wszystko będzie przeszkadzać.

    Cytuj
  • 23 sty 2009

    Wierutne brednie SLOAWOO2. Jak tylko są odpowiednie warunki to świetna góra na narty /w tygodniu/. Olewam wszytskie Kasiny, Białki itp.

    Cytuj
  • 23 sty 2009

    Byłam wczoraj na Chełmie warunki jak zawsz b dobre żadnych kamieni dużo sniegu na trasie A to co pisze slawoo są osoby które sponsorują inne stacje narciarskie

    Cytuj
  • 24 sty 2009

    SLAWOO2 - pewnie jest z Sieprawia (albo innych okolicznych stoków) i robi czarny PR ;)

    Cytuj
  • 24 sty 2009

    SLAWOO2 wyłącz Caps Lock z łaski swojej.

    Cytuj
  • 24 sty 2009

    SLAWOO2 a tak poza tym pomyśl o mieszkańcach Zarabia. Jakby każdy chciał pojechać na stok samochodem to ruch byłby ogromny. Jak tu przejść przez ulicę, np. do kościoła? Albo włączyć się do ruchu powiedzmy z ulic Zacisze i Zamkowej?

    Cytuj
  • 24 sty 2009

    Jak się staje na drodze na chełm to się płaci... Na parkingu pod przecież nikt nie spisuje samochodów, nie wiem skąd się to wzięło.

    Cytuj
  • 25 sty 2009

    Cześc ja też byłam w zeszły weekend na stoku w Myślenicach i musze powiedziec, że było tragicznie: muldy, lód, jak dla mnie totrasa byłą kompletnie nieprzygotowana... prawie nie dało sie spokojnie pojeżdzic... Teraz jużwiem dlaczego wszędzie tylko reklama stoku w Myslenicach, jak tylko ktoś raz przyjedzie to od razu z nich rezygnuje, jedynym plusem tego jest że jest blisko... ale jeżeli nadal nie bedą się starali o jakie takie warunki na stoku to coraz mniej osób będzie tu przyjeżdzac...

    Cytuj
  • 29 sty 2009

    Niestety zmartwię was, ale to co pisze SLAWOO2 to prawda.Mnie też zatrzymała myślenicka drogówka i straszyli 5-stówami za wjazd "pod zakaz". Na szczęście mi się upiekło:)

    Cytuj
  • 29 sty 2009

    F15H3R chyba nie byleś na zarabiu nigdy.Ludzie jadący na wyciąg przecież nie zostawiają samochodów w rynku tylko i tak przejeżdżają obok kościoła,zacisza oraz zamkowej i jadą na parking pod Ambasadorem (black&white jak kto woli).Tak więc zanim coś wyskrobiesz następnym razem to wcześniej trochę pomyśl:)

    Cytuj
  • 30 sty 2009

    Do wszystkich niedowiarków to sprawa policji nie była wymyślona.
    Spółka Zarabie-Sport jednak wykazała się pełną odpowiedzialnością za zaistniałą sytuację. Myślę, że każdy z was na moim miejscu byłby co najmniej mocno niezadowolony z takiego obrotu sprawy. Co do niektórych komentarzy to sam jeździłem tam dziesiątki razy i też mnie wcześniej coś takiego nie spotkało.
    Jak już jednak wspomniałem sprawa została zakończona pozytywnie i jeżdżę znów na Chełmie:)
    KONIEC

    Cytuj
  • 30 sty 2009

    Był ktoś w ostatnich dniach, jak tam warunki?

    Cytuj
  • 30 sty 2009

    jest ok, choć sporo muld, bez lodu

    Cytuj
  • 30 sty 2009

    [quote]F15H3R chyba nie byleś na zarabiu nigdy.Ludzie jadący na wyciąg przecież nie zostawiają samochodów w rynku tylko i tak przejeżdżają obok kościoła,zacisza oraz zamkowej i jadą na parking pod Ambasadorem (black&white jak kto woli).Tak więc zanim coś wyskrobiesz następnym razem to wcześniej trochę pomyśl:)[/quote]
    To się mylisz bo bywam tam często. Tym bardziej w niedziele.

    Cytuj

Odpowiedz