Forum » Myślenice

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

  • 3 gru 2011

    Nie ma co się napalać, śniegu będzie jak na lekarstwo... i dobrze bo go nie lubię :-)

    4 6 Cytuj
  • adzygmunt 3 gru 2011

    A ja śnieg lubię ... przed domem na mojej łące. Ma taki fantastyczny smak.
    Kilka metrów dalej od łąki już go nie lubię, a zwłaszcza na podjeździe garażowym, co dopiero na drodze!

    6 7 Cytuj
  • 4 gru 2011

    odwiedziałem dziś stacje i musze powiedzieć że ten sezon zapowiada się bardzoo obiecująco :) troszke jeszcze trzeba posprzątać i tylko czekać na snieg albo mróz :) pare fotek jak to na dzień dzisiejszy wygląda: zdjeciezdjeciezdjeciezdjeciezdjecie

    5 2 Cytuj
  • 4 gru 2011

    Ja również mam nadzieje że zimy nie będzie. Niech poleje bo wody mało ale bez śniegu.

    4 6 Cytuj
  • 5 gru 2011

    [quote=gość: bywalec] Słyszałem, że jest nowy właściciel na Chełmie. Mam jednak pytanie, czy ta nędzna i chamska obsługa również będzie wymieniona... [/quote]

    fakt: poza paroma osobami obsługa traktuje klientów jak zlo konieczne. ale nic sie nie zmieni bo widziałem mojego "faworyta" na jedynce.

    4 5 Cytuj
  • 5 gru 2011

    ten stok zawsze byl zle przygotowany dziwe sie ze to wszystko jeszcze funkcjonuje

    2 9 Cytuj
  • 5 gru 2011

    [quote=gość: rafal] ten stok zawsze byl zle przygotowany dziwe sie ze to wszystko jeszcze funkcjonuje [/quote]
    Ty też jesteś źle przygotowany i dziwię się , że jeszcze funkcjonujesz

    4 Cytuj
  • 5 gru 2011

    sa kleski ale jedno jest pewne zawze byl snieg.

    1 Cytuj
  • 6 gru 2011

    Widzę z okna że stok jest już biały , nie wiecie czy można już jeździć?

    6 Cytuj
  • adzygmunt 6 gru 2011

    Tak można jeździć ... na byle czym, nie na nartach.
    Stok zabielony jak barszcz czerwony! ĆWIKŁA WYŁAŻI!

    6 12 Cytuj
  • 6 gru 2011

    [quote=gość: Kizior] Widzę z okna że stok jest już biały , nie wiecie czy można już jeździć? [/quote]

    W ten weekend na Chełmie Puchar Świata w narciarstwie alpejskim, pierwsi zawodnicy sa już zakwaterowani w Primie koło małpiego gaju.

    11 1 Cytuj
  • 6 gru 2011

    adzygmunt
    ćwikła to z Ciebie wyłazi na każdym kroku, pożal się Boże ekspercie od wszystkiego...

    13 5 Cytuj
  • 6 gru 2011

    Drogi bandyto już sam nick świadczy o twoim poziomie intelektualnym, który niewątpliwie należy do bardzo niskich. Nie upoważnia cię to jednak do obrażania kogokolwiek. Jeżeli nie rozumiesz np.żartu to bez obawy poproś kogoś kto by ci to wyjaśnił dzięki tego będziesz mógł podnieść nieco swój poziom intelektualny. Musisz zrozumieć że większość trzeźwo myślących ludzi nie lubi zimy i nie zmienisz tego faktu, natomiast na naukę nigdy nie jest za późno.

    9 5 Cytuj
  • 6 gru 2011

    drogo Kiziorze
    Być może mój poziom intelektualny nie dorównuje osobom po weekendowych uczelniach, ale moim skromnym zdaniem zaśmieca on swoimi wypowiedziami na każdy temat to forum, a to wcale nie musi mi się podobać. Jak wiadomo "co jest do wszystkiego to jest do niczego"...
    Widzę jednak, że są przynajmniej jeszcze cztery osoby które myślą podobnie jak ja, więc nie jest źle...zawsze to raźniej w czwórkę :)
    Na temat stacji narciarskiej można miec różne zdanie, ale dobrze jest gdy nie jest to tępe powtarzanie zasłyszanych opinii ale wiedza poparta praktyką.
    Mnie się tam dobrze jeździ a mam nadzieję że w tym roku będzie jeszcze lepiej...
    pozdrawiam wszystkich lubiących zimę ;)

    9 7 Cytuj
  • 6 gru 2011

    Bandyta nie wie jak sie doweartosciowac i próbuje cos napisać Najlepiej dowalic komuś, niczego do sprawy nie wnosząc/
    ADZ nie przekmuj sie

    5 7 Cytuj
  • 6 gru 2011

    adz napisz na końcu żart, bandyta zrozumie!

    5 6 Cytuj
  • 7 gru 2011

    Cytat z BANDYTY:

    Być może mój poziom intelektualny nie dorównuje osobom po weekendowych uczelniach, ale moim skromnym zdaniem zaśmieca on swoimi wypowiedziami na każdy temat to forum,

    Mistrzostwo ;)

    7 2 Cytuj
  • 7 gru 2011

    No rzeczywiście nie zauważyłem adzygmunt pisze tu tylko na temat i wiele wnosi do dyskusji na temat stoku :D
    pozdrawiam ekipę ze stoku i wszystkich czekających na śnieg

    7 3 Cytuj
  • 18 gru 2011

    chodzi już ? bo reklamę na zjezdzie z zakopianki zamontowali czy to znak?

    1 1 Cytuj
  • 18 gru 2011

    tak chodzi

    Cytuj
  • 22 gru 2011

    Był ktoś na stoku, jak przygotowania?
    Troszkę mrozi więc i śniegu z armat powinno przybywać.

    1 Cytuj
  • 23 gru 2011

    I przybywa :) na facebooku zobaczysz aktualne zdjecia

    1 Cytuj
  • 23 gru 2011

    Heheh, zimorodki, poprawiacie sobie w ten sposób humor. Przecież każdy wie że przy tych temp. nie ma szans na utrzymanie się warstwy ani tym bardziej na śnieżenie gdzie musi być non stop powyżej -5C. Tymczasem weekend ma być nawet na plusie, same noce na minusie to za mało.

    1 2 Cytuj
  • 23 gru 2011

    Ps. poniżej -5C.

    Cytuj
  • 23 gru 2011

    [quote=gość: traffka] Heheh, zimorodki, poprawiacie sobie w ten sposób humor. Przecież każdy wie że przy tych temp. nie ma szans na utrzymanie się warstwy ani tym bardziej na śnieżenie gdzie musi być non stop powyżej -5C. Tymczasem weekend ma być nawet na plusie, same noce na minusie to za mało. [/quote]

    chyba ponizej...

    Cytuj

Odpowiedz