Forum » Myślenice

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

  • 15 sty 2012

    [quote=xxx] Jak nie masz informacji to wejdź na strone stacji i sie wszystkiego dowiesz. A jeżeli masz konto na facebooku dołacz do ich fan page'a. Tam kilka razy dziennie piszą o sytuacji na stoku! Trzecia opcja: wchodzisz na stronę, menu kontakt, dzwonisz pod numery podane na stronie i otrzymujesz aktualne info. To nie stok ma słabe info, a raczej Tobie pasuje siedzieć i narzekać. [/quote]
    co ty pieprzysz, na stronie nie ma żadnych informacji, no sorry są tylko trzeba ich szukać wiesz że są więc szukasz, ale dla gościa który widzi reklamę w Krakowie na bilbordzie do strony narty.myslenice.pl nie jest to już takie proste. Wchodząc na stronę nie ma informacji ze stoku, o warunkach ile jest śniegu itp. dziś dopiero pojawiły się czerwone napisy że może stok w tygodniu zostanie uruchomiony - to trochę za mało. Jasne można zadzwonić, ale dziś klientowi trzeba podać dane na tacy a nie zmuszać go do szukania.

    Żeby nie było jestem wielkim zwolennikiem stoku i uwielbiam śmigać, ale strona naszej stacji jest tragiczna i mało czytelna dla osób które widzą ją po raz pierwszy!

    2 Cytuj
  • 16 sty 2012

    Mylisz dwie zasadnicze sprawy!! Zawartość strony oraz łatwość znalezienia informacji!!! Użyteczność strony stoku to jedno i sam uważam, że strona jest słaba. Jednak są tam wszellkie potrzebne informacje!

    1 Cytuj
  • 16 sty 2012

    jak jadę swoim biemdablju i widzę knajpę po drodze i samochody przy niej to wiem że otwarte i dobre żarcie(kupiłem to od tirowców) to nie będę otwierał "komputera w aucie i sprawdzał menu tej knajpy w necie"tylko wchodzę ...to tak na marginesie do tematu czy CZYNNE:)

    2 Cytuj
  • 16 sty 2012

    W niedziele kilku zabłąkanych narciarzy jeździło po Zarabiu i szukało stoku.

    1 Cytuj
  • 16 sty 2012

    Snieża więc myśle ze moze jutro najdalej za 2 dni bedzie mozna posmigac

    Cytuj
  • 17 sty 2012

    Witam. Czy ktoś coś wie o ewentualnym starcie jutro ( środa ) ? Na stronie oficjalnie żadnej wiadomości , kamery nie działają , ceny poszły w górę - ładnie się zaczyna !

    3 Cytuj
  • 17 sty 2012

    NIKT nic nie wie albo wie ale nie powie!
    Oto nowa strategia reklamowa Stacji Narciarskiej Myślenice.

    3 Cytuj
  • 17 sty 2012

    bo to jest nowa strategia reklamowa nazywa się ZGADUJ GALULA CZY STOK HULA:)

    3 Cytuj
  • 17 sty 2012

    @piekny maryjan Jak to nie ma żadnej informacji? jest wyraźnie napisane , że startuja w tym tygodniu.

    5 Cytuj
  • 17 sty 2012

    .... w tym tygodniu czyli może w poniedziałek, może wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota a może dopiero niedziela.
    Kamerki też miały ruszyć w poniedziałek ok. 20 grudnia.

    5 Cytuj
  • 17 sty 2012

    NA FB i na narty.myslenice.pl jest informacja kiedy ruszają. Odnoszę wrażenie, że wam się wydaje, że stacja specjalnie nie chce ruszyć i nie naprawia kamer! Jedźcie na Chełm a się przekonacie, że chłopy zapiepszają i jak wiele zrobili w ciągu ostatnich paru miesięcy. A skoro nie było informacji, że ruszają to pewnie jeszcze nie wiedzieli. Przecież im najbvardziej zależy żeby jak najszybciej ruszyć!!!

    4 2 Cytuj
  • 17 sty 2012

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ruszają w Czwartek !!!!!!!!! Godzina 9:00 na stoku !!!!!!!!!!!!

    5 1 Cytuj
  • 18 sty 2012

    witam, nie wie moze ktos jak wyglada sprawa z druga trasa ? tzn nie chodzi mi o ta trase wzdluz wyciagu 4 osobowego ale o trase ktora znajduje sie po prawej stronie patrzac z dolnej stacji wyciagu, bedzie mozliwosc jazdy na niej jutro ? jest przygotowywana?

    1 Cytuj
  • 18 sty 2012

    Nie jest przygotowana. Co logiczne wszystkie siły /12 armatek/ były skierowane na trasę nr.1.
    Teraz pora na "2" czyli przy sprzyjających warunkach atmosf. min. tydzień.

    2 Cytuj
  • 18 sty 2012

    [quote=gość: ruud] Nie jest przygotowana. Co logiczne wszystkie siły /12 armatek/ były skierowane na trasę nr.1.
    Teraz pora na "2" czyli przy sprzyjających warunkach atmosf. min. tydzień. [/quote]
    "2" to raczej w następnej epoce lodowcowej będzie czynna, właśnie nadciąga niż i dodatnie temp., będzie dobrze jak im nie spłynie to co mają teraz,

    3 1 Cytuj
  • 20 sty 2012

    Byłem dziś w Myślenicach, pojeździłem, a warunki, jak na to co wokoło to całkiem nieźle. Dostałem nawet kupon za 5 zł do Koninek na wieczorną jazdę. Trzeba będzie się tam wybrać i skorzystać. Tylko jak najprościej tam dojechać???

    2 2 Cytuj
  • 20 sty 2012

    najprostsza droga to helikopter, niestety najdroższa. bilet na koninki masz, będzie trochę taniej

    2 3 Cytuj
  • 20 sty 2012

    Do Koninek najłatwiej samochodem. Jedziesz zakopianką skręcasz na Mszanę a w Mszanie na Niedźwiedź i dojeżdżasz do Koninek:) Od Mszany zaczynają się już drogowskazy więc trafisz na pewno:) Z Krakowa jeżdżą autobusy i busy ale nie wiem czy sie zatrzymują w Myślenicach

    4 Cytuj
  • 20 sty 2012

    Dzięki za szybką odpowiedź. Droga nie wygląda na skomplikowaną. Wybieram się w niedzielę, trzeba i tam sprawdzić warunki na stoku...

    2 1 Cytuj
  • 23 sty 2012

    dokładnie to wyglądało to w ten sposób, że dwóch się ścigało. pierwszy podciął kobiecie nogi, która się przewróciła, a drugi na nią najechał. Mąż kobiety wezwał policję. Sprawcy byli pod wpływem. Kobieta wylądowała w szpitallu ale z tego co wiem jej obrażenia nie były tak groźne jak piszą w artykule. Info pewne od goprowca, który udzielał pomocy.

    1 1 Cytuj
  • 23 sty 2012

    A czy w Myslenicach też będą obowiązywały te kupony co do Koninek za 5 zł?

    1 Cytuj
  • 23 sty 2012

    znalazłem kilka dobrych cytatów z innego forum a dot naszego wypadku:

    ~ja: Zero więzienia! Dożywotnia renta dla poszkodowanej w wysokości 1/2 średniej krajowej. Zakaz opuszczania kraju przez 15 lat. W przypadku migania się od pracy przepadek mienia, a w przypadku jego braku więzienie (choć to ostatnie ma najmniejszy sens). Niech bandyta pracuje i cały czas myśli, że pracuje na swoją ofiarę, a nie na wódkę dla siebie!

    Czekamy na pokazowy proces,aby dało to do myślenia na stoku,ale ten sam rodzaj również porusza się po naszych drogach.I dlatego nie jeżdżę na polskich stokach szczególnie tych łatwych,bo tam tego typu jest pełno.Starczy jechać kilka km.dalej i na Słowacji już są inni

    No tak , polak i alkohol , to cos nierozerwalnie zwiazane ze soba , jak Masajowe z dzidami . Nawet jezdzac na nartach polaczek musi byc nawalony .

    od kilku sezonów nie jeżdżę na narty...z powodu chamstwa,chamstwa Polaków...byłem dalej-w Czechach:to samo ,wystarczy jeden z Polski,żeby mieć zepsuty cały wolny czas na nartach...na Słowacji podobnie...nie chce mi sie próbowac jak to jest w Austrii...a nuz spotkam chama....????

    Powienien ponieść wszystkie koszty szpitalne i rehabilitacyjne /szkoda,że nie może ponieść bólu,który dotknął osobę poszkodowaną.

    - zgadzam się ze wszystkimi postami...

    2 1 Cytuj
  • 24 sty 2012

    A ja byłem dzisiaj na stoku i jestem bardzo zadowolony, zero kolejek warunki rano super tylko szkoda ze wasko;/

    2 1 Cytuj

Odpowiedz