Forum » Myślenice

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

  • 6 lut 2010

    Aprobo wybadku mezczyzna ktury uległ wypadkowi na stoku zmarł w szpitalu!!! :(

    Cytuj
  • 6 lut 2010

    SZOK! Byłem wtedy na nartach i po tym zdarzeniu widziałem tego chłopaka. Wyglądało na zwykłe wstrząśnienie mózgu.
    Kompletnie nic nie wskazywało na takie konsekwencje tego wypadku:(

    Cytuj
  • adzygmunt 6 lut 2010

    Kaski są szczególnie potrzebne na wąskim i stromym stoku. Szkoda każdego zdrowie i życia.
    Co teraz czuje jego rodzina? Niewyobrażalne!!!

    Cytuj
  • 6 lut 2010

    [quote]płacę pełne składki na ubezpieczenie zdrowotne i wszystkie inne, nie dostaję lewej wypłaty kasy do kieszeni, więc za swoje leczenie płacę i powinienem sam za siebie decydować czy mam jeździć w kasku na stoku, w pasach w samochodzie. Niech płacą Ci którzy pracują "na lewo" ' askładki płacą najmniejsze , albo żadne.[/quote]

    I co wolny człowieku, warto chojraczyć, warto marnować i narażać zdrowie bądź życie przez bute, i głupote.

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    znalazce kart prosze o kontakt na priva...
    z gory dziekuje

    Cytuj
  • Krystian 7 lut 2010
    Cytuj
  • 7 lut 2010

    Wszystkim--dzieki ktorym odzyskalem zgubione karty--serdecznie dziekuje-krusiek

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    [quote=krusiek napisał:[hr][quote]krusiek]Osobie--dzieki ktorej odzyskalem zgubione karty--serdecznie dziekuje-krusiek[/quote][/quote]

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    Krusiek to chyba bardzo kocha te swoje karty ;)

    Cytuj
  • adzygmunt 7 lut 2010

    Krusiek Ty to masz szczęście. Gdyby nie forum>>>
    Zaproś JĄ na herbatkę na górze. :)

    Cytuj
  • 8 lut 2010

    Adz--ciebie rowniez zapraszam--termin dowolny -ja sie dostosuje.....
    pogadamy na rozne tematy.........
    pozdrowienia dla calej"narciarskiej rodzinki""

    Cytuj
  • 8 lut 2010

    do Anii--wyglada ze nie wiesz o czym piszesz---pozdr....

    Cytuj
  • 8 lut 2010

    [quote=krusiek]do Anii--wyglada ze nie wiesz o czym piszesz---pozdr....[/quote]
    To był żart odnośnie twoich trzech powyższych pod rząd wpisów
    Ech... Krusiek trochę poczucia humoru

    Cytuj
  • 8 lut 2010

    a wszystko przez to-- ze nie umialem dwoch usunac --/podobno sie nie da--czy to prawda/--a ze te karty kocham -'''to tyz prowda'';...pozdrow

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    Jak jest z kolejkami na tym stoku? Np w sobote trzeba czekac do wyciagu?

    Cytuj
  • wiktor kielan 9 lut 2010

    Stok piekny! Warunki znakomite. Doświadczenie z ubiegłych lat procentuje. Zima sprzyja. Kolejki nawet w sobotę i w niedzielę niewielkie. Byłem w ostatnich dniach i jestem pod wrażeniem!

    Cytuj
  • 10 lut 2010

    boss
    złej baletnicy to przeszkadza...
    sprawa jest prosta jak komuś nie pasuje to niech nie jeździ. Ja uważam, że lepszej góry to w okolicy nie ma, gdyby jeszcze śniegu sypnęło jak w tamtym roku
    http://www.youtube.com/watch?v=CP3iPL6qGMs

    Cytuj
  • 10 lut 2010

    jak widac mozna miec rozne spojrzenie na przygotowanie stoku....
    nie wygladaja na nie zadowolonych..........
    ale to trzeba UMIEC....a nie na gladziutkim stoku bez muldek...
    ale raniutko w tym sezonie jest LUX---
    --- a troche juz na tych nartach jezdze---i tyle...pozdrow....

    Cytuj
  • 10 lut 2010

    No , ale nie każdy może tak raniutko...prawda? A po południu to jest już nie tak LUX. ;)

    Cytuj
  • 12 lut 2010

    nie warunki sa przyczyna lecz umiejetnosci -BEZ OBRAZY !!!! ja jezdze rano i wieczor wiec cos moge powiedziec ;) ale jesli ktos narzeka na muldy to zapraszam na kotelnice !!! a potem pogadamy -szacunek dla wszystkich !!

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    http://www.pepsi.pl/konkurs/m.php?id=216 - można orzeźwić stację ;)

    Cytuj
  • 17 lut 2010

    Chłopiec który miał wypadek na stoku żyje i został wybudzony ze śpiączki farmakologicznej !! A ludzie tacy jak - he he -powinni zostać uśpieni ;)

    Cytuj
  • adzygmunt 17 lut 2010

    Jeśli to prawda to ja naiwnie uwierzyłem w treść posta. Lecz jak miałem sprawdzić rzetelność informacji? Dzwonić po szpitalach, rodzicach, znajomych?. To bardzo brzydko posyłać niesprawdzoną informację.
    Z drugiej strony, jest powiedzenie, że jeśli kogoś uśmiercono plotką, ten będzie żył sto lat. czego mu życzę oby w kasku był.
    Przypomniała mi się anegdota dot? zagadka: "wiadomości o mojej śmierci uważam za mocno przesadzone!
    Kto dopisze autora?

    Cytuj

Odpowiedz