Forum » Myślenice

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

  • Michał 20 lut 2009

    Ludzie o co tyle krzyku? Nie podoba się to nie musicie więcej przyjeżdżać myślę, że jak ubędą Wasze osoby to wyciąg nie zbankrutuję. Przecież w Małopolsce jest w czym wybierać jeśli chodzi o stacje narciarskie. Na pewno znajdziecie wyciąg na którym muldy się nie robią tylko nachylenie będzie takie, że nawet w dół będzie Was ciągnąć orczyk :)
    Nikt tego nie ukrywa Chełm to wyciąg dla narciarzy którzy umieją jeździć na nartach, nie koniecznie takich którzy umieją utrzymać równowagę ale na każdej muldzie się wywracają.
    Na Chełmie bywam średnio 2/3 razy w tygodniu w różnych godzinach stacja ma swoje plusy i minusy, dla mnie tych drugich prawie nie ma!

    Cytuj
  • 20 lut 2009

    [quote=Miit]Ludzie o co tyle krzyku? Nie podoba się to nie musicie więcej przyjeżdżać myślę, że jak ubędą Wasze osoby to wyciąg nie zbankrutuję. Przecież w Małopolsce jest w czym wybierać jeśli chodzi o stacje narciarskie. Na pewno znajdziecie wyciąg na którym muldy się nie robią tylko nachylenie będzie takie, że nawet w dół będzie Was ciągnąć orczyk :)
    Nikt tego nie ukrywa Chełm to wyciąg dla narciarzy którzy umieją jeździć na nartach, nie koniecznie takich którzy umieją utrzymać równowagę ale na każdej muldzie się wywracają.
    Na Chełmie bywam średnio 2/3 razy w tygodniu w różnych godzinach stacja ma swoje plusy i minusy, dla mnie tych drugich prawie nie ma![/quote]

    No ale się wysiliłeś chłopie.I co wynika z Twojej gadki? Niic.Każdy może wyrazić swoje zdanie.Wolność słowa nie? Każdy kto był na Chełmie wie jak sprawy się mają a twoja opinia też jest subiektywna jak innych forumowiczów.Nie ma znaczenia to dla jakich narciarzy jest ta stacja , umiejących jeździć czy nie , wywracających się na muldach czy nie. Przede wszystkim dla narciarzy , którzy mają kasę i to się liczy.

    Cytuj
  • 20 lut 2009

    No ale się wysiliłeś babo.I co wynika z Twojej gadki? Niic fiolka

    Cytuj
  • Michał 20 lut 2009

    [quote=:[hr][quote]Miit napisał]Ludzie o co tyle krzyku? Nie podoba się to nie musicie więcej przyjeżdżać myślę, że jak ubędą Wasze osoby to wyciąg nie zbankrutuję. Przecież w Małopolsce jest w czym wybierać jeśli chodzi o stacje narciarskie. Na pewno znajdziecie wyciąg na którym muldy się nie robią tylko nachylenie będzie takie, że nawet w dół będzie Was ciągnąć orczyk :)
    Nikt tego nie ukrywa Chełm to wyciąg dla narciarzy którzy umieją jeździć na nartach, nie koniecznie takich którzy umieją utrzymać równowagę ale na każdej muldzie się wywracają.
    Na Chełmie bywam średnio 2/3 razy w tygodniu w różnych godzinach stacja ma swoje plusy i minusy, dla mnie tych drugich prawie nie ma![/quote]

    No ale się wysiliłeś chłopie.I co wynika z Twojej gadki? Niic.Każdy może wyrazić swoje zdanie.Wolność słowa nie? Każdy kto był na Chełmie wie jak sprawy się mają a twoja opinia też jest subiektywna jak innych forumowiczów.Nie ma znaczenia to dla jakich narciarzy jest ta stacja , umiejących jeździć czy nie , wywracających się na muldach czy nie. Przede wszystkim dla narciarzy , którzy mają kasę i to się liczy.[/quote]

    Z tą kasą się nie zgodzę bo to jeden z tańszych wyciągów. Choć nie można powiedzieć żeby narciarstwo było tanim sportem :( niestety

    Cytuj
  • 21 lut 2009

    Miit to nie jest kwestia tylko muld tylko dobrej organizacji,i niestety jeżeli ludzie nie będą przyjeżdżać to wyciąg zbankrutuje i nie uratuje go to że ty akurat przyjeżdżasz tak często,zima jest krótka i w tym czasie trzeba zarobić na cały rok,a paru zapaleńców nie jest w stanie utrzymać dużej stacji

    Cytuj
  • 22 lut 2009

    Prawda jest taka, że narzekają tylko ci którzy jeździć nie potrafią i płaczą, że stok nie przygotowany,że lód,że muldy...itp. Za chwilę będą się skarżyć, że śnieg jest biały i dlaczego w lecie nie można pojeździć tylko na takim mrozie. Jeździłem tam w tym tygodniu codziennie i jestem bardzo zadowolony, a takich malkontentów to miałem ochotę z krzesełka zrzucać (i tak chyba powinno się robić).Po wyjechaniu na górę wszystko się jednak wyjaśniało, gdy widziałem jak taki pajac jedzie od siatki do siatki i mało co jednemu i drugiemu brakuje,żeby narty do nawrotu odpinać.
    Sprawa jest prosta - nie umiesz jeździć to się tu nie pchaj i nie w ku...aj innych.

    Cytuj
  • 22 lut 2009

    Silwio .Prawd zawsze jest wiele.A tym razem Twoja prawda to w połowie gó..o prawda. Ja jeżdżę na nartach całkiem dobrze i nie zgodzę się z Tobą, że narzekają tylko ci co nie potrafią jeździć.Mam prawo wyrazić swoją dezaprobatę dla warunków jakie panują na danej stacji.( patrz posty wcześniej)Owszem nikt mnie nie zmusza do jeżdżenia właśnie tam ale też nikt mi nie może tego zabronić i jeśli coś jest nie tak to o tym mówię. W jednym mogę się z Tobą zgodzić; wkurzające jest to , że pchają się na takie trudniejsze stoki osoby nie umiejące kompletnie jeździć i plątające się pod nogami jak pelęgatory!(są przecież ośle łączki)Zazwyczaj takie osoby stwarzają spore zagrożenie przecinając stok na całej szerokości lub zatrzymując się w najmniej odpowiednim miejscu nie mówiąc już o takich co idą na żywioł czego konsekwencją jest "uprowadzenie" przez narty. No ale cóż, każdy ma prawo ślizgać się gdzie chce i jak chce - przecież za to płaci.Nam pozostaje mieć to na uwadze i albo jeździć między początkującymi albo zmieniać miejsca białego wspaniałego, szaleństwa na inne.Pozdrawiam.

    Cytuj
  • 24 lut 2009

    renaw--zmienic miejsce szalenstwa na inne....
    najlepiej na siepraw i tam probowac NARZEKAC...pozdrawiam

    Cytuj
  • 24 lut 2009

    Sam sobie jedź do Sieprawia.Ja znam lepsze miejsca a Siepraw jest ostatnim do , którego bym pojechała.

    Cytuj
  • 24 lut 2009

    renaw pewnie jezdzisz z górki obok kościółka albo z Plebańskiej.

    Cytuj
  • 24 lut 2009

    Sądzę ciebie według siebie co?

    Cytuj
  • 24 lut 2009

    renaw - nic dodać, nic ująć - STRUŚ NA ŚNIEGU :)))

    Cytuj
  • 1 mar 2009

    [quote]renaw - nic dodać, nic ująć - STRUŚ NA ŚNIEGU :)))[/quote]

    Młody jesteś to i strusia na śniegu pewnie nie widziałeś :)

    Cytuj
  • 2 mar 2009

    Witam byłem na stoku w niedziele warunki dobre śnieg do polowy stoku zmrożony fajny od połowy w dól robił sie juz mokry póki co brak przetarć i takich innych :) Żero kolejek do wyciągu nie kapało z podpór pomimo odwilży. Radze sie tam wybrac po już wkrótce zima nas pożegna i pozostanie niedosyt że tak mało pojeździliśmy sobie na nartach a warto bo warunki dobre. :) :)

    Cytuj
  • 2 mar 2009

    Święta prawda, trzeba korzystać póki są warunki bo będzie brakować jazdy po sezonie. Jeszcze jakiś delikatny powrót zimy na przyszły tydzien zapowiadają.

    Cytuj
  • 7 mar 2009

    HALO !!!
    Oddajemy swój głos w konkursie "na najlepszą stacje narciarską w Małopolsce" na Chełm.To już końcówka konkursu, a myślę że im się to należy.
    Udowodnijmy, że są osoby zadowolone z tego stoku.

    Cytuj
  • 8 mar 2009

    A może ktos dać linki gdzie to można głosowć !!!!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 12 mar 2009

    Wielka obniżka cen w Myślenicach teraz to sie jeździ prawie za darmo !!!!!

    http://www.zima.zarabiesport.pl/pl_,cennik.php

    !!!!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 12 mar 2009

    Chyba się tam jutro wybiorę ;)

    Cytuj
  • 26 mar 2009

    Koniec marca a warunki na Chełmie - palce lizać!

    Cytuj
  • 27 mar 2009

    wreszcie pod nosem mamy warunki na sport i przestańcie jojcyć...

    Cytuj
  • 27 mar 2009

    WESELNY to chyba pomylił gastronomię z narciarstwem.Ha.Ha

    Cytuj
  • 12 kwi 2009

    NO i momy koniec sezonu do nostepnego rozu hej !!!

    Cytuj
  • 13 kwi 2009
    Cytuj

Odpowiedz