Forum » Myślenice

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

  • adzygmunt 27 mar 2010

    Corleone. Zapominam o sprawie. Zresztą, nawet gdybym nie napisał "zapominam", to i tak zdarzyłoby się to bez mojego świadomego udziału! :)
    Krusiek masz zmartwienie, dzisiaj padało!

    Cytuj
  • 27 mar 2010

    Irytuje mnie śnieg na Chełmie , wiosna w pełni a tu śnieg widoczny prawie z każdego miejsca w mieście , taki mały dysonans zmysłowy .
    Nie żebym miał coś przeciwko narciarzom ale irytujący ten śnieg mimo wszystko

    Cytuj
  • 27 mar 2010

    Irytuje mnie wiosna na dole. Warunki narciarskie super, a tam jakieś trawsko się zieleni.

    TRAGEDIA

    Cytuj
  • 28 mar 2010

    jedni duzo pisza --drudzy duzo jezdza---i tyle....
    niedowiarkow zapraszam na stok-by sami uwierzyli.
    wlasnie wrucilem.../deszczyk wczorajszy adz byl w trzemesni na stoku niezauwazalny/--a w karczmie pyszna kiszka....

    Cytuj
  • 28 mar 2010

    no i krusiek na stoku -szacunek !!! pozdrowienia

    Cytuj
  • adzygmunt 29 mar 2010

    Gość k - lepsza byłaby "krwawa mary" /tak sobie konfabuluję/, to i to jest prawie czerwone. Prawie a jaka różnica!!!
    "adz nie ma deszczyku, a w trzemesni jest niezauważalny" :P

    Cytuj
  • 29 mar 2010

    co ma stok do karawany????
    a no to ze ja dzisiaj /jak zwykle/przedpoludnie spedzilem na nartach na chelmie..
    a niedowiarkow namawiam na odwiedziny--bez wgledu czy w trzemesni pada deszcz..
    na gorze sloneczko--a warunki niezle---pozdr........

    Cytuj
  • adzygmunt 29 mar 2010

    Krusiu, ma się tak: "Gupi" nie jestem. Forumowicze piszą a Krusiek jeździ!!!:P
    Bo kto obszczekuje co?

    Cytuj
  • 29 mar 2010

    Szkoda, że tak ciepło się zrobiło, bo biedny śnieżek, tak pracowicie utworzony topnieje w oczach, ale i tak nasz stok choć nisko położony to wygląda lepiej niż wiele innych, które już padły wskutek ocieplenia. Niestety (dla narciarzy) prognozy sa nadal bardzo wiosenne. Dziś widziałem około południa że wyciąg stał ale za to pracował ratrak przesuwając śnieg i zasypując dziury w stoku. Widocznie sezon się jeszcze nie kończy i może co pośmigamy jeszcze pomimo panującej wokoło wiosny?

    Cytuj
  • 30 mar 2010

    adz. nie tylko krusiek szaleje jest nas więcej !!!! "armia białego szaleństwa walczy aż do końca " ;) a coś widzę ze adz.już odpuścił noooo nieładnie nieładnie !!! a koniec jeszcze nie odtrąbiony !! pozdrawiam !!!!

    Cytuj
  • 30 mar 2010

    Tez bym pośmigał, bo widzę, że wyciąg działą i kogoś kto zjeżdżał ? może Krusiek?:) Myślę, że wartałoby odblokowac kamerkę, bo nie wszyscy mają widok z okna na stok tak jak ja i jak zobaczą że jeszcze działa to może wpadną pośmigać:)

    Cytuj
  • 31 mar 2010

    już działają !!!! mała awaria internetu , ale wczoraj goście już naprawili .dziś pogoda trochę do du... ale się kręci !! pozdrowka

    Cytuj
  • 31 mar 2010

    Zawsze rajcowała mnie taka wiosenna jazda. Kiedyś miałem nawet takie specjalne stare dechy i kiedy zdarzyło się przejechać czasem po trawie czy nawet kamieniu to nie było człowiekowi szkoda. Mój rekord w Polsce to ...18 czerwca na Kasprowym! Widzę ze na naszym stoku w wyniku nieubłaganej wiosny pomału jeździ się slalomem między przetarciami. Może jutro uda mi się wpaść na "czekoladową" jazdę na Chełm:)

    Cytuj
  • 31 mar 2010

    czy to jest czekolada w karczmie???
    a o ktorej godzinie

    Cytuj
  • 31 mar 2010

    mam nadzieję, że też w karczmie a nie na stoku:) hehe

    Cytuj
  • 1 kwi 2010

    z czekoladą w karczmie to bym troszkę się wstrzymał ,bo z dniem dzisiejszym skończyła się umowa dzierżawcy karczmy - to nie żart prima aprylisowy -więc dziś z jakimś żarełkiem może być problem. pozdrowka !!

    Cytuj
  • 1 kwi 2010

    do walkera---no ijak z ta czekolada....karczna w zamknieciu a na stoku nie tak zle..a nawet bardzo dobre....
    podtwierdzila to "konkurencja" ze sieprawia..fajnie bylo........

    Cytuj
  • 2 kwi 2010

    ZDROWYCH RADOSNYCH I POGODNYCH ŚWIĄT !!!! A może jeszcze w sobotę i poniedziałek na narty !!!

    Cytuj
  • 2 kwi 2010

    Cześć Kruśku. Byłem w prima aprylis 1 kwietnia i było rzeczywiście pięknie. Wylądowałem końcu na herbacie, bo faktycznie nic więcej panie w tym dniu nie miały w związku ze zmianą ajenta karczmy. A my... pewnie się gdzieś minęliśmy na stoku:) Szkoda że w obecnym forum nie ma albo nie zauważyłem tzw. "priva" czyli możliwości prywatnego wymienienia poczty między forowiczami, to byśmy się umówili. Zaraz wrzucę linki do fotorelacji z 1 kwietnia

    Cytuj
  • 3 kwi 2010

    Na upartego można jeszcze pojeździć, ale drodzy narciarze nie narzekajcie, zima była dłuuuga i piękna ;)

    Cytuj
  • 3 kwi 2010

    dzisiaj bylo wysmienicie...
    stok jak stol bilardowy...
    sloneczko,gladziutko ,twardziutko..czy moze byc lepiej....
    wesolego alleluja dla wszystkich "ze stoku"--szkoda ze koniec jazdy sie zbliza......

    Cytuj
  • 3 kwi 2010

    Potwierdzam. Dziś było wspaniale i co najważniejsze CICHO ?/no music!/ Najfajniej gdyby święta trwały cały rok i wtedy z racji szacunku dla świąt słuchać by można śpiewu wiosennych ptaków i szumu drzew podziwiając piękno tamtejszej naszej okolicy. Naprawdę myślę że tego oczekują ludzi którzy tam przyjeżdżają na łono natury. Warunki jak na ta porę super i tu mega ukłon dla gestora. Zrobiłem wczoraj mały internetowy przegląd warunków na innych stokach i okazuje się że wszystko niemal już padło. Jeździ tylko Gąsienicowa (Goryczkowa zamknięta z braku śniegu), i jak to zwykle Białka i na tym praktycznie niemal koniec. No i nasz stok! To rzeczywiście niesamowite. Od kilku tygodni wiosna i to na całego a u nas się jeździ. Do ok 14 ej bardzo dobre warunki. Ludzi w sam raz czyli mało.

    Cytuj
  • 3 kwi 2010

    Ukłon należy się pracownikom którzy śnieżyli i dbają o stok !!! Rozmawiałem z nimi kilka razy i wiem co to znaczy przygotować stok by ktoś jeszcze mógł się cieszyć jazdą . Walker - jeżdżą jeszcze kluszkowce !!!

    Cytuj
  • 4 kwi 2010

    Kluszkowce to tez doświadczeni fachowcy od śnieżenia. Kiedyś jeździłem tam 22 kwietnia! Tez niewysoko położona górka a sezon maja jeden z najdłuższych. Z tego co widziałem to jeszcze jeździ chyba Jurgów i Szymoszkowa. Ale wracając do naszego stoku to miałem ogromną ochotę wybrać się jutro ale trochę zniechęca mnie meteogram: http://new.meteo.pl/ -trzeba odszukać woj. młp. i potem Myślenice. Wizja niezbyt zachęcająca. Choć szykuje się spadek temperatury i nawet śnieg z deszczem pojutrze. No cóż kwiecień plecień. Nie miałbym nic przeciwko gdyby trochę przysłowiowej zimy na moment wróciło:) Boję się że szykujący się spory opad deszczu może zaszkodzić naszemu jak dotąd spokojnie topniejącemu stokowi.

    Cytuj

Odpowiedz