Forum » Myślenice

Nie dla samorządowej prasy???

  • 30 sty 2010

    co z tym tematem?
    co z pcimiokiem?
    "ewoluował" i pisze pod innym nickiem?

    Cytuj
  • 30 sty 2010

    Ten temat to niemy protest przeciwko istnieniu prasy samorządowej.

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    Gazeta Myślenicka jakoś jeszcze nie upadła chociaż niektórzy tego chcieli. Ja tam nie mam nic do Gazety Myślenickiej niech istnieje.

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    Apropo gazety myślenickiej to jestem bardzo rozczarowany ostatnim wydaniem. Za mało zdjęć burmistrza.

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    Teraz już lepiej.

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    A mnie się podoba fotka starosty i całej świty tj. 5 osób, które przekazują jeden laptop policji. Następna Orkiestra Świątecznej Pomocy :-)Że też Sedno tego nie wyłapało?A swoją drogą z tych dwóch gazet najlepiej pali się Sedno.

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    Czego to się nie robi, żeby zaistnieć w lokalnej prasie :D

    Kupili laptoka na promocji i podarowali pałkerom, żeby się uczyli na kompie...

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    [quote]A mnie się podoba fotka starosty i całej świty tj. 5 osób [/quote]

    Podobno w następnym numerze będzie rozkładówka na papierze kredowym.

    Cytuj
  • adzygmunt 25 lut 2010

    Kredowym? rozczarowujesz mnie, to kupię w papierniczym na rynku.
    Gdyby tak w mennicy na czerpanym i jeszcze w nominale 500 PLN jak 5 osób to rozumiem. ! :O

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 25 lut 2010

    Któren nie poczytał jeszcze z rana Gazety ten nieh pobierzy do kiosk.
    Jak pięknie Pan Stanisław odpur dał!
    To nie do ówierzenia kiedy się tyle wyczekało w cierpiliwości asz w końcu zaregaowano! Opisało się to i ów gdzie Pan redaktor Maciej, bes podania nazwisk, spułpracował i przyjmował piniądz a teraz pisze do zapszepaszczenia!
    A Pan Półtorak gdzie wymieniono nazwisk, w pełnej nieprawdzie! I to napisał sam Pan Stanisław gdzier jurz nastąpił kres cierpliwości i w stopieniu nerw gdy wcześniej atakowano jego sam!
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    GM pozwoliła się wypowiedzieć przedstawicielom prywatnych przewoźników tak znienawidzonych przez PKS,nie wierzę że to zmiana "polityki jakby komunikacyjnej" ale że rok wyborów to należało pozwolić na wypowiedź drugiej stronie.
    Cyt.Jak pięknie Pan Stanisław odpur dał!,i dlatego jak nigdy nie kupuję GM dziś zrobiłem wyjątek.

    Cytuj
  • Remigiusz Półtorak 4 mar 2010

    Post został zamieszczony dwukrotnie, zatem tutaj zostanie usunięty, a znajduje się pod linkiem
    http://www.miasto-info.pl/forum/temat257s62
    Administrator

    Cytuj
  • 4 cze 2010

    rolex replica add your personality if you wear the right accessories of your choice. A replica watches on your wrist depicts your personality. This is one fact that goes without saying and therefore, we try to make sure that we buy the best accessories that are available in the market. But when you too concerned about style, you are inclined to forget the cost that is together with it. However, now with rolex
    rolex watches
    omega watches any one can actually get stylish and that also without spending too much money. By wearing rolex replica on your wrist, you can easily grab attention of everyone. Just wear fake rolex and see how people will be magnetized with you by spending very less.

    Cytuj
  • 4 cze 2010

    [quote=cyrk]Ja sobie wyobrażam że niezależność oznacza to, że nie muszę z nikim konsultować zawartości gazety i wyobraź sobie, że rzeczywiście nie muszę. Oczywiście poza kolegami piszącymi. Poza tym prywatny właściciel tytułu ma znacznie mniej zobowiązań wobec tzw. estabiliszmentu niż publiczny, no chyba że ma parcie na kasę. Oczywiście masz również trochę racji w tym, że postrzegasz wszystkie rzeczy w postulacie doskonałości jako utopie, lecz bez pewnej dozy idealizmu, to nawet byś się Drogi Pcimioku nie urodził. Cóż nawet Ty nie jesteś doskonały, choć pewnie takim wyobrażali sobie Ciebie Twoi rodzice, kiedy obdarzali Cię życiem.
    pozdrawiam i dziękuję za uprzejme wykłady[/quote]

    Cytuj
  • 4 cze 2010

    [quote=Luna]Do Witroz,

    SEDNO pisało o różnych inicjatywach i przedsięwzięciach wartościowych osób np: o NRW czyli o organizacji "Na Własną rękę", o inicjatywach pracowników Domu Greckiego, o Amatorskim Teatrze im. Kardynała Wojtyły (przy MOKiS), o Ogólnoposkich Warsztatach Gospel w Sieprawiu, o inicjatywie pracowników Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Myślenicach, którzy zdobyli środki unijne na atrakcyjne zajęcia dla młodzieży i dorosłych znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej (projekt FENIX). I to wszystko co wymieniłam to jest z ostatnich dwóch numerów. Nie wiem skąd Twoje przekonanie, że to krytyczna gazeta. Ja nie mam takiego wrażenia. Dla jednych szklanka jest w połowie pełna, dla innych w połowie pusta...[/quote]

    Cytuj

Odpowiedz