Forum » Myślenice

najlepszy ciucholand w myślenicach:)???

  • 29 sie 2012

    a kiedy na 3-maja jest new towar?

    Cytuj
  • 30 sie 2012

    Szperaczka szłam wczoraj specjalnie koło kodaka na reja ale żadnego PEWEXU tam nie widziałam;/
    A na 3 maja otwiera się 3 września i wszystko bedzie po 3 zł;)

    Cytuj
  • 30 sie 2012

    Właśnie byłam tam i wydaje mi się , że za kurteczkę cienką 60 zl to za dużo jak na sklep z używaną odzieżą

    [quote=gość: mariolaolo] tez tam byłam na przeciwko starego kina na 3 maja i tez kupiłam sukienke za 30zł i płaszczyk z H&M za jedyne 60 zł piękny :) fajnie ze coś takiego otworzyli bo są orginalni nie tak jak te wszystkie szmateksy po 2 zł a nic człowiek nie kupi bo istne dziadostwo [/quote]

    5 2 Cytuj
  • 30 sie 2012

    No właśnie trochę dużo, mi też zawsze kojarzy się , ze na ciuchach to ma być tanio- rzadko chodzę - nie znam się

    3 Cytuj
  • 30 sie 2012

    [quote=gość: karolinak] Szperaczka szłam wczoraj specjalnie koło kodaka na reja ale żadnego PEWEXU tam nie widziałam;/
    A na 3 maja otwiera się 3 września i wszystko bedzie po 3 zł;) [/quote]

    W którym miejscu bedzie ten nowy ciuchland gdzie wszystko po 3zł????

    Cytuj
  • 30 sie 2012

    Koło mleczarni;)

    Cytuj
  • 30 sie 2012

    Nie orientuje sie ktoś może czy w którymś z ciucholandów można sprzedać ciuszki ? nawet po 2 zł?

    Cytuj
  • 31 sie 2012

    karolinak ten na reja , jak patrzysz na kodaka, masz go przed sobą do drzwi obok po prawej stronie schodkami w dół ;)

    wewew na 3 maja to jest lokal zaraz obok betanii tam gdzie dawniej były kominki, rolety i w dzień otwarcia wszystko będzie po 3 zł ;)

    Cytuj
  • 31 sie 2012

    Tromirka widziałam komis dziecięcy idąc od Reja w stronę dworca tą jednokierunkową uliczką.
    Jest po prawej stronie zaraz za 2 zakrętem
    Szperaczka dzięki!A to jest ten kodak na przeciwko szkoły podstawowej?

    Cytuj
  • 31 sie 2012

    [quote=gość: karolinak] Koło mleczarni;) [/quote]

    ale tam jest kilka...
    to bedzie jakis nowy czy któryś sie reorganizuje...
    jak wiesz cos wiecej to napisz...

    Cytuj
  • 31 sie 2012

    wewew tak jak pisała szperaczka lokal zaraz obok betanii:)
    jest już zrobiony szyld PEWEX i pisze ze 03.09 otwarcie wszystko po 3 zł;)

    Cytuj
  • 31 sie 2012

    ożesz...
    ale tam na tego 3 go maja robi sie ulica szmateksowa.....
    ;-)
    powinni nazwe zmienic hehehe

    Cytuj
  • 31 sie 2012

    hahahah:D

    Cytuj
  • 1 wrz 2012

    karolinak nie na przeciwko szkoły podstawowej, jak idziesz od ronda w strone rynku to po lewej jest duży ogrodniczy a po drugiej stronie ulicy jest kebab, sklep z meblami, PEWEX i Kodak,
    a te na 3-maja wszystkie mają różne chore ceny jak na ciuchy z drugiej ręki więc dobrze jak im zrobią małe zamieszanie cenowe...:D a i towarek fajny, jak szperałam w tym pierwszym to napotkałam takie firmówki jak boss, zara, H&M, american eagle ,GAP, abercrambie, lacoste, ralpf lauren, versace... można coś "wyszperać" :D

    1 Cytuj
  • 1 wrz 2012

    szperaczka dziękuję teraz już wiem dokładnie gdzie to:P

    Cytuj
  • 1 wrz 2012

    a o której to otwarcie?

    Cytuj
  • 1 wrz 2012

    o 6:30 takze wstawaj zebys zdązyła.... musisz byc pierwsza pod drzwiami

    3 2 Cytuj
  • 1 wrz 2012

    szperaczka to właścicielka chyba tak zachwala te sklepy pewex, bo ja byłam dwa razy na Reja w i niestety nic ciekawego rzeczy takie sobie, podobne jak w innych żadna rewelacja.

    5 1 Cytuj
  • 1 wrz 2012

    Żadna właścicielka tylko normalna klientka chodząca po wszystkich tych ciuchlandach, a zachwalam bo mnie się akurat podobają ciuchy jak i ich ceny, nie widze w tym nic dziwnego...

    3 7 Cytuj
  • 14 wrz 2012

    Byłam dziś w nowo otwartym ciucholandzie na rynku pod arkadami "szafa". I jestem naprawdę POZYTYWNIE ZASKOCZONA, nareszcie ktos wpadł na pomysł otwarcia nowoczesnego ciucholandu który bardziej przypomina butik niż oklepany dobrze nam znany śmierdzący lumpeks. Odzież bardzo dokładnie wyselekcjonowana, na wieszakach same perełki znanych firm, zapach cudny, nawet taki szczgół jak metki z cenami został przemyślany.Pomieszczenie czyste,pachnące na ladzie kwiaty i artystyczne "obrazy" na ścianach.
    No i cenowo rewelacja!!Gratuluje pomysłu włascicielce, ja na pewno będę stałą klientką!:-)

    6 6 Cytuj
  • 15 wrz 2012

    Nie wiedziałam ze tam jest ciuchland. Ale mamy tych ciuchlandów ufff

    2 Cytuj
  • 16 wrz 2012
    kim napisał/a:

    Byłam dziś w nowo otwartym ciucholandzie na rynku pod arkadami "szafa". I jestem naprawdę POZYTYWNIE ZASKOCZONA, nareszcie ktos wpadł na pomysł otwarcia nowoczesnego ciucholandu który bardziej przypomina butik niż oklepany dobrze nam znany śmierdzący lumpeks. Odzież bardzo dokładnie wyselekcjonowana, na wieszakach same perełki znanych firm, zapach cudny, nawet taki szczgół jak metki z cenami został przemyślany.Pomieszczenie czyste,pachnące na ladzie kwiaty i artystyczne "obrazy" na ścianach.
    No i cenowo rewelacja!!Gratuluje pomysłu włascicielce, ja na pewno będę stałą klientką!:-)

    a kiedy tam jest dostawa?

    1 Cytuj
  • 16 wrz 2012

    A moja znajom złapała grozną chorobe skórną.Coś w rodzaju wysypki,ale taką z bąblami ropnymi.Coś ohydnego...Strasznie sie męczyła bidulka.Wydała mase kaski na lekarzy i różnego rodzaju maści i leki,ale wcale nie pomagało.Dopiero udało jej się znalezć dobrego lekarza od chorób skórnych za Krakowem,który ja wyleczył .Okazało sie, ze prawdopodobnie została zarażona przez wesz odzieżową!!!.Często robiła zakupy w "ciuchlandach" i własnie zakażona odzież mogła byc przyczyną choroby.Pewności oczywiście nie ma,ale teraz bardzo uważa gdzie kupuje i z tego co mówiła zakupy robi teraz mniejsze-))))ale rzeczy kupuje raczej nowe....

    5 1 Cytuj
  • 21 wrz 2012

    Ciucholand na osiedlu przy ulicy Pardyaka przebija wszystkie ciucholandy w Myślenicach:-)
    Kurtka skórzana jedyne 220 zł, kurtka z PRIMARKA która kupiłabym w UK za 10 funtów u nich 87 zł , kiecka elegancka jedyne 90 zł:-D Chyba ktos tam zapomniał że handluje UŻYWANYMI ciuchami...

    6 2 Cytuj
  • 21 wrz 2012

    Dokładnie , tez tam widziałam fajnych parę rzeczy ale cena.....dołożę 20 zł i będę mieć nowe ze sklepu

    2 2 Cytuj

Odpowiedz