Forum » Myślenice

najlepszy ciucholand w myślenicach:)???

  • 5 cze 2012

    a sa wieszaki czy kosze? dziecięce ciuchy mają?

    3 Cytuj
  • 5 cze 2012

    są wieszaki bardzo ładnie wszystko posegregowane i opisane gdzie co jest,osobno rybaczki,osobno spodnie super wszystko posegregowane,dziecięce w osobnym pomieszczeniu i stoi kosz z butami tak jak w sklepie nad lisem.

    1 2 Cytuj
  • 5 cze 2012

    Fakt wszystko ładnie posegregowane , nie namieszane w jednym koszu jak wszedzie. Tylko przymierzalni nie ma :]

    1 2 Cytuj
  • 5 cze 2012

    JA byłam w tym nowym ciucholandzie tam gdzie dawniej była galeria dziecięca i szczerze to są polskie ciuchy , nie wiem skąd oni biorą towar ale jakośc bardzo marna cena wysoka , brak markowych rzeczy typu GEORGE , NEXT, H&M ..... ja jednak wolę iść do mniejszych ciuchoandów i kupić rzecz ktora wcześniej nie leżała w pojemniku na odzierz ..........

    8 5 Cytuj
  • 5 cze 2012

    Dziady to dziady!!

    3 5 Cytuj
  • 5 cze 2012

    Racja dziady to dziady ale w porządnym cicholandzie można ubrac sie w ciuchy z najwyższej pułki za małą kasę !!! w dzisiejszych czasach kiedy nasz "ukochany" rząd funduje nam coraz wyzsze podatki ubieranie sie w ciucholandzie jest naprawde dużą oszczędnością !!!

    12 1 Cytuj
  • 5 cze 2012

    Gdzie jest ul.Gałczyńskiego? Chodzi mi o ten nowy dyskont..

    3 Cytuj
  • 5 cze 2012

    Czarna moim zdaniem ne warto ten sam towar co u Lisa na górze czyli "śmietnikowe bety "

    3 3 Cytuj
  • 5 cze 2012

    nie warto iść na te szmaty z dyskontów dziady okropne lepiej wspierać mniejsze ciuchlandy które nabywają towar z hurtowni a nie jak lis czy dyskont z gałyńskiego z pojemnikow na odzież

    4 1 Cytuj
  • 6 cze 2012

    Ja ostatnio wpadłam na nowy ciucholand, koło policji,super ciuchy tylko wycenione wszystko ,ale można niezłe rzeczy kupić prawie sama młodzieżówka,jeszcze rajstopy nowe dobrej firmy dostałam gratissss!!!!pozdrawiam panią Krysię!!!

    2 1 Cytuj
  • 6 cze 2012

    [quote=gość: benten2] nie warto iść na te szmaty z dyskontów dziady okropne lepiej wspierać mniejsze ciuchlandy które nabywają towar z hurtowni a nie jak lis czy dyskont z gałyńskiego z pojemnikow na odzież [/quote]
    ZGADZAM SIE !!! MNIEJSZE CICHOLANDY GÓRĄ !!!!!

    7 1 Cytuj
  • 13 cze 2012

    a ja byłam w ciucholandzie w rynku.. ale syf, drogo, ciuchy brudne, obsługa nieuprzejma, szczegulnie właścicielka taka paniusia

    7 5 Cytuj
  • 13 cze 2012

    [quote=gość: kazia] a ja byłam w ciucholandzie w rynku.. ale syf, drogo, ciuchy brudne, obsługa nieuprzejma, szczegulnie właścicielka taka paniusia [/quote]
    Paniusia jak się patrzy i szmaty sprzedaje hahaha, a ceny wygórowane, towar przebrany nic szczególnego.

    5 4 Cytuj
  • 13 cze 2012

    potwierdzam w tym nowym na gałczyńskiego niby wszystko elegancko na wieszakach ale beznadziejne ciuchy! tylko rozmiary 38 - 42 i sztuczne materiały, mało bawełny

    4 1 Cytuj
  • 13 cze 2012

    [quote=gość: kazia] a ja byłam w ciucholandzie w rynku.. ale syf, drogo, ciuchy brudne, obsługa nieuprzejma, szczegulnie właścicielka taka paniusia [/quote]
    a w którym na rynku bo jest tam kilka , angielska szafa i tam w tej uliczce koło wójcika też jest :)

    2 3 Cytuj
  • 14 cze 2012

    najlepsze to cucholandy firmy Wtórpol - dramat uważajcie na nie

    7 Cytuj
  • 14 cze 2012

    No, wszystko w Pana rękach. Niech Pan poda irmonfację gdzie trzeba (chyba Śniadkowi, w tej chwili on jest przewodniczącym Solidarności), a na pewno zrobią z tym porządek. Może nawet Michnik ze swoim organem się przyłączy, bo on przecież też musiał oddać "znaczek". Przy okazji, piękny cytat. Niech Pan jednak -- jeśli mogę poradzić -- nie czyta JPII; dla Pana -- strata czasu. A żeby "podeprzeć" takie tekściki lepszy jest Jezus z Wikipedii. Większy kaliber. Na pewno pisał coś o solidarności... W drugiej kolejności Apostołowie... JPII dopiero potem.

    7 Cytuj
  • 7 sie 2012

    Mój najlepszy ciucholand jest koło Jarko na przeciwko Konika .I jest tam bardzo miła Pani Ewa .Polecam Najgorszy jest ''DYSKONT'' nie na widzę Najgorszy ciucholand jest koło ''GRILL EWKI''

    2 5 Cytuj
  • 8 sie 2012

    Usłyszana rozmowa starszej kobiety z ekspedientką .Ciucholand- "Stokrotka - II Osiedle. Cytuję dosłownie.. Starsza Kobieta pyta, czy dostanie żakiet na siebie. Po chwili ekspedientka mocno zachwala walory ubranego żakietu i efektowność wyglądu starszej Pani.. dodając nieco ściszonym głosem, że żakiet potrzebuje lekkich poprawek u krawcowej.." To nic.. to nic.. oddam do krawcowej"..- to ja wezmę.. Ile płacę? - pada pytanie. I tu uwaga! Myślałam, że zesłabnę.. Otóż za używany żakiet ekspedientka bez zmrużenia oka zażyczyła sobie od starszej pani 40 złotych..Wpadałam tam czasami, ale to co usłyszałam.?. koniec odwiedzin w Stokrotce..

    7 2 Cytuj
  • 9 sie 2012

    te nowe panie na osiedlu kolo stokrotki nie mile.

    2 Cytuj
  • 16 sie 2012

    czy ktoś wie kiedy są dostawki towru w robanie koło galerii?

    Cytuj
  • 16 sie 2012

    idz zapytaj a nie tu pytaj

    Cytuj
  • 17 sie 2012

    Ostatnio byłam w nowo otwartym sklepie "PEWEX" na reja obok Kodaka. Ta nazwa przyciągnęła moją uwagę ;) No i się okazało, że sklepik dobrze zaopatrzony, pełno fajnych perełek no i ceny bardzo atrakcyjne nie tak jak wyżej "klientka ciucholandii" opisuję o jakichś chorych cenach tylko od dnia dostawy w pn wszystko za 7zł i z dnia na dzień złotóweczkę taniej!! Akurat trafiłam na pt i zabrakło mi rąk na reklamówki a dzieciaki zaopatrzyłam do końca roku chyba w ubranka :D
    Podobno otwiera się kolejny gdzieś na 3-maja.

    3 7 Cytuj
  • 28 sie 2012

    ja ostatnio byłam w nowo otwartym ciuchlandzie na 3-go maja na przeciwko Domu Parafialnego maja śliczne rzeczy sukienki nowe z H&M zara itp. kupiłam sobie cztery sukienki i zapłaciłam 120 zł jestem bardzo zadowolona i od tej pory jestem stała klientką POLECAM !!!!!!!

    6 1 Cytuj
  • 28 sie 2012

    tez tam byłam na przeciwko starego kina na 3 maja i tez kupiłam sukienke za 30zł i płaszczyk z H&M za jedyne 60 zł piękny :) fajnie ze coś takiego otworzyli bo są orginalni nie tak jak te wszystkie szmateksy po 2 zł a nic człowiek nie kupi bo istne dziadostwo

    4 1 Cytuj

Odpowiedz