Forum » Myślenice

najlepszy ciucholand w myślenicach:)???

  • 12 maj 2012

    a ja bardzo lubie chodzic do tego nad lisem,tanio i fajne ciuszki oczywiście nie zawsze,ale sweterek reserved jak nówka za 7zł gdzie w sklepie firmowym musiałabym dac pewnie 60,70 zł to chyba jest różnica.

    1 Cytuj
  • 12 maj 2012

    ej wy nie wiecie ale lis to tylko jest ajentem WTÓRPOLU który otwiera dwa nowe sklepy w myślenicach... właśnie prowadzi rekrutację w na nowych ajentów...
    nawet kartka w sklepie u lisa pisze... lis jest ajentem a wtórpol dostarcza mu regularnie towar
    lis dostaje za to wynagrodzenie

    3 Cytuj
  • 13 maj 2012

    Jak to ludzi którzy chodzą do ich sklepów nie razi że kupują ubrania które niedawno wrzucili do kontenera z ciuchami z myślą że to dla biednych!? Nie mówie już o beszczelności wtórpolu i ajenta którzy otwierają kolejne takie wielkie sklepy niszcząc małe ciechlandy gdzie jest to ich jedyne zródło dochodu i z tego utrzymują rodziny!! to skandal. Wygrywają przetargi na te ubrania maja je za pół darmo wystawiają za 5 zł do 13 zł ciuchy gdzie zwykły człowiek jadąc do hurtowni odzieży płaci często 10 zł do 13 zł za sztuke i musi nałożyć swoją marże! Osoby prowadzące sklepiki są załamane nic nie mogą zrobić i zastanawiają sie co z nimi będzie i w tym jestem ja brak słów i brak nerwów łez.... ;/;/;/

    4 3 Cytuj
  • 13 maj 2012

    nic ci nie poradze na to. ja byłam na rozmowie u nich w sprawie pracy bo sie ogłaszali ze potrzebują kierowników na koncu wyszło ze potrzebuja ajentów

    1 Cytuj
  • 13 maj 2012

    To mocno współczuje temu kto wygrał konkurs na ajenta bo z tego co wiem centrum miasta a raczej ciuchlandy mieszczące się tam będą na nim wieszać psy.... winny czy nie winny będzie reprezentował bande oszustów poza tym nie pakowała bym sie w interesy z wtórpolem...... wystarczy przeczytać opinie a różnych forach byłych takich pracownikow jak to oni oszukują ,wyzyskują nie wypłacają .

    1 2 Cytuj
  • 13 maj 2012

    wiesz..... nikogo nie bede bronic bo w kazdej plotce zawsze toche prawdy jest... ale napisac i powiedziec można wszystko....
    i podejrzewam czy by było prawda czy nie to i tak go tak opiszą....

    1 Cytuj
  • 13 maj 2012

    Niby tak ale opinia pracowników , tłumaczenie sie z występków w tv np w uwadze samo za siebie mówi .... nie życzę im dobrze jak zresztą wszyscy mali przedsiębiorcy w naszym miasteczku zajmujący sie tym handlem bo jakim trzeba być człowiekiem żeby od tak załatwić tyle ludzi bez rozeznania :(.

    1 Cytuj
  • 13 maj 2012

    wiesz kazdy chce zarabiac... ja nie jestem za nimi ale rozumiem i ich i was jako małych sklepikarzy....

    1 Cytuj
  • 14 maj 2012

    Uważam że jesli w małych sklepikach będą miec fajny towar i pożadny to taki mega sklep w którym jest tandetne g...no im nie zagrozi zawsze chetniej się pójdzie kupc cos pozdnego w takim małym niz syf w ogromnym. Pozatym te mega sklepy sa zwykle tak zatłoczone ze nie ma czym oddychac kto madrzejszy to pójdzie to lepszego i przyjaźniejszego sklepu...pomyslcie tez o jakichs sklepach internetowych albo aukcjach np. paki po kilka/kilkanascie sztuk w podobnych rozmiarach ida jak swieze bułeczki wiem bo kupuje na tym tez mozna zarobic/dorobic! powodzenia

    2 Cytuj
  • 23 maj 2012

    Lis nie jest żadnym ajentem!! To właściciel budynku i tylko wynajmuje lokal. Ajent to inaczej kierownik sklepu- dla niezorientowanych i mówiących głupoty:/

    1 1 Cytuj
  • 25 maj 2012

    Do wszystkich zainteresowanych na ulicy Gałczyńskiego 1 czerwca jest otwarcie nowego wielkiego ciucholandu :)))

    6 Cytuj
  • 25 maj 2012

    a więc tak.. kazdemu wolno otworzyc sklep bo każdy chce zarobić.. ciuchland to nie dyskoteka, która może przeszkadzać w centrum miasta.. jesli chodzi o wtórpol to raczej wypłacaja i z tym problemu nie ma, a jesli chodzi o jakosc ubrań to w ŻADNYM małym sklepiku z odzieżą używaną nie kupicie takich rzeczy i za taką cenę jak własnie na rzemieślniczej czy w nowym na gałczyńskiego bo podkoszulek za 30 zł czy spodnie za 50 to mozna nowe kupić a nie w ciucholandzie.. kto nie spaceruje nie wie.. logiczne

    1 2 Cytuj
  • 26 maj 2012

    Nie mam zwyczaju kupować starych szmat,nie wyobrażam sobie żebym mógł kiedykolwiek założyć na siebie coś niewiadomego pochodzenia,po ludziach chorych ,po zmarłych ,dla mnie to coś takiego się w głowie nie mieści.Ten temat dla mnie to tabu,jak pomyślę to aż mnie ciarki przechodzą.

    2 4 Cytuj
  • 26 maj 2012

    A czy w tym ciuchu na Gałczyńskiego będą jakieś męskie rzeczy??

    3 Cytuj
  • 26 maj 2012

    to ciekawe napisałam skąd są ubrania które kupuje sie w dyskoncie i co sie z nimi dzieje zanim dostaną sie w ręce kupujących i usunięto to.... żal

    1 2 Cytuj
  • 27 maj 2012

    W Ukleinie na górze.Ja zawsze tam kupuje.Tyle tam ciuchów i nic nie śmierdzi.to naprawdę najlepszy ciucholand w mieście.

    4 1 Cytuj
  • 27 maj 2012

    według mnie ten sklep jest bardzo fajny, duży wybór i ceny nie są tak duże :) polecam.

    2 1 Cytuj
  • 27 maj 2012

    ale przeciez w Ukleinie ten sklep to nie ciuchland tylko dyskont

    Cytuj
  • 27 maj 2012

    skoro nie razi was to że to z naszych kontenerów i że wcześniej wiele z nich walały sie po ulicy i mogą mieć pełno zarazków bo służyły za posiedzisko dla pijaków bąć zwierząt to ok . A ceny nie ma sie co dziwić że tanio skoro firma wtórpol ma je za pół darmo nie jak normalne ciuchlandy z hurtowni gdzie jest drożej ..... Cieszcie sie otwiera sie drugi który położy wszystkie małe TE DROOOGIEEE i bedziecie chodzić w ubrankach z kontenera czyli prawnie w odpadach udanych zakupów .
    o ciekawy artykuł o szajce wtórpol i jego sprzedaży w dyskontach.

    http://jasnet.pl/publicystyka/do_druku.php?id_druk=1127

    3 3 Cytuj
  • 28 maj 2012

    Daruj sobie Kasiura, mnie nie przekonasz i tak się będę ubierał w szmateksach bo uwielbiam markowe pijackie ubrania;)

    3 2 Cytuj
  • 28 maj 2012

    ubieraj sie ja też od 10 lat sie w nich ubieram ale mam alergie na wtórpol i ich dyskont bo nie lubie nie uczciwej konkurencji i oszustów .

    Cytuj
  • 28 maj 2012

    najlepsze ciucholandy mają na osiedlu i naprzeciw legendario nie wiem jak to się nazywa ale tam jest nowy towar co środę raz tu a raz tam,nakupiłam tam tyle świetnych rzeczy pochodziłam i sprzedałam na allegro i niezłe zyski tego miałam,opłaca się

    2 1 Cytuj
  • 30 maj 2012

    Kochana Moja znam ten sklep na i wiem ze skoro koszulka była na wieszaku to była z wyceny ,poniewaz bielizne na wagę mają w tylnej czesci sklepu w pudle a wycena to wieszak lub koszyczki z przodu.Od 5 lat jest tak ustalone więc stali klienci to wiedzą. Aha i nie sądz innych swoją miarą....
    Sklep oceniam całkiem ok mozesz mnie tam spotkac w kazdy NOWY TOWAR.
    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 3 cze 2012

    Był ktoś 1 czerwca na otwarciu Dyskontu na Gałczyńskiego? Warto zaglądnąć?

    2 Cytuj
  • 3 cze 2012

    [quote=gość: łowca] Był ktoś 1 czerwca na otwarciu Dyskontu na Gałczyńskiego? Warto zaglądnąć? [/quote]

    ja bylam bylo sporo ludzi. warto wpasc poprzegladac

    1 2 Cytuj

Odpowiedz