Forum » Myślenice

najlepszy ciucholand w myślenicach:)???

  • 8 lut 2012

    [quote=gość: Emmanuelllemm] A teraz wszyscy razem jak w reklamie biedroneczki jedziemy ....DAJ SIE ZASKOCZYC JAKOSCIA VESTO CODZIENNIE NISKIE CENY DAJ SIE ZASKOCZYC JAKOSCIA VESTO CODZIENNIE NISKIE CENY

    :)

    2 3 Cytuj
  • 10 lut 2012

    Już wiem, gdzie jest nowy ciuchland :)
    więc dzielę się wiadomościami: w uliczce kościelnej, fajna babka to prowadzi, ubrania czyste i nie zniszczone. Ceny ok.
    Są też ubranka dla dzieci :)

    1 8 Cytuj
  • 11 lut 2012

    a gdzie ta ulica to musi być jakieś z...... że nie wiem gdzie to jest...

    4 Cytuj
  • 11 lut 2012

    gdzie jest ta ul. Kościelna?! Oświećta mnie

    6 Cytuj
  • 11 lut 2012

    chyba trzeba dps włączyć... bo nie odpisuje ul KOŚCIELNA ....niewiadoma

    4 Cytuj
  • 11 lut 2012

    To, ta uliczka jak się idzie do kościoła od rynku. Od księgarni do góry, do kościoła.
    Ul. księdza Piotra Skargi.

    sorrki za wprowadzenie w błąd pisząc,że to uliczka kościelna , ale potocznie tak się mówi i myślałam,ze ta nazwa Was nakieruje :)

    2 3 Cytuj
  • 12 lut 2012

    A ja słyszałam że żadna rewelacja nie dość że mało miejsca to ceny wysokie .

    1 5 Cytuj
  • 12 lut 2012

    a kiedy tam new towar maja...sa wieszaki czy kosze?

    3 Cytuj
  • 13 lut 2012

    A ja od ok 1.5 roku chodzę do ciucholandu na 3maja(pomiędzy apteką prywatną a top marketem). szczerze powiem, że jak to z dostawą towaru różnie bywa w jednym miesiącu jest ładny w innym taki sredni, ale raz na miesiąc zawsze sobie o przede wszystkim 3 letniemu synkowi coś kupię i jestem zadowolona. Zawsze chodzę z koleżanką na nowy towar i jest tam szał normalnie, podobnie spotkałam się z tym na Kazimierza Wielkiego na przeciwko Legendario. Na 3 maja zauwazyłam, ze nie ma już tej sprzedawczyni blondyny, która przez ostatnich kilka tygodni nie raczyła z pomocą tylko siedziała za ladą.

    4 Cytuj
  • 13 lut 2012

    No ceny przeciętne. Mało miejsca to fakt.
    Wszystko na wieszaki, a towar dokładany każdego dnia po trochę :)

    4 Cytuj
  • 26 lut 2012

    Czy ktoś coś słyszał o nowym lumpeksie w budynku Sądu w Myślenicach???

    6 Cytuj
  • 27 lut 2012

    No bo teraz te kontenery naleza do prywatnej firmy. To co ludzie oddadza, ulega ponownej dystrybucji. Wystarczy podejsc i kazdy kontener jest podpisany ze jest wlasnoscia Wtorpol. To chyba najwieksza hurtowania w Polsce. W sumie cos co jest niemodne nad morzem, moze u nas przezyje swoja druga mlodosc :)

    5 1 Cytuj
  • 27 lut 2012

    Polecam ten mały naprzeciwko konika. Co prawda ubrania przeciętne, trzeba trafić ale zawsze wyprasowane i co dziwne zawsze wyprane.

    3 3 Cytuj
  • 27 lut 2012

    Co z tego że polecasz jak tam wiecznie jest zamknięte.

    4 3 Cytuj
  • 28 lut 2012

    Ja tam lubie sklep Bazarek (czysto nie śmierdzi ubrania wyprasowane) , koniczynke na osiedlu, i taki drozszy tez na placu gdzie bazarek mały ale czesto fajny ciuch

    3 2 Cytuj
  • 29 lut 2012

    W "ul.kościelnej" fajny sklep, ceny przystępne, i fajne rzeczy.

    1 7 Cytuj
  • 20 mar 2012

    Czy wie ktoś może kiedy w Robanie jest całkowita wyprzedaż ?? jakoś nigdy nie mogę trafić :)) czy to jest różnie czy w konkretne dni??

    2 Cytuj
  • 20 mar 2012

    Wczoraj mieli nowy towar więc jest najdrożej, nastepny za dwa tygodnie więc w przyszły czwartek, piątek będzie najtaniej.

    2 1 Cytuj
  • 20 mar 2012

    dzięki :)

    Cytuj
  • 22 mar 2012

    witam co do ciuchlandow to ja mam pare takich co tam zaglądam dawnij tak kolo lisa na rzemieslniczej bylo super tanio i ok obsluga ale teraz to jest do kitu odkad zmiana ekipy a i cenpowo jest drogo ..........dla dzieci fajny byl tez na pardiaka ale te dziewczyny mamakra nachalnE!!!!!!!!!!!!!!W ROBANIE MASAKRA JAK DROGO CO MOGE POLECIC TO PATRZEĆ JA JEST PRZECENA A WARTO BO JEST DROGO NIESAMOWICIE............NA 3 MAJA TAKI SREDNI TO ZALEZY........OD DOSTAWY.

    2 Cytuj
  • 13 kwi 2012

    Orientuje się ktoś od której jutro jest otwarty Roban ten niedaleko Galerii? I jak cenowo tam jutro stoją. Przejeżdżałam dzisiaj tamtędy tak koło 9-tej to ludzi masa pod nim stała :)

    1 Cytuj
  • 24 kwi 2012

    W Robanie otwierają o godz. 9tej. Ceny dość wysokie w dniu dostawy 49 zł/kg.
    Są też ubrania już wycenione. Najbliższa dostawa- poniedziałek 30 kwietnia. Co dwa tyg. w poniedziałki dostawa nowego towaru.

    1 Cytuj
  • 25 kwi 2012

    Agaaaaa a od kiedy sa ceny po 1-2 zł.

    1 Cytuj
  • 26 kwi 2012

    A w którym ciucholandzie można sprzedać swoje rzeczy nie zniszczone w których się już nie chodzi?

    3 Cytuj
  • 27 kwi 2012

    mala wrzuć do kontenera to lisowi sprezentujesz i zarobi na tym , ciuchland nie kupi ci ubrań chyba że dasz je po 6 czy 7 zł by coś na tym zarobił ,jak tak pytaj w sklepach.

    1 1 Cytuj

Odpowiedz