Forum » Myślenice

najlepszy ciucholand w myślenicach:)???

  • 6 mar 2011

    a co myślicie o Angielskiej Szafie.??
    chcę tam iść ale nie wiem czy się opłaca. ;)

    2 1 Cytuj
  • 7 mar 2011

    w którym dokładnie miejscu jest ten na 3go Maja? Chcę się tam wybrać ale nie wiem gdzie to jest dokładnie?

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    dokładnie pod fryzjerem FALA (fryzjerka Asia). Wejście jest takie narożne. To pierwszy lokal na tej ścianie, później są okna i Top Market.

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    Dzięki

    Cytuj
  • 11 mar 2011

    bardzo proszę :)

    Cytuj
  • 11 mar 2011

    Byłam tam dziś i z przykrością musze stwierdzić że nie znalazłam nic tam co by mnie zainteresowało.
    Zwykły podkoszulek kosztuje 9zł ale jest powyciągany, wczale nie warty swojej ceny.
    Wyszłam nie kupiłam nic bo raz że drogo dwa że nie mam tam nic rewelacyjnego .

    Cytuj
  • 11 mar 2011

    tak, mają tam podkoszulki i po 12 zł i po 15 zł, ale NIKE, UMBRO. NEXT i masę innych fajnych renomowanych firm. Ja nie widziałam tam rzeczy powyciąganych jak to opisujesz? Jeżeli coś jest poplamione, uszkodzone lub w gorszym stanie to jest przecenione. NO cóż, jak wolisz kupować po 3 zł to musisz chodzić do tych śmierdzących grzebalni :) Ale tam tez co maja lepsze to kosztuje nie 3 a 23 zł :) Co kto lubi...

    2 Cytuj
  • 11 mar 2011

    Nie wiem dlaczego tak zachwalasz ten sklep widocznei albo jestes włąscicielką albo znajomą włascicielki tu takic na forum zauważ ze nie lubia.
    Byłam i sory ale za podkoszulek 9zł wyciagniety to troche za duzo.
    Tak jak juz wczesniej pisałam nie ma takl jakiś super extra perełek.
    Nie wiem gdzie ty kupujesz dla dzieci w ciucholandzie podkoszulki za 23zł bo ja jak dam 15 zł za ciuszek dla dziecka to juz ciuch musi byc extra wypas.
    Za 23 zł to moge ewentualni kupić płaszczyk dla dziecka.
    Ja do takic sklepów chodze po okazje a nie po to żeby sie ubarać od stóp do głowy i wypełnić szafe dziadami bo były tanie.
    Kupuje coś co jest extra i na czasie oraz firmowe.

    1 Cytuj
  • 11 mar 2011

    zwyczajnie lubię ten sklep. Ja niestety nie mam tyle wolnego czasu, żeby oblecieć wszystkie ciucholandy w Myślenicach, aż znajdę jakąś tanią perełkę. Odwiedzam tylko te które lubię i wiem, że tam coś kupię dla moich dzieci. Mogę polecić również sklep koło dziupli, taki w bramie, tez nie maja tam najtaniej, ale ubranka takie jakie szukam. Bardzo dużo kupuje też na allegro, tam dopiero maja perełki

    1 Cytuj
  • 13 mar 2011

    ogólnie wole chodzić do ciuchlandów z wyceną płacę drożej ale jest to czyste wyprane czesto z metkami jeszcze ..... ten koło top marketu ma wycene drogą i do tego ciuchy czesto zniszczone poplamione a cena za bluzke 25 zł porazka..... wole iść do tego bazarku na placu galczynskiego i kupic czysta wyprasowana tunike ktora jest jak nowa za choćby 20 zł dla inych może to drogo i wolą szperać w koszach po 1 zł . Ten po schodkach obok kurczaka ...dla mnie szału nie ma ,ten w bramie obok dziupli jest też fajny . a u lisa jeszcze nic nie kupilam i nie kupie koles wygral przetarg na kontenery z odzieza te co niby my oddajemy dla biednych i to sprzedaje... jakoś mnie to zrazilo

    1 Cytuj
  • 13 mar 2011

    Nie wiem skąd się biorą tacy ludzie ,którzy chodzą w starych przepoconych ,brzydko pachnących ciuchach,nigdy w życiu nie założył bym na siebie śmierdzącej szmaty po jakimś (nie wiadomo kim )

    1 5 Cytuj
  • 13 mar 2011

    Nie wiedziałem że byłeś (byłaś) w pobliżu.teraz wszystko jasne.

    Cytuj
  • 13 mar 2011

    Ciuchy może i nie zawsze ładnie pachną,ale przecież można je wyprać.Ciuchlandy są czasami alternatywą dla ludzi liczących się z każdą złotówką.Niestety w sklepach coraz drożej,a na ciuszkach zawsze można kupić coś fajnego.

    Cytuj
  • 13 mar 2011

    To nie tylko alternatywa dla tych co oszczedzaja kazdy grosz ( bo i tam ceny są coraz wyższe bo towar w hurcie poszedł w góre ale i to mnie nie odstrasza) ale przecież tyle gwiazd otwarcie przyznaje że lubi kupować w takich sklepach.... Jakość angielskich ciuszków jest bardzo dobra ,fajne marki ,czesto firmówki z metkami ...ubieram sie tylko w takich sklepach mam takie 3 ulubione ;p i nie wstydze sie tego... wole sh niz tanie chinskie badziewie

    2 Cytuj
  • 13 mar 2011

    które lubisz najbardziej? mozesz któreś polecić..

    Cytuj
  • 13 mar 2011

    te troche droższe.... Koniczynka na osiedlu ,bazarek na gałczyńskiego i obok niego taka mała budka nie znam nazwy z czym tylko w tym pierwszym jest wybór z odzieży męskiej w pozostałych niestety jest tego mało;p

    1 Cytuj
  • 13 mar 2011

    tak tak tez znam bazarek ,sa tam czyste i zadbane ubrania,wszystko wisi ladnie na wieszaczkach az milo sie oglada,mimo ze ceny sa nie male to naprawde ubrana sa warte ceny bo naprawde sa jak nowe i mozna naprawde super angielskich marek kupic

    Cytuj
  • 26 mar 2011

    A gdzie znajduje się ten ,bazarek na gałczyńskiego??????????

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    Hej Na ogrodowej babka zaczyna od wtorku mieć wszystko na wage. Ciekawe jkaie ciuchy będzie mieć.

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    Polecam fajniutki sklep z ciuszkami dla dzieci na ul. Klakurki. To uliczka na rogu Rynku, za Urzędem Miasta. Babeczka niedawno otwarła. Ubranka czyściutkie, mam wrażenie, że nowiutkie. I ceny przystępne.

    3 1 Cytuj
  • 21 maj 2011

    Dla mnie ten sklepik na Klakurki to totalna porażka ,zimno cuchnąco ,no i ta pani też nie jest za miła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a ceny takie jak wszędzie,a czasem i droższe,ja wcale nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!

    1 6 Cytuj
  • 19 lip 2011

    A co myslicie o tym nowym sklepie Roban na Słonecznej? Był tam ktoś?

    1 1 Cytuj
  • 19 lip 2011

    bardzo fajny, dużo ładnych ubrań :) tylko,że w dniu dostawy i przez pierwsze kilka dni dosyć drogo, bo 49zl za kg bodajże.

    1 Cytuj
  • 19 lip 2011

    Roban to fajny ciucholand zawsze cos tam wyszperam ale tez uwazam ze za drogo poza tym wkurza mnie ze dziewczyny gaszą tam swiatło i jest tak ciemno ze nic nie widac

    1 2 Cytuj
  • 20 lip 2011

    Był już ktoś w ciuchlandzie koło baru parasolki?? tam gdzie dawniej bylo san francisco?? jakie ceny? sa jakies fajne ciuszki??

    1 1 Cytuj

Odpowiedz