Forum » Myślenice

najlepszy ciucholand w myślenicach:)???

  • 20 lip 2011

    ceny nie wygórowane,ale i ciuchy nie za specjalne, chociaż można znaleźć kilka ciekawych rzeczy :)

    1 1 Cytuj
  • 21 lip 2011

    Ja byłam koło "Parasolek", poszperałam i znalazłam dużo fajnych rzeczy. Bardzo ładne mają damskie tuniczki i bluzeczki. A poza tym wnętrze jest bardzo miłe i takie przejrzyste. A ceny przystępne.

    2 2 Cytuj
  • 22 lip 2011

    a co sądzicie o tym ciucholandzie na reja ?? ja tam czasami zaglądam dużo fajnych rzeczy w większych rozmiarach akuratnie na mnie ;)

    2 2 Cytuj
  • 22 lip 2011

    A w Sułkowicach są jakieś ciucholandy warte uwagi?

    3 1 Cytuj
  • 22 lip 2011

    [quote=gość: kiki112] Dla mnie ten sklepik na Klakurki to totalna porażka ,zimno cuchnąco ,no i ta pani też nie jest za miła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a ceny takie jak wszędzie,a czasem i droższe,ja wcale nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!! [/quote]

    Pokaż mi ciucholand, w którym nie ma specyficznego zapachu!!!!!!!!!!

    6 1 Cytuj
  • 23 lip 2011

    [quote=gość: ratatui] gość: kiki112 napisał/a: Dla mnie ten sklepik na Klakurki to totalna porażka ,zimno cuchnąco ,no i ta pani też nie jest za miła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a ceny takie jak wszędzie,a czasem i droższe,ja wcale nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!

    Pokaż mi ciucholand, w którym nie ma specyficznego zapachu!!!!!!!!!! [/quote]
    Zgadzam się z przedmówcą wszędzie ciuchy mają specyficzny zapach :)

    2 2 Cytuj
  • 31 lip 2011

    Nie no nie przesadzajcie myślę że są ciucholandy gdzie nie śmierdzi!!!!!

    1 2 Cytuj
  • 9 sie 2011

    Ja byłam dzis w ciuchlandzie Dyskont bodajże dziś wszystko po 1 zł no i jak dla mnie masakra ludziów jak mrówków a i ciuchy marne niewiem jak tam jest w dniu dostawy oreientuje sie ktoś?

    Cytuj
  • 9 sie 2011

    gdzie by można kupić fajne ciuszki dziecięce|?

    1 Cytuj
  • 9 sie 2011

    [quote=gość: mimi468] gdzie by można kupić fajne ciuszki dziecięce|? [/quote]

    Hurtownia Gracja

    Cytuj
  • 18 sie 2011

    witam,
    od razu widać ściemnianą promocję rodzinnych biznesów lub promocji znajomych...
    trafiłem tu przez przypadek ale też się wypowiem: jako faceta jak wejdę gdzieś i nie zwymiotuje to mogę zrobić zakupy - zapach nie ma dla mnie większego znaczenia, cena i jakość już bardziej. I tak na przeciwko Dziekanki kupiłem kurtkę gortexu za 20zł! bluzę nike za 16zł! spodnie levisa (nie pamiętam ile ważyły) i kilka podkoszulków za śmieszne pieniądze... i nie mówię - nie codziennie zaglądam i nie zawsze coś kupie ale przemiał jest dobry i jak znajduje marki znaczy że nie właściciele nie wygrzebują firmówek i nie puszczają na allegro jak wiem że inne szmateksy robią...
    Zajrzałem tam też przez przypadek - szukając ciuchów do roboty w ogródku, a teraz wpadam co jakiś czas, wysyłam znajomych i rodzinę lub sam coś dla nich wypatrzę - zawsze można oddać jak się żonie czy córce nie spodoba!!! a potem idę oblać udany zakup i zaoszczędzoną kasę do baru obok :)
    Pozdrawiam!

    6 Cytuj
  • 5 paź 2011

    A ja też coraz częściej zaglądam na ciuchy do szmateksu na przeciwko Dziekanki. Fajnie i niedrogo tam jest. I nie śmierdzi:)

    1 Cytuj
  • 5 paź 2011

    [quote=gość: :)))]Mam dziwne wrażenie, że Pani z Ogrodowej jest bardzo aktywna na tym forum :) Bez urazy, ale strasznie Pani kropkuje..... - ja_ok, ole, eeeeeee, Agnieszka;_, eeee_ok - wszystkie te posty są pisane w ten sam sposób :) Fajna autoreklama.[/quote]

    żałosny ten wpis....jestem tolerancyjna więc toleruję..................ale w granicach rozsądku...... ;-)

    Cytuj
  • 27 paź 2011

    a ja kupuje najczęściej koło wc w mc potem jest mięsny a potem ten sklep własnie nie pamiętam jak się nazywa po schodkach się wychodzi fajne ciuchy zawsze coś kupie a dla dzieci są śliczne często -25% a co do angielskiej szafy to masakra jakie ceny jak z kosmosu choć jak była wyprzedaż letnia to kupiłam koszule która kosztowała 28zł a przeceniona na 5zł

    2 4 Cytuj
  • 28 paź 2011

    przecież koło wc są brudne ,dziurawe swetrzyska które kosztują czasem 23 zł.... to ja za tą cene wole kupić gdzie indziej cos co wygląda jak nowe...

    1 3 Cytuj
  • 28 paź 2011

    a są gdzieś ciuchy na wage ,bo teraz przeważnie są wyceniane a czasem cena jest taka jak w normalnym sklepie

    2 1 Cytuj
  • 28 paź 2011

    wczoraj na 3-go maja w ciuchlandzie nie wyceniona koszula na wagę 1,80 miała kosztować. Okazało się nagle że jest wyceniona . Zaznaczam bez ceny jakiejkolwiek sprzedająca stwierdziła , że taka koszula to... 18zł. WOLNOAMERYKANKA!!!!!Rozumiem że część rzeczy jest wyceniona ale wówczas powinny te rzeczy mieć przyczepione ceny A nie jak klientka zainteresowana to rzucać cenę z kosmosu!!DUŻY MINUS ( ciuchland koło top marketu)

    4 3 Cytuj
  • 4 lis 2011

    orientuje sie ktos może kiedy jest nowy towar w ciuchlandzie (po schodach) w rynku? i ile $ kg.?

    1 Cytuj
  • 4 lis 2011

    [quote=gość: cenię uczciwość] wczoraj na 3-go maja w ciuchlandzie nie wyceniona koszula na wagę 1,80 miała kosztować. Okazało się nagle że jest wyceniona . Zaznaczam bez ceny jakiejkolwiek sprzedająca stwierdziła , że taka koszula to... 18zł. WOLNOAMERYKANKA!!!!!Rozumiem że część rzeczy jest wyceniona ale wówczas powinny te rzeczy mieć przyczepione ceny A nie jak klientka zainteresowana to rzucać cenę z kosmosu!!DUŻY MINUS ( ciuchland koło top marketu) [/quote]

    Cena ma prawo odpaść badz czesto rzeczy wycenione oszustki wrzucaja do kosza odrywajac ceny liczac ze moga nabrać pracownika... troche wyrozumiałości skoro była wyceniona musiała byyć fajna a czegoś fajnego nikt za darmo ci nie da w tych czasach ...

    1 1 Cytuj
  • 9 lis 2011

    [quote=anel02] gość: cenię uczciwość napisał/a: wczoraj na 3-go maja w ciuchlandzie nie wyceniona koszula na wagę 1,80 miała kosztować. Okazało się nagle że jest wyceniona . Zaznaczam bez ceny jakiejkolwiek sprzedająca stwierdziła , że taka koszula to... 18zł. WOLNOAMERYKANKA!!!!!Rozumiem że część rzeczy jest wyceniona ale wówczas powinny te rzeczy mieć przyczepione ceny A nie jak klientka zainteresowana to rzucać cenę z kosmosu!!DUŻY MINUS ( ciuchland koło top marketu)

    Cena ma prawo odpaść badz czesto rzeczy wycenione oszustki wrzucaja do kosza odrywajac ceny liczac ze moga nabrać pracownika... troche wyrozumiałości skoro była wyceniona musiała byyć fajna a czegoś fajnego nikt za darmo ci nie da w tych czasach ... [/quote]
    Była na wieszaku bez ceny i sprzedawczyni od tak wypaliła cenę 18 zł, a podkreślam żadne cudo tym bardziej że nowa marynarka z oryginalną metką wisiała za 30 zł. więc to jest uczciwe???? to jest kiepski żart i tyle

    1 Cytuj
  • 9 lis 2011

    a czy ktoś wie czy w tym lumpeksie na rzemieślniczej nad lisem jest dokładka towaru we wtorek jesli tak to o której?

    1 Cytuj
  • 10 lis 2011

    we wtorki jest totalna wyprzedaż chyba za 1 złotówkę biją się o szmaty jak kury o ziarno pszenicy

    4 2 Cytuj
  • 11 lis 2011

    [quote=gość: mmmmmmmmmmm3] we wtorki jest totalna wyprzedaż chyba za 1 złotówkę biją się o szmaty jak kury o ziarno pszenicy [/quote]
    Tak i mało tego kupi a za złotówkę a sprzedają w swoich sklepikach za 14 złoty tak podobno robią w tym małym sklepiku na Klakurki!!!!

    2 Cytuj
  • 29 lis 2011

    jesli nie widziałaś to nie pisz że ktoś tak robi ,tak łatwo obsmarować komuś tyłek a tak trudno podpisać się własnym nazwiskiem?

    3 3 Cytuj
  • 30 lis 2011

    ja bardzo chętnie sprzedam ciuszki po córce 1,5 roku, ostatnio jak przeglądałam, to jest tego tyle i w super stanie, że chyba sklep otworze;)

    2 Cytuj

Odpowiedz