Forum » Myślenice

najlepszy ciucholand w myślenicach:)???

  • 7 gru 2011

    Podzielam entuzjazm "mamy" a tak serio gdzie zakupię coś fajnego na przedszkolaka? Z tego co zauważyłam ostatnio coraz więcej w takich sklepach odzieży dla maluchów czyt. niemowląt a mało albo wogule dla starszaków nawet w dniu tzw. nowego towaru. jak to jest?

    1 2 Cytuj
  • 27 gru 2011

    hej co sadzicie o tym ciuchlandzie na 3 go maja zaraz obok okien Pagen... warto tam zajrzec czy nie t

    3 Cytuj
  • 27 gru 2011

    Najlepszy za chemikiem ,nad zabawkowym.

    2 5 Cytuj
  • 27 gru 2011

    każdy lubi co innego, ja tez lubiłam ten koło wc po schodkach, ale z tego co widzę, to już zlikwidowany niestety :| ogólnie każdy ma coś w sobie i w sumie w każdym można coś znaleźć.

    1 2 Cytuj
  • 28 gru 2011

    byłam przed chwila nad zabawkowym na rzemieślniczej i jestem zniesmaczona dziś po dostawie szmira a poza tym mnóstwo polskich ciuchów chyba z kontenerów.Dawniej tam mozna było ciekaw ciuszki wyszperać ale ostatnio słabiutko

    7 3 Cytuj
  • 28 gru 2011

    A do tego w Ciuchlandzie na Rzemieślicznej byłam tydzień temu i był b. niemiły typ, który obsługiwał>krzyczał na starszych ludzi, wszyscy staneli w ich obronie.. widząc ten incydent juz tam długo nie pójde..

    2 3 Cytuj
  • 28 gru 2011

    [quote=gość: cenię uczciwość]wczoraj na 3-go maja w ciuchlandzie nie wyceniona koszula na wagę 1,80 miała kosztować. Okazało się nagle że jest wyceniona . Zaznaczam bez ceny jakiejkolwiek sprzedająca stwierdziła , że taka koszula to... 18zł. WOLNOAMERYKANKA!!!!!Rozumiem że część rzeczy jest wyceniona ale wówczas powinny te rzeczy mieć przyczepione ceny A nie jak klientka zainteresowana to rzucać cenę z kosmosu!!DUŻY MINUS ( ciuchland koło top marketu)[/quote]

    dzięki za info. oD DZIŚ omijam z daLEKA

    1 1 Cytuj
  • 28 gru 2011

    [quote=gość: mama]ja bardzo chętnie sprzedam ciuszki po córce 1,5 roku, ostatnio jak przeglądałam, to jest tego tyle i w super stanie, że chyba sklep otworze;)[/quote]

    MAM PODAJ NAMIARY DO SIEBIE....MOŻE POHANDLUJEMY :-)

    2 Cytuj
  • 28 gru 2011

    hej ja mam bardzo duzo ciuchów do sprzedania nowych... likwiduje swój sklep wiec jak ktos chce to moge zdjecia podesłac...

    1 2 Cytuj
  • 28 gru 2011

    [quote=gość: tomek123] hej ja mam bardzo duzo ciuchów do sprzedania nowych... likwiduje swój sklep wiec jak ktos chce to moge zdjecia podesłac... [/quote]
    jakiego rodzaju ciuchów??

    1 2 Cytuj
  • 28 gru 2011

    nowe........... spodnie plaszcze torebki, skórzane oficerki i muszkieterki, torebki skóra polski producent...... swetry spódnice itp... dzieciece tez sa

    2 Cytuj
  • 29 gru 2011

    [quote=gość: tomek123] nowe........... spodnie plaszcze torebki, skórzane oficerki i muszkieterki, torebki skóra polski producent...... swetry spódnice itp... dzieciece tez sa [/quote]

    to podaj jakieś namiary do siebie.....

    2 Cytuj
  • 29 gru 2011

    [quote=modliszka] gość: mama napisał/a:ja bardzo chętnie sprzedam ciuszki po córce 1,5 roku, ostatnio jak przeglądałam, to jest tego tyle i w super stanie, że chyba sklep otworze;)

    wysłałam nr tel i maila w wiadomości prywatnej

    MAM PODAJ NAMIARY DO SIEBIE....MOŻE POHANDLUJEMY :-) [/quote]

    2 Cytuj
  • 30 gru 2011

    ja mam do sprzedania dużo ciuszków i bucików po córce wiek 0-4 lat, stan bardzo dobry.

    1 2 Cytuj
  • 30 gru 2011

    [quote=gość: mikaq] ja mam do sprzedania dużo ciuszków i bucików po córce wiek 0-4 lat, stan bardzo dobry. [/quote]

    to fajnie

    1 3 Cytuj
  • 1 sty 2012

    ja tez byłam ostatnio na ul Rzemieślniczej to chore ten pan to powinien juz sobie odpuścić ale ostatnio nowa pani tam pracuje dla mnie niesympatyczna z resztą sprawdzci sami .........

    2 4 Cytuj
  • 2 sty 2012

    Najlepszy jest obok apteki na osiedlu maja teraz wielka wyprz, szykuja sie do szerszej ekspansji na myślencie. Moża trafić sporo fajnych ciuszków z UK i DE za gorsze do tego nieco dziecinnych plus zabawki więc jest super. Pani bardzo miła ładnie pachnie w sklepie polecam :)

    3 2 Cytuj
  • 2 sty 2012

    nastepna pseudo reklama......

    1 4 Cytuj
  • 2 sty 2012

    nie byłas to nie pitol ino kajsik idz obziorac

    3 3 Cytuj
  • 2 sty 2012

    heheheh

    1 3 Cytuj
  • 2 sty 2012

    e ty pisz po naszemu [po polsku]bo ja cie nie rozumiem///.....

    1 3 Cytuj
  • 4 sty 2012

    na rzemieślniczej fakt jest nowa babka ale taka jakaś niezbyt fajna..
    stary dziadziuś odpuścił posadę kasjera a ona wygląda i zachowuje się jakby rzadko miała styczność z ludzmi ani to miłe ani nic..
    ta wcześniejsza pani była super miła uprzejma i śmigała na kasie a u tej teraz czarnej to takie się kolejki robią że masakra..

    1 5 Cytuj
  • 5 sty 2012

    czy rzeczywiście tam nad zabawkowym jest taka beznadzieja dawniej tamponoć było ok...

    1 4 Cytuj
  • 5 sty 2012

    [quote=gość: mikaq] ja mam do sprzedania dużo ciuszków i bucików po córce wiek 0-4 lat, stan bardzo dobry. [/quote]
    [quote=gość: ixx] czy rzeczywiście tam nad zabawkowym jest taka beznadzieja dawniej tamponoć było ok... [/quote]

    daj namiary.na siebie

    4 Cytuj
  • 5 sty 2012

    modliszka hehe...

    3 Cytuj

Odpowiedz