Forum » Myślenice

najlepszy ciucholand w myślenicach:)???

  • paulinka 22 wrz 2012

    ciuchlandy fuuuj tylko bershka i H&M się licza mysiaczki kolorowe :**

    4 49 Cytuj
  • 22 wrz 2012

    Fak!!!! Co wy macie z tymi ciuchami

    3 8 Cytuj
  • Anna 26 wrz 2012

    Gdzie można kupić w miarę tanie i fajne rzeczy dla dziecka w wieku od 6 miesięcy wzwyż? Bardzo proszę o odpowiedź.

    1 1 Cytuj
  • xoxoxx xoxoxox 4 paź 2012

    witam ! nie wiecie gdzie w Myślenicach można sprzedawać swoje używane ciuchy ?

    3 1 Cytuj
  • 4 paź 2012
    anek napisał/a:

    Gdzie można kupić w miarę tanie i fajne rzeczy dla dziecka w wieku od 6 miesięcy wzwyż? Bardzo proszę o odpowiedź.

    tego typu odzież można znaleźć powyżej "dziekanki" w stronę miasta, bądź w tych budkach koło banku pko

    3 Cytuj
  • 22 paź 2012

    witam
    Roban fajne ciuszki tylko obsługa niemiła zwłaszcza pani która dzis sprzedawała o rana ,aha pilnowac się bo lubia sobie doliczać

    1 1 Cytuj
  • 26 paź 2012

    wszystkie sa dobre

    3 Cytuj
  • 15 kwi 2013

    Najwiekszy cyrk jest w dyskontach kiedy jest wszystko za 1zl z ciekawosci weszłam tam w takim dniu i szybko wyszłam przez dwie minuty dostalam dwa razy po głowie wieszakiem ,a raz z łokcia od oszalałych przekup,a na wieszakach przeciez w tym dniu są same szmaty.Jak juz chodzic to w dniu dostawy.Ja szukam komisow badz fajnych SH z ciuszkami dla dzieci mozecie cos polecic?
    Co do robanu chodziłam do fili w Krk i tam byly naprawde świetne ciuchy,przed dostawa stały dlugie kolejki juz od 8rano np. przy robanie na wielopolu..

    4 4 Cytuj
  • 4 cze 2013
    paulinka_mce napisał/a:

    ciuchlandy fuuuj tylko bershka i H&M się licza mysiaczki kolorowe :**

    Oj Paulinka pierwsza pod drzwiami ciuchlandu stoisz po nowej dostawie, a cwaniare strugasz. Po co zaglądasz na tą strone jak Cię to nie interesuje? W polo jutro nowa dostawa do zobaczenia-;)

    21 1 Cytuj
  • paulinka 5 cze 2013
    lenka13 napisał/a:

    paulinka_mce napisał/a:ciuchlandy fuuuj tylko bershka i H&M się licza mysiaczki kolorowe :**Oj Paulinka pierwsza pod drzwiami ciuchlandu stoisz po nowej dostawie, a cwaniare strugasz. Po co zaglądasz na tą strone jak Cię to nie interesuje? W polo jutro nowa dostawa do zobaczenia-;)

    chyba mnie z kims mylisz słoneczko, ale baw się dobrze na wyprzedaży w cichlandzie na którą zapraszasz :)

    1 35 Cytuj
  • 5 cze 2013
    paulinka_mce napisał/a:

    lenka13 napisał/a:paulinka_mce napisał/a:ciuchlandy fuuuj tylko bershka i H&M się licza mysiaczki kolorowe :**Oj Paulinka pierwsza pod drzwiami ciuchlandu stoisz po nowej dostawie, a cwaniare strugasz. Po co zaglądasz na tą strone jak Cię to nie interesuje? W polo jutro nowa dostawa do zobaczenia-;)chyba mnie z kims mylisz słoneczko, ale baw się dobrze na wyprzedaży w cichlandzie na którą zapraszasz :)

    A jednak temat ciuchlandu bardzo Cię interesuje bo na Twoją odpowiedz nie trzeba było długo czekać, więc nie udawaj kogoś kim nie jesteś! Szkoda, że Twój rozumek jest wielkości główki szpilki- zastanów się co piszesz bo bardzo cię minusują-;)

    15 4 Cytuj
  • 5 cze 2013

    Roban koło dworca ciuchy byle jakie ,dziewczyny ok tylko taka jedna pani sie migdali często ze swoim chłopakiem ludzie po sklepie chodzą
    a tu co migdalenie wstyd:(

    13 1 Cytuj
  • 7 cze 2013

    Też to zauważyłam że młoda dziewczna obsługująca siedzi na stołku obok niej chłopak(co on nie pracuje?!wtf) nie wiadomo czy im przeszkadzać czy nie..;/ a po sklepie ciuchy walają się ,bałagan straszny;/Ceny też b.wysokie jak na sh body dla dziecka po 10-12zl nawet przesada..

    7 1 Cytuj
  • 8 cze 2013

    Na placu gałczyńskiego na przeciwko centrum obuwia od poniedziałku ubranka dziecięce na początku będzie tego nie wiele ale z tygodnia na tydzień wybór sie powiększy zapraszamy!:)

    1 2 Cytuj
  • 11 cze 2013
    anel02 napisał/a:

    Na placu gałczyńskiego na przeciwko centrum obuwia od poniedziałku ubranka dziecięce na początku będzie tego nie wiele ale z tygodnia na tydzień wybór sie powiększy zapraszamy!:)

    Czysto, ładnie poukładane, pani miła, Tylko ceny troszkę wysokie jak za używkę

    1 1 Cytuj
  • 12 cze 2013

    dziękujemy za odwiedziny ,co do cen no cóż towar mógł by być gorszy jakościowo to i ceny troszkę niższe , ceny w hurtowniach są jakie są niestety ale myślę, że za bluzeczkę od 5 do 13 zł można dać w podobnych cenach spodnie/spodenki. Pozdrawiam :)

    1 2 Cytuj
  • paulinka 13 cze 2013
    lenka13 napisał/a:

    paulinka_mce napisał/a:lenka13 napisał/a:paulinka_mce napisał/a:ciuchlandy fuuuj tylko bershka i H&M się licza mysiaczki kolorowe :**Oj Paulinka pierwsza pod drzwiami ciuchlandu stoisz po nowej dostawie, a cwaniare strugasz. Po co zaglądasz na tą strone jak Cię to nie interesuje? W polo jutro nowa dostawa do zobaczenia-;)chyba mnie z kims mylisz słoneczko, ale baw się dobrze na wyprzedaży w cichlandzie na którą zapraszasz :)A jednak temat ciuchlandu bardzo Cię interesuje bo na Twoją odpowiedz nie trzeba było długo czekać, więc nie udawaj kogoś kim nie jesteś! Szkoda, że Twój rozumek jest wielkości główki szpilki- zastanów się co piszesz bo bardzo cię minusują-;)

    no tak... musisz ubierac sie w cicholandach to dopiekasz mi ze mam mala glowke haha pomysle o tym jak bede kupowac nowy sweterek w bershce do ktorej ty nigdy nie trafisz

    28 Cytuj
  • 13 cze 2013
    anel02 napisał/a:

    dziękujemy za odwiedziny ,co do cen no cóż towar mógł by być gorszy jakościowo to i ceny troszkę niższe , ceny w hurtowniach są jakie są niestety ale myślę, że za bluzeczkę od 5 do 13 zł można dać w podobnych cenach spodnie/spodenki. Pozdrawiam :)

    Oczywiście jest towar , który jest wart tych cen jest i tez taki, który nowy kosztuje taniej niż identyczny w uzywce. małe przeoczenie, Ale ogólnie bardzo pozytywnie

    3 Cytuj
  • 13 cze 2013
    paulinka_mce napisał/a:

    lenka13 napisał/a:paulinka_mce napisał/a:lenka13 napisał/a:paulinka_mce napisał/a:ciuchlandy fuuuj tylko bershka i H&M się licza mysiaczki kolorowe :**Oj Paulinka pierwsza pod drzwiami ciuchlandu stoisz po nowej dostawie, a cwaniare strugasz. Po co zaglądasz na tą strone jak Cię to nie interesuje? W polo jutro nowa dostawa do zobaczenia-;)chyba mnie z kims mylisz słoneczko, ale baw się dobrze na wyprzedaży w cichlandzie na którą zapraszasz :)A jednak temat ciuchlandu bardzo Cię interesuje bo na Twoją odpowiedz nie trzeba było długo czekać, więc nie udawaj kogoś kim nie jesteś! Szkoda, że Twój rozumek jest wielkości główki szpilki- zastanów się co piszesz bo bardzo cię minusują-;)no tak... musisz ubierac sie w cicholandach to dopiekasz mi ze mam mala glowke haha pomysle o tym jak bede kupowac nowy sweterek w bershce do ktorej ty nigdy nie trafisz

    BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!!! Z TYCH TWOICH WYPOCIN KOŃ BY I UŚMIAŁ-:)
    TEMAT CIUCHLANDU JEST CI DOBRZE ZNANY, CZĘSTO TU ZAGLĄDASZ -;) NIE MARTW SIĘ TYLE CIUCHLANDÓW W MIEŚCIE ŻE NIC CI NIE BRAKNIE,! SPRAWDZ PISOWNIE ULUBIONYCH FIRM BO TROCHĘ BŁĘDNIE PISZESZ A SKORO TO NOSISZ TO POWINNAŚ JE DOBRZE ZNAĆ.

    15 2 Cytuj
  • 13 cze 2013

    Oczywiście jest towar , który jest wart tych cen jest i tez taki, który nowy kosztuje taniej niż identyczny w uzywce. małe przeoczenie, Ale ogólnie bardzo pozytywnie[/cytat]

    Ma Pani rację jeśli mówimy o pepco czy chińskich ubrankach w sklepikach , jednak ceny hurtowni używanych jak pisałam są jakie są a ja nie mam na to wpływu , mimo wszystko zapraszamy ponownie:) Pozdrawiam

    2 4 Cytuj
  • 26 sie 2013

    jaki ciucholand polecacie ?

    2 Cytuj
  • 26 sie 2013

    Co niektórzy,trochę się zagubili-forum jest dla wszystkich,dla mających pieniądze i dla tych którzy ich nie mają.Moze zamiast obrażać kogoś za to że kupuje na taniej odzieży nie wchodzić na temat który cię nie dotyczy,i nie zaśmiecać forum.Mam na mysli Paulinkę która zaglada na forum nie dlatego że ma coś do powiedzenia,lecz po to aby kogoś zbluzgać zmieszać z błotem.Wydaje mi się ,że jest to osoba niedoceniana,której już nikt nie chce słuchać,więc tu się wyżywa.

    19 Cytuj
  • 26 sie 2013
    bejakbasia napisał/a:

    Co niektórzy,trochę się zagubili-forum jest dla wszystkich,dla mających pieniądze i dla tych którzy ich nie mają.Moze zamiast obrażać kogoś za to że kupuje na taniej odzieży nie wchodzić na temat który cię nie dotyczy,i nie zaśmiecać forum.Mam na mysli Paulinkę która zaglada na forum nie dlatego że ma coś do powiedzenia,lecz po to aby kogoś zbluzgać zmieszać z błotem.Wydaje mi się ,że jest to osoba niedoceniana,której już nikt nie chce słuchać,więc tu się wyżywa.

    Dokładnie :) widocznie panienka niema nic lepszego do roboty :)

    15 Cytuj
  • 26 sie 2013

    Polecam kochland na kościuszki, czasem idzie tam wygrzebać coś taniego za 129 zł :)

    14 2 Cytuj
  • Justyna xxx 26 sie 2013
    paulinka_mce napisał/a:

    ciuchlandy fuuuj tylko bershka i H&M się licza mysiaczki kolorowe :**

    Wiecie jak na takie panienki mówią?? Wyżej srają, niż dupę mają!!

    21 5 Cytuj

Odpowiedz