Forum » Myślenice

Myślenickie komisy telefoniczne

  • 13 kwi 2011

    Lcd i taśm nie wymieniacie na miejscu? Rozumiem jakieś skompliowane przypadki, ale w prostych telefonach jak np. Nokia 6300 to nawet ja potrafię to zrobić... Niezły serwis..;-)

    Cytuj
  • Radosław Wesecki 14 kwi 2011

    Nie wymieniamy bo nie prowadzimy na miejscu serwisu. Jesteśmy sklepem który prowadzi sprzedaż z możliwością naprawy telefonu na termin. Jeżeli ktoś chce to zostawia telefon jeżeli się mu bardzo spieszy to wysyłamy do innych komisów w Myślenicach które prowadzą naprawy na miejscu.

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    [quote=gsm4u_2009] DOWIEDZIELI SIE ZE NIE BEDZIE PROBLEMU Z NAPRAWA TYLKO POTRWA TO 2-3 DNI PONIEWAZ NIE ROBIMY TEGO NA MIEJSCU JAK BYS NIE ZAUWAŻYŁ I NIE MA KTO DOWIEZC TYCH TELEFONÓW WCZESNIEJ. JEZELI TWOIM ZNAJOMYM ZALEZY NA CZASIE TO NIECH NAPRAWIAJA U CIEBIE. JA NIE WIDZE ZADNEGO PROBLEMU. PO ZA TYM NIE MA CO KOMENTOWAC TWOJEJ WYPOWIEDZI. [/quote]
    No wreszcie troszkę skromności :)))) Potwierdziło się. Telefonów naprawiać nie umieją .
    Z obsługą komputera też krucho, nie wiadomo jak wyłączyć ten wredny CapsLock :)
    Budowanie prostych zdań w języku ojczystym to już problem nie do przeskoczenia.... (patrz cytat), ale w końcu to nie poloniści..... a kto by się przejmował lingwistyką :)
    Sprawdziłem sobie następne kłamstwo. W Krakowie są dwa w pełni profesjonalne serwisy, plus jeden półprofesjonalny. Wyposażone w sprzęt testowy, lutownice na podczerwień i roboty lutownicze z wzornikami do poszczególnych płyt. Wystarczyło poświęcić pięć minut na telefony do znajomych którzy tam pracują. NIKT O WAS NIE SŁYSZAŁ I NIE WSPÓŁPRACUJĄ Z WAMI.
    Proponuje nie opowiadać takich bredni ponieważ jest to bardzo łatwo zweryfikować.
    Poza tym jeśli towar przy naprawie przechodzi przez kilka rąk to automatycznie odbija się to na kieszeni klienta... (każdy dolicza swoją marże, a serwisy profesjonalne nie są tanie.....)
    Z bajkami zapraszamy na forum rozwój i wychowanie dziecka.
    Oczywiście telefonów na miejscu też nie ma jak klient chce to może sobie zamówić "BO AKURAT NA STANIE NIE MA ALE DO DWÓCH DNI SIĘ DOWIEZIE........."
    TAJ JAK NAPISAŁEM WCZEŚNIEJ, TO NIE KABARET , SZKODA SIĘ OŚMIESZAĆ.......

    2 Cytuj
  • 25 kwi 2011

    Witam. Wybaczcie że wbijam się tak w środek tematu. Chciałabym poznac waszą opinię na temat ściągania simlocków w myślenickich komisach. Potrzebuję ściągnąc sima z Noki E66. W którym komisie zrobie to szybko i w miarę tanio??

    Cytuj
  • Ladne Ladniejsze 10 sty 2013

    [quote=mysleniczanin]telefon byl tam z tego komisu kolo Armado[/quote]

    ja tez tam oddalam telefon kolo armado i za ich spartaczona robote musze drugi raz wyswietlacz wymieniac z dotykiem bo jak to "RUDY" stwierdzil to nie podlega gwarancji a to ze zle go zainstalowal to juz pewnie moj problem... Rude falszywe a na robocie i tak sie nie zna...

    6 1 Cytuj
  • 11 sty 2013

    @kwiatek18

    Jak masz jeden z tych pierwszych dotykowych telefonów typu Avilla, to nie dziw się, że dotyk pada, jego cena hurtowa to ok 10 zł, za plastikową szybę. Tandetny telefon - to i tandetne podzespoły do niego.
    W lepszych telefonach wymiana dotyku nie opiera się na "wyłamaniu" starego i wsadzeniu nowego. Często panel dotykowy jest połączony z ekranem LCD.... Ma to miejsce np. w droższych samsungach galaxy, iponach, lumiach czy htc.
    Obrażając człowieka na forum wystawiasz sobie tylko ocenę.

    @Konto usunięte - idź np. do serwisu przy starych busach. Robią taniej niż w Krakowie (oj Krakusy nie lubią tego komisu, bo hurtowo walą simloczki na alledrogo.pl).

    @gsm4u_2009 - jaka szkoda panowie, że was już nie ma....

    @DJKompot - chyba najgorszy gatunek klienta ;). Namłodzi, nabawi się telefonem, potem oddaje do serwisu i oczekuje cudów ;-).

    Jak ktoś narzeka na myślenickich speców od telefonów - pojeździjcie po krakowie :), mnie tam próbowano sprzedać telefon po zalaniu, telefon z przerwaną gwarancją producenta (bo niedozwolona metoda na simlock), i szereg innych kwiatków. A ceny wyższe niż w Myślenicach.

    Komisów na Starowiślnej jest kilka, żaden nie jest warty polecenia, żaden :).

    Rozgrzany do czerwoności pracownik branży telefonicznej.

    3 2 Cytuj
  • 30 wrz 2013

    Najgorszy to Ci na starych busach obok carfura sciemniaja i jeszcze jak sie przyjdzie i powie ze ktos tam robil to pytaja gdzie i na kazdych innych nagaduja nie ladnie sami sa sciemniaczami i na innych gadaja najgorsi nie lubie takich niepolecam !!

    5 2 Cytuj
  • 22 gru 2013

    Witam.

    Jaka cana za ściągnięcie blokady z Iphone 4 Os7?

    Cytuj
  • 23 gru 2013
    henio napisał/a:

    Najgorszy to Ci na starych busach obok carfura sciemniaja i jeszcze jak sie przyjdzie i powie ze ktos tam robil to pytaja gdzie i na kazdych innych nagaduja nie ladnie sami sa sciemniaczami i na innych gadaja najgorsi nie lubie takich niepolecam !!

    "Siema Eniuuu" potrenuj pisownię... :)
    Na każdego? Bo w Myślenicach to chyba wszyscy tylko Rudego nadają...

    1 Cytuj
  • Robert 23 gru 2013

    Czy gdzieś można zrobić w Myślenicach roota na Xperia Mini Pro, bo moje próby domowe spełzły na niczym...?

    Cytuj
  • Pablo 26 gru 2013

    @gorace_posladki: "Rozgrzany do czerwoności pracownik branży telefonicznej".

    Raczej: branży aparatów telefonii komórkowej. Chyba, że wiesz co to jest PCM, ISDN, 30B+D, itd... podejrzewam, że o konfiguracji i typach central telekomunikacyjnych nie bardzomasz pojęcie. ?

    1 5 Cytuj
  • 28 lut 2014

    W którym komisie w Myślenicach kupię najtaniej dobry telefon? :)

    1 6 Cytuj
  • 1 mar 2014

    W żadnym...

    12 1 Cytuj
  • 16 sie 2015

    Proszę o odpowiedź jak najszybciej Gdzie w Myślenicach lub w najblizszej okolicy znajdę autoryzowany serwis telefonu HTC ?=)

    Cytuj
  • 14 lip 2017

    Najbliżej z zaufanych to możesz podczas zwiedzania Krakowa podskoczyć do miketelu. Niestety pecha mam do telefonów i byłem już trzy razy. Znajomy tam pracuje także nie słyszałem żeby robili jakąś kaszanę. Ceny i jakiś kontakt jest na miktelgsm.pl

    1 4 Cytuj
  • Pablo 16 lip 2017
    Kobaltowy napisał/a:

    Najbliżej z zaufanych to możesz podczas zwiedzania Krakowa podskoczyć do miketelu. Niestety pecha mam do telefonów i byłem już trzy razy. Znajomy tam pracuje także nie słyszałem żeby robili jakąś kaszanę. Ceny i jakiś kontakt jest na miktelgsm.pl

    Niezły refleks.... 2 lata po pytaniu jest odpowiedź. Na pewno się przyda pytającemu. Trzymał tego fona do dzisiaj, żeby go jeszcze do Krakowa wlec... Brawo Ty. :-)

    7 1 Cytuj
  • Tomek Jarolek 9 lis 2017

    ja mam w Warszawie dobry serwis idoit http://idoit.pl/serwis-iphone-warszawa/

    9 Cytuj

Odpowiedz