Forum » Myślenice

Pizzeria w myślenicach

  • 9 kwi 2012

    da grasso = ból brzucha
    never ever in my life

    12 1 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    To prawda Lisia Łapka Najlepsza!

    6 3 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    [quote=gość: betina] A czy to ważne, jaki piec? Ciasto jest wspaniale wypieczone, mięciutkie. Polecam pizze z Wezuwiusza! :) [/quote]
    Zgadza sie Wezewiusz jest the best!

    3 2 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    Lisia łapka?? chyba żartujecie sobie

    2 7 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    Alibi jest OK !

    2 5 Cytuj
  • 2 maj 2012

    [quote=gość: memo] gość: pizza italia napisał/a: No nareszcie w Italii remont!! Pizze Italia miała zawsze najlepszą w mieście ale syfiarski lokal odstraszał skutecznie. Mam nadzieje że wyremontują z gustem i że nię będzie tak jak ostatnimi czasy że ten sam chłopaczek kasował pieniądze a potem zabierał się do robienia pizzy.

    A czy tam napewno bedzie pizzeria Italia?? [/quote]

    No niestety nie kochani Italia juz nie wróci tam będzie teraz restauracja i to na 100%
    Już wkrótce otwarcie :))

    4 1 Cytuj
  • 2 maj 2012

    Chyba jakas góralska, bo wejscie zrobione z "niby bali"

    1 1 Cytuj
  • 2 maj 2012

    A co to za restauracja będzie ? z jednym stolikiem ? Przecie ten budynek to nawet na garaż za mały.

    4 3 Cytuj
  • 2 maj 2012

    Tam nawet zaplecza nie ma, zeby coś ugotować. A kolejna pizzeria...hm no cóż..jest tego dużo.

    1 4 Cytuj
  • 3 maj 2012

    hehe nie góralska :) , coś a la włoska, troszkę polskiej i na pewno będzie super :)

    2 4 Cytuj
  • 3 maj 2012

    [quote=gość: tyuiop] hehe nie góralska :) , coś a la włoska, troszkę polskiej i na pewno będzie super :) [/quote]

    na pewno ale jak chcesz promowac knajpe to sobie kup reklame a nie zapowiadaj nam jak bedzie super na forum

    2 3 Cytuj
  • 7 maj 2012

    "Na pewno będzie super".......???? Po co kopiować knajpę, która jest zaraz za rogiem?

    3 3 Cytuj
  • 7 maj 2012

    Właścicielami są ojciec i syn, którzy przez kilka lat, byli kucharzami okrętowymi. Więc może być ciekawie :-)

    2 6 Cytuj
  • 7 maj 2012

    Nie wątpie w zdolności kulinarne właścicieli, ale po co kolejna włosko- polska knajpa w Myślenicach? są już 3... albo więcej.

    3 Cytuj
  • 7 maj 2012

    najlepsza pizza jest w pizzeri jnes a reszte pizzeri w m-cach do kitu tak ze naprawde polecam tam zjesc.

    2 4 Cytuj
  • 7 maj 2012

    [quote=gość: oficer nawigacyjny] Właścicielami są ojciec i syn, którzy przez kilka lat, byli kucharzami okrętowymi. Więc może być ciekawie :-) [/quote]
    Taak!na Titanicu!

    7 1 Cytuj
  • 8 maj 2012

    Wezuwiusz rządzi w uwielbiam jeść tamtą pizze zwłaszcza z sosem czosnkowym. Miła obsługa dogodne godziny otwarcia a co do lokalu to ja nie uczęszczam tylko zamawiam do domu, nawet koło północy dowożą.

    3 4 Cytuj
  • 8 maj 2012

    niech was wszystkie dziewczyny ręka Boska broni iść do pracy do WALDIEGO !!!!

    14 1 Cytuj
  • 8 maj 2012

    Ostatnio po kilku miechach przerwy wsysnąłem Caprisiosę z DaGrasso. Cóż mogę powiedzieć: Uwaga, DaGrasso uzależnia:-) Pycha jak zawsze.

    4 5 Cytuj
  • 8 maj 2012

    [quote=marko] Ostatnio po kilku miechach przerwy wsysnąłem Caprisiosę z DaGrasso. Cóż mogę powiedzieć: Uwaga, DaGrasso uzależnia:-) Pycha jak zawsze. [/quote]
    Jak to ludziom niewiele potrzeba do szczęścia. Wystarczy kawałek podeszwy.

    7 1 Cytuj
  • 8 maj 2012

    [quote=gość: pszczoła] niech was wszystkie dziewczyny ręka Boska broni iść do pracy do WALDIEGO !!!! [/quote]
    A czemu ?

    2 1 Cytuj
  • 8 maj 2012

    szkoda że Italii nie ma ...:(

    2 Cytuj
  • 8 maj 2012

    gość: pszczoła napisał/a:
    niech was wszystkie dziewczyny ręka Boska broni iść do pracy do WALDIEGO !!!!

    pewnie chce zniechęcić dziewczyny a sama się tam zatrudnić :D:P taki chwyt żeby pozbyć się konkurencji ;D

    3 2 Cytuj
  • 8 maj 2012

    Tylko i wyłącznie CAMORRA (za salonem husqvarny). Prawdziwa pizza z pieca opalanego drewnem. Palce lizać, warta każdego wydanego na nią grosza.

    7 5 Cytuj
  • 8 maj 2012

    najgorszą pizzę jadłem ostatnio w armando PORAŻKA:(

    3 3 Cytuj

Odpowiedz