Forum » Myślenice

Pizzeria w myślenicach

  • 30 cze 2013

    raz jadłem pizzę w myslenicach - to było u sovy:(
    paskudztwo z mikrofali. żenada. ale obsługa wynagradza straty :) czekasz kilkanaście minut (pewno musi się rozmrozić z zamrażalinka) a potem są tak zakręceni że zapominają naliczyć na paragonie za placek :)

    haha dali syf i mieli syf :)

    14 15 Cytuj
  • 1 lip 2013

    Moim zdaniem najlepsza jest Lisia Łapka, Legendario i Mała fabryka dobrego smaku!

    4 13 Cytuj
  • Def Ibrylator 2 lip 2013

    Lisia Łapka jest fajnym reliktem przeszłości. Bez zmian od kilkudziesięciu lat. Ma to swój plus. Smak z dzieciństwa tam pozostał.

    15 20 Cytuj
  • 2 lip 2013

    Jak dla mnie najlepszą pizzerią jest Rosa Canina :) Jedzenie jest pyszne , obsługa jest bardzo sympatyczna, w lecie można usiąść na polu, w dodatku jest duży i różnorodny wybór pizz. Oferują również inne posiłki, min. można zjeść obiad albo deser. Gdy zamawiamy pizze do domu lub bierzemy na wynos dostaje się naklejeczki, które należy zbierać i 10-ta pizza jest gratis :) Moim zdaniem miejsce jest warte polecenia :)

    10 19 Cytuj
  • 2 lip 2013

    Japierdziu, ale od tego kolegi/koleżanki zionie reklamą :D Opis rodem od pracownika lokalu - "naklejeczki, które należy zbierać". Proszę Cię :D

    1. Camorra
    2. Chata
    3. Legendario

    17 9 Cytuj
  • Def Ibrylator 2 lip 2013
    silverrose napisał/a:

    Jak dla mnie najlepszą pizzerią jest Rosa Canina :) Jedzenie jest pyszne , obsługa jest bardzo sympatyczna, w lecie można usiąść na polu, w dodatku jest duży i różnorodny wybór pizz. Oferują również inne posiłki, min. można zjeść obiad albo deser. Gdy zamawiamy pizze do domu lub bierzemy na wynos dostaje się naklejeczki, które należy zbierać i 10-ta pizza jest gratis :) Moim zdaniem miejsce jest warte polecenia :)

    Do Rosy nie chodzę z powodu totalnie spieprzonego wystroju. Nie mam pojęcia, kto nad tym siedział, ale wyszedł PRL'owski misz-masz z kompletnie niepasującymi do siebie elementami. Niestety, oprócz jedzenia lubię również posiedzieć w ładnym otoczeniu.

    5 20 Cytuj
  • 2 lip 2013

    O gustach się co prawda nie dyskutuje...... No ale, dla mnie to tylko CAMORRA, prawdziwy włoski smak, a wiem o czym mówie.
    Natomiast przechodząc w okolicy Lisiej Lapki, mam wrażenie jak by się czas tam zatrzymał.....głęboki, klasyczny PRL, ma to z pewnością swój urok lecz dla mnie jako skansen, nie smaczne jedzenie.

    12 11 Cytuj
  • 2 lip 2013

    a jak z pizzerią waldi? smakuje wam tam pizza? Dla mnie jest tam coś dziwnego bo raz jest dobra a raz tak wstrętna że się zjeść nie da. Wie ktoś o co chodzi?

    8 6 Cytuj
  • 2 lip 2013
    sfinka napisał/a:

    a jak z pizzerią waldi? smakuje wam tam pizza? Dla mnie jest tam coś dziwnego bo raz jest dobra a raz tak wstrętna że się zjeść nie da. Wie ktoś o co chodzi?

    Gdyby nie to ciasto, nie było by takiej tragedii, jednak dla mnie Waldi to jedna z najgorszych pizz w Mce. Oczywiście Camorra na pierwszym miejscu. Polecam pizze w Cornerze na zarabiu, dobre ceny i smaczna pizza.

    13 1 Cytuj
  • 3 lip 2013
    sfinka napisał/a:

    a jak z pizzerią waldi? smakuje wam tam pizza? Dla mnie jest tam coś dziwnego bo raz jest dobra a raz tak wstrętna że się zjeść nie da. Wie ktoś o co chodzi?

    Wydaje mi sie że to "wina" dziewczyn które ją robią ;)
    Jeśli nie chcecie mieć tego ciasta( tak wiem że jest mega, szczególnie boki) to przy zamówieniu mówicie że chcecie na cienkim cieście i po problemie.

    3 3 Cytuj
  • 3 lip 2013
    marcin007 napisał/a:

    sfinka napisał/a:a jak z pizzerią waldi? smakuje wam tam pizza? Dla mnie jest tam coś dziwnego bo raz jest dobra a raz tak wstrętna że się zjeść nie da. Wie ktoś o co chodzi?Wydaje mi sie że to "wina" dziewczyn które ją robią ;)
    Jeśli nie chcecie mieć tego ciasta( tak wiem że jest mega, szczególnie boki) to przy zamówieniu mówicie że chcecie na cienkim cieście i po problemie.

    z tym że można poprosić na cienkim to wiem. Ale raz na czas zdarza się że ciasto jest w smaku nie dobre. Nie wiem może z poprzedniego dnia a czasem się zdarza tak że jest wogóle nie słone. Nie wiem czy zapominają posolić to ciasto czy co.

    3 2 Cytuj
  • 3 lip 2013
    GHost napisał/a:

    Japierdziu, ale od tego kolegi/koleżanki zionie reklamą :D Opis rodem od pracownika lokalu - "naklejeczki, które należy zbierać". Proszę Cię :D

    1. Camorra
    2. Chata
    3. Legendario

    Uczęszczam jeszcze do szkoły, więc wybacz, że Cię zawiodę ale tam nie pracuje, ani nie znam nikogo tam pracującego czy właściciela :) czy wyrażanie swojego POZYTYWNEGO zdania na forum musi być reklamą? ;> wiem, że w Polsce istnieje tendencja do tego aby wszytko krytykować, ale żyją jeszcze osoby które potrafią znaleźć jakieś miłe słowo :)
    Def_ibrylator jeśli chodzi o wystrój zgadzam się z Tobą.. ma wiele do życzenia i to jest minus :)

    3 9 Cytuj
  • 3 lip 2013
    GHost napisał/a:

    Japierdziu, ale od tego kolegi/koleżanki zionie reklamą :D Opis rodem od pracownika lokalu - "naklejeczki, które należy zbierać". Proszę Cię :D

    1. Camorra
    2. Chata
    3. Legendario

    Smiechłem absolutnie gromko czytając te wypociny

    7 9 Cytuj
  • 4 lip 2013

    "Smiechłem absolutnie gromko czytając te wypociny"

    Tak, właśnie to są moje typy pizzeri w Myślenicach :D , cieszę się, że przy okazji smiechłeś sobie, dzisiaj specyficzny humor to zaleta :)

    16 2 Cytuj
  • Magdalena 30 lip 2013

    Hej hej, odkąd zamkneli Cornera nie mam gdzie kupować pizzy :( czy w Myślenicach jest jeszcze jakaś pizzeria o podobnym smaku i cenach?
    Corner miał super pizze i w dodatku niezwykle tanio... za 40cm ulubionej z pieczarkami i salamii płaciłam 17zł.
    Nie lubie pizzy z Legendario i Lisiej łapki, a Waldi i Camorra są dla mnie za drogie.

    1 14 Cytuj
  • Justyna xxx 30 lip 2013

    Powiem Wam że dostałam ostatnio ulotkę z pizzerii w Jaworniku Tawerna Marina i wypróbowałam pizzę. Dowożą gratis do Myślenic i okolic i jest po prostu wspaniała. Naprawdę polecam Wam a będziecie zadowoleni. Mają pizze 30cm, 45cm i 50cm.

    2 37 Cytuj
  • 30 lip 2013

    Super reklama . Pizzę mają a ponoć szukają dopiero kucharza od tejże pizzy . Może trzeba wyjść do ludzi i poczęstować ich tym ciastem . Coś na zasadzie Kulinarnych Rewolucji . Spróbujesz to się dowiesz .

    13 2 Cytuj
  • Justyna xxx 30 lip 2013

    Ja tam się nie znam ale ale widziałam ogłoszenie na miasto-info, że szukają pomocy kuchennej a nie pizzera. A Ci co roznoszą ulotki mówią że nowa pizzeria, nowe menu itd. Dlatego spróbowałam. Może też wypróbuj a poźniej osądzaj. Czasem niektórzy dużo mówią i plotki rozsiewają a prawda jest zupełnie inna :)

    2 21 Cytuj
  • 7 sie 2013

    Najlepsza pizzeria w Mce to zdecydowanie Mała fabryka dobrego smaku <3 :)

    8 28 Cytuj
  • 8 sie 2013

    Zlikwidowali DaGrasso? :-((( Buuuu....

    Bylem w związku z tym ostatnio w słynnym Legendario...MASAKRA! Sama pizza słodka i wogóle nie ma nic wspólnego z porządną pizzą włoską, ale to pikuś. Na maksa mnie wkurzył...ketchup ARO - co za syf psujący całkiem smak oraz jakaś Cola, no name? Pewnie Polokokta z Biedronki. Dla mnie Legendario - porażka, oczywiście kwestia gustu.

    Natomiast dwa razy ostatnio z głupia poszliśmy na próbę do pizzeri Rosa Cannina (nie pamiętam dokładnie jak się pisze) na ulicy niepodległości. Dla mnie obecnie the best, chociaż wszystkich nie próbowałem w Myślenicach jeszcze.

    9 6 Cytuj
  • Magdalena 11 sie 2013

    30 zł za pizze 42 cm z samym serem!? ...nie, dziękuję.

    5 5 Cytuj
  • 19 sie 2013

    Dla mnie świetny klimat i smak pizzy ma mała fabryka, tarasik wymiata, i ceny są ok :)

    5 13 Cytuj
  • Magdalena 19 sie 2013

    ostatnio zamawiałam w pizzerii Wezuwiusz i jestem zadowolona :) ceny bardzo dobre, pizza też smaczna - chyba wreszcie znalazłam to co chcę :)

    15 14 Cytuj
  • 29 wrz 2013

    Mam pytanie , co się stało z pizzerią Ines ? przejeżdżałem dziś a tam pisze lokal do wynajęcia.

    12 2 Cytuj
  • 10 lis 2013

    to ja tak:
    1.Wezuwiusz
    dobre ceny, dobra pizza, jeżeli szuka sie naprawde ostrej to tylko tam. Sos piri piri ma moc. Co prawda dzialaja glownie na wynos ale i tak wole od nich pizze jesc na mrozie i na stojaco niz u Waldiego. Brak natomiast 50cm :( Polecam nr 9 z podwojnym ciastem i sosem piri piri ^^
    2.Mała Fabryka
    dobre ceny, dobra pizza, 50cm być, lokal chyba ok, czasem sie kreca z zamowieniami ale ostrego smaku to tam nie znajdziecie. Ogolnie to wkurza mnie w myslenickich pizzeriach brak wyboru ketchupu (lagodny/pikantny takiej czy innej firmy)
    3. Camorra
    magiczne Włoskie nazwy i patenty, ale ceny i standardowa grobosc ciasta powala na kolana :(:(:(
    4 Chot Chili/Alibi
    szalenstwa nie ma, ceny ujdza, pizza wykonana mało starannie ale w smaku ujdzie jak maja lepszy dzień, lokal ok, takiej naprawde ostrej brak :(
    5.Waldii
    ceny ok, zamawiam od nich pizze jako wariant ekonomiczny, ich kucharz byl 40 lat piekarzem
    i ciasto konkret :D , ketchup maja raczej słaby, czegoś naprawde ostrego brak.
    6.Pizza Chata
    ceny :(:(:(
    7.Legendario
    vice miSZcz pizzy mowi chyba samo za siebie :(:(:(
    8.Ines
    kiedys zamowiłem jak dla mnie nie miała mocy, nigdy wiecej
    9. Lisia Łapka
    ponoc wypas ale nie doworza, musze kiedyś stestować ^^
    10.Da Grasso
    chwile bylo ok, ale upadło :(:(:( Mieli tam całkiem ostre pizze za rozsadne pieniadze.

    11 9 Cytuj

Odpowiedz