Forum » Myślenice

Pizzeria w myślenicach

  • Andrzej 22 mar 2015

    Mam podobne spostrzeżenia co do Pizzeria Toscana. Zamówiłem tam pizzę raz i to był - ostatni raz...

    14 7 Cytuj
  • 14 lip 2015

    Szanowni Państwo - wszystkie osoby wypowiadające się na forum zapraszam do Legendario - wicemistrz Polski pizzy w nowym miejscu Jagiellońska 5 - właściciel / Sebastian Turczyniak, chętnie wysłucham i porozmawiam nt pizzy w bezpośrednim spotkaniu - z mojej strony, na początek ...mocne espresso.

    19 35 Cytuj
  • 15 lip 2015

    Co do pizzerii Toscana się nie zgodzę. Przyjeżdżam tam prawie co tydzień i za każdym razem pizzy nie brakuje składników, jest dobrze wypieczona i co najważniejsze smaczna. Zamawiam zawsze na cienkim cieście i jest pyszna. Faktem jest to, że pizza najlepsza jest na miejscu. Dawno zamawiałam do domu ale to już nie był ten smak co na miejscu. Ogólnie bardzo polecam!

    14 14 Cytuj
  • 15 lip 2015
    renata turczyniak napisał/a:

    Szanowni Państwo - wszystkie osoby wypowiadające się na forum zapraszam do Legendario - wicemistrz Polski pizzy w nowym miejscu Jagiellońska 5 - właściciel / Sebastian Turczyniak, chętnie wysłucham i porozmawiam nt pizzy w bezpośrednim spotkaniu - z mojej strony, na początek ...mocne espresso.

    p. Turczyniak, mysle ze wszyscy chetnie posluchaja skad "wicemistrz polski pizzy", moze Pan wyjasni?

    44 6 Cytuj
  • 16 lip 2015

    po proszę o numer tel.do Legendario.gdy byli na Kazimierza to mieli przepyszną pizze

    4 16 Cytuj
  • 20 lip 2015

    Pizza z Toscany mniam.mniam ;)

    3 17 Cytuj
  • 20 lip 2015

    Gdy pewnego dnia skacząc po chodniku wracałam do domu i spostrzegłam, że nie ma już Legendario - zrobiło mi się bardzo smutno. To było kultowe miejsce, z przepięknym wnętrzem i pizzą o niepowtarzalnym smaku. Pierwsza pizzeria z prawdziwego zdarzenia w Myślenicach i lokal, do którego miło było zaprosić kogoś spoza miasta. Trudno będzie to odbudować przy ul. Jagiellońskiej, niemniej życzę powodzenia!
    Pewnie nie doczekam się odpowiedzi od Pani Renaty Turczyniak, gdyż są to sprawy delikatne, ale czy można wiedzieć dlaczego zmieniliście adres, skoro lokal Legendario stał w Waszym ogrodzie?

    9 21 Cytuj
  • 20 lip 2015

    Alina, tym ostatnim zdaniem pobiłaś wszelakie rekordy wścibstwa.

    32 7 Cytuj
  • Andrzej 20 lip 2015

    Byłem w Legendario w sobotę. Pizza jak dawniej, smakowało mi. Zapomniałem poprosić o darmowe espresso dla żony.

    3 14 Cytuj
  • 21 lip 2015
    Kaper napisał/a:

    Alina, tym ostatnim zdaniem pobiłaś wszelakie rekordy wścibstwa.

    Cóż poradzisz? Taka już moja żabio - trollowa natura. A natury (jak wiadomo z jednego z polskich filmów) - nie oszukasz.

    5 14 Cytuj
  • 21 lip 2015

    najlepsza pizzeria w Myślenicach to zdecydowanie CAMORRA. Zawsze są smaczne , ze świeżymi składnikami i w atrakcyjnych cenach!!! najbardziej smakuje mi spinaci. Lokal przytulny i co najważniejsze bardzo czyściutko również w toalecie. obsługa miła.

    36 10 Cytuj
  • 21 lip 2015
    komendant napisał/a:

    p. Turczyniak, mysle ze wszyscy chetnie posluchaja skad "wicemistrz polski pizzy", moze Pan wyjasni?

    Mija tydzien od mojego pytania i dalej cisza.

    Czyzby wlasciciel Legendario "wicemistrza polski pizzy" nie miał żadnych argumentów na potwierdzenie swojego sloganu?

    Czyzby slogan byl wyciagniety z rekawa?

    A może istota konkursu w którym brał udział p. Turczyniak była na tyle smieszna, że wstyd o niej mowic?

    Hmm??

    25 6 Cytuj
  • 21 lip 2015
    pawełł napisał/a:

    najlepsza pizzeria w Myślenicach to zdecydowanie CAMORRA. Zawsze są smaczne , ze świeżymi składnikami i w atrakcyjnych cenach!!! najbardziej smakuje mi spinaci. Lokal przytulny i co najważniejsze bardzo czyściutko również w toalecie. obsługa miła.

    Na pewno świeża!!!! i co ważne zgaga nie piecze jak po innych....mi smakuje ..... ale czy nie dało by się dorobić drugiego pieca? zatrudnić na weekend więcej osób? żebym ja i co najmniej na poczekaniu z 20 osób mógłbym wymienić które w weekend się nie dodzwoniły albo usłyszały ze nie dowozimy itd ....jak by nie to ze nie ma drugiej takiej pizzy to już wkur........!!!!!!!!!!!!!!!! przysięgałem ze więcej nie zadzwonię ale ...

    28 5 Cytuj
  • 21 lip 2015

    Witam uważam iż temat wypowiadania się na temat pizzy jest ba tyle trudny że powinien być zaprzestany. Ludzie każdemu z nas co innego smakuje i na co innego zwraca uwagę. Jestem smakoszem pizzy od 15 lat i sama wyrobilam sobie opinię na temat pizzerii ale nie zamierzam się z nią dzielić uważam że każdy z nas powinien zrobić to co ja zamówić tą lub podobną pizzę w różnych pizzeriach i wybrać to miejsce gdzie smakowała mu najbardziej. A czy to wazne czy ktoś jest wicemistrzem? Nie więc skonczcie już dyskusję na ten temat.  

    8 25 Cytuj
  • 22 lip 2015
    komendant napisał/a:

    Mija tydzien od mojego pytania i dalej cisza.

    Czyzby wlasciciel Legendario "wicemistrza polski pizzy" nie miał żadnych argumentów na potwierdzenie swojego sloganu?

    Czyzby slogan byl wyciagniety z rekawa?

    A może istota konkursu w którym brał udział p. Turczyniak była na tyle smieszna, że wstyd o niej mowic?

    Hmm??

    A dlaczego nie zadawales tego pytania zanim interes został podzielony?

    3 12 Cytuj
  • Andrzej 22 lip 2015

    A jakie to ma znaczenie, kiedy zadał to pytanie? Może teraz zwrócił większą uwagę na ten fakt?

    12 4 Cytuj
  • 22 lip 2015
    Endrju napisał/a:

    A jakie to ma znaczenie, kiedy zadał to pytanie? Może teraz zwrócił większą uwagę na ten fakt?

    Zapewne ktos z toscanii ten fakt dopiero teraz zauważył

    3 17 Cytuj
  • 22 lip 2015

    Świat według Kiepskich - Odc. 32 - Okrutna pizza link do filmu http://www.next24.pl/nextv.php?view=4633

    15 3 Cytuj
  • 2 lut 2016

    Moin zdaniem najlepsza pizza jest na szpicu - Enigma Pizza , super ciasto nigdzie takiego nie ma a do tego doszly mnie sluchy ze bedzie promocja codziennie zamawiajac 1pizze m,druga za 50% ceny !

    5 33 Cytuj
  • 8 kwi 2016

    Nie polecam sałatki z kurczakiem grillowanym z Toscani mięso odgrzewane 4 kawalki resztę salata nie polecammmmmmmm.

    8 6 Cytuj
  • 8 kwi 2016

    Ostatnio zamowilam pizzę w legendario na dowóz do domu. Pizza była zimna ale to nie problem , problemem był Pan który ją przywiózł!!! Był bardzo nie miły , to jest tak delikatnie powiedziane, powiem tak ,ze z większym chamstwem się nie spotkałam!!! Odniosłam wrażenie ,że on jest zły że zamówił pizze i musiał mi ją przywiez. Już więcej nie będzie musiał.

    21 3 Cytuj
  • 3 maj 2016

    Spróbujcie pizzy z " piekielnie diabelska" czy jakoś tak się nazywa.Dużo racji ma ktoś we wcześniejszych postach pisząc że najlepsza pizza jest w lokalu,ta jest po prostu boska i grzechu warta..

    1 2 Cytuj
  • 3 maj 2016

    Dorzucę swoje spostrzeżenia: jadłem w tych miejscach tylko jedną pizzę więc nie będę się wypowiadał ogólnie na temat jedzenia:

    Mój ranking:

    Il camino - bardzo ładny lokal, dobry schludny wystrój, czysto. Obsługa bardzo miła i sympatyczna. Łazienki duże i czyste. Pizza bardzo dobra, menu w sam raz. Wszystko ładnie podane - byłem bardzo zadowolony. Nie ma się do czego przyczepić

    Toscana - czyli tam gdzie dawniej Legendario: wrażenia bardzo podobne, obsługa miła i nie nachalna, pizza bardzo szybko przygotowana i smaczna. Bardzo ładnie wszystko podane /nawet najzwyklejszą herbatę/. W lokalu czysto i jasno. W Il camino trochę ciemniej i przytulniej więc lepsze miejsce na randkę ;)

    Obecne Legendario - bardzo swojski klimat, bardziej nastawiony na klientów z rodzinami i małymi dziećmi. Całość wykonana z pomysłem i jest na czym oko zawiesić w oczekiwaniu na zamówienie. Co do jedzenia to dobre i nie ma abosultnie do czego się przyczepić, ale jakoś w pamięć mi nie zapadło ...ale to i tak wyższa liga knajp w okolicy których jadłem i z chęcią tam wrócę.

    Camorra - pizza niesamowita, najlepsza jaką jadłem w Myślenicach, absolutnie majstersztyk! ...tyko... czas oczekiwanie gigantyczny, ceny z kosmosu a nawet wyższe, wystrój taki sobie /wiem kwestia gustu/... dużo dość głośnej młodzieży tam siedziało. Na pewno zamówiłbym pizzę do domu po wypłacie. Niestety jakoś nie przekonali mnie do tego żebym tam wrócił.

    w każdym bądź razie, gdy nie jesteśmy Magdą Gessler to te 4 lokale polecałbym odwiedzić ze wskazaniem na IL Camino i Toscanę. Do Legedario też mam duży sentyment i bardzo im kibicuję. Pamiętajcie, że to są zwykłe lokale "na miarę naszych możliwości" a nie "atelier amaro" z gwizdka Michelin.

    18 9 Cytuj
  • Dawid 6 gru 2016

    Moim Zdaniem piZZeria PiZZa chata jest naj naj naj duZo do wyboru duZe picce i bogaty wybor

    30 Cytuj
  • Robert 6 gru 2016

    W Sowie jadłem dobrą pizzę niedawno. Można polecić. Ciekawe ciasto. Cieniutkie.

    4 15 Cytuj

Odpowiedz