Forum » Myślenice

Pizzeria w myślenicach

  • 22 kwi 2009

    hahah w sovie pizza? to kpina nie pizza - chyba musisz tam pracowac albo byc rodzina wlasciciela ze tak piszesz

    1 Cytuj
  • 22 kwi 2009

    Jadłem dzisiaj pizzę w Alibi z serem zapieczonym w brzegach.Mistrzostwo świata!

    1 Cytuj
  • 23 kwi 2009

    [quote=Kaper]Jadłem dzisiaj pizzę w Alibi z serem zapieczonym w brzegach.Mistrzostwo świata![/quote]

    A jak mówiłam ze pyszna to wszyscy ze to syf i tak dalej.. przeczytajcie mojego posta ktoy był troche wczesniej a zrozumiecie o co mi teraz chodzi.. a co do pizzy z serem zapiekanej w brzegach to rewelacja! Ciężko największa zjeść w 4 osoby- taka wielka ;)

    1 Cytuj
  • 24 kwi 2009

    Gg-ja nigdy nie pisałem o Alibi negatywnie,bo zawsze mi smakowała :) Jadałem ją kiedy byli jeszcze poprzedni właściciele i chociaż faktycznie teraz jest lepsza,to wtedy też była wg mnie dobra.Ale to chyba przez to,że pracowałem blisko pizzerii i miałem dobre kontakty z ówczesnymi właścicielami.Nawet na pożegnanie dostałem 6 szklanek Lecha :D

    Cytuj
  • 27 kwi 2009

    Wadi to juz nie jak pizzeria a bar, pizze beznadziejne zapycha tylko ciastem z mąki euroschoper, tyle ze duze i ludzie sie napalają , zero smaku, moim zdaniem najlepsza pizzeria to italia, nie są duze , ale sie je ze smakiem:)

    Cytuj
  • 27 maj 2009

    Najlepsza jest w Lisiej Łapce :D czystko tanio i dobre :D to się liczy
    Reszta to syfffff ... Lisia Łapka naj naj naj

    1 1 Cytuj
  • 19 cze 2009

    każda pizzeria ma coś swojego jednemu smakuje drugiemu nie takie opinie są do kitu niech każdy je gdzie chce .Można wyrazić swoje zdanie tak--------------------- mnie smakuje w ARMADO i finał

    1 Cytuj
  • Dariusz 23 cze 2009

    Jeżeli pizza, to zdecydowanie "Legendario".

    1 Cytuj
  • JOJO 23 cze 2009

    Teraz jest nowa pizzeria, antykwariat przekształcił się w pizzerie. Jeżeli chodzi o pizze to rewelacja plus do tego fajny klimat:)

    1 Cytuj
  • 23 cze 2009

    która to już pizzeria w Myślenicach ? Ktoś może policzył ?

    Cytuj
  • 23 cze 2009

    skoro Myślenice mają najwięcej sklepów na jednego mieszkańca to widocznie z pizzeriami musi być tak samo....

    Cytuj
  • 23 cze 2009

    Ja naliczylem 10 :)

    Cytuj
  • 23 cze 2009

    Nomad jak Ci się chce to wymień bo coś mi się nie zgadza :)

    Cytuj
  • 23 cze 2009

    pizze pieczona w piecu opalanym drewnem mozna bylo pare lat temu zjesc w pizzeri amazing bylo to na ulicy slowackiego byly tam najlepsze pizze w myslenicach i robil je zajebisty chlopak taki blondynek niestety juz dawno zamkli ta pizzerie a wielka szkoda

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    Faktycznie pizza w pizzerii na ul.Konopnickiej (antykwariat) jest świetna!!!

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    No to (te co pamietam):
    1. Waldi
    2. Legendario
    3. Ines
    4. Alibi
    5. Lisia Łapka
    6. Italia
    7. Corrido (albo cos w ten desen)
    8. Pizzeria na zarabiu - Acapulco chyba
    9. Pizzeria koło remizy na zarabiu
    10. Nowa pizzeria na Konopnickiej
    11. Sova (tam też można dostać pizzę - o ile się orientuję)

    Więc nawet 11. Może jeszcze coś jest, czego nie kojarzę :)

    Cytuj
  • 25 cze 2009

    Ja osobiście najlepszą pizze jadlem w dobczycach. Pizza Pat.. wszystkim polecam.. na poziomie. Miło sympatycznie no i pizza szok. Dużo sera, nie za gruba, nie za cienka itp. A, no i dodatków jest sporo.
    Bardzo tez lubie Legendario, tylko wedlug mnie troche za gruba.
    A inne? To dla mnie nie są pizze, tylko cos pizzo podobnego.. U waldiego jak raz bylem to myslalem ze... nie powiem co :) Generalnie nie polecam.

    Cytuj
  • 25 cze 2009

    [quote]pizze pieczona w piecu opalanym drewnem mozna bylo pare lat temu zjesc w pizzeri amazing bylo to na ulicy slowackiego byly tam najlepsze pizze w myslenicach i robil je zajebisty chlopak taki blondynek niestety juz dawno zamkli ta pizzerie a wielka szkoda [/quote]

    Troche sie mylisz bo nie tylko taki "blondynek" robił tam pizze. fakt faktem można było ja uznać za NAJLEPSZA w Myślenicach!Szkoda ze ją zamknęli.

    Cytuj
  • Euzebiusz Konstantynopolitanczykiewicz 25 cze 2009

    w legendario i w italii sa spoko placki, w waldim czy alibi to jest chleb ze serem, ale - bez kitu - najlepsza pizza jaka jadlem w miescie jest w Gamorrze? (dawniej pub Antykwariat) oryginalne, wloskie skladniki, szybki dowoz, mila obsluga, a lokal, przytulny, ogolnie milutki :)

    Cytuj
  • 25 cze 2009

    najgorsza pizzeria w myslenicach to waldi i alibi a najlepsza lisia łapka i italia:)

    1 Cytuj
  • 25 cze 2009

    W Italii dawno nie jadłem. A jak tam z cenami?

    Cytuj
  • 25 cze 2009

    najgorsza valdi, alibi, najlepsza corado, legendario, italia (tylko te malolaty i grzyb na scianach oj )

    Cytuj
  • 2 lip 2009

    Stało się, po 45 latach siermiężngo komunizmu i 20 latach jałowej demokracji w wydaniu Made in Poland. Stało się!! Doczekaliśmy się prawdziwej włoskiej pizzy... i to w Myślenicach!!! Chciałem serdecznie podziękować chłopakom z Myślenickiej Camorry za to, że dzięki nim, mam możliwość zjedzenia tej śmiało można powiedzieć doskonałej pizzy. Tego smaku nie powstydziłyby się takie Neapolitańskie osobistości jak Vincenzo Fabricino, Gaetano Altamura, Carlo Sorbo. Molto Bene…

    1 Cytuj
  • 2 lip 2009

    A jaki jest numer tel. tej camorry?

    Cytuj

Odpowiedz