Forum » Myślenice

Pizzeria w myślenicach

  • Fundacja NWR 2 lip 2009

    Polecam pizza od 11zl i naprawde smaczna ;)

    Cytuj
  • 2 lip 2009

    najlepsza pizza w italii u karola lub w dawnym anty u dawida:)
    ps Fisher to prostak i nie ma co sie sugerowac jego postami:)

    Cytuj
  • 2 lip 2009

    [quote=magic86]ps Fisher to prostak i nie ma co sie sugerowac jego postami:)[/quote]
    Przyganiał kocioł garnkowi

    Cytuj
  • 3 lip 2009

    Polecam Pizzerie w dawnym antykwariacie, świetna pizza,tania, smaczna w Myślenicach jak na razie najlepsza ;)

    Cytuj
  • 3 lip 2009

    SMACZNA PIZZA:) OBY TAK POZOSTAŁO... POLECAM CAMORRA!!!

    Cytuj
  • 4 lip 2009

    Camorra i sova w obu jadam odkąd powstały

    Cytuj
  • 4 lip 2009

    Camorra ustawiła wysoko poprzeczkę.Pod każdym względem.
    Jedyne,co może komuś się nie podobać,to grubość ciasta.A w zasadzie brak grubości,bo jest ono cieniutkie,jak talia modelki.
    Ale to ma być przekąska,a nie obiad dla pięciu osób!
    Dla mnie pycha! :D

    Cytuj
  • 4 lip 2009

    [quote=Kaper]Camorra ustawiła wysoko poprzeczkę.Pod każdym względem.
    Jedyne,co może komuś się nie podobać,to grubość ciasta.A w zasadzie brak grubości,bo jest ono cieniutkie,jak talia modelki.
    Ale to ma być przekąska,a nie obiad dla pięciu osób!
    Dla mnie pycha! :D
    [/quote]

    Zgadzam sie w zupełności z Toba! Jwszcze raz napisze. Świetna pizza :D

    Cytuj
  • 4 lip 2009

    Też jadłem z Camorry i pod względem smakowym było to nowe doświadczenie. Fakt, przyzwyczaiłem się do grubszego ciasta i ten cienki "naleśnik" troszkę nie do końca mi pasuje, ale generalnie byłem zadowolony z zakupu i konsumpcji tej pizzy. Ceny są znośne :)

    Cytuj
  • 5 lip 2009

    "cienki naleśnik" - jak dla mnie to określenie idealnie pasuje do tej pizzy. Proponuje jeszcze zmniejszyć ciasto, bo i po co?

    Szkoda, że oryginalna włoska pizza jest zupełnie inna. Ciasto to podstawa. Inaczej to taka nalesnikowa "blacha".

    Cytuj
  • 5 lip 2009

    tak nie dobrej pizzy jak w tej camorze to nie jadłem w myslnicach no może w waldim ale to podobny poziom smakowy.. tylko italia i legendario

    Cytuj
  • 5 lip 2009

    Są gusta i guściki, my robimy wszystko jak umiemy najlepiej, przykro nam ze nie kazdemu potrafimy dogodzic, jezeli komus smakuje w legendario to niech tam chodzi, sami nieraz zamawiamy z tamtad..

    Pozdrawiamy
    Pizzeria Camorra

    Cytuj
  • 6 lip 2009

    popieram u waldiego sa najgorsze pizze w myslenicach kto tam w ogole te buchty je fuuu...

    Cytuj
  • 7 lip 2009

    calzone w Pizzeri Camorra poporstu bajka:)
    pizza camorra bardzo ostra ale pyszna:)
    salame tez ok:)
    montanara smaczna:)
    reszty polecic nie moge bo jeszcze nie sprobowalem: )
    oby tak dalej chlopaki z camorry:):)

    Cytuj
  • 9 lip 2009

    to sa opinie a nie reklama

    Cytuj
  • 9 lip 2009

    Faktycznie, pizza w Cammorze jest inna od wszystkich innych. Do ideału brakuje tylko grubszego ciasta :)
    Ale i tak chcę zauważyć jedną kwestię - zadzwiające jest to, że pizza w Lisiej Łapce jest na prawdę pyszna, a chyba jest ona mrożona. Co oni jej robią ? :D

    Cytuj
  • 9 lip 2009

    Włochy, kiedy tam będziecie spróbujcie pizzy. Rzuci to nowe światło na Wasze podniebienia raczone do tej pory miejscowymi naleśnikami, w miejscowym narzeczu określanymi pizzą.

    Cytuj
  • Euzebiusz Konstantynopolitanczykiewicz 11 lip 2009

    czemu skasowaliscie mego posta o pizdziworach? ;(

    Cytuj
  • Luiza 11 lip 2009

    Hay;-) No jasne, że tak!!! Świetny pomysł!!! Jest kilka pizzerii w Myślenicach, ale wszystkie są ''na jedno kopyto''

    Cytuj
  • Euzebiusz Konstantynopolitanczykiewicz 11 lip 2009

    nie czemu pracownicy? jadlem tam i mi smakowalo

    Cytuj
  • 11 lip 2009

    [quote=andrzej_golota]nie czemu pracownicy? jadlem tam i mi smakowalo[/quote]
    To ja tak samo jadłem nieraz kebaba w "Turcji" i mi smakował, a jakieś leszcz mi zarzuciły że tam pracuję bo tak zachwalam.

    Cytuj
  • 22 lip 2009

    oryginalna włoska pizza jest właśnie na cieniutkim, prawie przezroczystym cieście. w camorze jeszcze nie byłam, ale na pewno wybiorę się tam w najbliższym czasie. i mam nadzieje, ze ciasto będzie takie, do jakiego zdążyłam się przyzwyczaić w rzymie i neapolu:)

    Cytuj
  • 22 lip 2009

    [quote]mam nadzieje, ze ciasto będzie takie, do jakiego zdążyłam się przyzwyczaić w rzymie i neapolu:)[/quote]
    na forum też się trzeba polansować

    Cytuj
  • 25 lip 2009

    Co do pizzerii "Camorra" jadłem tam ostatnio, muszę powiedzieć że mi bardzo smakowało, tylko malutka ta pizza (najwyżej dla jednej osoby) - ja całą z mięsnymi składnikami sobie nie pojadłem. Powinno być do wyboru grube albo cienkie ciasto. I w ofercie powinny znajdować się też większe pizze żeby przy zakupach dla kilku osób wychodziło troszkę ergonomicznej.

    Cytuj
  • 25 lip 2009

    pizzeria camorra zaczela niezle.. teraz schodza na psy...

    Cytuj

Odpowiedz