Forum » Myślenice

Pizzeria w myślenicach

  • 3 sie 2012

    www,
    mi tam taki terminal nie jest potrzebny, zawsze ma sie przy sobie jakąs gotówkę. Ale za to strony www są według mnie w dzisiejszych czasach już własciwie OBOWIAZKOWE!Ja pierwsze co gdy poszukuję jakiegos towaru czy usługi to szukam w internecie a mam wrażenie że myslenice pod tym względem zatrzymały się chyba lekko w czasie:)

    Cytuj
  • 3 sie 2012

    www, a wjaki sposób dasz napiwek?

    2 1 Cytuj
  • 3 sie 2012

    tylko neo neo neo

    2 4 Cytuj
  • 3 sie 2012

    a propo napiwków mam pytanie, czy dajecie jakis napiwek dowożącemu posiłki?

    1 1 Cytuj
  • 3 sie 2012

    ja zawsze

    3 2 Cytuj
  • 3 sie 2012

    ile dajecie?

    1 1 Cytuj
  • 3 sie 2012

    przyjęte jest dawać 10%

    4 2 Cytuj
  • 3 sie 2012

    [quote=gość: knajpiarz] www, a wjaki sposób dasz napiwek? [/quote]
    Napiwek daję jak idę do restauracji a gdy zamawiamy do pracy przez okrągły miesiąc po 14-17 sztuk pizzy + sałatki i ostatnio napoje to nie daję napiwków i sądzę że pan dostarczający nam obiady nie wydaje się być z tego powodu nieszczęśliwy bo zawsze coś "gratis" zapoda od firmy. Dziś była to zgrzewka Muszynianki wczoraj duża Cola innym razem kilka woreczków lodu w kostkach. To już nie pierwsza firma co nam wozi jedzenie i w poprzednich było podobnie. Może gdybym to ze swoich pieniędzy płacił to bym napiwek dał ;-)

    2 Cytuj
  • 4 sie 2012

    [quote=gość: knajpiarz] przyjęte jest dawać 10% [/quote]
    Hehe. Chyba pomyliło Ci sie ze "znaleźnym"
    Gdybym dostawał od posiłku 10% to bym był bogatym człowiekiem ;)

    4 3 Cytuj
  • 4 sie 2012

    A co ogólnie myślicie nt. dawania napiwków w Myślenicach? Bardziej pytam tu osób, które pracowały na stanowiskach kelner/kelnerka... Ja uważam, że nie jest to przyjęte w mentalności ludzi, którzy korzystają z usług gastronomicznych w naszym mieście. Niejednokrotnie zdarzyła mi się taka sytuacja, że klient bardzo chwalił, smakowało mu itd., ale napiwku nie zostawił.

    3 2 Cytuj
  • 4 sie 2012

    [quote=gość: www] gość: knajpiarz napisał/a: www, a wjaki sposób dasz napiwek?
    Napiwek daję jak idę do restauracji a gdy zamawiamy do pracy przez okrągły miesiąc po 14-17 sztuk pizzy + sałatki i ostatnio napoje to nie daję napiwków i sądzę że pan dostarczający nam obiady nie wydaje się być z tego powodu nieszczęśliwy bo zawsze coś "gratis" zapoda od firmy. Dziś była to zgrzewka Muszynianki wczoraj duża Cola innym razem kilka woreczków lodu w kostkach. To już nie pierwsza firma co nam wozi jedzenie i w poprzednich było podobnie. Może gdybym to ze swoich pieniędzy płacił to bym napiwek dał ;-) [/quote]

    Uwierz mi że na pewno był nie zadowolony że nic nie dostał, tylko tego nie pokazał. Bo co niby miał robić? trzaskać drzwiami? Żeby dowiedziało się szefostwo o jego niemiłym zachowaniu i go wyrzuciło?

    7 1 Cytuj
  • 4 sie 2012

    po wejsciu w link camorry, przekierowywuje na fanpejdz na facebooku, jest nam tak wygodniej bo jest to najszybsza droga do promocji, konkursow itp,
    u gory strony obok przycisku glaeria itd, jest zakladka menu z ikonka domku, tam znajdziecie wszystko...

    2 Cytuj
  • 21 sie 2012

    Musze tu napisać że uwielbiam szpinakową pizze z comorry mmmmm pychaaaaaaaaaa

    6 7 Cytuj
  • 6 paź 2012

    Chciałam dziś się wybrać na pizzę do Da Grasso i odbiłam się od drzwi z napisem "pizzeria zamknięta". Orientujecie się czy całkowicie zamknięta, czy to tylko jakieś przejściowe perturbacje?

    1 1 Cytuj
  • 7 paź 2012

    Zamknięta całkowicie.

    3 1 Cytuj
  • Basia 7 paź 2012
    aleex napisał/a:

    Chciałam dziś się wybrać na pizzę do Da Grasso i odbiłam się od drzwi z napisem "pizzeria zamknięta". Orientujecie się czy całkowicie zamknięta, czy to tylko jakieś przejściowe perturbacje?

    było ogłoszenie że ,,sprzedam dobrze prosperującą pizzerię da grasso

    2 1 Cytuj
  • 7 paź 2012

    Jadł ktoś pizze w "pizza chata" kolo galerii

    1 1 Cytuj
  • 7 paź 2012

    tak, jadłem - rewelacyjna - zwłaszcza pizza o nazwie BACOWA. Polecam

    2 3 Cytuj
  • Magdalena 7 paź 2012

    wczoraj pierwszy raz zamawiałam pizze w Camorrze i muszę przyznać, że to była najsmaczniejsza pizza jaką udało mi się jeść na terenie Myślenic - mam jedynie zastrzeżenia do rozmiaru pizzy :(
    niestety lokal oferuje tylko jeden rozmiar pizzy (32 cm - to moim zdaniem malutko) i to w rzeczywistości pizza okazała się być o wiele mniejsza niż oferowana (32cm miało tylko pudełko, w stosunku do którego sama pizza sporo odstawała od jego brzegów) :( to trochę smutne, bo zwyczajnie nie opłaca mi się płacić taką cenę za takie maleństwo, a szkoda, bo na prawdę w smaku jest nieziemska...

    8 2 Cytuj
  • 7 paź 2012

    Basiek masz rację,pizzeria da grasso jest na sprzedaż.

    3 2 Cytuj
  • 8 paź 2012

    jadłam w Pizza Chata i mam nadzieje że taki poziom utrzyma się cały czas a nie tylko na otwarcie potwierdzam REWELACJA :)

    7 7 Cytuj
  • Piotrek 8 paź 2012

    pizza da grasso przeniosła się do Krakowa. Ja polecam pizze w Waldi przed wiaduktem jak się jedzie na zarabie.

    5 35 Cytuj
  • 12 paź 2012

    Mam jedno pytanie!
    Dlaczego w ogłoszeniu dotyczącym pizzeri "pizza chata" jest informacja że lokal jest otwarty do godziny 22?
    Chciałem spróbować pizzy u nich, bo z tego co mówią znajomi jest w niezła, ale miałem już trzy podejścia.
    Pierwszy raz 21.30 zamkięte!.
    Drugi raz 21.30 zamknięte!
    Trzeci raz 21.15 i też już zamknięte.
    od razu napisze do krzykaczy który będą mi probowali uświadomić że mogę sobie iść o 18, że nie mogę sobie iśc o 18 bo wracam do myślenic po 21:)
    Więc o co chodzi?
    Jest do 22 drugie czy może do 21?
    pzdr

    9 1 Cytuj
  • 12 paź 2012

    Pewnie jak nie mają ruchu to zamykają wcześniej.

    5 1 Cytuj
  • 12 paź 2012

    @wiki24 - pewnie tak jest... tylko to nie poważne jeżeli rzeczywiście w materiałach reklamowych jest inna godzina. Nie każdy potencjalny klient będzie tak cierpliwy jak sub zero i po pierwszym pocałowaniu klamki będzie chciał jeszcze w ogóle robić drugie (nie mówiąc już o kolejnym) podejściu.

    6 Cytuj

Odpowiedz