Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 27 wrz 2012

    TESCO w Dekadzie.Ten sklep to jakaś pomyłka.
    Ten cyrk , który odbywa się przy kasach samoobsługowych i tych zwykłych zresztą też , pokazuje jak traktowany jest tam klient.

    11 4 Cytuj
  • mirek@ 27 wrz 2012
    renaw napisał/a:

    TESCO w Dekadzie.Ten sklep to jakaś pomyłka.
    Ten cyrk , który odbywa się przy kasach samoobsługowych i tych zwykłych zresztą też , pokazuje jak traktowany jest tam klient.

    to znaczy jak?

    1 1 Cytuj
  • 27 wrz 2012
    renaw napisał/a:

    TESCO w Dekadzie.Ten sklep to jakaś pomyłka.
    Ten cyrk , który odbywa się przy kasach samoobsługowych i tych zwykłych zresztą też , pokazuje jak traktowany jest tam klient.

    Zgadzam się z kolegą

    3 1 Cytuj
  • lumar lumar 27 wrz 2012

    Moze i macie racje ze tek jest, do końca nie wiem bo jeszcze nie spotkała mnie żadna nieprzyjemna sytuacja ze strony obsługi Tesco tak jak i nowo otwartego stoiska z e- papierosami, które uratowało mnie przed allegro i oczekiwaniem na dostarczenie przesyłki, także fajny dostępny punkt. A co wy myślicie?

    3 9 Cytuj
  • 27 wrz 2012
    lumar napisał/a:

    Moze i macie racje ze tek jest, do końca nie wiem bo jeszcze nie spotkała mnie żadna nieprzyjemna sytuacja ze strony obsługi Tesco tak jak i nowo otwartego stoiska z e- papierosami, które uratowało mnie przed allegro i oczekiwaniem na dostarczenie przesyłki, także fajny dostępny punkt. A co wy myślicie?

    "Myślimy" że Redakcja powinna zweryfikować takie nachalne posty rekamowe i ustosunkować się do takiej krypto-rekamy.
    Na marginesie: Taka krypto-reklama budzi u mnie niechęć do zachwalanego towaru. Pokazuje jedynie w jak perfidny sposób, zerowym kosztem ktoś próbuje "napędzić" sobie klientów. Nie stać Was na promocję?

    6 5 Cytuj
  • lumar lumar 27 wrz 2012

    To już nie można dodać żadnej własnej opinii żeby nie była odbierana jako krypto-relkama? Jestem zdanie ze od tego jest forum żeby wypowiadać swoje myśli swobodnie?A ze stoiska to ja sie po prostu ciesze ze w koncu jest takie w Myślenicach. perfidny to może jesteś Ty Mysleniczanie007 niczym Janes Bond.

    5 5 Cytuj
  • 27 wrz 2012

    Ależ nikt, tym bardziej ja nie zabrania się cieszyć! Wręcz przeciwnie, przestań zaśmiecać forum, i ciesz się aż do zdarcia lini papilarnych TU
    Nota bene: To nie jest perfidia, to gorzka prawda. Polecam się na przyszłość!

    2 5 Cytuj
  • 27 wrz 2012
    mirekm napisał/a:

    renaw napisał/a:TESCO w Dekadzie.Ten sklep to jakaś pomyłka.
    Ten cyrk , który odbywa się przy kasach samoobsługowych i tych zwykłych zresztą też , pokazuje jak traktowany jest tam klient.to znaczy jak?

    To znaczy lekceważąco i nie poważnie .Kasy samoobsługowe wiecznie nie działają , albo nie można płacić gotówką.Jeśli już zapłaci się karta to też jest problem bo zdarzyło mi się ,że skasowało mnie dwa razy. Na pieniądze czekałam 2 tyg....itp, itd,

    2 Cytuj
  • 27 wrz 2012
    naslu napisał/a:

    UWAGA NA ZŁODZIEJKI!!!!!! Chodzą po sklepach odzieżowych i kradną rzeczy wraz z wieszakami!! Są trzy, Najpierw wchodzi jedna, później dochodzą dwie i niby sie nie znają z tą pierwszą, wiek od około 35 do 45, Perfidnie umieją to robić, nie dajcie sie nabrać na to że są miłe i eleganckie, bo mnie właśnie to zbiło z tropu na początku, dzwońcie odrazu na policje lub zamykać sklep i niech wyciągają co nakradły!!!!

    Moglabys na piv podac troszke obszerniejsze info ? Zona tez domysla sie i ma swoje typy. Teraz oczy trzeba mies wszedzie, bo napawde wszystko potrafia wyniesc ze sklepu.

    7 Cytuj
  • 28 wrz 2012

    Kasy samoobsługowe w Tesco to faktycznie parodia.
    Chciałem zapłacić kartą - odrzuciło mi kartę i terminal się zablokował. Przyszła pani od obsługi, wstukała sobie kod i uwaga mogłem zapłacić gotówką (towar za ok 8 zł).
    Sprawdzam w domu saldo konta przez Internet i co widzę - cudownie mi dwukrotnie pobrało z konta opłatę + gotówka. Zapłaciłem za jakieś śmieszne draże do żucia 24 zł i stwierdziłem, że to ostatni raz jak robię zakupy w Tesco.

    Nie rozumiem po co są kasy samoobsługowe, skoro w sklepie jest masa pracowników, a tylko jedna kasa "fizyczna" i jeszcze do tego rzadko kiedy obsadzona pracownikiem.
    Pominę fakt, że ceny w Tesco w Myślenicach są wyższe od tych w Krakowskich Tesco.

    8 Cytuj
  • 28 wrz 2012

    ;;lumar;;został posądzony o krypto reklame.Jak się nazywa to co pisze;;mirekm,;renaw;;??

    1 Cytuj
  • mirek@ 28 wrz 2012
    jasmin napisał/a:

    ;;lumar;;został posądzony o krypto reklame.Jak się nazywa to co pisze;;mirekm,;renaw;;??

    przepraszam cie bardzo co ja takiego napisalem? mozesz mi to wyjasnic? zapytalem tylko o co chodzi z tym tesco

    2 Cytuj
  • 28 wrz 2012
    mirekm napisał/a:

    renaw napisał/a:TESCO w Dekadzie.Ten sklep to jakaś pomyłka.
    Ten cyrk , który odbywa się przy kasach samoobsługowych i tych zwykłych zresztą też , pokazuje jak traktowany jest tam klient.to znaczy jak?

    ;;mirekm;;pszepraszam za pomyłke,ale sam widzisz.Oczywiście chodzi o;;renaw;;

    4 Cytuj
  • mirek@ 28 wrz 2012
    jasmin napisał/a:

    mirekm napisał/a:renaw napisał/a:TESCO w Dekadzie.Ten sklep to jakaś pomyłka.
    Ten cyrk , który odbywa się przy kasach samoobsługowych i tych zwykłych zresztą też , pokazuje jak traktowany jest tam klient.to znaczy jak?;;mirekm;;pszepraszam za pomyłke,ale sam widzisz.Oczywiście chodzi o;;renaw;;

    wazne ze potrafisz przyznac sie do bledu - juz sie nie gniewam :)

    2 1 Cytuj
  • 28 wrz 2012
    jasmin napisał/a:

    mirekm napisał/a:renaw napisał/a:TESCO w Dekadzie.Ten sklep to jakaś pomyłka.
    Ten cyrk , który odbywa się przy kasach samoobsługowych i tych zwykłych zresztą też , pokazuje jak traktowany jest tam klient.to znaczy jak?;;mirekm;;pszepraszam za pomyłke,ale sam widzisz.Oczywiście chodzi o;;renaw;;

    A ja niby co takiego napisałam???Czego nie rozumiesz? Wyjaśnię.

    3 Cytuj
  • 28 wrz 2012

    ''renaw''Krypto reklama gdy coś chwalimy.Jak nazywa się coś,co ganimy np;twoje słowa''ten sklep to jakaś pomyłka''Tylko tyle,niema w tym pytaniu złej woli,pozdrawiam.

    2 Cytuj
  • ZaslonOkno.pl 29 wrz 2012

    a takie pytanie mam. gdzie można zgłosić brak cen na towarze w sklepie? ponieważ na ogrodowej jest spory sklep spożywczy, i z racji sporej powierzchni powinny być czytniki, to nawet nie ma cen na półkach nie mówiąc o towarze. na pytanie ile to kosztuje - zawsze jest odpowiedź - proszę zapytać przy kasie. chciałbym to zgłosić, ale nie wiem gdzie. wie ktoś może ?

    11 6 Cytuj
  • 1 paź 2012

    Wojewódzki Insepktorat Inspekcji Handlowej w Krakowie

    6 2 Cytuj
  • 2 paź 2012

    Czy któraś z pan wie może, gdzie w Myślenicach kupię takie ciepłe pończochy?

    1 6 Cytuj
  • mirek@ 3 paź 2012
    małcinkowa napisał/a:

    Czy któraś z pan wie może, gdzie w Myślenicach kupię takie ciepłe pończochy?

    pewnie w sklepie z bielizna, albo w kiosku...

    3 Cytuj
  • 3 paź 2012

    Dzisiaj widziałam nowy otwierający się sklep, którego u nas chyba? jeszcze nie ma : akcesoria fryzjerskie hhmmm

    5 7 Cytuj
  • 4 paź 2012
    Heart napisał/a:

    Dzisiaj widziałam nowy otwierający się sklep, którego u nas chyba? jeszcze nie ma : akcesoria fryzjerskie hhmmm

    juz taki sklep jest w Myślenicach ;) poiżej Robanu ale po przeciwnej stronie ulicy jest malutki sklepik zakcesoraimi fryzjerskimi :)

    3 7 Cytuj
  • 4 paź 2012
    Mini napisał/a:

    Heart napisał/a:Dzisiaj widziałam nowy otwierający się sklep, którego u nas chyba? jeszcze nie ma : akcesoria fryzjerskie hhmmmjuz taki sklep jest w Myślenicach ;) poiżej Robanu ale po przeciwnej stronie ulicy jest malutki sklepik zakcesoraimi fryzjerskimi :)

    To prawda jest z tym że ceny są mega wysokie, mam zakład fryzjerski i często kupowałam tam na Rzemieślniczej jednak na Słowackiego te same rzeczy tańsze nawet o 20 zł zależy na jakim produkcie, ale myśle że warto zaglądnąć i sie zorientować

    4 4 Cytuj
  • 4 paź 2012
    naslu napisał/a:

    Mini napisał/a:Heart napisał/a:Dzisiaj widziałam nowy otwierający się sklep, którego u nas chyba? jeszcze nie ma : akcesoria fryzjerskie hhmmmjuz taki sklep jest w Myślenicach ;) poiżej Robanu ale po przeciwnej stronie ulicy jest malutki sklepik zakcesoraimi fryzjerskimi :)To prawda jest z tym że ceny są mega wysokie, mam zakład fryzjerski i często kupowałam tam na Rzemieślniczej jednak na Słowackiego te same rzeczy tańsze nawet o 20 zł zależy na jakim produkcie, ale myśle że warto zaglądnąć i sie zorientować

    naslu to ty masz sklep z ciuchami ktory okradaja czy salon fryzjerski ale walicie reklamy myslac ze ludzie na forum nie kojarza kto sie podpisuje wykupcie reklame w myslenickiej

    3 7 Cytuj
  • 4 paź 2012
    hugo napisał/a:

    naslu napisał/a:Mini napisał/a:Heart napisał/a:Dzisiaj widziałam nowy otwierający się sklep, którego u nas chyba? jeszcze nie ma : akcesoria fryzjerskie hhmmmjuz taki sklep jest w Myślenicach ;) poiżej Robanu ale po przeciwnej stronie ulicy jest malutki sklepik zakcesoraimi fryzjerskimi :)To prawda jest z tym że ceny są mega wysokie, mam zakład fryzjerski i często kupowałam tam na Rzemieślniczej jednak na Słowackiego te same rzeczy tańsze nawet o 20 zł zależy na jakim produkcie, ale myśle że warto zaglądnąć i sie zorientowaćnaslu to ty masz sklep z ciuchami ktory okradaja czy salon fryzjerski ale walicie reklamy myslac ze ludzie na forum nie kojarza kto sie podpisuje wykupcie reklame w myslenickiej

    mam jeszcze basen w domu a co nie można? zazdrość, zawiść ?

    7 2 Cytuj

Odpowiedz