Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 23 mar 2013

    BUTY SPORTOWE

    1 1 Cytuj
  • 23 mar 2013

    Raczej nie kupisz...

    2 Cytuj
  • 28 mar 2013

    Witam. A co sądzicie o sklepie Delta (stary galalit). Mam do wykończenia dom, chodzi mi o ceny paneli, drzwi, lamp i oczywiście o obsługę... można liczyć na nich ?

    4 13 Cytuj
  • Edyta 26 kwi 2013

    Witam, mam problem z kupnem mięska dla mojego małego dziecka. Wiecie może gdzie można kupić dobrą cielecinkę i w jakie dni?

    1 1 Cytuj
  • 26 kwi 2013

    Witam. Ciekawa jestem jakie macie opinie na temat tego komisu, jak sprawują się samochody z tego miejsca. Mają ogromny wybór, ja jestem na etapie zmiany samochodu i tak się zastanawiam czy warto kierować tam swoje kroki.

    1 6 Cytuj
  • 26 kwi 2013

    U Szlachetki koło Reja bywa cielęcina ale również w Starej cegielni tam mają dobre mięso tylko trzeba zapytać w które dni

    2 Cytuj
  • 26 kwi 2013

    Witam

    Co jest dziś przejeżdżam koło sklepu i widze napis Avans a jeszcze wczoraj był Media Expert. Według mnie powinni przywrócić media expert ma miła obsługę a Avans to na odczep się tylko

    1 4 Cytuj
  • 26 kwi 2013

    Obsługa nadal ta sama tylko logo się zmieniło, właściciel nadal ten sam tak że żadnych zmian ;)

    1 Cytuj
  • 28 kwi 2013

    Zmiany by się przydały,wszystko jest pięknie przy zakupie towaru,obsługa miła i kompetentna. Problem zaczyna się,gdy nowy sprzęt jest zanoszony do naprawy gwarancyjnej. Fachowość obsługi kończy się na tym etapie.

    3 1 Cytuj
  • Mateusz Suder 1 maj 2013

    Witam!

    Słyszał ktoś o zmianie Mediaexpert na AVANS

    2 7 Cytuj
  • Marek M. B. 5 maj 2013

    Witam, chciałem podzielić się z Wami swoimi odczuciami na temat zachowania Pań sprzedających w sklepie „Planeta”, oraz dowiedzieć się czy Wasze odczucia, gdy robicie tam zakupy są podobne.
    W każdym innym sklepie po wejściu usłyszymy przykładowo „Dzień dobry, co podać”. W Planecie za każdym razem gdy chcę coś kupić, staram się być miły, z resztą jak zawsze. Przy ladzie jednak Pani pyta mnie tonem wyrażającym znudzenie swoją pracą, „co ma być?”. Z tonu Pani ekspedientki łatwo wywnioskować, że jestem intruzem który przyszedł przeszkadzać w piciu herbaty, a nie klientem. Kupuję tam od dawna ze względu na niskie ceny i spory asortyment, jednak za każdym razem sytuacja wygląda tak samo, nie jest to pojedynczy przypadek.
    Sytuacja druga, podchodzę do okienka, Pani rozmawia przez telefon, z rozmowy której muszę się mimowolnie przysłuchiwać wnioskuję, że rozmawia z koleżanką o planach na wieczór. No w porządku mogę poczekać, nie śpieszy mi się. W pewnym momencie gdy zaczynam się już niespokojnie kręcić, Pani przeprasza swoją rozmówczynię „wiesz co mam klienta” (znowu przyszedłem przeszkadzać Pani w pracy), tak przeprasza koleżankę… chyba to mnie należą się przeprosiny z racji tego, że muszę czekać aż Pani sobie pogada.
    Zawsze jednak mówię grzecznie, „dziękuję, do widzenia”, jakiejkolwiek odpowiedzi niestety rzadko można się spodziewać. Nie wspominając o Pani blondynce od której często czuć odór nieprzetrawionego alkoholu niesmak. Mam nadzieję, że mój post dotrze do Pań z sieci Planeta i coś sobie przemyślą.
    To tyle z mojej strony, pozdrawiam.

    11 4 Cytuj
  • 7 maj 2013

    FM GDZIE MOŻNA KUPIĆ W MYŚLENICACH ZAPERFUMOWANIE 30%

    Cytuj
  • 9 maj 2013

    Gdzie w Myślenicach można kupić ładną, modną tapetę???

    Cytuj
  • 9 maj 2013

    Mam takie pytanko, gdzie w Myślenicach można kupić ładne ale niedrogie sukienki na wesele czy komunie? Proszę o pomoc bo nie bardzo wiem gdzie się kierować. Z góry dzięki

    1 Cytuj
  • Basia 9 maj 2013

    rzemieślnicza sklep na zakręcie a drugi w tej ulicy co jest do runku od nowego ronda koło strażnicy koło bielizny

    2 5 Cytuj
  • ZaslonOkno.pl 9 maj 2013

    najlepiej wymyślić swój niepowtarzalny wzór, i wydrukować.

    1 1 Cytuj
  • 9 maj 2013

    Ja polecam w rynku- obok banku PKO SA- sklep Maria

    2 7 Cytuj
  • Lila Skr 12 maj 2013

    WITAM
    CZY WIE KTOŚ MOŻE GDZIE JEST SKLEP GDZIE MOŻNA KUPIĆ WYPOSAŻENIE DO KUCHNI W DOBREJ CENIE.
    BARDZO PROSZĘ O PODZIELENIE SIĘ INFORMACJĄ

    Cytuj
  • 12 maj 2013

    ikea

    4 Cytuj
  • gosia 21 maj 2013

    Witam wszystkich,....NIe jestem z Myślenic więc nie bardzo się orientuję...Gdzie jest sklep zielarski w Myślenicach? i czy w ogóle jest???

    Cytuj
  • Ewelina Gniadek 21 maj 2013

    Jest zaraz przy rynku... na ul. bema....

    Cytuj
  • 21 maj 2013

    Nie znam się na zielarstwie, ale taki sklep - na moje oko - zielarski jest na Kazimierza Wielkiego zaraz na początku po lewej stronie idąc z rynku, za skrzyżowaniem. Przed sklepem lola, jola - coś takiego.

    Cytuj
  • 21 maj 2013

    TedBundy masz złe oko :):)to jest ulica REJA a nie Kazimierza Wlk ta zaczyna się za rondem

    1 Cytuj
  • 21 maj 2013
    muza napisał/a:

    TedBundy masz złe oko :):)to jest ulica REJA a nie Kazimierza Wlk ta zaczyna się za rondem

    tak jak mówisz Muzo - ale ja z Kielecczyzny, więc Myślenice pobieżnie tylko. Teraz jak widzę mapkę, wiem że to Reja :)
    Reasumując :
    [cytat]zaraz na początku po lewej stronie idąc z rynku, za skrzyżowaniem[/cytat]

    http://img18.imageshack.us/img18/2649/zrzutekranuz20130521194.png

    1 Cytuj

Odpowiedz