Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • gosia 21 maj 2013

    DZiękuję!!! :D

    1 1 Cytuj
  • 22 maj 2013

    [quote=gosiaczekbany]Witam wszystkich,....NIe jestem z Myślenic więc nie bardzo się orientuję...Gdzie jest sklep zielarski w Myślenicach? i czy w ogóle jest???[/quote]

    Polecam Zielarski na Reja pani sympatyczna zawsze pomoże!!! ja chodząd po lekarzach już traciłam nadzieję że pozbędę się uporczywego problemy a jednak ziółka pomogły !!!!

    10 5 Cytuj
  • 23 maj 2013

    Tak sie zastanawiam czy nie otworzyć sklepu z odzieżą dziecięcą używaną , właściwie pisze tu z ciekawości czy jest w tym miasteczku na to zbyt ,czy dużo takich sklepów ? Mamy Kupujące proszę o pomoc :)

    4 6 Cytuj
  • 25 maj 2013

    Pracowal ktos w chinskim markecie?

    6 Cytuj
  • 5 lip 2013

    Witam

    Jest w Myślenicach sklep/sklepy z prezentami np. na 18 urodziny ?

    4 1 Cytuj
  • Basia 5 lip 2013

    czarownica w ,,góralskiej ulicy(od ronda w stronę rynku),w większości kwiaciarni są 18 we prezenty

    2 2 Cytuj
  • 9 lip 2013

    Myśleniccy sklepikarze... jestem bardzo zadowolony, że Wasze wielkie "biznesy" padają jak muchy, a Was przedstawicieli naszego miasta ubywa jako pracodawców! Mam nadzieję, że tym, których tyczy się to najbardziej niebawem przyjdzie robić to do czego nadają się najlepiej... prowadzić stragan na bazarze, albo co najwyżej handlować jajkami...
    A na Wasze miejsce, ku Waszemu wielkiemu zdziwieniu przyjdą inni... z Bochni, Limanowej, Nowego Targu, Krakowa itd. i pokażą Wam, że można prowadzić interes - trzeba tylko umieć i mieć trochę klasy, chęci i zdrowego rozsądku i przede wszystkim podejścia do ludzi zarówno klientów jak i pracowników! Nie potraficie uszanować, ani jednych, ani drugich! Wszystko się Wam należy... tzn. tak Wam się wydaje... do czasu :)

    38 32 Cytuj
  • mirek@ 11 lip 2013
    alantos napisał/a:

    Mtrzeba tylko umieć i mieć trochę klasy, chęci i zdrowego rozsądku i przede wszystkim podejścia do ludzi zarówno klientów jak i pracowników! Nie potraficie uszanować, ani jednych, ani drugich! Wszystko się Wam należy... tzn. tak Wam się wydaje... do czasu :)

    święte słowa

    17 19 Cytuj
  • 29 lip 2013

    proszę o pomoc podpowiedzcie gdzie mogę kupić blat kuchenny i gdzie profesjonalnie mi go przytną i okleinują nie mylić z przęcieciem w Myślenicach , pisałem juz wielokrotnie ale jakiś dow*****niś mnie ciągle usuwa

    3 2 Cytuj
  • 30 lip 2013

    hmm prosze zapytac w sklepie na drodze od placu targowego w strone cmentarza na P olance tam na zakrecie jest po lewej stroniealbo pytac u prywatnych wykonawcow mebli

    2 Cytuj
  • 30 lip 2013
    ANSA1212 napisał/a:

    proszę o pomoc podpowiedzcie gdzie mogę kupić blat kuchenny i gdzie profesjonalnie mi go przytną i okleinują nie mylić z przęcieciem w Myślenicach , pisałem juz wielokrotnie ale jakiś dow*****niś mnie ciągle usuwa

    Ja kupowałam blat w Castoramie, nie dopłacałam za przycięcie pod zlewozmywak.

    1 Cytuj
  • 31 lip 2013

    a moze jakies opinie na temat sklepu jarzynowo-spożywczego koło Urzedu Pracy??

    9 Cytuj
  • 3 sie 2013

    Ludzie uważajcie na dziewczynę z ciemnymi długimi włosami w sklepie na Kazimierza Wielkiego w tzw sklepie . Odkąd pamiętam ona tam pracuje, ale widocznie mało zarabia, że od jakiegoś czasu notorycznie oszukuje klientów. Np. 1 kg mandarynek kosztował 6 zł, ja chciałam tylko pół kg a zapłaciłam ok 10 zł, Jak to możliwe?? Uprzedzę pytanie niektórych, tam na pewno nie było 1,5 kg! Patrzcie też jaka kwota wychodzi im jak coś ważą na wadze. Wczoraj robiłam tam zakupy (z racji tego, że wszystkie sklepy w okolicy już były zamknięte) i przyjrzałam się jaka kwota należności wyskakuje na wadze, a jaką wbija na kasę. Może to i kilka groszy, ale jak tak będą oszukiwać każdego to nie źle na tym wyjdą.. To tylko niektóre z przypadków o których wiem, lub które sama doświadczyłam. P.S. Odkąd zwróciłam uwagę na to co się tam dzieje tej Pani to wystarczy, że mnie zobaczy i już stroi miny do innych ekspedientek. Moi drodzy pilnujmy ich jak robimy tam zakupy i nie dajmy się oszukać!!

    16 1 Cytuj
  • 3 sie 2013

    Chyba usunięto nazwę sklepu o którym wyżej pisałam. Więc jest to sklep znajdujący się tak jak już pisałam na ul Kazimierza Wielkiego po lewej stronie jadąc od centrum. Znajduje się na przeciwko czegoś z eko, odpadami czy coś w tym stylu. Chyba wszyscy wiedzą o który chodzi.

    3 2 Cytuj
  • 3 sie 2013

    Ja za cholere nie wiem o który sklep chodzi ;/
    Moze napisz na jakiej wysokosci na Kazimierza Wlk. ( przed wiaduktem , za wiaduktem , całkiem na dolnym ) , Kazimierza .Wlk to jedna z najdłuższych ulic w mieście .Bliżej centrum nie kojarzę żadnego sklepu , gdzie można by kupić mandarynki ;/
    Pierwszy po lewej to chyba jest dopiero Łypik.

    5 1 Cytuj
  • 3 sie 2013

    dokładnie ten, tylko za każdym razem jak piszę nazwę to mi usuwają

    3 Cytuj
  • 4 sie 2013

    shiwa,to może teraz ty zdradż tajemnicę,czy ten Łypik jest za czy przed wiaduktem ( przed nie kojarze żadnego sklepu).A tak wogóle to w każdym sklepie trzeba uważac na to jak panie liczą bo "pomyłki" zdarzają się im bardzo często.A jak już człowiek ją wyłapie to nawet nie przeproszą.

    6 Cytuj
  • 4 sie 2013

    jak od miasta jedziesz to za wiaduktem ;)

    3 Cytuj
  • 26 sie 2013

    witam. czy może mi ktoś polecić sklep odzieżowy który warto odwiedzić i mają rozsądne ceny?

    10 Cytuj
  • baron nk klasa 8 wrz 2013

    witam wszystkich chcialem zwrocic uwage zeby patrzec na ceny na metkach i na paragonie robiac zakupy w janie nie zwrocil bym uwagi na to gdybym kupil wiecej rzeczy ale maja tam system ktory nalicza wiecej mi zwrocili roznice ale tak nie powinno byc

    16 Cytuj
  • 8 wrz 2013

    W Kurdeszu Pani na dziale mięsnym notorycznie nakłada 2,3 sztuki więcej niż proszę. Super pomysł na sprzedaż...

    15 1 Cytuj
  • 8 wrz 2013

    W " janie" to norma już parę razy się mi zdażyło że kasjerka niby źle wydała.

    20 Cytuj
  • 6 paź 2013

    W Janie od pewnego czasu , ciągle przestawiają towary w inne miejsca. Jest to mocno wkurzające bo nie można normalnie zrobić zakupów, tylko biega się po sklepie i szuka. Nie wiem kto wpadł na taki durny pomysł ale w takim wypadku nie ma pojęcia o handlu! Takich metod nie stosuje się w sklepach spożywczych, tylko z ciuchami!!! W sklepach spożywczych odnosi to odwrotny skutek.

    14 Cytuj
  • 6 paź 2013

    Zgadzam się z renaw. Jestem stałą klientką w Janie i to przestawianie towarów co jakiś czas jest starsznie irytujące. Człowiek przyzwyczaja się a tu znowu zmiana i trzeba biegać i tracić czas na szukanie produktów.

    10 Cytuj
  • 6 paź 2013

    jaki sklep z ubrankami dziecięcymi polecacie dla dzieci w wieku do 3 lat. dziękuje za odpowiedz

    3 Cytuj

Odpowiedz