Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 6 paź 2013

    Jedynie Pepco kasa przyzwoita , towar nie najgorszy. Reszta to ceny z kosmosu. taniej już kupisz w galerii w H&m, REkids itp.

    7 5 Cytuj
  • 7 paź 2013

    Witam, czy orientuje się może ktoś z Was co stało się z kioskiem z gazetami stojącym naprzeciwko Starostwa przy ul.K.Wielkiego 5? Został nagle zamknięty i do dziś jest nieczynny.

    1 Cytuj
  • 7 paź 2013
    kość napisał/a:

    Jedynie Pepco kasa przyzwoita , towar nie najgorszy. Reszta to ceny z kosmosu. taniej już kupisz w galerii w H&m, REkids itp.

    Kupujecie w pepco ubrania potem leczycie dzieci na różne alergie uczulenia itp. Przeciez to najtańsza chińszczyzna, do której uzywane sa najtańsze szkodliwe chemiczne dodatki, barwniki....bleee.

    I nie piszcie, ze wszystko jest z Chin, bo jest różnica miedzy dobrymi gatunkami z Chin a najtańszymi.

    Dla małego dziecka zawsze kupuję dobrą gatunkowo bawełnę, np. Ewa Klucze, to polska bardzo dobra firma.

    13 8 Cytuj
  • Basia 7 paź 2013

    mummy
    ja swoim dzieciom kupuje dużo ciuchów w pepco-praktycznie odkąd go otwarli i jeszcze dzieci nie miały żadnej alergii

    13 16 Cytuj
  • 26 paź 2013

    Co sądzicie o sklepie z jarzynami na Osiedlu tym koło kiosku?

    2 2 Cytuj
  • 27 paź 2013

    To co mnie zadziwia to to że w Myślenicach na dzień dzisiejszy mamy już trzy mydlarnie. Aż taki biznes na mydle? Jestem w szoku, tym bardziej że sama nie kupuję takich kosmetyków.

    4 Cytuj
  • Raphaell 27 paź 2013
    moniutek12 napisał/a:

    Ludzie uważajcie na dziewczynę z ciemnymi długimi włosami w sklepie na Kazimierza Wielkiego w tzw sklepie . Odkąd pamiętam ona tam pracuje, ale widocznie mało zarabia, że od jakiegoś czasu notorycznie oszukuje klientów. Np. 1 kg mandarynek kosztował 6 zł, ja chciałam tylko pół kg a zapłaciłam ok 10 zł, Jak to możliwe?? Uprzedzę pytanie niektórych, tam na pewno nie było 1,5 kg! Patrzcie też jaka kwota wychodzi im jak coś ważą na wadze. Wczoraj robiłam tam zakupy (z racji tego, że wszystkie sklepy w okolicy już były zamknięte) i przyjrzałam się jaka kwota należności wyskakuje na wadze, a jaką wbija na kasę. Może to i kilka groszy, ale jak tak będą oszukiwać każdego to nie źle na tym wyjdą.. To tylko niektóre z przypadków o których wiem, lub które sama doświadczyłam. P.S. Odkąd zwróciłam uwagę na to co się tam dzieje tej Pani to wystarczy, że mnie zobaczy i już stroi miny do innych ekspedientek. Moi drodzy pilnujmy ich jak robimy tam zakupy i nie dajmy się oszukać!!

    Zastanawiam się jak redakcja może poprzez "sito" puszczać takie durnowate slogany?!..
    Ciekawe skąd masz takie newsy:)...Jak dla mnie to są oszczerstwa..Bzdury totalne piszesz ale to może dlatego że nie miałaś co robić podczas wakacji?:)...po pierwsze od kiedy kupowałaś tam w podanym sklepie...mandarynki w sierpniu? Jeśli były przywiezione przez dostawców pod koniec września?:)....nonsens.Ale to co piszesz świadczy tylko o tym iż pisałaś po to by "zaistnieć" na forum.:) Pozdr

    5 7 Cytuj
  • 7 lis 2013

    Witam,
    Proszę o pomoc w podpowiedzeniu gdzie w Myślenicach można kupić bieliznę dziecięcą (skarpety, rajtki) Chodzi mi o bawełniane rzeczy np. firmy moraj. Czy jest gdzieś sklep z bielizną damską i dziecięcą (rajstopy, skarpetki). Nie znam dobrze Myślenic i nie wiem gdzie się udać.

    1 5 Cytuj
  • 7 lis 2013
    MamaKacperka napisał/a:

    Witam,
    Proszę o pomoc w podpowiedzeniu gdzie w Myślenicach można kupić bieliznę dziecięcą (skarpety, rajtki) Chodzi mi o bawełniane rzeczy np. firmy moraj. Czy jest gdzieś sklep z bielizną damską i dziecięcą (rajstopy, skarpetki). Nie znam dobrze Myślenic i nie wiem gdzie się udać.

    pod arkadami jest sklep z dziecięcymi rzeczami między apteką i obuwniczym tam popytaj bo na pewno mają taką bieliznę dla dzieci

    1 4 Cytuj
  • 8 lis 2013

    Majtki z firmy lama kupowałam na rynku w baby clubie i maja tam rajtki ale firmy wola i tuptuś.skarpety tez.

    1 4 Cytuj
  • 8 lis 2013

    Świat Dziecka - Elemelek na rynku , maja rajtki i skarpety z moraj, tuptuś, wójcik i inne

    2 2 Cytuj
  • 8 lis 2013

    widziałam w Gracji

    3 1 Cytuj
  • 14 lis 2013

    Witam planuje spory remont, moze ktos polecic jakis sklep z artykułami wykończeniowymi. Prosze nie pisac ze catorama albo inne tego rodzaju bo nie jestem ich fanem

    3 Cytuj
  • kasia 16 lis 2013

    [quote=gość: titi]a co myślicie o myślenickich sklepach zoologicznych?? jak wrażenia?? gdzie można kupić najzdrowsze i najładniejsze zwierzątka?? duży wybór??[/quote]

    3 Cytuj
  • 19 lis 2013
    medrek napisał/a:

    Witam planuje spory remont, moze ktos polecic jakis sklep z artykułami wykończeniowymi. Prosze nie pisac ze catorama albo inne tego rodzaju bo nie jestem ich fanem

    Jeśli planujesz spory remont to zapewne nie będziesz robił go sam, zatem firma remontująca powinna mieć swoje sklepy gdzie można w dobrych pieniądzach kupić potrzebny materiał. Jestem co dopiero po bardzo dużym remoncie i większość materiałów zakupionych zostało w Myślenicach w dobrych cenach, stałe rabaty, upusty dla mojego wykonawcy. Pojedyncze rzeczy które zostały mi polecone kupiłam w castoramie w bardzo dobrych cenach. Hydraulik zaproponował mi materiały , elektryk ze mną dobierał sprzęt, więc tak to mniej więcej wygląda. Jeśli sam robisz remont to maraton po sklepach i porównywanie cen, negocjowanie zawsze mile widziane i rozeznanie po znajomych którzy doradzą co i jak.

    3 1 Cytuj
  • 24 lis 2013

    Ja chcę się dowiedzieć czemu sklep osiedlowy tj.na drugim osiedlu Tantus jest taki drogi? tu apeluję do właścicieli,żeby trochę odpuścili bo niedługo nikt tam nie wejdzie. Gdyby jeszcze był tam jakiś extra wystrój,wyposażenie,bogaty asortyment,ale gdzie tam, zwykła blaszana buda z powyginanymi półkami,a ceny kosmiczne.

    8 4 Cytuj
  • Tomasz 24 lis 2013
    daxon napisał/a:

    Ja chcę się dowiedzieć czemu sklep osiedlowy tj.na drugim osiedlu Tantus jest taki drogi? tu apeluję do właścicieli,żeby trochę odpuścili bo niedługo nikt tam nie wejdzie. Gdyby jeszcze był tam jakiś extra wystrój,wyposażenie,bogaty asortyment,ale gdzie tam, zwykła blaszana buda z powyginanymi półkami,a ceny kosmiczne.

    Zgadzam się z tobą. Ja już tam nie chodzę.

    9 3 Cytuj
  • 12 gru 2013

    Witam,
    Nie dawno przeprowadziłam się do Myślenic i powiem szczerze, że jestem rozczarowana jakością obsługi w sklepach, szczególnie tych z rzeczami dla maluchów. Jak można prowadzić sklep z rzeczami dla dzieci a mamę z dzieckiem traktować jak największego intruza i zło :/ Niby jest wszystko ale jak przyjdzie coś konkretnego kupić to ciężko. Myślę o otwarciu czegoś swojego w tym mieście ale chciałam zapytać czy Wam mieszkańcom brakuje jakiś konkretnych z klepów z konkretnym asortymentem?Nie wiem na co mieszkańcy stawiają na jakość, cenę......

    2 10 Cytuj
  • mirek@ 13 gru 2013
    MamaKacperka napisał/a:

    Witam,
    Nie dawno przeprowadziłam się do Myślenic i powiem szczerze, że jestem rozczarowana jakością obsługi w sklepach, szczególnie tych z rzeczami dla maluchów. Jak można prowadzić sklep z rzeczami dla dzieci a mamę z dzieckiem traktować jak największego intruza i zło :/ Niby jest wszystko ale jak przyjdzie coś konkretnego kupić to ciężko. Myślę o otwarciu czegoś swojego w tym mieście ale chciałam zapytać czy Wam mieszkańcom brakuje jakiś konkretnych z klepów z konkretnym asortymentem?Nie wiem na co mieszkańcy stawiają na jakość, cenę......

    spotkasz sie z takim traktowaniem wszedzie i w kazdej firmie, bo albo pracownik jest zle oplacany i jest niezadowolony, albo wlasciciel twoja wizyte bdzie odbieral jak naruszenie jego terenu :P w tym miescie wszyscy sa jacys wnerwieni, zlosliwi i nieprzyjemni

    7 2 Cytuj
  • 13 gru 2013

    Najgorszy sklep...Tam gdzie Kurdesz tylko na górze w lecie poszłam tam na zakupy miałam na sobie zwykłą sukienke i przechodząc koło sprzedawczyń które siedziały koło siebie jak kury na grzędzie usłyszałam "no następna spod latarni wyszła,,

    7 7 Cytuj
  • 13 gru 2013

    Gdzie kupie w Myślenicach obrus ręcznie haftowany + 6 serwetek komplet.

    1 1 Cytuj
  • 13 gru 2013
    MamaKacperka napisał/a:

    Witam,
    Nie dawno przeprowadziłam się do Myślenic i powiem szczerze, że jestem rozczarowana jakością obsługi w sklepach, szczególnie tych z rzeczami dla maluchów. Jak można prowadzić sklep z rzeczami dla dzieci a mamę z dzieckiem traktować jak największego intruza i zło :/ Niby jest wszystko ale jak przyjdzie coś konkretnego kupić to ciężko. Myślę o otwarciu czegoś swojego w tym mieście ale chciałam zapytać czy Wam mieszkańcom brakuje jakiś konkretnych z klepów z konkretnym asortymentem?Nie wiem na co mieszkańcy stawiają na jakość, cenę......

    Brakuje sklepu z odzieżą dla maluchów, gdzie byłyby ubranka dla dziewczynek innego koloru niż różowe, a dla chłopców ubranka bez motywu samochodzika

    4 3 Cytuj
  • 13 gru 2013

    sklep dla maluchów ... i każdy inny sklep to zły pomysł choć byś nie wiem jakie cuda miała < zresztą jak cuda to i drogie w hurcie więc drogie dla klienta > to i tak pójdą do pepco albo do lisa bo najtaniej ..a jak chcą drożej to do Krakowa jadą do galerii ....tu handel upada wiem bo sama w nim siedzę . :) Może warto pomyśleć o działalności nie związanej z ubraniami coś nowatorskiego ,jak sama na to wpadnę też zmienię branżę;D ale tak czy siak biznes w tym mieście to zmarnowane pieniążki szkoda ale taka jest prawda.

    7 2 Cytuj
  • 16 gru 2013

    anel1902
    Nie musi byc to cos wcale nowatorkiego, ale wystarczyło by żeby własciele naszych sklepików ruszyli się do łodzi i zaproponowali nam cos innego. W naszym miescie jest pełno butików z odzieżą a tak naprawdę w każdym jest ten sam asortyment. Przypuszczam ze sklepy kupuja hurtowo u jednego dystrybutora zeby zyskać na rabacie, ale przez to my klienci nie mamy żadnego wyboru.
    Wiec troche wiecej pracy, chęci, czasu i naprawdę można zaoferować wtedy coś fajnego klientkom z Myślenic.
    Naprawdę wolałbym robic zakupy na miesjcu a nie jezdzić do krakowa za każdym razem.

    4 2 Cytuj
  • 16 gru 2013

    [cytat=mevao]anel1902
    Nie musi byc to cos wcale nowatorkiego, ale wystarczyło by żeby własciele naszych sklepików ruszyli się do łodzi i zaproponowali nam cos innego

    Szkoda, że niewiesz że na dzień dzisiejszy w Łodzi jest tylko import z chin. Próbujesz coś wymyślić o czym nie masz pojęcia. Handluję kilka lat i wiem coś na ten temat - a ogólnie Łódz jest nieopłacalna.

    7 5 Cytuj

Odpowiedz